lek.

Andrzej Wiak

Neurolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ppłk lek. med. Andrzej Wiak jest specjalistą neurologiem, ordynatorem Oddziału Neurologicznego 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Jest specjalistą zajmującym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: bóle krzyżowe ( korzonki )

  Lepiej trafić nie mogłam.To była moja pierwsza w życiu wizyta u neurologa.
  Przypadkowo szukając w Internecie lekarzy o tej specjalności trafiłam
  na Pana Doktora Wiek.
  Przesympatyczny, spokojny,miły człowiek który od razu wzbudził moje zaufanie.Pan Doktor dokładnie zbadał moją dolegliwość i zalecił na początek odpowiednie leki.
  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym pacjentom.
  Dziękuję bardzo!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Do Pana Doktora trafiłam z wieloma dolegliwościami, ale tylko niektóre zwróciły jego uwagę. Potwierdziły się moje obawy, ale życzliwa atmosfera wizyty, fachowość i wdrożone leczenie pozwalają mi mieć nadzieję na poprawę mojego samopoczucia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Dr Wiak to wysokiej klasy specjalista.Znamy się już prawie 7 lat,a nadal zawsze profesjonalnie i jednocześnie empatycznie spogląda na moj "przypadek".
  Polecam Pana doktora.
  jezierska

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Zglosilam sie na wizyte do p doktora kierowana duzymi obawami wynikiem MR p doktor rozwial moje obawy. Przeprowadzil dokladne badanie wprowadzil dodatkowe leki.Dr Wiak jest lekarzem,ktory potrafi sluchac pacjenta i w calej mierze chce mu pomoc.Bardzo polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pan doktor to ciepła, pełna empatii osoba. Nie bagatelizuje problemu, tylko bierze się z nim za " bary". Zleca dodatkowe badania i analizuje, nie strasząc pacjenta. Ja mu ufam i oddaję się w jego ręce z nadzieją.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Polecam To była moja pierwsza wizyta u pana doktora i jestem mile zaskoczony ciepłem i zrozumieniem oraz profesjonalizmem pana doktora

 • K

  Krystyna
  Bardzo dobry specjalista . Wyjątkowo miły i "ciepły"człowiek .Dzięki opiniom na tym forum zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza i nie pomyliłam się.

 • J

  Polecam pana doktora! Jest spokojny, cierpliwy i stara się zrównoważyć emocje przestraszonego chorego. Można do niego zadzwonić niemal w każdej chwili i poradzić się przez telefon w sprawie aktualnej sytuacji zdrowotnej (np. w sprawie dawkowania leków) To niekiedy lepiej działa, niż tabletka uspokajająca. Dzięki niemu już drugi raz przyjmuję interferon i czuję się znakomicie, bo rzuty osłabły. Na oddziale, którym kieruje, ma pod swoja opieką zespół młodych specjalistów od SM, a przecież takich u nas w Polsce brakuje. Dlatego mam nadzieję, że dzięki panu Wiakowi rosnącą (niestety) grupą chorych na stwardnienie rozsiane będzie się miał kto zająć.

 • J

  Panu Doktorowi zawdzięczam to że chodzę, normalnie funkcjonuję. Mogę pracować. Zawdzięczam mu życie. Oprócz profesjonalizmu zawodowego i empati - Pana Doktora charakteryzuje zwykła ludzka życzliwość i chęć pomocy każdemu kto zwraca sie do niego o pomoc.

 • D

  Pan Doktor zrobił dla mnie wiele dobrego. Leczyłam się u Niego 5 lata lecz ostatnio coś się stało.. z niewiadomych mi przyczyn jest przeciwny nowym terapią w SM. Podaje pacjentom nieprawdziwe informacje o leku, jakieś pogłoski, których nie sprawdził. Nie interesuje się też za bardzo nowinkami na ten temat a jako Ordynator oddziału powinien. To co jest dobre to Jego podejście do pacjenta- miły, empatyczny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ppłk lek. med. Andrzej Wiak jest specjalistą neurologiem, ordynatorem Oddziału Neurologicznego 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Jest specjalistą zajmującym się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Najczęstsze choroby neurologiczne, z którymi na co dzień styka się w swojej pracy, to migrena i bóle głowy, omdlenia, padaczka, rwa kulszowa i inne schorzenia kręgosłupa, stany po urazach mózgu, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, choroba Parkinsona. Rozpoznaje też i wprowadza terapię zaburzeń pamięci. Przy stawianiu diagnozy korzysta między innymi z takich badań jak rezonans magnetyczny, RTG, tomografia komputerowa, badania naczyniowe, badania EEG. Lek. Andrzej Wiak jest ceniony przez pacjentów za życzliwą atmosferę podczas wizyt, a także profesjonalizm i szerokie kompetencje.

Specjalizacje

 • Neurologia