Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Rudolfa Weigla 5, Śródmieście

  53-114, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Przedpełska

  Psychiatra, lek.

  • Serdecznie współczuję pani Jolanto. Rok temu leżałem w Szpitalu Wojskowym. Nasłuchałem się różnych bzdur, z teoriami więzi włącznie. Mówiła np. że jestem na Oddziale z...ciekawości (sam sobie wystawiłem skierowanie?). Odradzała mi konkretny lek, a pokój miała dosłownie zalany jego reklamami (zegar, ulotki, kartonowe kieszonki). Wyszedłem ze szpitala w gorszym stanie niż przyszedłem...

  • J

   Uważam , ze pani doktor jest słabym fachowcem, przyjmuje czasami na izbie przyjęć w Dzierżoniowie, kiedy z bólem brzycha udałam sie na pogotowie, podjęla złe decyzje, nie zleciła USG po 5 godzinach męczarni, ledwo żywą wypuściła do domu, miałam już wtedy sepsę, wstrząs septyczny, rozlany wrzód w jamie brzusznej, zycie uratowali mi lekarze z oddziału chiirgii w ostatniej chwili, nie polecam pacjentom tej lekarki!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rogala

  Gastrolog, dr n. med.

  • nie polecam. Nieprzeciętnie ordynarny , podważa trafne diagnozy swoich kolegów . Bardzo niesympatyczny dla swoich pacjentów !!!!! Szczerze odradzam , jeżeli chcesz się leczyć ! Rogala Cię nie wyleczy !!!!!!!!

  • M

   Koszmarny lekarz. W związku z tym, że leczę się w lux medzie u innego lekarza, który akurat odwołał wizytę, przenieśli mnie automatycznie do tego pana. Przyszłam tylko po receptę na leki, które biorę systematycznie od ponad pół roku i które mi pomagają. Lekarz wyśmiał mój sposób leczenia (wszystko było w systemie) i powiedział, że nie powinnam brać tych leków dłużej niż 3 miesiące, a jak nie pomagają (mam szlam w woreczku żółciowym) to powinni mi usunąć woreczek (co jest kompletną bzdurą, bo przy szlamie nie usuwa się woreczka a leczy farmakologicznie!!!). Z łaską wypisał mi receptę, w dodatku złą. Jak zwróciłam mu uwagę, że przyjmuję mniejszą dawkę leku to znów mnie wyśmiał i stwierdził że taka dawka nie istnieje (chyba zaniosę mu opakowanie jako dowód). Dodam, że trakcie mojej wizyty zadzwonił mu prywatny telefon i nie krępował się rozmawiać bez głupiego "przepraszam". Zachowanie karygodne. Ja nie wiem jak tacy ludzie mają leczyć? Efekt jest taki, że jutro znów muszę iść do lekarza po głupią receptę... już sama bym lepiej ją wypisała niż on. NIE POLECAM!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Grzegorz Świątoniowski

  Internista, Onkolog, dr n. med.

  • P

   Pan doktor Grzegorz jest niesamowicie kompetentny, szczery, uczciwy serdeczny. Od pierwszej wizyty wiedzielismy, ze wybor lekarza jest strzalem w 10. Odpowiada na absolutnie wszystkie pytania: jasno i rzetelnie. Jest lekarzem, ktory wie jak rozmawiac z pacjentem i wie w jak taktowny i szczery sposob przekazac informacje, nawet te nienajlepsze. Bardzo serdecznie polecam Pana Grzegorza!

  • S

   Wspaniały lekarz gdy przszłam do gabinetu z przerzutami po ciągnacej się od lat chorobie bo od1997r ,po kilku zabiegach cierpiąca miałam trzy miesiące życia z rokowań, dzięki doktorowi żyję i to jest wspaniałe .Jestem szczęściarą że trafiłam na doktora Grzegorza .

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Waldemar Bonczar

  Urolog, Chirurg, lek.

  • Profesjonalizm pana doktora, jego podejście do pacjenta, sprawia że z uznaniem, szacunkiem i przyjemnością wystawiam panu doktorowi najwyższą ocenę.
   Grzegorz C.

  • To że młody i przystojny to nie ma znaczenia, ale opieka i trafnośc diagnozy - owszem !! a tego nie mozna mu zarzucic !! naprawde bdb specjalista

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Chwojnicka

  Endokrynolog, lek.

  • Doktor w moim przypadku przeprowadzała biopsję. Zabieg przeprowadziła sprawnie i prawie bezboleśnie. Wszystkie informacje przekazała rzeczowo i wyczerpująco. Polecam


 • Maciej Wojtanowski

  Chirurg, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Już dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Świetny lekarz, klasa, kultura ,wiedza zawodowa,profesjonalizm w każdym calu, a wszystko to połączone z życzliwoscią, emaptią i brakiem lekarskiego zadęcia.Szczerze polecam!!!! Karolina TSz

  • E

   Nie polecam. Lekarz ten wykonywał mi tylko badanie usg doppler tętnic kończyn dolnych. Na wstępie nie chciał go wykonać ze względu na mój wiek. Według pana doktora trzeba mieć powyżej 50 lat aby móc wykonać tego typu badanie. Czegoś takiego jak profilaktyka Pan doktor nie zna... Nie był zainteresowany informacjami, które chciałam przekazać. Był bardzo nieuprzejmy oraz kompletnie nie słuchał co się do niego mówi. Badanie wykonał ale jak się okazało nie tak jak trzeba. Nie miałam wcześniej tego badania, więc nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero po konsultacji z innym lekarzem wiem, że badanie tylko w okolicy kostki jest do niczego. Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Bojda

  Neurochirurg, lek.

  • H

   Jestem prawie rok od operacji kręgozmyku wykonanej przez pana doktora. Mam sześć śrub i dwa stabilizatory.po trzech miesiącach. Jest trochę lepiej. Pan doktor to oddany pacjentom lekarz. Dziękuję za zaangażowanie.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz konkretny
   Nie owija w bawełnę
   Jestem zadowolona z wizyty
   Dowiedziałam się wszystkiego na temat mojego schorzenia
   Bardzo dobre podejście do pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Justyna Jakubaszko

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: kontrolna

   Jestem bardzo rozczarowana. Byłam raz u Pani dr. Wizyta ok, krótka ale merytoryczna. Dostałam receptę na hormony i informacje że za 3 mce mam zrobic badania i zgłosić się do kontroli. W dniu wizyty dowiedzialam się ze Pani dr jest chora a wolny termin wizyty to .. 11.09. Niestety nie było żadnej informacji co ma zrobic pacjent przewkle chory zarzywajacy leki. Za 2 tyg jadę na urlop, lekarstw wystarczy mi na 10 dni, mam nadzieję że znajdę do tego czasu innego lekarza. Jak dla mnie ogromna nieodpowiedzialnosc lekarza. ...

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłam już u wielu endokrynologów i Pani doktor nie wyróżnia się na tle reszty. TSH, USG i tyle.. Dosyć oschła, ale merytoryczna, odpowiadała na moje pytania, lecz musiałam dopytywać o wszystko.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Tomasz Ziemba

  Neurolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

   Cała wizyta bardzo profesjonalna. Lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły.Cała wizyta bardzo profesjonalna. Polecam !!!

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

   Bardzo dobry lekarz, zaangażowany w proces leczenia. Zależy mu na pacjencie. Potrafi szybko i bezbłędnie postawić diagnozę. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Rafał Patrzyk

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Witam. Bardzo miły i kulturalny Lekarz. Mówi konkretnie i do rzeczy. Nie stara się naciągać pacjenta. Tłumaczy diagnozę i chorobę. Polecam serdecznie.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Na wszystkie pytania odpowiadał spokojnie i rzeczowo. Polecam każdemu takiej wizyty u takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu