Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 273.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach
Szernera 3, Praga-Północ , Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

lek. Andrzej Łuczycki Warszawa
Usługi i ceny

Konsultacja endokrynologiczna


Marynarska 13, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa wizyta kontrolna

Bardzo miło wspominam wizytę. Pan doktor zaangażowany, chętnie wpisał mi skierowanie na badania, co jest rzadkością w tych czasach. Polecam tego specjalistę, pomocny i uprzejmy.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska konsultacja endokrynologiczna

Wszystko się zgadzało polecam lekarza oraz znanylekarz.pl bardzo pomocna strona gdyż lekarze zmianiaja miejsca pracy i można ich łatwo odnaleźć


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska wizyta kontrolna

Jak zawsze profesjonalizm, kompetencja i duża kultura osobista. Lekarz zainteresowany problemem i skupiony na pacjencie. Po różnych perypetiach z chorobą tarczycy i niewłaściwym leczeniem zaufalm Panu Doktorowi i bardzo dobrze oceniam jego pomoc. Katarzyna Z .


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa otyłość

Znakomity lekarz. Jest pod opieka juz 5 lat. Zjawiłam sie u Pana Doktora z wypadającymi włosami i otyłością. Zlecił mase kompleksowych badan i bardzo szybko znalazl przyczyne dolegliwosci. Dzieki Pani Doktorowi schudlam 43 kg. Obecnie leczymy tarczyce i wyniki zaczynaja byc znakomite. W ciazy nie wyobrazam sobie rowniez innego lekarza prowadzacego niz Pan Doktor. Mam do niego ogromne zaufanie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska konsultacja endokrynologiczna

Bardzo dobry lekarz, dokładnie badania, pyta o wszystkie inne leki, czy nawet witaminy które przyjmuję, bierze pod uwagę moje samopoczucie a nie tylko cyferki z wyników. Z całego serca polecam Pana Doktora.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa diagnostyka niepłodności

Dawno nie byłam u tak zaangażowanego i dokładnego lekarza! Zrobił ze mną bardzo szczegółowy wywiad, zaimponował mi swoją wiedzą i podejściem do długiego karmienia piersią (większość lekarzy, z którymi miałam styczność, ma delikatnie mówiąc sceptyczny stosunek do tego zjawiska). Przeanalizował moje wyniki badań i dopatrzył się przyczyny problemu tam, gdzie wynik był w normie, więc nigdy sama nie zwróciłabym na to uwagi! Jestem już regularną pacjentką doktora, ktory teraz dba o to, by odpowiednio modyfikować dawkę mojego leku na tarczycę w ciąży. Z całego serca polecam wizytę u tego lekarza!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska konsultacja endokrynologiczna

Przebieg wizyty oceniam na 5+
Bardzo wnikliwe podejscie do pacjenta, dr Łuczycki znalazł przyczynę mojego nadmiernego tycia i potrafił wytłumaczyć mi istotę choroby. Polecam doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Hashimoto

Leczyłam się u innego endokrynologa przez ponad rok, był to początek mojej przygody z chorobami tarczycy, więc wiedziałam niewiele, mimo stosowania leków mój stan nie poprawiał się, wyniki były raz poniżej normy, na kolejnym badaniu już powyżej i tak w kółko. Postanowiłam zmienić lekarza, ponieważ obecny uważał, że nie jest źle i powinnam czuć się świetnie i tak właśnie trafiłam na doktora Łuczyckiego po analizie opinii w internecie. To najlepszy specjalista i w swojej dziedzinie i widzę to już po pierwszej wizycie, szczegółowy wywiad, badanie tarczycy rękami co rzadko się zdarza, dokładnie dopytał o wszystkie objawy i odpowiedział na wszystkie pytania. Zlecił badanie TSH, ale również pozostałych hormonów tarczycy, co nie zdarza się często niestety, wcześniej miałam je zbadane tylko na samym początku choroby. Bardzo sympatyczny i najlepszy w swoim fachu, preferuje wizytę, żeby porozmawiać z pacjentem i dopytać o samopoczucie niż wiadomość w systemie. Na podstawie wyników i dokładnego wywiadu dopasowuje leczenie, a ja już widzę efekty, mimo, że mamy środek zimy to pierwszy raz od nie pamiętam nawet kiedy mam siłę wstać z łóżka. Polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, bardzo kompetentny! Przyszłam do niego z wynikami badań, które zalecił mi inny lekarz. Osoba zlecająca wyniki opisała je jako w normie, natomiast Doktor Łuczycki sumiennie przejrzał wyniki i zauważył 4 nieprawidłowości, zlecił kolejne badania, co się okazało bardzo słusznie! Szuka zawsze najlepszego rozwiązania dla pacjenta, wykazuje inicjatywę, dopytuje, a do tego jest przesympatyczny. Z czystym sercem mogę polecić.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miły i zaangażowany Doktor. Wysłuchał, przejrzał wyniki, było widać zainteresowanie i chęć pomocy ze strony Pana Doktora. Bardzo polecam, oby więcej takich Lekarzy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

lek. Andrzej Łuczycki WarszawaSpecjalizacje

  • Endokrynologia