Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Powstańców Wielkopolskich 2

06-400 , Ciechanów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Długa 9

06-400 , Ciechanów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Kowalski Inny

  Wspaniały lekarz, pełen empatii, cierpliwości i zrozumienia. Charakteryzuje się rzetelnością i sumiennością. Zleca kompleksowe badania, a wyniki dokładnie analizuje i tłumaczy. Wizyty przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Jeden z najlepszych doktorów w Polsce.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Śniegocki Inny

  Najlepszy lekarz/ specjalista jakiego spotkałam. Umie słuchać, diagnozować , leczyć i pomagać. Dwa razy uratował mi życie, przez trafne diagnozy. Ostatni raz w kwietniu 2021. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Gniadek Inny

  Lekarz błędnie zdiagnozował schorzenie którym było zapalenie ucha, co skończyło się wizytą w szpitalu przez jego rozwinięcie do zapalenia wewnętrznego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Lekarz: Robert Oczkowski Inny

  Doktor Robert przeprowadził u mnie operacje żuchwy wraz z 2 innymi chirurgami bez żadnych komplikacji plus prowadzą moje leczenie FD opieka doktora w szpitalu była wspaniała bardzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Rulka Inny

  Doktor mi bardzo pomógł! Jako jedyny z wielu lekarzy zainteresował się moim bólem stawu kolanowego ( każdy inny lekarz kazał brać leki przeciwbólowe i ograniczyć ruch na co nie mogę sobie pozwolić) Doktor wiedział jak bardzo mi zależy, że uprawiam dużo sportu a dzięki niemu mogę robić to dalej. Zabieg w szpitalu super, Pan doktor interesował się mną, ciągle pytał czy wszystko jest dobrze itd. Wszystko na najwyższym poziomie. Dla mnie najlepszy ortopeda i super sympatyczny człowiek, zawsze uśmiechnięty, miły i konkretny!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Cerafin-Pękala

  Byłam u tej Pani z dzieckiem gdyż miało ono przewlekły kaszel. Byliśmy 2 razy za każdym razem dostaliśmy jakieś syropy i coś do inhalacji. Żadnych rezultatów. Po kilku dniach poszłam do innego lekarza, okazało się że dziecko miało zapalenie oskrzeli, którego Pani doktor nie zdiagnozowała. Dodatkowo podczas drugiej wizyty pisała SMS-y i pytała po 3 razy o te same rzeczy. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Lekarz: Anna Ferenc Inny

  Pani doktor to empatyczny dobry człowiek i super ekspert i specjalista. Słucha z uwagą, nie pędzi, zleca badania. Pacjent czuje się bardzo komfortowo. Oby więcej było takich specjalistów.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Kowalski

  Polecam lekarza Mirosława Kowalskiego pulmonologa , ordynatora oddziału pulmonologicznego w Ciechanowie. Jest bardzo dobrym i cenionym specjalistą. Prawdziwy lekarz - leczy chorych niezależnie od wieku pacjenta. Cechuje go wysoka kultura osobista i życzliwy stosunek do pacjentów .


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Kowalski pobyt w szpitalu

  Jan Jastrzębski. 19.12.2017.
  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za zaopiekowanie się mną podczas trwania mojego pobytu w Szpitalu na oddziale Pulmonologicznym.Zgłosiłem się na badanie Bronchoskopii.Pan doktor wykonał badanie bezboleśnie i bez powikłań.Profesjonalizm i wspaniały człowiek jakim jest Pan doktor.Z całą odpowiedzialnością polecę Pana doktora znajomym.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Jan Jastrzębski.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Ciemerych cystoskopia

  Dziękuję bardzo Panu Doktorowi Mariuszowi Ciemerych za opiekę, pomoc i bardzo dokładne wytłumaczenie badania, jego przebiegu i dalsze rekomendacje leczenia. Jest to urolog z ogromnym doświadczeniem i ludzkim podejściem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania