Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Witam! Polecam dr. Soplińskiego najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Niestety mój przypadek dotyczył ciąży pozamacicznej. Lekarz okazał mi duże wsparcie natychmiast zajął się sprawa, skierował do szpitala, za każdym razem kiedy był na dyżurze pytał o mój stan. Był bardzo miły i widać było jego pełne zaangażowanie i pomoc. Widać że dr. Sopliński do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie.Także jeśli ktoś szuka profesjonalnej opieki lekarskiej to w 100 % polecam dr. Soplinskiego.

 • S

  Bardzo sympatyczny i taktowny lekarz jeden z najlepszych w Ciechanowskim szpitalu.
  Polecam jak najbardziej

 • A

  Bardzo polecam dr. Soplińskiego.Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona z opieki Pana dr. Jest profesjonalistą, traktuje kobiety z szacunkiem, ma dobre podejście do pacjentek, nie czułam skrępowania podczas wizyty i co najważniejsze nie spieszy się,badania są wykonywane dokładnie ,udziela wyczerpujących wypowiedzi. Z Panem doktorem zawsze można się skontaktować telefonicznie jak i przez sms- zawsze odpisze. POLECAM.

 • G

  Bardzo polecam tego lekarza. Fachowo podchodzi do pacjentki, jest miły i uprzejmy, nie wprowadza w atmosferę skrępowania. Wizyta jest naprawdę bardzo dobra, nie trwa 5 minut tylko 15-20 minut. Lekarz świetny.

 • M

  Super lekarz prowadził moją ciążę i jestem zadowolona zawsze miły uśmięchnięty. Umiał odpowiedzieć na każde pytanie i pocieszał gdy pancznie bałam się porodu nie obyło się bez bólu ale dzięki jego obecnośći lepiej zniosłam poród wiedząc że jest na każde moje zawołanie. A jesli chodzi o kontakt to faktycznie ciężko się dodzwonić ale ja pisałam smesy na które zawsze odpowiadał.

 • A

  Ja nie jestem nim zachwycona . Nie miły i moim zdaniem nie kompetentny . Znaczy może miły jak mu zapłacisz . wtedy to pewnie każdy jest miły ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Naprawde lekarz z powołania.Trafiłam dr. Sopińskiego niestety w przykrych i tragicznych chwiłach ale jako jedyny pomógł mi znaleść przyczyne śmierci mojego dziecka. Wizyta nie trwa u dr. 5 min jak u innych- doktor dokładnie wszystko tłumaczy widać że wczuwa sie w to co robi i że naprawde chce pomóc.

 • Doktor prowadził moją ciążę (prywatnie). Tutaj nie mam do niego zastrzeżeń. Był bardzo dokładny, dość fajnie wszystko tłumaczył, nie odczuwałam żeby się śpieszył badając mnie i dzidzię. W sumie to jeden z lepszych ginekologów u jakiego byłam. A ze świadczeń kilku korzystałam i jakieś pojęcie mam. Jednym znaczącym minusem - jest kontakt z nim. Dodzwonić się do niego to cud. Miałam jechać na kontrole po ciąży i zrezygnowałam, nie będę ponad miesiąc próbować się z nim kontaktować, bo to trochę śmieszne. Dodam jeszcze, że moja kuzynka chciała żeby prowadził jej ciąże i też z powodu braku możliwości skontaktowania się z nim, zrezygnowała. Stwierdziła - a co będzie jak będę miała problemy w ciąży i nie będę mogła się dodzwonić? W sumie prawda... Reasumując trudności z kontaktem mogą być dla niektórych banalne a dla innych znaczące. Dla mnie minus za to z bardzo dobrej oceny na dobrą.

 • Profesjonalista, szczegółowo odpowiada na każde zadanie pytanie (nawet te bzdurne)! Prawdziwy lekarz z powołania! Do tego przemiły zarówno prywatnie, jak i w szpitalu i nie zdziera kasy jak inni! Prowadzi mi ciążę z drugą dzidzią (pierwszą prowadziła inna lekarka, ale niestety zero interesowania się pacjentką nawet jak trafiłam z problemami do szpitala czy po samym porodzie) i jestem bardzo zadowolona a przede wszystkim spokojna o siebie i dziecko. Na każdej wizycie mam usg dzięki czemu wiem co się dzieje z dzieckiem ( w poprzedniej ciąży z wielkim bólem miałam 2 razy usg), poza tym zawsze mam zlecany komplet badań o połowie których nawet nie słyszałam przy pierwszej ciąży. Zdecydowanie polecam!!!!!

 • Ja chodzę do doktora już prawie rok jestem już w końcowej fazie ciąży - polecam doktora jeśli chodzi o wizyty - pełen profesjonalizm- jeśli chodzi o rozwiązanie czyli poród opinię swoja napiszę "po"

Jesteś tym lekarzem?

228

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.