Gabinety Psychoterapii Ariadna

Gabinety Psychoterapii Ariadna

O nas

Gabinety Psychoterapii Ariadna przyjmują pacjentów na konsultacje psychologiczne i psychoterapię od 2017 roku. Nasze ośrodki działają w Krakowie, Katowicach, Sosnowcu i Bielsku-Białej. Zapewniamy zespół doświadczonych profesjonalistów - psychologów, psychoterapeutów, terapeutów rodzin i małżeństw. W naszym zespole znajduje się również psychiatra. Prowadzimy psychoterapię w różnych modalnościach - między innymi psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, systemowej i integracyjnej. Pomagamy w leczeniu depresji, nerwic, stanów lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania i wielu innych dolegliwościach natury psychologicznej. Wspieramy w kryzysach rodziny i pary. Gwarantujemy profesjonalizm, zaangażowanie i pełną dyskrecję.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (51)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  mgr Iwona Nowak psychoterapia młodzieży

  Jestem bardzo zadowolona z sesji terapeutycznych z panią Iwoną. Pani Iwona jest bardzo empatyczną, wyrozumiałą, sympatyczną i wspierającą osoba. Na każdą sesję z panią Iwoną czekałam z niecierpliwością. Zawsze byłam wysłuchana i zrozumiana, każdy mój problem był skutecznie rozwiązywany. Porady zawsze były trafne i skuteczne, z każdej kolejnej sesji wychodziłam silniejsza psychicznie. Ze strony Pani Iwony czułam ogromne zrozumienie i wsparcie. Bardzo polecam sesje z panią Iwoną. Jestem wdzięczna i bardzo dziękuję za wszystko!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Iwona Nowak Inny

  Bardzo dobry i profesjonalny psycholog. Polecam serdecznie.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Iwona Nowak Konsultacja psychologiczna

  W trakcie sesji z panią Iwoną miałem poczucie zrozumienia i wysłuchania. Czułem się bezpiecznie. Spotkania były dla mnie ogromnym wsparciem. Bardzo dziękuję.


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Agnieszka Gałańczuk Konsultacja psychologiczna

  Polecam. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wyważenie!


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Twardoch-Thum psychoterapia par i małżeństw

  Razem z parterem skorzystaliśmy z pomocy Pani psycholog. Bardzo dobrze czułam się w gabinecie. Najlepsza cecha terapeuty, moim zdaniem, to umiejętność oceny sytuacji. Pani Dominika świetnie rozumiała nasze problemy, mimo, że my, nie zawsze umieliśmy uchwycić ich sedno. Bardzo polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Mleczko Konsultacja psychologiczna

  Rozmowy z panią Magdaleną bardzo mi pomogły. Jestem zadowolony z jej porad. Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Iwona Nowak Konsultacja psychologiczna

  Pani Iwona udzieliła mi wsparcia w trudnym dla mnie czasie. Pomogła mi stanąć na nogi. Uważam, że jest dobrym psychologiem, który ma odpowiednie podejście do pacjenta. Polecam usługi pani Iwony.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Twardoch-Thum psychoterapia indywidualna

  Pani Dominika to psycholog z pasji. Bardzo angażuje się w terapię, w jasny i klarowny sposób pokazuje problemy i naprowadza na ich rozwiązanie. To już była moja druga terapia i jestem z niej bardzo zadowolona. Jeżeli będę znowu potrzebować pomocy napewno wrócę właśnie do Pani Dominiki.


  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Gawęda psychoterapia indywidualna

  Polecam panią Paulinę! Potrafi stworzyć na sesjach przyjazną, bezpieczną, swobodną atmosferę. Świetnie słucha, jest empatyczna, rozumie i prowadzi terapię w sposób niewymuszony - gdzie krok po krok w tempie pacjenta odkrywa się nowe rzeczy.


  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Gawęda Konsultacja psychologiczna

  Długo nosiłam się z umówieniem się na terapię w obawie, że trafię na osobę, która mnie nie zrozumie. Dlatego cieszę się, że wybrałam Panią Paulinę, bo moje wątpliwości okazały się niepotrzebne. Pani Paulina słucha aktywnie i z pełnym zaangażowaniem, ma świeże spojrzenie na drogiego człowieka, a przy tym nie ocenia, więc jest bezpiecznym miejscem, w którym można się otworzyć. Jeśli też masz obawy przed pójściem na terapię, to polecam umówić się właśnie do Pani Pauliny. :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania