Umów wizytę Zapytaj lekarza
268 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Instytutu Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej organizowanego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BRAIN CARE Centrum NeuropsychologiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem po pierwszym spotkaniu z Panią Anią, na którym mogłam swobodnie i szczerze opowiedzieć o problemie z którym przyszłam. Pytania Pani Ani, wyjątkowo trafne już na poczatku rozmowy pozwalają zrozumieć pewne sytuacje i zachowania. Dzięki temu jestem przekonana, że praca nad sobą pod opieką Pani Ani pozwoli na uporządkowanie i zbudowanie siebie. Polecam każdemu.
  Dziękuję i pozdrawiam
  Gosia

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BRAIN CARE Centrum NeuropsychologiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Anna jest bardzo profesjonalną osobą, a przy tym ciepłą i serdeczną. Jest uprzejma i taktowna, ale przy tym konkretna. Pozytywnie zaskakuje zaangażowaniem w problemy pacjenta i serdeczną atmosferą w trakcie spotkań. W moim przypadku zauważyłam pozytywne efekty terapii już po pierwszym spotkaniu, Polecam!

  Anna Pelc2018-03-18

  Dziękuję bardzo za te miłe słowa;)
  Pozdrawiam serdecznie!

 • D
  Lokalizacja: BRAIN CARE Centrum Neuropsychologii

  I heard about Ania by a friend.
  Really professional, listening without judging.
  She gave me the keys to solve most of my problems, everything is not done yet but i am on the good road.
  I truely recommand her. Just try you will not be disapointed.

  Anna Pelc2017-10-26

  Thank you David!
  I hope everything is good with you! Good luck:)

 • J
  Lokalizacja: BRAIN CARE Centrum Neuropsychologii

  Polecam. Rzadko kiedy można teraz spotkać osobę o wysokiej empatii i bezinteresownym zaangażowaniu emocjonalnym w problemy drugiej osoby. Po wizycie poczułam ulgę, Pani Anna jest świetnym słuchaczem i jednocześnie dzięki rozmowie i wspolodczuwaniu istoty problemu pomogła mi zrozumieć rzeczy trochę dokładniej. Długo zwlekalam z wizytą ale nie żałuję. Warto zainwestować w siebie ale warto też mieć sprawdzone informacje i nie wybierać w ciemno ;)

  Anna Pelc2017-10-26

  Pani Joanno,
  dziękuję za miłe słowa, wszystkiego dobrego!!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Instytutu Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej organizowanego przez Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Terapii Poznawczo-Behawioralnej "Ter-Cognitiva" rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
  Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii w wielu placówkach medycznych jak i zakładach karnych (Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii, Przychodnia Rehabilitacyjna w Strzyżowie, Kliniczny Oddział Psychiatryczny dla dzieci i młodzieży w Łańcucie, Centrum Rehabilitacyjne Park Attwood w Anglii, Przychodnia Neuropsychologiczna w Worcester w Anglii, Areszt Śledczy w Krakowie, Zakład Karny w Jaśle, Sąd Rejonowy w Worcester w Anglii).
  Obecnie pracuje jako psycholog w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii, zajmuje się głównie diagnozą i rehabilitacją neuropsychologiczną osób z uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego, chorób neurodegeneracyjnych oraz diagnostyką otępień.
  W swojej prywatnej praktyce pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński - psychologia sądowa
 • Uniwersytet Jagielloński - studia podyplomowe z psychologii transportu