Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Ułańska 5, Katowice
PANAMED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie 1993-1999 - Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 2007 - dyplom specjalisty chorób wewnętrznych 2010 - dyplom doktora na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle stawów
 • Bóle reumatyczne
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Ułańska 5, Katowice

od 100 zł

PANAMED

Opinie

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PANAMED konsultacja reumatologiczna

Pani Dr, bardzo rzetelnie i szczegółowo zrobiła wywiad.. Skierowała na dalsze konieczne badania, miła, empatyczna dociekliwa, po pierwszej wizycie mogę polecić nie zbagatelizuje żadnych dolegliwości. Myślę iż mimo długiego leczenia będzie ono tym razem skuteczne.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PANAMED Inny

Pierwszy raz poznałam Panią Doktor w szpitalu, przy okazji konsultacji nefrologicznej. W wyniku szeregu badań, które mi wtedy zrobiono postawiła trafną diagnozę. Do dnia dzisiejszego jestem pod jej opieką lekarską. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i wprowadza miłą atmosferę podczas każdej wizyty. Jest konkretnym i rzeczowym lekarzem z bardzo dużą wiedzą, zawsze przeprowadza dokładny wywiad i badanie. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Doktor dobierając odpowiednie leki postawiła mnie na nogi, przez co mogę normalnie funkcjonować z moja chorobą. Z całego serca polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca podwyższone stężenie kreatyniny

Polecam panią dr z całego serca, bo dzięki niej udało się zdiagnozować bardzo rzadką chorobę z którą nie poradził sobie tabun innych lekarzy. Od kilku lat miewałem przewlekłe stany zapalne różnych narządów (ślinianki, gruczoły łzowe, płuca, prostata, śluzówka nosa itp.), które na pierwszy rzut oka nie były związane ze sobą i powodowały mnóstwo dolegliwości znacząco obniżając jakość życia. W tym czasie byłem u kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności w różnych miejscowościach w celu znalezienia diagnozy (także prywatnie w renomowanych ośrodkach), ale każdy z nich pomimo zaskoczenia taką ilością dolegliwości w tak młodym wieku traktował każdy z objawów chorobowych jako całkowicie odrębny niezwiązany z pozostałymi. Pewnego razu zostałem skierowany do szpitala GCM na wycięcie polipów nosa (spowodowane stanem zapalnym śluzówki), podczas kontroli krwi w szpitalu okazało się, że mam dodatkowo podwyższony poziom kreatyniny (aż dziw bierze, że przez kilka lat żaden z lekarzy nie zlecił tego badania). Dzięki temu, trochę przypadkowo zostałem skierowany na inny oddział tego samego szpitala, gdzie miałem szczęście być pacjentem dr Kaweckiej. Do bogatego już portfolio objawów doszły także uszkodzone nerki. Od samego początku pobytu w szpitalu, pani dr uznała iż moje dolegliwości mają najpewniej wspólną przyczynę, rozpoczęła poszukiwania podobnych przypadków na świecie, pojawiło się w tym czasie kilka hipotez i rozpoczęły się dodatkowe badania, ale jak na razie nic nie było pewnego. Podczas drugiej wizyty w szpitalu w końcu udało się zdiagnozować chorobę IgG4-related disease, diagnostyka była o tyle trudna, iż jest to choroba o nieznanej patogenezie, jest bardzo rzadka (0.28–1.08/100 000) i stosunkowo niedawno (2012 r) została usystematyzowana.
Jeśli ktoś zastanawia się czy trafił na dobrego lekarza, to całym sercem i rozumem polecam dr n. med. Anna Hawrot-Kawecką, trafił bowiem na bardzo wybitnego specjalistę i z całą pewnością jest w dobrych rękach. Lepiej trafić nie mógł.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PANAMED Zapalenie stawów

Pani doktor ma rzeczowe podejście do pacjenta,wszystko dokładnie wyjaśni,dokładnie zbada,zrobi wywiad i dobrze dobierze leki,co jest najważniejsze ????


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PANAMED RZS

Czesława M.
Do Pani Doktor trafiłam z ogromnym bólem z polecenia lekarza ortopedy. To było najlepsze co mogło mnie spotkać. Wizyta trwała 1 godzinę 15 minut : szczegółowe badanie, dokładny wywiad na temat moich chorób, leków które biorę (rzadko lekarze pytają jakie leki stosujemy) a najważniejsze to to, że przepisane leki zadziałały już po 3 dniach i koszmarny ból moich rąk ustąpił. Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania, polecam każdemu i bardzo Pani Doktor dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PANAMED

Trafiłam do Pani Doktor z polecenia znajomej. To była najlepsza decyzja. Pani Doktor A. H-K przeprowadziła bardzo dokładny wywiad - jaka jest historia choroby, jakie leki przyjmowałam, itd.. Zleciła mi dodatkowe badania, a następnie dobrała właściwe leczenie. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!. To ciepła, miła osoba i wykazuje zainteresowanie pacjentem, a do tego ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Od początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Szczerze polecam! - Taki powinien być każdy lekarz!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry reumatolog i bardzo dobry lekarz. Rzeczowo i indywidualnie podchodzi do pacjenta, przeprowadza kompleksowy wywiad lekarski i widać, że naprawdę wkłada w to swoje serce. Nie wyobrażam sobie już korzystania z innego lekarza niż Pani Dok. Hawrot - Kawecka bo nie tylko że jest fachowcem w swojej dziedzinie i skutecznie zajęła się moim zdrowiem, to jest również cierpliwą i bardzo życzliwą osobą. Super lekarz!!


K
Użytkownik zweryfikowany

NIE BARDZO DOBRY, a NAJLEPSZY specjalista!
Dziękuję Pani DOKTOR! Z czystym sercem mogę powiedzieć, że uratowała Pani moje życie :)
Gdy trafiłam do Pani Ani byłam w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym, Pani nie tylko doprowadziła do szybkiej diagnozy (wszystkimi możliwymi środkami), ale i dała mi nadzieję, że może być lepiej. Ponieważ byłam dość trudnym przypadkiem (ŁZS) i leki specjalnie na mnie nie działały, to zostałam skierowana przez Panią Anię na inne leczenie. I tak mija już rok odkąd cieszę się życiem, a choroba która mi towarzyszy jakoś się ze mną oswoiła (albo ja z nią:)) i jak ktoś mnie nie zna, to nie wie, że jeszcze przed dwoma laty byłam wrakiem... DZIĘKUJĘ!


J
Użytkownik zweryfikowany

Do gabinetu dr Kaweckiej trafiłam po wizytach w u różnych specjalistów i nie żałuje! Leczę się już u Pani dr od kilku lat i dzieki wnikliwosci i zleconym badaniom zdiagnozowala przyczyne bolu stawow, z ktorym walcze juz od ponad 10 lat. Uważam, że jest bardzo wnikliwym lekarzem i przy każdej wizycie czuje, ze poswieca mi tyle czasu ile potrzeba i dokladnie slucha co mowie, a co najwazniejsze slucha ze ZROZUMIENIEM, czego inni lekarze rowniez mgliby sie nauczyc. Polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad roku.
Jest rzeczowym lekarzem, który wyczerpująco odpowiada na nurtujące pytania dotyczące choroby.
Poczułam się zdecydowanie lepiej po zastosowanym przez Panią doktor leczeniu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie 1993-1999 - Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 2007 - dyplom specjalisty chorób wewnętrznych 2010 - dyplom doktora na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle stawów
 • Bóle reumatyczne
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania