Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Rudolfa Weigla 5, Śródmieście

  53-114, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Przedpełska

  Psychiatra, lek.

  • Serdecznie współczuję pani Jolanto. Rok temu leżałem w Szpitalu Wojskowym. Nasłuchałem się różnych bzdur, z teoriami więzi włącznie. Mówiła np. że jestem na Oddziale z...ciekawości (sam sobie wystawiłem skierowanie?). Odradzała mi konkretny lek, a pokój miała dosłownie zalany jego reklamami (zegar, ulotki, kartonowe kieszonki). Wyszedłem ze szpitala w gorszym stanie niż przyszedłem...

  • J

   Uważam , ze pani doktor jest słabym fachowcem, przyjmuje czasami na izbie przyjęć w Dzierżoniowie, kiedy z bólem brzycha udałam sie na pogotowie, podjęla złe decyzje, nie zleciła USG po 5 godzinach męczarni, ledwo żywą wypuściła do domu, miałam już wtedy sepsę, wstrząs septyczny, rozlany wrzód w jamie brzusznej, zycie uratowali mi lekarze z oddziału chiirgii w ostatniej chwili, nie polecam pacjentom tej lekarki!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Wiak

  Neurolog, lek.

  • K

   Krystyna
   Bardzo dobry specjalista . Wyjątkowo miły i "ciepły"człowiek .Dzięki opiniom na tym forum zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza i nie pomyliłam się.

  • J

   Polecam pana doktora! Jest spokojny, cierpliwy i stara się zrównoważyć emocje przestraszonego chorego. Można do niego zadzwonić niemal w każdej chwili i poradzić się przez telefon w sprawie aktualnej sytuacji zdrowotnej (np. w sprawie dawkowania leków) To niekiedy lepiej działa, niż tabletka uspokajająca. Dzięki niemu już drugi raz przyjmuję interferon i czuję się znakomicie, bo rzuty osłabły. Na oddziale, którym kieruje, ma pod swoja opieką zespół młodych specjalistów od SM, a przecież takich u nas w Polsce brakuje. Dlatego mam nadzieję, że dzięki panu Wiakowi rosnącą (niestety) grupą chorych na stwardnienie rozsiane będzie się miał kto zająć.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rogala

  Gastrolog, dr n. med.

  • nie polecam. Nieprzeciętnie ordynarny , podważa trafne diagnozy swoich kolegów . Bardzo niesympatyczny dla swoich pacjentów !!!!! Szczerze odradzam , jeżeli chcesz się leczyć ! Rogala Cię nie wyleczy !!!!!!!!

  • M

   Koszmarny lekarz. W związku z tym, że leczę się w lux medzie u innego lekarza, który akurat odwołał wizytę, przenieśli mnie automatycznie do tego pana. Przyszłam tylko po receptę na leki, które biorę systematycznie od ponad pół roku i które mi pomagają. Lekarz wyśmiał mój sposób leczenia (wszystko było w systemie) i powiedział, że nie powinnam brać tych leków dłużej niż 3 miesiące, a jak nie pomagają (mam szlam w woreczku żółciowym) to powinni mi usunąć woreczek (co jest kompletną bzdurą, bo przy szlamie nie usuwa się woreczka a leczy farmakologicznie!!!). Z łaską wypisał mi receptę, w dodatku złą. Jak zwróciłam mu uwagę, że przyjmuję mniejszą dawkę leku to znów mnie wyśmiał i stwierdził że taka dawka nie istnieje (chyba zaniosę mu opakowanie jako dowód). Dodam, że trakcie mojej wizyty zadzwonił mu prywatny telefon i nie krępował się rozmawiać bez głupiego "przepraszam". Zachowanie karygodne. Ja nie wiem jak tacy ludzie mają leczyć? Efekt jest taki, że jutro znów muszę iść do lekarza po głupią receptę... już sama bym lepiej ją wypisała niż on. NIE POLECAM!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Grzegorz Świątoniowski

  Internista, Onkolog, dr n. med.

  • P

   Pan doktor Grzegorz jest niesamowicie kompetentny, szczery, uczciwy serdeczny. Od pierwszej wizyty wiedzielismy, ze wybor lekarza jest strzalem w 10. Odpowiada na absolutnie wszystkie pytania: jasno i rzetelnie. Jest lekarzem, ktory wie jak rozmawiac z pacjentem i wie w jak taktowny i szczery sposob przekazac informacje, nawet te nienajlepsze. Bardzo serdecznie polecam Pana Grzegorza!

  • S

   Wspaniały lekarz gdy przszłam do gabinetu z przerzutami po ciągnacej się od lat chorobie bo od1997r ,po kilku zabiegach cierpiąca miałam trzy miesiące życia z rokowań, dzięki doktorowi żyję i to jest wspaniałe .Jestem szczęściarą że trafiłam na doktora Grzegorza .

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Waldemar Bonczar

  Urolog, Chirurg, lek.

  • Profesjonalizm pana doktora, jego podejście do pacjenta, sprawia że z uznaniem, szacunkiem i przyjemnością wystawiam panu doktorowi najwyższą ocenę.
   Grzegorz C.

  • To że młody i przystojny to nie ma znaczenia, ale opieka i trafnośc diagnozy - owszem !! a tego nie mozna mu zarzucic !! naprawde bdb specjalista

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Chwojnicka

  Endokrynolog, lek.

  • Doktor w moim przypadku przeprowadzała biopsję. Zabieg przeprowadziła sprawnie i prawie bezboleśnie. Wszystkie informacje przekazała rzeczowo i wyczerpująco. Polecam


 • Sławomir Salwa

  Urolog, lek.

  • Ł

   Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobra konsultacja medyczna :-) Ukierunkowanie na ustalenie przyczyn a nie leczenie objawowe i doraźne.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, miły i sympatyczny. Dobry specjalista, zainteresowany problemami pacjenta i dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu stara się pomóc jak najbardziej efektywnie. Bardzo serdecznie polecam - Jerzy.


 • Tomasz Ziemba

  Neurolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

   Lekarz super. Bardzo rzeczowy i konkretny. Z pewnością świetny w swojej dziedzinie. Nie lekceważy żadnych objawów, niczego nie bagatelizuje. Woli być pewnym i dla pewności pogłębić diagnostykę, niż zlekceważyć jakiekolwiek symptomy. Bardzo mi pomógł zarówno służąc wiedzą fachową jak i poradami nie stricte medycznymi. Serdecznie polecam i mimo, że gabinet znajduje z dala od centrum, warto się pofatygować.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz najpierw zapytał mnie o przyczynę wizyty a następnie zadał mi szereg dodatkowych pytań na temat mojego zdrowia. Po wysłuchaniu moich odpowiedzi przeprowadzenił badnie neurologiczne a następnie dokładnie wyjaśnił przyczynę mego schorzenia oraz przepisał stosowny lek. Lekarz jest niezwykle miły i kontaktowy w spotkaniu z pacjentem. Wart polecenia innym osobom wymagającym takiej specjalistycznej opieki lekarskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Maciej Wojtanowski

  Chirurg, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Już dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Świetny lekarz, klasa, kultura ,wiedza zawodowa,profesjonalizm w każdym calu, a wszystko to połączone z życzliwoscią, emaptią i brakiem lekarskiego zadęcia.Szczerze polecam!!!! Karolina TSz

  • E

   Nie polecam. Lekarz ten wykonywał mi tylko badanie usg doppler tętnic kończyn dolnych. Na wstępie nie chciał go wykonać ze względu na mój wiek. Według pana doktora trzeba mieć powyżej 50 lat aby móc wykonać tego typu badanie. Czegoś takiego jak profilaktyka Pan doktor nie zna... Nie był zainteresowany informacjami, które chciałam przekazać. Był bardzo nieuprzejmy oraz kompletnie nie słuchał co się do niego mówi. Badanie wykonał ale jak się okazało nie tak jak trzeba. Nie miałam wcześniej tego badania, więc nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero po konsultacji z innym lekarzem wiem, że badanie tylko w okolicy kostki jest do niczego. Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Bojda

  Neurochirurg, lek.

  • H

   Jestem prawie rok od operacji kręgozmyku wykonanej przez pana doktora. Mam sześć śrub i dwa stabilizatory.po trzech miesiącach. Jest trochę lepiej. Pan doktor to oddany pacjentom lekarz. Dziękuję za zaangażowanie.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz konkretny
   Nie owija w bawełnę
   Jestem zadowolona z wizyty
   Dowiedziałam się wszystkiego na temat mojego schorzenia
   Bardzo dobre podejście do pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu