Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Rudolfa Weigla 5, Śródmieście

  53-114, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Rogala

  Gastrolog, dr n. med.

  • nie polecam. Nieprzeciętnie ordynarny , podważa trafne diagnozy swoich kolegów . Bardzo niesympatyczny dla swoich pacjentów !!!!! Szczerze odradzam , jeżeli chcesz się leczyć ! Rogala Cię nie wyleczy !!!!!!!!

  • Koszmarny lekarz. W związku z tym, że leczę się w lux medzie u innego lekarza, który akurat odwołał wizytę, przenieśli mnie automatycznie do tego pana. Przyszłam tylko po receptę na leki, które biorę systematycznie od ponad pół roku i które mi pomagają. Lekarz wyśmiał mój sposób leczenia (wszystko było w systemie) i powiedział, że nie powinnam brać tych leków dłużej niż 3 miesiące, a jak nie pomagają (mam szlam w woreczku żółciowym) to powinni mi usunąć woreczek (co jest kompletną bzdurą, bo przy szlamie nie usuwa się woreczka a leczy farmakologicznie!!!). Z łaską wypisał mi receptę, w dodatku złą. Jak zwróciłam mu uwagę, że przyjmuję mniejszą dawkę leku to znów mnie wyśmiał i stwierdził że taka dawka nie istnieje (chyba zaniosę mu opakowanie jako dowód). Dodam, że trakcie mojej wizyty zadzwonił mu prywatny telefon i nie krępował się rozmawiać bez głupiego "przepraszam". Zachowanie karygodne. Ja nie wiem jak tacy ludzie mają leczyć? Efekt jest taki, że jutro znów muszę iść do lekarza po głupią receptę... już sama bym lepiej ją wypisała niż on. NIE POLECAM!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Grzegorz Świątoniowski

  Internista, Onkolog, dr n. med.

  • Pan doktor Grzegorz jest niesamowicie kompetentny, szczery, uczciwy serdeczny. Od pierwszej wizyty wiedzielismy, ze wybor lekarza jest strzalem w 10. Odpowiada na absolutnie wszystkie pytania: jasno i rzetelnie. Jest lekarzem, ktory wie jak rozmawiac z pacjentem i wie w jak taktowny i szczery sposob przekazac informacje, nawet te nienajlepsze. Bardzo serdecznie polecam Pana Grzegorza!

  • Wspaniały lekarz gdy przszłam do gabinetu z przerzutami po ciągnacej się od lat chorobie bo od1997r ,po kilku zabiegach cierpiąca miałam trzy miesiące życia z rokowań, dzięki doktorowi żyję i to jest wspaniałe .Jestem szczęściarą że trafiłam na doktora Grzegorza .

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Waldemar Bonczar

  Urolog, Chirurg, lek.

  • Profesjonalizm pana doktora, jego podejście do pacjenta, sprawia że z uznaniem, szacunkiem i przyjemnością wystawiam panu doktorowi najwyższą ocenę.
   Grzegorz C.

  • To że młody i przystojny to nie ma znaczenia, ale opieka i trafnośc diagnozy - owszem !! a tego nie mozna mu zarzucic !! naprawde bdb specjalista

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Chwojnicka

  Endokrynolog, lek.

  • Doktor w moim przypadku przeprowadzała biopsję. Zabieg przeprowadziła sprawnie i prawie bezboleśnie. Wszystkie informacje przekazała rzeczowo i wyczerpująco. Polecam


 • Maciej Wojtanowski

  Chirurg, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Już dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Świetny lekarz, klasa, kultura ,wiedza zawodowa,profesjonalizm w każdym calu, a wszystko to połączone z życzliwoscią, emaptią i brakiem lekarskiego zadęcia.Szczerze polecam!!!! Karolina TSz

  • Nie polecam. Lekarz ten wykonywał mi tylko badanie usg doppler tętnic kończyn dolnych. Na wstępie nie chciał go wykonać ze względu na mój wiek. Według pana doktora trzeba mieć powyżej 50 lat aby móc wykonać tego typu badanie. Czegoś takiego jak profilaktyka Pan doktor nie zna... Nie był zainteresowany informacjami, które chciałam przekazać. Był bardzo nieuprzejmy oraz kompletnie nie słuchał co się do niego mówi. Badanie wykonał ale jak się okazało nie tak jak trzeba. Nie miałam wcześniej tego badania, więc nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero po konsultacji z innym lekarzem wiem, że badanie tylko w okolicy kostki jest do niczego. Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Wiak

  Neurolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacje neurologiczne

   Polecam To była moja pierwsza wizyta u pana doktora i jestem mile zaskoczony ciepłem i zrozumieniem oraz profesjonalizmem pana doktora

  • Krystyna
   Bardzo dobry specjalista . Wyjątkowo miły i "ciepły"człowiek .Dzięki opiniom na tym forum zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza i nie pomyliłam się.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Grzegorz Pitala

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Świetny lekarz, uprzejmy, a jednocześnie bardzo rzeczowy, dokładnie zbadał - bardzo dobrze i nowocześnie wyposażony gabinet - wypytał się o objawy oraz przeczytał dostarczoną dokumentację. Na tej podstawie zapisał dalsze leczenie. Wierzę, że mi pomoże.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor Pitala profesjonalnie ocenił mój stan zdrowia. Okazał empatię, był serdeczny, wyrozumiały a przede wszystkim zaproponował leczenie, którego nie uzyskałam od innych lekarzy. Wykonał nadto badanie, którego doświadczyłam po raz pierwszy, a które także powinni inni lekarze wykonać. Szóstka z dużym plusem dla Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Aleksandra Przedpełska

  Psychiatra, lek.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna ZDROVITUsługa: konsultacje psychiatryczne

   Ok. Miła obsługa. Po wizycie u Pani doktor poczułem się lepiej. Jest według mnie bardzo dobrym lekarzem.

  • Serdecznie współczuję pani Jolanto. Rok temu leżałem w Szpitalu Wojskowym. Nasłuchałem się różnych bzdur, z teoriami więzi włącznie. Mówiła np. że jestem na Oddziale z...ciekawości (sam sobie wystawiłem skierowanie?). Odradzała mi konkretny lek, a pokój miała dosłownie zalany jego reklamami (zegar, ulotki, kartonowe kieszonki). Wyszedłem ze szpitala w gorszym stanie niż przyszedłem...

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Fudalej

  Ortopeda, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Zaczęło się od opóźnienia wizyty wynikłego z przyczyn obiektywnych. Doktor pozostawał w kontakcie z poradnią i ze mną, wyjaśnił powody, wykazał się chęcią zrealizowania umówionej wizyty. Otrzymałem dodatkowe konsultacje. Bardzo doceniam i dziękuję.

   Sama wizyta (dwuczęściowa) przebiegła w profesjonalnej i przychylnej atmosferze, pełnej otwartości, empatii i troski. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiewał moje wątpliwości, dzielił się doświadczeniem i "sprowadzał na ziemię" jeśli chodzi o moją wyrywność do trenowania. Zero wywyższania się czy zadufania, klimat służby, wsparcia, dzielenia się doświadczeniem. Rubaszność i poczucie humoru na propsie ;-)

   Pracuję z ludźmi, więc wiem, jakie to trudne, i tym bardziej chcę docenić: doktor nie tylko przyjął z wdzięcznością porady/konsultę swojego kolegi po fachu, ale chwalił "za plecami" jego profesjonalizm i ciągły rozwój, i uwzględnił jego uwagi w planie dalszego postępowania z kontuzją. Jako pacjent o "jakiejś tam" niezerowej wiedzy czułem się partnerem i klientem.


 • Robert Zdziarski

  Ortopeda,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Leczę się u dra Zdziarskiego kilkanaście lat (niedomagania kręgosłupa , zerwane ścięgno Achillesa) zawsze jestem pewny że skutecznie pomoże.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Specjalista , kulturalny ,omawiał co robi , wysoka klasa jako człowiek i specjalista , polecam dr.n .medycznych Roberta Zdziarskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu