Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Rudolfa Weigla 5, Śródmieście

  53-114, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Janczak

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Transplantolog, prof. dr hab. n. med.

  • E

   Serdeczne podziekowania dla prof.Dariusza Janczaka i zespolu lekarzy,ktorzy w dniu 31.08.2014 przeprowadzili zabieg udrazniania tetnic.Zabieg wykonany zostal bardzo starannie i profesjonalnie.Doskonaly zaspol,mila i fachowa opieka panjentow.Zycze wszystkim aby zawsze znajdowali tak dobra opieka jakiej ja doswiadczylem w 4-m Wojskowym Szpitalu Klinicznymna Weigla5 pod kierownictwem dr.Prof.Dariusza Janczaka.Serdeczne podziekowania J.Opalinski

  • A

   Dzięki wielkie Panie Profesorze za mistrzowską operację i ludzkie podejście. Zadowolony pacjent, Andrzej Z.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Monika Chwojnicka

  Endokrynolog, lek.

  • Doktor w moim przypadku przeprowadzała biopsję. Zabieg przeprowadziła sprawnie i prawie bezboleśnie. Wszystkie informacje przekazała rzeczowo i wyczerpująco. Polecam


 • Maciej Wojtanowski

  Chirurg, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Już dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Świetny lekarz, klasa, kultura ,wiedza zawodowa,profesjonalizm w każdym calu, a wszystko to połączone z życzliwoscią, emaptią i brakiem lekarskiego zadęcia.Szczerze polecam!!!! Karolina TSz

  • E

   Nie polecam. Lekarz ten wykonywał mi tylko badanie usg doppler tętnic kończyn dolnych. Na wstępie nie chciał go wykonać ze względu na mój wiek. Według pana doktora trzeba mieć powyżej 50 lat aby móc wykonać tego typu badanie. Czegoś takiego jak profilaktyka Pan doktor nie zna... Nie był zainteresowany informacjami, które chciałam przekazać. Był bardzo nieuprzejmy oraz kompletnie nie słuchał co się do niego mówi. Badanie wykonał ale jak się okazało nie tak jak trzeba. Nie miałam wcześniej tego badania, więc nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero po konsultacji z innym lekarzem wiem, że badanie tylko w okolicy kostki jest do niczego. Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Piotr Fudalej

  Ortopeda, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: rozcięgno podeszwowe

   45 min konstruktywnej rozmowy na temat przyczyn mojej kontuzji i sposobów na poradzenie sobie z bólem.
   Rzadko trafia się na taki „service” u zwykłego lekarza. Może trafiłem na niezwykłego doktora?
   Polecam!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Zaczęło się od opóźnienia wizyty wynikłego z przyczyn obiektywnych. Doktor pozostawał w kontakcie z poradnią i ze mną, wyjaśnił powody, wykazał się chęcią zrealizowania umówionej wizyty. Otrzymałem dodatkowe konsultacje. Bardzo doceniam i dziękuję.

   Sama wizyta (dwuczęściowa) przebiegła w profesjonalnej i przychylnej atmosferze, pełnej otwartości, empatii i troski. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiewał moje wątpliwości, dzielił się doświadczeniem i "sprowadzał na ziemię" jeśli chodzi o moją wyrywność do trenowania. Zero wywyższania się czy zadufania, klimat służby, wsparcia, dzielenia się doświadczeniem. Rubaszność i poczucie humoru na propsie ;-)

   Pracuję z ludźmi, więc wiem, jakie to trudne, i tym bardziej chcę docenić: doktor nie tylko przyjął z wdzięcznością porady/konsultę swojego kolegi po fachu, ale chwalił "za plecami" jego profesjonalizm i ciągły rozwój, i uwzględnił jego uwagi w planie dalszego postępowania z kontuzją. Jako pacjent o "jakiejś tam" niezerowej wiedzy czułem się partnerem i klientem.


 • Aleksandra Przedpełska

  Psychiatra, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo pomocna ,troskliwa , wyrozumiała pani doktor . Dostałam u niej wielkie wsparcie i jestem dobrej myśli że pomorze mojej córce. A przede wszystkim potrafi słuchać.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna ZDROVITUsługa: konsultacje psychiatryczne

   Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Kompetentna,cierpliwa, otwarta na pacjenta. Potrafi słuchać i doskonale zdiagnozować problem.
   Polecam wszystkim,którzy szukają "ludzkiego" lekarza!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Sławomir Powierża

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Na Grobli

   Pan doktor bardzo konkretny i rzeczowy. Przeprowadził wszystkie potrzebne badania i szczegółowo omówił sposób leczenia.Wzbudził we mnie zaufanie.Bardzo polecam.

  • E
   Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje kardiologiczne, EKG, USG

   Lekarz bardzo miły, odpowiada na każde pytania. Rzeczowo i dokładnie opisuje badanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Słysz

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: ból kręgosłupa i barka lewego

   Wizyta odbyła się w bardzo szybkim terminie. Lekarz J. Słysz wykonał prześwietlenie usg,wykonał zastrzyk pomagający w bólu. Razem z receptą dostałem opis schorzenia potrzebny do ewentualnego dalszego leczenia. Jestem zadowolony z wizyty.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Znakomity pod każdym względem. Nie przymila się do pacjenta, ale jest niesłychanie rzeczowy, konkretny i kompetentny, nawet jeśli ma do przekazania nie całkiem miłe wiadomości. Ogromna wiedza, konkretne wskazania. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rogala

  Gastrolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja gastrologiczna

   Bardzo dobry specjalista, kompetentny i co ma wielkie znaczenie z praktyką kliniczną. Choruję na colitis od 14 lat. Dzięki zastosowanej terapii funkcjonuję normalnie. Bywają załamania, ale wtedy zawsze mogę liczyć na pomoc doktora. Jestem ogromnie wdzięczna i z całą odpowiedzialnością polecam!
   Halina z Bolesławca

  • Z

   nie polecam. Nieprzeciętnie ordynarny , podważa trafne diagnozy swoich kolegów . Bardzo niesympatyczny dla swoich pacjentów !!!!! Szczerze odradzam , jeżeli chcesz się leczyć ! Rogala Cię nie wyleczy !!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Renata Tuchendler

  Endokrynolog, Internista, Biegły Sądowy, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Ta Pani to mardzo mądra kobieta. Trafnie stawia diagnozy, celnie dobiera leki. Wizyta odbywa się punktualnie. Jestem pod wrażeniem wiedzy i kompetencji

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Jestem pod wrażeniem kompetencji, profesjonalizmu i sprawności pani doktor. Pani dr Renata Tuchendler obejrzała dostarczoną przez mnie dokumentację. Potem zrobiła USG tarczycy. Zaproponowała mi biopsję tarczycy i ją bezboleśnie wykonała. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Andrzej Wiak

  Neurolog, lek.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: bóle krzyżowe ( korzonki )

   Lepiej trafić nie mogłam.To była moja pierwsza w życiu wizyta u neurologa.
   Przypadkowo szukając w Internecie lekarzy o tej specjalności trafiłam
   na Pana Doktora Wiek.
   Przesympatyczny, spokojny,miły człowiek który od razu wzbudził moje zaufanie.Pan Doktor dokładnie zbadał moją dolegliwość i zalecił na początek odpowiednie leki.
   Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym pacjentom.
   Dziękuję bardzo!

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

   Do Pana Doktora trafiłam z wieloma dolegliwościami, ale tylko niektóre zwróciły jego uwagę. Potwierdziły się moje obawy, ale życzliwa atmosfera wizyty, fachowość i wdrożone leczenie pozwalają mi mieć nadzieję na poprawę mojego samopoczucia.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • L

  Wspaniały szpital, wspaniali ludzie, świetna organizacja. Na Oddziale Chirurgii Ogólnej pracują profesjonaliści wysokiej klasy. Jestem ogromnie wdzięczna za niełatwy zabieg usunięcia bardzo rozległej tarczycy - bez najmniejszych komplikacji. Jest to zasługą zespołu chirurgicznego pod kierunkiem p. dr. Jerzego Skotarczaka a także przemiłych Pań pielęgniarek. Dziękuję za perfekcję, życzliwość uśmiech. Życzę wielu udanych zabiegów, satysfakcji. Wszystkiego dobrego! Lubomira Morawska