dr n. med.

Anna Abacjew-Chmyłko

Ginekolog

128 opinii +dodaj

Umów wizytę
976 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia ukończyłam w 2005 roku na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademii Medycznej w Gdańsku) i od tego czasu prowadzę praktykę lekarską pracując w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz Chmyłko

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, badanie bez stresu, szybko, dokładnie i rzeczowo. Lekarz naprawdę godny polecenia.
  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Dobry i dokładny sprzęt w jaki wyposażony jest gabinet pozwala na przeprowadzenie szczegółowych badań. Nie bagatelizuje żadnych objawów infekcyjnych, przepisuje dobrze dopasowane lekarstwa. Udzieli odpowiedzi na różne trudne pytania, związane zarówno z przebiegiem ciąży, jak i powrotem do "normalności" po jej zakończeniu.
  Wizyta ze starszą pociechą w celu demonstracji młodszej latorośli przebiega w naprawdę miłej atmosferze.
  Mimo, że czasem trzeba poczekać, naprawdę warto.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz ChmyłkoUsługa: USG ciąży transvaginalne

  Pani doktor jest ciepłą i bardzo miłą osobą. Jest lekarzem z powołania i posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Prowadzi już moją 3 ciążę :-) Uważnie słucha pacjenta i odpowiada na każde nawet najbardziej ,,błache" pytania. Mogę polecić w 100 %.

 • O

  Pani Doktor prowadzi moją drugą ciążę, po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolona, ponieważ zajmuje się Nami bardzo profesjonalnie pod względem medycznym, a jednocześnie jest bardzo sympatyczna, dzięki czemu na każdej wizycie czuję się bardzo komfortowo. Polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Anny. Przez całą wizytę wiedziałam dokładnie co jest aktualnym przedmiotem badania. Pani Anna jest bardzo konkretną i miłą osobą. Badania były przeprowadzane w sposób bardzo delikatny. Zdecydowanie polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz ChmyłkoUsługa: kontrola

  Przemiła, uważna, delikatna, dokładna, konkretna. Pani Doktor sprawiła, że poczułam autentyczne zainteresowanie moimi problemami i gotowość do wyjaśnienia wszelkich moich wątpliwości. Bez pośpiechu, co ma swoją cenę, bo czasem trzeba trochę poczekać na swoją kolej, kiedy pacjentki przede mną są traktowane z taką samą uwagą. Ale ja to akceptuję. I czuję się "zaopiekowana" :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła sie bardzo późno mimo to Pani doktor była bardzo profesjonalna i rzetelna. :) przeprowadziła wszystkie badania ( pierwsza wizyta w ciąży) w sposób spokojny i przyjazny pacjentce. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i mnie uspokoiła :) tak wiec polecam jak najbardziej.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz ChmyłkoUsługa: wizyta ginekologiczna

  Doktor Abacjew jest lekarzem z powołania, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia, lekarz jakich mało :) polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz ChmyłkoUsługa: wizyta ginekologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna i empatyczna. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Wizyta odbyła się w bardzo luźnej atmosferze. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i potrafi zaproponować nowe rozwiązania. Bardzo gorąco polecam z ręką na sercu!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor skoncentrowana na pacjencie, dokładnie analizuje problem, spokojna, jasno tłumaczy proponowany sposób leczenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Abacjew-Chmyłko i Łukasz ChmyłkoUsługa: kolposkopia

  Dr Anna Abacjew-Chmylko
  Pełen profesjonalizm i szeroka wiedza wzbudzają zaufanie i chęć oddania się w ręce Pani doktor. Wszystkie kwestie jasno wytłumaczone i rozrysowane. Badania całkowicie bezbolesne i w przyjemnej atmosferze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia ukończyłam w 2005 roku na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademii Medycznej w Gdańsku) i od tego czasu prowadzę praktykę lekarską pracując w Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, w gabinecie prywatnym oraz w niepublicznych przychodniach.

  Pracę doktorską pt.: "Wieloośrodkowa analiza czynników leczenia raka błony śluzowej trzonu macicy" obroniłam w 2011 roku.

  W 2013 roku ukończyłam specjalizację z położnictwa i ginekologii. Obecnie specjalizuje się z ginekologii onkologicznej.

  Jestem nauczycielem akademickim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Moje zainteresowania zawodowe szczególnie obejmują ultrasonografię ginekologiczną, kolposkopię, laparoskopię oraz histeroskopię. W praktyce klinicznej zajmuję się diagnostyką i leczeniem nowotworów złośliwych trzonu macicy, nieprawidłowościami w obrębie szyjki macicy (takie jak CIN 1-3, ujawniane pierwotnie w cytologii) oraz niepłodnością.

  Pacjentkom mogę również zaproponować zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w tym laseroterapię miejsc intymnych, wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym oraz labioplastykę laserową warg sromowych mniejszych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny (Gdańsk, 2005)

Publikacje

 • Wieloośrodkowa analiza czynników leczenia raka błony śluzowej trzonu macicy (praca doktorska, 2011)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Położnictwa, Gdański Uniwersytet Medyczny

Certyfikaty

 • Anna Abacjew-Chmyłko, ginekolog w mieście Gdańsk - Certyfikaty
 • Anna Abacjew-Chmyłko, ginekolog - Certyfikaty

Choroby

więcej