Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca

(22 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca

Ziołowa 45/47

40-635 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bagdan Kolebacz Inny

  Wspanialy lekarz.Doskonaly specjalista.Badano mnie na roznych aparatach bez skutku.P.Doktor po badaniu wizualnym i manualnycj stwierdzil w 100% przyczyne choroby.Operacje przeprowadzil osobiscie i po problemie.Bardzo zaangazowany w opieke nad pacjentem po operacji.Operacja odbyla sie w kwietniu 2018r.Jestem mu niezmiernie wdzieczny.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bagdan Kolebacz Inny

  Dr Kolebacz potraktował mój przypadek poważnie dla innych miałam chrypke pan doktor od początku podszedł do tego poważnie bardzo miły człowiek spędziłam w gabinecie ok 40 min i nie była to wizyta prywatna tylko w szpitalu w poradni polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Szewieczek Inny

  Wspaniałe podejście do pacjenta! Empatia i profesjonalizm na najwyższym poziomie! Pobyt w szpitalu był konieczną opcją z góry nieprzyjemną, a pod opieką Pana prof wyszedłem z bardzo pozytywnym nastawieniem.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Matla Inny

  Do Pani Doktor trafiłem przypadkowo. Jestem bardzo zadowolony. Jako jedyna poświęciła mi w mojej ocenie więcej uwagi niż inni (poprzednio byłem u 4 kardiologów) czego wynikiem jest, że w końcu mogę normalnie spacerować bez zmęczenia. Prawidłowe ustawienie leków spowodowało pełny powrót do zdrowia. Dzięki Pani Doktor wiem że żyje! Dziękuję. Na pewno wrócę wraz z wszystkimi znajomymi z chorobami serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Damian Kusz aloplastyka obu stawów biodrowych

  Witam Pana Profesora
  Ze swojej strony pragnę Panu profesorze serdecznie podziękować za to co Pan uczynił dla mnie. Nie spotkałem jeszcze tak miłej i sympatycznej osoby jaką jest Pan.Otoczył pan mnie opieką od pierwszego spotkania w Goczałkowicach do drugiej operacji endoprotezy stawów biodrowych, Za co jestem Panu bardzo wdzięczny. To dzięki Panu powróciłem do aktywności życiowej. Nie ma takich słów abym opisał to wszystko co Pan zrobił dla mnie.Pozostaję z poważaniem.
  pacjent. Dariusz K


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Damian Kusz

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi za opiekę lekarską i przywrócenie sprawności.

  Pan Profesor jest wspaniałym lekarzem, już na pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam na lekarza z powołania, cechującego się ogromną wrażliwością na cierpienie pacjenta, empatią i wysoką kulturą osobistą. Czułam, że wreszcie spotkałam lekarza ortopedę, który mnie rozumie i chce mi pomóc. Pan Profesor wytłumaczył mi szczegółowo i bez pośpiechu wszystkie kwestie związane z wymianą stawu biodrowego, a także odpowiedział na każde moje pytanie, dzięki czemu nie czułam lęku przed zabiegiem.
  Pobyt w Szpitalu w Ochojcu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że trafiłam na wybitnego specjalistę a przede wszystkim dobrego człowieka, któremu zależy na zdrowiu pacjentów. Szczególnie miłe dla mnie jako pacjentki było to, że Profesor Kusz każdego ranka, jeszcze przed obchodem lekarskim odwiedzał sale chorych, żeby przywitać się z pacjentami i zapytać o samopoczucie.

  Dziękuję Panu Profesorowi za przywrócenie mnie do zdrowia i funkcjonowania bez bólu.

  Dorota T.- B.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Piwowarski kwalifikacja do operacji

  Składam wielkie podziękowania dla dr n.med Wojciecha Piwowarskiego za przeprowadzenie operacji kręgosłupa mojego syna.Pan doktor otoczył nas opieką wykazał się wielką empatią oraz profesjonalizmem.Zawsze poświęcał nam dużo uwagi i swojego cennego czasu.Dziękujemy w imieniu Mateusza i jego rodziny.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka podwyższone stężenie kreatyniny

  Polecam panią dr z całego serca, bo dzięki niej udało się zdiagnozować bardzo rzadką chorobę z którą nie poradził sobie tabun innych lekarzy. Od kilku lat miewałem przewlekłe stany zapalne różnych narządów (ślinianki, gruczoły łzowe, płuca, prostata, śluzówka nosa itp.), które na pierwszy rzut oka nie były związane ze sobą i powodowały mnóstwo dolegliwości znacząco obniżając jakość życia. W tym czasie byłem u kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności w różnych miejscowościach w celu znalezienia diagnozy (także prywatnie w renomowanych ośrodkach), ale każdy z nich pomimo zaskoczenia taką ilością dolegliwości w tak młodym wieku traktował każdy z objawów chorobowych jako całkowicie odrębny niezwiązany z pozostałymi. Pewnego razu zostałem skierowany do szpitala GCM na wycięcie polipów nosa (spowodowane stanem zapalnym śluzówki), podczas kontroli krwi w szpitalu okazało się, że mam dodatkowo podwyższony poziom kreatyniny (aż dziw bierze, że przez kilka lat żaden z lekarzy nie zlecił tego badania). Dzięki temu, trochę przypadkowo zostałem skierowany na inny oddział tego samego szpitala, gdzie miałem szczęście być pacjentem dr Kaweckiej. Do bogatego już portfolio objawów doszły także uszkodzone nerki. Od samego początku pobytu w szpitalu, pani dr uznała iż moje dolegliwości mają najpewniej wspólną przyczynę, rozpoczęła poszukiwania podobnych przypadków na świecie, pojawiło się w tym czasie kilka hipotez i rozpoczęły się dodatkowe badania, ale jak na razie nic nie było pewnego. Podczas drugiej wizyty w szpitalu w końcu udało się zdiagnozować chorobę IgG4-related disease, diagnostyka była o tyle trudna, iż jest to choroba o nieznanej patogenezie, jest bardzo rzadka (0.28–1.08/100 000) i stosunkowo niedawno (2012 r) została usystematyzowana.
  Jeśli ktoś zastanawia się czy trafił na dobrego lekarza, to całym sercem i rozumem polecam dr n. med. Anna Hawrot-Kawecką, trafił bowiem na bardzo wybitnego specjalistę i z całą pewnością jest w dobrych rękach. Lepiej trafić nie mógł.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Piwowarski stanoza kregoslupa

  Wspanialy fachowiec do tego mily i bardzo sympatyczny dzieki panu doktorowi moj tata moze chodzic i pozbyl sie bolu polecam tak wspanialego lekarza kazdemu pacjentowi dziekuje


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Piwowarski operacja kręgosłupa

  Jestem zadowolony z Pana profesora,dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Szybka diagnoza i szybki czas oczekiwania na operację. (5DNI) i to na kasę chorych. Wszystko dokładnie omuwil mi przed operacja, po operacji też szczegółowo powiedział co zrobił. Po 5 dniach wpisany do domu, Polecam go w 100%


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania