Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

Rudolfa Weigla 5

53-114 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Filip Świątkowski Inny

  Zdecydowanie mogę polecić wszystkim doktora Świątkowskiego. Pan doktor podczas wizyty w szpitalu wykazywał pełne zaangażowanie. Czułam, że moja osoba nie jest obojętna i mogłam się poczuć w pełni zaopiekowana. Doktor przyjeżdżał zmieniać opatrunki nawet podczas swojego czasu poza szpitalem. Dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Lekarz godny polecenia zaangażowany i cierpliwy, miły i wyrozumiały dla pacjentów. Wspaniały człowiek i lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Chabowski Inny

  Bardzo dobry chirurg autorytet dla swojego zespołu profesjonalista a do tego z poczuciem humoru potrafi inteligentnym żartem podnieść pacjenta na duchu. Pomimo swojego stanowiska i obowiązków jakie za tym idą doktor po pare razy potrafił być przy łóżku pacjenta zapytać się o samopoczucie przed i po operacji i odpowiadać nawet na najgłupsze pytania cierpliwie i rzeczowo objaśnia procedurę. Lekarz z powołania odpowiedzialny cieszę się, ze mogłam znaleźć się pod jego opieka. Działający dla dobra pacjenta i dający ważne poczucie bycia „zaopiekowanym”. Dziekuje jeszcze raz doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Lekarz godny polecenia, który leczy nie tylko choroby ale i pacjenta. Empatyczny, zaangażowany i przemiły.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Byłam pacjentką Pana Doktora krótko ale mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Bardzo cierpliwy, empatyczny i miły lekarz z ogromną wiedzą. Potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta przekazać plan diagnostyczny i ewentualny proces leczenia. Odpowiada rzeczowo na każde, nawet wydawałoby się najgłupsze pytania. A dzisiaj zadzwonił do mnie osobiście, żeby przekazać dobre wyniki badania histopatologicznego :-) Anioł a nie człowiek. Polecam każdemu Doktora Bobińskiego :-)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Wspaniały lekarz który podchodzi do pacjenta z wielkim zaangażowaniem.Czlowiek pełny empatii z ogromną wiedzą .Lekarz który podchodzi do pacjenta indywidualnie, interesuje się człowiekiem w trakcie leczenia a także już po zakończeniu.Mieliśmy ogromne szczęście trafiając do dr Bobińskiego po prostu wspaniały lekarz i cudowny człowiek .


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Pan doktor dusza człowiek wizyty przebiegały na dokładnym opisie zabiegu.Lekarz który interesuje się pacjentem już po wypisie do domu . Miałam operowaną pierś jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Polecam pana doktora każdemu dla niego jest ważny pacjent. Pozdrawiam Elżbieta Zajączkowska


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Kabzińska Inny

  Badasnie kolonoskopia pomimo wcześniejszych obaw bez bólu,szybko ,skutecznie usunieto 2 polipy.Bez komplikacji.Pełen profesjonalizm.Polecam Panią Doktor.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Słysz Inny

  Najlepszy lekarz nie zamierzam zmieniać na innego, konkretny i godny polecenia:) Szczegółowo odpowiada na zadane pytania, oraz udziela fachowych porad.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Patrzyk konsultacja neurochirurgiczna

  Byłam na wizycie w Szpitalu Wojskowym na NFZ. Bardzo przyjemny w odbiorze doktor. Na monitorze pokazał zdjęcia MRI tłumacząc gdzie i w czym problem + na spokojnie odpowiedział na moje pytania. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania