Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

Myśliborska 95

03-185 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Jackun-Podleśna Konsultacja telefoniczna - Diabetolog

  Bardzo kompetentna Pani Doktor, zaangażowana i profesjonalna. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski konsultacja ortopedyczna

  W czasie teleporady Pan Doktor szczegółowo omówił moje dwa wcześniej wykonane badania USG (kolano i staw skokowy). Odpowiedział na wszystkie moje pytania, wystawił skierowania na rehabilitację. Polecam konsultacje ortopedyczne u tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski USG stawów biodrowych

  Doktor wyczerpująco odpowiada na pytania, badanie przeprowadzone skrupulatnie i w miłej atmosferze.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Koleśnik konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor jest bardzo miła i dokładna. Z pełnym zaangażowaniem zbadała moją córkę, bez pośpiechu zebrała szczegółowy wywiad i uspokoiła. Bardzo dziękuję Pani doktor, że nie zbagatelizowała moich obaw, ale wyjaśniła co mogło mieć wpływ na niepokojace zachowanie dziecka. Dodatkowo dostałam skierowanie na rehabilitację, gdybym prewencyjnie chciała niej skorzystać. Z pełną odpowiedzialnością polecam lekarza!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski konsultacja ortopedyczna

  Zapisałam syna do Pana doktora na pierwsza wizytę tuż po porodzie. Sugerowałam się pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam!
  Bardzo się cieszę że trafiłam do Pana doktora.
  Wizyta u niego przebiegła sprawnie, z dokładnym wyjaśnieniem co robi, co sprawdza, w jaki sposób j jakk powinien być tego efekt (badanie 6 msc niemowlęcia) że nie musiałam się o nic martwić co się dzieje z synem i czy wszystko wporzadku.
  Dodatkowo atmosfera na plus. Doktor pozytywnie nastawiony do życia, uśmiechnięty i to czuć.
  Dostaliśmy skierowanie ns USG bioderek, gdyby nie brak sprzętu w gabinecie to doktor wykonał by to badanie na miejscu.

  Odpowiada na zadawane pytania i wątpliwości. Myślę że trafiliśmy na "swojego doktora ortopede" :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski konsultacja ortopedyczna

  Jest mi przykro, przez to w jaki sposób ja i mój syn zostaliśmy potraktowani przez doktora.
  Opinie które znalazłam w Internecie były raczej pozytywne, dlatego też udałam się z moim rocznym synkiem do Pana doktora na kontrolę bioderek.
  Byliśmy umówieni na 19:00. Już od progu dało się wyczuć, że jesteśmy ostatnimi pacjentami a lekarzowi bardzo zależy, żeby jak najszybciej iść do domu. Mój syn, widząc lekarza wystraszył się i zaczął płakać. Byłam kilkukrotnie z małym dzieckiem u lekarza więc wiem, że dziecko które jużrozpoznaje, widząc nową twarz, często reaguje płaczem. Myślę, że ortopeda dziecięcy powinien być na to przygotowany. Lekarz jednak był widocznie poirytowany, co chwilę i słyszałam 'proszę uspokoić dziecko'. I uspokajałam. Po dwóch, max. trzech minutach, lekarz stwierdził że mam 'dziwne dziecko' (bo płacze na widok obcego człowieka), że z pewnością nie uda się go zbadać, że chciał go jeszcze położyć na jednym boczku, i na plecach i na brzuchu ale już widzi, że to bez sensu, bo dziecko nie chce badania, że na pewno nie stanie jak mu lekarz będzie kazał itp. Kazał mi ubrać dziecko i umówić się na za miesiąc. Gdy ubierałam synka, lekarz stał nade mną a jego sposób bycia i postawa, wyraźnie dawały mi do zrozumienia - 'szybciej, szybciej'. Wzięłam więc dziecko, jeszcze nie ubrane po badaniu i wyszłam z gabinetu mówiąc, że szkoda, że na marne jechałam 1,5h w jedną stronę a lekarz właściwie nie podjął próby zbadania synka (mieszkam od Warszawą, wizyta była w Warszawie).
  Gdy ubierałam synka na korytarzu wyszedł lekarz i z wyraźną niechęcią względem mnie i dziecka, powiedział, że jak tak długo jechałam to możemy jeszcze raz spróbować. Pacjenci czekający na korytarzu ma wizyty do innych gabinetów zaczęli słuchać rozmowy. Po chwili lekarz zrobił się bardzo uprzejmy, powiedział że może poczekać nawet pół godziny, żeby synek oswoił z miejscem. Zapytałam jaki sens ma badanie jeżeli moje 'dziwne dziecko' płacze. Lekarz powiedział, że źle go zrozumiałam, że poprostu inne dzieci które przyjmuje nie płaczą, a mój syn jest 'inny' - 'inny niż inne dzieci'. Ten komentarz zakończył moja dyskusje z doktorem.
  Dodam, że mój syn jest zdrowym, dobrze rozwijającym się chłopcem. Płacze niewiele, głównie jak jest głodny, śpiący, czy jest w obcym miejscu.
  Lekarz ortopeda nie zbadał mojego dziecka, postawił jednak diagnozę psychologiczną. Myślę, że wynagrodzenie za tą wizytę nie powinno być lekarzowi wypłacone.
  Nie polecam!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Koleśnik konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo uprzejma, wytłumaczyła dokładnie plan leczenia Maluszka z napięciem mięśniowym. Zleciła serię badań, aby wykluczyć dodatkowe schorzenia. Po otrzymaniu wyników badań krwi sama zarezerwowała konsultacje telefoniczną, żeby omówić wyniki. Gdybym mogła dała bym Pani doktor ocenę 6. Bardzo polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Frybes konsultacja endokrynologiczna

  Długo się zastanawiałam czy powinnam wystawić opinie, na pewno jednego żałuje, że nie byłam w stanie powiedzieć wszystkiego podczas wizyty.
  Bardzo mi przykro, że niestety to mnie zostało dane przeżyć bardzo słabą wizytę.
  Doktor widząc moją posturę od razu stwierdził, że wszystkie moje objawy są dlatego, że jestem gruba i powtarzał to w każdym zdaniu, które wypowiadał. Mówiłam, że jestem na diecie od dietetyka specjalizującego się w moich dolegliwościach ale jak Doktor dowiedział się o tym stwierdził, że to niemożliwe, że chudnę, zacytuję „nie jestem dietetykiem ale ta dieta na pewno jest zła”. Co prawda przeprosił kiedy powiedziałam, że za dużo razy mówił, że jestem gruba jednak dodał „źle się zrozumieliśmy” - tutaj nie ma jak inaczej rozumieć, można raz powiedzieć, a nie 100 razy, nie wiem czy doktor ma żonę ale jakby jej powiedział 100 razy, że zupa była okropna to myśle, że na pewno nie skończyłoby się to dobrze. I taka rzecz nie jest żadna motywacja. Tutaj kłania się brak empatii - niestety ale ja już więcej do doktora nie wrócę.

  lek. Michał Frybes

  Pani Dagmaro bardzo mi przykro że tylko takie negatywne wrażenia miała Pani po wizycie. Niestety rolą lekarza jest przede wszystkim nazwanie problemów pacjenta po imieniu ... czasem jest to trudne do zaakceptowania. Z całą pewnością nie używam i nie użyłem w stosunku do Pani określenia gruby a wyłącznie otyły czy otyłość...a jeśli często to wyłącznie dlatego, że to wydawało mi się najistotniejszym problem zdrowotnym u Pani.
  Aby komuś skutecznie pomóc konieczne jest porozumienie a jak Pani pisze powyżej tego porozumienia nie udało się nam osiągnąć. Życzę wszystkiego dobrego.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Molesztak konsultacja ortopedyczna

  Udałam się do doktora Molesztaka po naderwaniu więzadła w kolanie, w celu rozpoczęcia leczenia. Był bardzo sympatyczny i empatyczny, ale poziom ogarnięcia mnie bardzo zniechęcił. Zaleceniem jest fizykoterapia, dwa rodzaje zabiegów, ale lekarz wystawił skierowanie tylko na jeden, przez co z chorą i obolałą nogą muszę znowu latać po lekarzach, w celu wystawienia poprawnego skierowania. Zapomniał o jego wydrukowaniu, przypomniało mu się jak już wychodziłam z gabinetu. Zamiast wydrukować wystawione, wystawił drugie, więc miałam skierowanie na 20 zabiegów zamiast na 10.
  Nie polecam osobom, które całkowicie ufają lekarzom (tak jak ja) i nie pilnują na bieżąco tego, czy to co lekarz mówi, zgadza się z tym co jest na wystawionym papierze. Ja osobiście już tam nie wrócę, ale nie uważam, że doktor Molesztak jest złym lekarzem.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Frybes konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo przystępny, rzeczowy i sympatyczny lekarz. Wizyta w miłej atmosferze przy jednoczesnym szczegółowym wyjaśnianiu kwestii zdrowotnych i ewentualnych możliwości leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania