lek.

Anna Raniszewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

89 opinii +dodaj

Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskałam w 2002 r. Wiedzę praktyczną zdobywałam w Klinice Ginekologii i Położnictwa AM w Gdańsku oraz podczas wieloletniej pracy przychodnianej.… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna Raniszewska

  ul.Słowackiego 41/3
  80-257 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacja z podstawowym badaniem ginekologicznym 130 zł
  Konsultacja wyników badań laboratoryjnych 80 zł
  Usg transvaginalne lub przezbrzuszne 80 zł
  Badanie cytologiczne 30 zł
  Prowadzenie ciąży pierwsza wizyta 150 zł
  Wizyta zwykła 150 zł
  Szczepienia przeciwko hpv 3 x każde po 450 zł
  Wprowadzenie wkładki domacicznej od 400 zł
  Konsultacja z podstawowym badaniem ginekologiczym 130 zł
  Konsultacja + badanie + usg tv lub przezbrzuszne 150 zł
  Konsultacja ginekologiczna koszt łącznie badanie + usg tv + cytologia 180 zł
  Prowadzenie ciąży kolejne wizyty 130 zł
  Wprowadzanie implantów podskórnych antykoncepcyjnych (cena zawiera implant,znieczulenie miejscowe,usługę) 1 200 zł

  więcej

 • LX Gdańsk

  Jaśkowa Dolina 105
  Gdańsk, pomorskie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna RaniszewskaUsługa: wizyta zwykła

  Pani doktor z ogromna wiedza. Poświęca bardzo dużo czasu, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Nie bagatelizuje nawet drobnych problemów zdrowotnych.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W gabinecie przywitała mnie uśmiechnięta i przyjazna pani doktor. Delikatna i dociekliwa. Czułam się bardzo zaopiekowana. To godny polecenia lekarz i ja to z pełną odpowiedzialnością robię.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna RaniszewskaUsługa: Konsultacja z podstawowym badaniem ginekologiczym

  Co do samego badania oraz wywiadu nie mam większych zastrzeżeń. Wszystko zostało wyjaśnione jasno i zrozumiale. Minus za to, że Pani doktor spóźniła się, po czym miała jeszcze chwilę aby pogadać z Panią w rejestracji. Kolejny i co jest dla mnie powodem dla którego nie wrócę to rozmowa telefoniczna z siostrą podczas wizyty. Szanujmy swój czas i pieniądze.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna RaniszewskaUsługa: Konsultacja z podstawowym badaniem ginekologiczym

  Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam do czynienia. Pani doktor poważnie podeszła do mojego problemu, który poprzedni lekarze bagatelizowali, a mój problem narastał. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta do tego Pani Anna jest bardzo miłą osobą. Polecam z całego serca.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna Raniszewska

  Pani doktor bardzo miła, delikatna i rzetelna. Poświęca czas pacjentce i naprawdę interesuje się jej problemem. Po pierwszej wizycie na pewno jeszcze do niej wrócę.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta.Rzeczowy i odkłady wywiad,przeprowadzony w miłej atmosferze.Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna RaniszewskaUsługa: prowadzenie ciąży pierwsza wizyta

  Bardzo miła Pani doktor. Cierpliwie udzieli odpowiedzi na każde pytanie i szczegółowo wytłumaczy wątpliwości. Przyjazne podejście na pacjentki i fachowa opieka. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Raniszewska odpowiada na wszystkie pytania.Wizyta nigdy nie jest ograniczona czasowo poświęca tyle czasu ile potrzeba żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Raniszewska jest kompetentna, interesuje się problemami zdrowotnymi pacjenta całościowo - w powiązaniu z innymi chorobami, ponadto badanie przeprowadza delikatnie. Polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med.Anna RaniszewskaUsługa: badanie kontrolne

  Jak zawsze rozmowa i badanie profesjonalne. Miła atmosfera, Pani dr uśmiechnięta, cierpliwa, dokładnie informuje, wyjaśnia i odpowiada na pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskałam w 2002 r. Wiedzę praktyczną zdobywałam w Klinice Ginekologii i Położnictwa AM w Gdańsku oraz podczas wieloletniej pracy przychodnianej. Jak każdy lekarz nie zakończyłam swojego procesu kształcenia . Wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach,warsztatach,sympozjach i konferencjach aby zapewnić moim pacjentkom jak najlepszą, opartą na najnowocześniejszych standardach postępowania opiekę medyczną Zajmuje się dobieraniem antykoncepcji „na miarę „ diagnozowaniem problemów endokrynologicznych u kobiet w każdym przedziale wiekowym, niepłodnościami małżeńskimi – rozwiązywaniem problemów ,prowadzeniem ciąży,kwalifikowaniem pacjentek do zabiegów ginekologicznych,profilaktyką przeciwnowotworową . Zajmuje się również problemami kobiet z pogranicza urologii Współpracuję z Kliniką Chirurgii Jednego Dnia – Perfect Medica ( www.perfectmedica.pl) gdzie przeprowadzam zabiegi z zakresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej oraz uroginekologii jak również laserowe leczenie problemów związanych z zespołem luźnej pochwy u kobiet w każdej grupie wiekowej, nadreakrywności pęcherza moczowego , WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu ).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej