Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (185)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Gorąco polecam!!! Od pierwszej wizyty lekarz bardzo zaangażowany. Wszystko szczegółowo wyjaśnia prostym językiem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Dziękuję Panie Piotrze!

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Pan doktor, jako chyba jedyny uspokajał mnie od samego początku i tłumaczył wszystko bardzo dokładnie, zlecił wszystkie potrzebne badania i finalnie usunął węzły chłonne. Lekarz jakich powinno być więcej, bardzo dobre podejście do pacjenta, empatyczny i troskliwy. Poznał moja historie choroby i w ogole nie zlekcewazyl tego z czym sie do niego zgłosiłam. Od samego początku przedstawiał mi sytuację opierając się o fakty i konkretne dane. Kontakt zarówno telefoniczny jak i w szpitalu bardzo dobry, a nawet więcej :) Ja osobiście należę do osób panikujacych i wyolbrzymiajacych wszystko, dlatego bardzo dziękuję Panu doktorowi za to w jaki sposób do mnie podszedł i jaką troska mnie otoczył. Będę polecać wszystkim bo warto :)

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Filip Świątkowski Inny

  Syn trafił na SOR do Szpitala Wojskowego we Wrocławiu z małą ranką na nodze. Zakażenie jednak postępowało tak błyskawicznie, że groziła mu amputacja nogi. Tylko dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pana Doktora udało się uratować nogę. Nawet po skończonym dyżurze dzwonił, sprawdzał , upewniał się że wszystko jest pod kontrolą, że nic nie zostało zaniedbane. Jestem pod wrażeniem umiejętności, wiedzy,zaangażowania i empatii. Nawet po wypisie Pan Doktor jeszcze dzwonił i sprawdzał czy wszystko ok. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Pan Doktor Bobiński jest lekarzem z powołania o niesamowitej empatii i wysokiej kulturze osobistej. Jako jego pacjentka czułam się bezpiecznie w jego profesjonalnych rękach. Po operacji ku mojemu zaskoczeniu poinformował telefonicznie rodzinę o przebiegu operacji. Zanim ja doszłam do siebie rodziną była o mnie spokojna. Człowiek Anioł, a co najważniejsze leczenie skuteczne!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Polecam z całego serca. Jestem wdzięczna, że trafiłam na pana Piotra, dzięki któremu dzisiaj jestem zdrowa. Pan Piotr od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, wszystko spokojnie i klarownie tłumaczone. Świetny specjalista, a do tego kulturalny i empatyczny człowiek. Wiedząc, że będę operowana przez doktora, czułam się po prostu bezpiecznie. Pan Piotr dba o kontakt osobisty z pacjentem a także o kontakt z jego rodziną w razie potrzeby ;-)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Floryn Inny

  Z Panem Doktorem miałam przyjemnośc spotkać się na ostrym dyżurze okulistycznym w szpitalu na ul Waigla.Byłam zachwycona profesjonalizmem,serdecznością,empatią-to wspaniale że są tacy cudowni lekarze!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Konsultacja chirurgiczna

  Do doktora trafiłam z kartą DILO, on pokierował mnie na dalsze badania oraz analizował uzyskane wyniki. Od doktora Bobińskiego otrzymałam spokojne i rzeczowe wyjaśnienia. Lekarz bardzo serdeczny, pomocny, super kontakt na żywo jak i telefonicznie. Polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Byłam pacjentką Pana Doktora, przyjętą z SOR w szpitalu wojskowym na tzw operację ratującą życie. Przyjmujący mnie chirurg zapowiedział operację w zwykłym trybie, bo mój napęczniały woreczek żółciowy był za duży i za bardzo nabrzmiały na laparoskopię.
  Ale trafiłam na dr Bobinskiego, który (warunkowo, po "zajrzeniu" do środka) podjął się laparoskopii.
  I ją przeprowadził. Nie muszę chyba dodawać, że wszystko pięknie się udało .
  No mistrzostwo po prostu. Wdzięczność wielka dla Pana Doktora .

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Pan Piotr Bobiński jest wspaniałym lekarzem z duża wiedzą i profesjonalizmem, zasługuje na zaufanie. Potrafi stanąć na wysokości trudnego zadania jakim jest choroba onkologiczna. Polecam z całego serca i dziękuje .

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bobiński Inny

  Pan doktor operował mojego 84-letniego ojca dwukrotnie w związku z rakiem jelita grubego. Wszystko się udało, tato dochodzi do siebie. Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii. Dla mnie jako członka rodziny bardzo cenna była możliwość bezpośredniego kontaktu z doktorem w całym procesie leczenia. Jestem wdzięczna i szczerze polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rudolfa Weigla 5, 53-114 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania