Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)

Bednarska 19/8, Fabryczna, Wrocław
Ośrodek terapeutyczny Harmonia


Gotówka
71 773.....

Konsultacja online • 120 zł

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł +2 więcejKonsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym. Jako terapeuta staram się zachować postawę ciekawości i neutralności, zapraszam klienta do two...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys w związku
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Ośrodek Psychoterapii Systemowej - Kurs Systemowej Terapii Rodzin
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski - psychologia

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Bednarska 19/8, Wrocław

120 zł

Ośrodek terapeutyczny Harmonia


120 zł

Anna Mazurczyk-Peisert - konsultacje online

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna


Bednarska 19/8, Wrocław

120 zł

Ośrodek terapeutyczny Harmonia


Psychoterapia indywidualna


Bednarska 19/8, Wrocław

120 zł

Ośrodek terapeutyczny Harmonia


Psychoterapia partnerska


Bednarska 19/8, Wrocław

150 zł

Ośrodek terapeutyczny Harmonia


Psychoterapia rodzinna


Bednarska 19/8, Wrocław

150 zł

Ośrodek terapeutyczny Harmonia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Mazurczyk-Peisert - konsultacje online konsultacja online

Jestem zadowolony z wizyty. Była to moja pierwsza wizyta. Pani psycholog uważnie słucha, parafrazuje. Ta rozmowa pozwoliła mi zobaczyć problem z innej strony. Polecam tego specjalistę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Mazurczyk-Peisert - konsultacje online konsultacja online

Polecam, doskonały kontakt, przyjazna atmosfera, a przy tym kompetencja i poczucie humoru! Dziękuję i bardzo polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia konsultacja psychologiczna

Wizyta upłynęła w dobrej atmosferze.Wyszłam z niej w poczuciu wysłuchania,z jakimś planem na kolejne dni.Pani Ania pomogła mi zrozumieć zachowanie mojej nastoletniej córki.Polecam z pełnym przekonaniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia problemy z emocjonalnoscią

Pani psycholog spokojna miła dostępna,skupiona na rozmowie ,zwraca uwagę na rozmówcę i jest zaangażowana w jego problem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia psychoterapia depresji

Pani Anna jest bardzo rzetelną i profesjonalną psychoterapeutką.
W bardzo trudnym momencie swojego życia szukałam pomocy u trzech specjalistów, ale tylko p.Ania już na pierwszej wizycie umiała mi pomóc. Nie jest terapeutą do którego się idzie „tylko pogadać”, a on przytakuje i niewiele z tego wynika. Pani Ania umie słuchać ze zrozumieniem, empatią, dokonuje trafnych analiz, ma w sobie mądrość (w każdym znaczeniu tego słowa) i do tego fantastyczne poczucie humoru. To aktywna terapeutka, a taki terapeuta to skarb dla kogoś, kto mocno zbłądził w życiu, stracił wiarę w sens istnienia i potrzebuje pomocy.
Zaczynając terapię dominowała we mnie czarna rozpacz, a moje dni zaczynały i kończyły się płaczem przeplatanym ogromnym żalem do życia o wszystko. Pierwsze spotkania były trudne, bo nie jest łatwo otworzyć się przed nieznaną osobą. Na szczęście Pani Ania swoim ciepłym nastawieniem spowodowała, że szybko poczułam się bezpiecznie, a z każdym kolejnym spotkaniem było mi łatwiej. Nastawiałam się na 2-3 miesiące pracy, jednak jak się okazało - wątków do przerobienia jest wiele. Każdy rozpoczęty generuje kolejny, ale za to każdy przerobiony naprawia podziurawione myśli, systematyzuje wiedzę, skleja zranione serce i układa rozrzucone puzzle życia w cały obraz, co pozwala znaleźć swoje miejsce na ziemi. Pani Ania nie tylko pomogła mi uporać się z dręczącymi myślami, zrozumieć i zmienić destruktywny sposób myślenia, ale praca i pogłębianie samoświadomości uruchomiło szereg pozytywnych zmian w moim życiu. Zrozumienie jak wiele zależy od nas, od tego jak myślimy i jak siebie postrzegamy, a następnie wprowadzenie tego w życie i przełożenie na czyny, to wielka umiejętność p.Ani.
Dziękuję i polecam tak cudowną terapeutkę wszystkim, którzy błądzą i chcą zmienić swoje życie na lepsze.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia

Profesjonalistka, z ogromnym doświadczeniem. To nasze już trzecie spotkanie z panią Anią, wcześniej w innym miejscu. Jest tak, jak być powinno.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia

Miło i bezpiecznie. Uważne słuchanie, trafne parafrazowanie. Duże poczucie nadziei na lepsze jutro :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia pomoc dziecku

Bardzo ciepła i cierpliwa Pani psycholog. Dokładnie analizuje wszystkie szczegóły problemu.Moja córka bardzo polubiła Panią Anię i chętnie do niej przychodzi.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia

Dziecko z gabinetu wyszło uśmiechnięte, nie może doczekać się kolejnego spotkania . Jako rodzic uzyskałam dużo informacji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek terapeutyczny Harmonia psychoterapia indywidualna

Pani Ania jest niesamowicie ciepłą osobą, wzbudza zaufanie co jest tak ważne w terapii. Wiedza, rzetelność, zaangażowanie na wysokim poziomie.
Polecam w 100%.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy prowadzi Pani terapie małżeńskie? Czy mogłaby Pani napisać jej ewentualny harmonogram i koszty?

  Dzień dobry, prowadzę terapie małżeńska. Harmonogram spotkań ustalany jest wspólnie na pierwszym spotkaniu. Koszt wizyty to 150 zł.

  mgr Anna Mazurczyk-Peisert

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym. Jako terapeuta staram się zachować postawę ciekawości i neutralności, zapraszam klienta do two...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys w związku
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Ośrodek Psychoterapii Systemowej - Kurs Systemowej Terapii Rodzin
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski - psychologia

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania