dr n. med.

Anna Woźnica-Bolkowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

3 opinie +dodaj

Jestem psychologiem i zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną w konwencji Gestalt. Zapraszam do miejsca spotkań z drugim człowiekiem oraz miejsca poszukiwania siebie i swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: MeaCordis

  Pani Anna jest świetnym fachowcem, niezwykle kompetentna, empatyczna, doskonale wspiera w poszukiwaniu najlepszej drogi i poszerzeniu świadomości na temat siebie oraz świata. Jestem Jej ogromnie wdzięczna, bo dzięki terapii zrozumiałam, ile siły mam w sobie. Polecam z całego serca!

  Anna Woźnica-Bolkowska2018-04-26

  Bardzo dziękuję za te słowa! Życzę powodzenia!

 • Z Panią Anną pracowałam 1,5 roku w tym czasie nie tylko pomogła mi wyjść z trudnej choroby ale też zyskać ogromną pewność siebie. Jest osobą która potafi słuchać i ma świetny kontakt z pacjentem. Serdecznie plecam.

  Anna Woźnica-Bolkowska2018-03-19

  Bardzo dziękuje za opinię! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MeaCordis

  Pani Anna jest bardzo sympatyczną, wyrozumiałą osobą. Tworzy ciepłą i komfortową atmosferę, w której łatwiej jest się otworzyć. Nie wywiera presji, nie narzuca rozwiązań, nie ocenia człowieka ani sytuacji. Subtelnie naprowadza na dobry trop, pomaga przeanalizować problem i wspólnie znaleźć drogę. Spotkania bardzo pomagają w zrozumieniu siebie, swoich emocji i pobudek. Cieszę się, że za pierwszym podejściem znalazłam tak dobrego psychologa jak pani Anna Woźnica-Bolkowska, która pomaga mi zrozumieć dotąd zupełnie abstrakcyjne i niezrozumiałe dla mnie problemy. Serdecznie polecam!

  Anna Woźnica-Bolkowska2018-03-08

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną w konwencji Gestalt.
  Zapraszam do miejsca spotkań z drugim człowiekiem oraz miejsca poszukiwania siebie i swojej drogi.

  Dyplom magistra uzyskałam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ukończeniu studiów akademickich ukończyłam roczny Kurs Umiejętności Interpersonalnych w konwencji Gestalt w Krakowie. Następnie szkoliłam się w zakresie terapii indywidualnej i grupowej w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie co zaowocowało otrzymaniem Dyplomu Specjalisty Counsellingu Gestalt. Ponadto ukończyłam studia doktoranckie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz obroniłam pracę doktorską i tym samym uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradni psychologicznej, Klinikach Psychiatrii i Psychoterapii oraz Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Ochojcu.
  Obecnie poza prowadzeniem psychoterapii współpracuję również ze Szpitalem Euromedic gdzie udzielam wsparcia pacjentom onkologicznym. Prowadzę również zajęcia ze studentami psychologii oraz wspieram proces rekrutacji w firmie Aiut w Gliwicach. Pracuję również z osobami z niepełnosprawnością wspierając ich aktywizację na rynku pracy.

  Zapraszam wszystkich tych, którzy:

  przeżywają życiowe kryzysy, trudności emocjonalne,
  cierpią, na dolegliwości psychosomatyczne,
  cierpią z powodu straty (żałoby),
  mają trudności i problemy w życiu zawodowym,
  mają trudności w budowaniu bliskich relacji,
  przeżywają kryzys małżeński, związku, relacji partnerskiej,
  borykają się z chorobami układu krążenia, są po zawale mięśnia sercowego
  borykają się z chorobami nowotworowym,

  przygotowują się do zabiegów/operacji:
  kardiologicznych lub kardiochirurgicznych,
  bariatrycznych (zmniejszanie żołądka),
  operacji plastycznych.

  Oferta:
  Pierwsze spotkanie - konsultacja terapeutyczna
  Celem spotkania jest rozeznanie się w potrzebach/problemach klienta oraz wspólne podjęcie decyzji o tym co dalej? Spotkanie trwa 50 minut i może zakończyć się decyzją o kolejnych spotkaniach.

  Kontynuacja spotkań
  Odbywają się zgodnie z zawartym „kontraktem” na wspólnie ustalonych zasadach. Każde spotkanie trwa 50 minut
  Terapia par
  Zaczyna się od spotkania z parą i rozpoznania problemów jakie pojawiły się w związku. Kolejne spotkania odbywają się indywidualnie z każdym z partnerów/małżonków. Po spotkaniach indywidualnych wspólnie decydujemy o dalszej pracy i kolejnych spotkaniach.

  Konsultacje/psychoedukacja przed operacjami/zabiegami: kardiologicznymi, kardiochirurgicznymi, onkologicznymi, bariatrycznymi, plastycznymi:
  Celem spotkania jest wsparcie pacjentów po zawale mięśnia sercowego, po diagnozie nowotworu, którzy mają trudność w zaakceptowaniu nowej sytuacji. Przygotowanie psychiczne chorych zakwalifikowanych do różnego rodzaju zabiegów i operacji. Pomoc w zrozumieniu sytuacji związanej z chorobą oraz życiem z nią. Psychoedukacja ta ma również pomóc w odpowiedzi na pytania, które trudno zadać lekarzowi lub zwyczajnie brakuje już na nie czasu.

  Zapraszam na konsultacje !!!

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia magisterskie
 • Śląski Uniwesytet Medyczny - studia doktoranckie
 • Uniwersytet Jagielloński - studia podyplomowe
 • Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie
więcej