Informacje o placówce

Gabinety

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

Rudolfa Weigla 5

53-114 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Kobecki Inny

  Polecam, bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. W zrozumiały sposób wytłumaczył mój problem, plan leczenia i warunki zachowywania się po zabiegu, po którym nie ma już śladu.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Mieliśmy ogromne szczęście być pod opieką najbardziej kompetentnego doktora Piotra Bobińskiego. Mój 90-letni Dziadziuś – Tadeusz G. trafił w lipcu tego roku do Pana doktora z niedrożnością jelita.
  Doktor traktuje każdego pacjenta z godnością i szacunkiem nie bacząc na wiek pacjenta.
  Pełen profesjonalizm w doborze najmniej inwazyjnej i przede wszystkim trafnej metody leczenia.
  Poświęca dużą ilość czasu na wywiad i potrafi zadbać o dobry kontakt z pacjentem udzielając rzeczowej i wyczerpującej informacji na temat zasadności oraz przebiegu podejmowanego leczenia.
  Tyle empatii u chirurga w dzisiejszych czasach, wobec osoby w tym wieku, to rzecz absolutnie niespotykana.
  Wspaniale, że istnieją jeszcze prawdziwi lekarze! Pan, panie doktorze, bez wątpienia do nich należy :-)
  Polecamy z całego serca wszystkim !!!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Chabowski Inny

  W dniu 24.06 2021 r. Pan Profesor Mariusz Chabowski operował u mojego męża guza na płucu.Znakomity specjalista,zaangażowany,oddany pacjentowi ,cierpliwie odpowie na pytania pacjenta, od poczatku do końca pobytu w szpitalu bardzo zainteresowany stanem zdrowia chorego,bezinteresowny, już w pierwszym kontakcie wzbudzajacy zaufanie,Profesor i jak sam podkreśla lekarz, który jest po to by leczyć, pomagać,Anioł nie człowiek. Kontakt z Panem Profesorem jest nieograniczony.Takiemu lekarzowi można powierzyć własne zdrowie.Nie ma słów by dobrze oddały jak w raz z mężem jesteśmy wdzięczni Profesorowi.Bóg Ci zapłać Doktorze.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Minch Inny

  Nie polecam. Po założeniu stałego aparatu mojemu dziecku, po dwóch dniach odkleił się zamek i zwisał, po telefonicznym umówieniu z doktor i pozwoleniu przyjścia o dowolnej porze między godz.14 :00 a 17:00, pomimo przyjścia o 14:00 czekanie na przyjęcie było do 17:00. Doktor przyjmowała wszyskich zapisanych pacjentów i tych nie zapisanych, a my nie… Po kilku przypomnieniach, że jesteśmy zostaliśmy przyjęci. Wizyta odbyła się na stojąco, trwała pół minuty i polegała na ściągnięciu zamka i tyle. W następny dzień odkleił się kolejny zamek. Postanowiłam zmienić ortodontę, niestety dr Minch nie potrafi podać ani jakie zamki zakłada dzieciom, czyli slot ani preskrypcje itd. Pieniądze wyrzucone w błoto.  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Ziemba Inny

  Lekarz wnikliwie szuka przyczyny moich dolegliwości, spokojnie daje mi wypowiedzieć się na temat dręczących mnie dolegliwości . Leczenie przynosi efekty. Pozostanie moim lekarzem póki żyje . Polecam - pełen profesjonalizm , ogromne doświadczenie .Wdzięczna Pacjentka


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Chabowski Inny

  Pan Profesor świetnie przeprowadził moją operację usunięcia płata tarczycy i opiekował się mną podczas mojego pobytu w Szpitalu. Bardzo empatyczny, cierpliwy, z wielką życzliwością dla pacjentów. Bardzo komunikatywny, wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Przychodzi na sale pacjentów, interesuje się ich samopoczuciem, jednym słowem - pacjent czuje "gospodarską" troskę i opiekę szefa Oddziału, co niestety, choć może powinno być w szpitalach normą, często wcale takie nie bywa. Dziękuję serdecznie Panu Profesorowi i pozdrawiam :-)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Kobecki Inny

  Przemiły, cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny i budzący zaufanie lekarz!
  Pół roku temu Pan Doktor Kobecki usuwał mi znamiona, nie ma ani śladu. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, ogromną pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiktor Pawłowski Inny

  Doktor Pawłowski jest w moim odczuciu świetnym specjalistą. Rzeczowo wszystko wyjaśnia, przedstawia daną sytuację pacjenta w konkretny sposób. Mówi o sposobie leczenia, ewentualnych zagrożeniach- co jest przecież bardzo ważne, a przy tym jest bardzo opanowany, co pozwala dać pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu nawet w szpitalu. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo kulturalnym człowiekiem i w jego rękach pacjent może czuć się w pełni zaopiekowany. Ponadto poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje dana osoba, nie spieszy się i jest bardzo cierpliwy. Dodatkowo mogę stwierdzić że jest bardzo empatyczny i dba o pacjentów nawet po zakończonych pobytach w szpitalach, co też jest bardzo dobrym podejściem z jego strony. Dla mnie było to bardzo dobre i miłe doświadczenie, ponieważ rzadko można spotkać lekarza, który interesuje się pacjentem po zakończeniu leczenia.
  Polecam z całego serca Pana doktora :-)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Pawłowski Inny

  Lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Wszystko wyjaśnił bardzo rzeczowo i dokładnie. Polecam z czystym sumieniem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bojda Inny

  Po roku życia w bólu trafiłam do dr Miałam nadzieję, że obejdzie się bez operacji ale niestety...Jestem dwa miesiące po operacji przeprowadzonej przez dr i czuje się rewelacyjnie. Wróciłam do pracy i zapomniałam co to leki przeciwbólowe.
  Dr jest bardzo dobrym, empatycznym i sympatycznym specjalistą. Na każdej wizycie wszystko szczegółowo omawiał i odpowiadał wyczerpująco na moje pytania. Polecam wspaniały lekarz.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania