Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

Myśliborska 95

03-185 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Molesztak

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: Kontrola ortopedyczna dziecka

   Miły, konkretny i kompetentny lekarz z fantastycznym podejściem do dzieci. Szczerze polecam, na pewno do niego wrócę za rok na kontrolę z moją trzyletnią córeczką.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: uraz

   Zdecydowanie polecam tego lekarza.Przeprowadza dokładny wywiad i sprawdza wyniki badań na komputerze.Życzliwy i poświęca dużo czasu.Oby więcej było takich specjalistów.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marta Skonieczna

  Nefrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: badania bakteriologiczne

   Bardzo polecam Panią doktor! Trafiłam do dr Skoniecznej ze względu na przewlekłe bakterie w moczu. Po regularnym chodzeniu po różnych specjalistach i wzięciu chyba wszystkich rodzajów antybiotyków na bakterie trafiłam do Pani doktor. Wyniki nie były dobre ponieważ bakteria uodporniła się już na większość leków. Pani doktor nie tylko ostrożnie i rzeczowo wyjaśniła, że jak teraz tego nie wyleczymy to zaraz nie będzie czym leczyć, ale też krok po kroku powiedziała jak mam zmienić swoje dotychczasowe czynności codzienne żeby bakteria nie powracała. Dzięki Pani doktor wyleczyłam swoje wszystkie problemy w 2 miesiące, gdzie poprzedni lekarze robili to bezskutecznie przez 8 miesięcy. Jeden antybiotyk i szczepionka od Pani doktor była więcej warta niż poprzednie 5 antybiotyków. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo rzeczowa, przyjazna porada i zalecenia. Skierowania na dalsze diagnozowanie i stałe konsultacje z czego jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kucharczyk

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna

   Cudowna Pani Doktor, osoba która rzeczywiście słucha pacjenta. Pani Doktor pytała mnie o najmniejsze szczegóły które mogły mieć wpływ na moją alergię. Polecam z całego serca.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Pani dr Kucharczyk bardzo dokładnie wszystko omówiła I odpowiedziała na nasze wątpliwości w kwestii alergii na roztocza I pyłki. Spokojna I miła. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Izabela Koleśnik

  Neurolog, Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Pani doktor jest rzetelnym lekarzem. Wyjaśniła dokładnie wyniki usg, przedstawiła jasno ścieżkę postępowania na najbliższe miesiące, zachęciła do rehabilitacji dziecka. Nie snuła czarnych wizji na przyszłość dziecka i uspokoiła nas. Nasza córka nie lubi dotyku, a przy Pani doktor była nad wyraz spokojna. Być może dlatego, że Pani doktor nie jest ani zbyt oziębła, ani nadmiernie hałaśliwa w stosunku do dziecka (niektórzy mówią bardzo wysokim, piskliwym głosem :-)) Na pewno pozostaniemy pod opieką Pani doktor.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: badanie niemowląt i dzieci

   Pani Doktor po zbadaniu naszego Synka kompleksowo poinformowala nas o tym na jakim etapie jest synek, odpowiedziala na wszystkie pytania, powiedziala jak stymulowac jego rozwoj i w nim nie przeszkadzac.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zabierzowska

  Diagnostyk,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: kapilaroskopia

   Wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Szczegółowo przeprowadzony wywiad a potem pytania dodatkowe w trakcie badania. Na koniecrównie dokładny opis badania. Mam nadzieję że zbliży mnie to do ostatecznej diagnozy.


 • Michał Dziewulski

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Byłam z córką 3l na wizycie pierwszy raz u tego lekarza. W porównaniu do poprzednich ortopedów dziecięcych ten Pan naprawdę rzetelnie zbadał córkę. Był przy tym miły i bardzo szczegółowo wyjaśnił wszystko -przyczyny problemów i dalsze postępowanie.
   Dodaję go do listy ulubionych lekarzy

  • P
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetne podejście do pacjenta, fachowo. Lekarz zalecił RTG i MRI, oczywiście dostałem skierowania na te badania co się zdarza rzadko. Empatia 100%

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Anna Bagińska

  Dermatolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor nie rozpoznała prawidłowo zmiany skórnej, na którą jedynie rzuciła okiem. Przez całą wizytę pani Bagińska była uszczypliwa i nieprzyjemna, a po rozebraniu się nie zastawiła parawanu. Cała wizyta jedynie zmarnowała mój czas, ponieważ przez kolejny miesiąc zgodnie z zaleceniami stosowałam lek na trądzik na zmianę o kompletnie innym pochodzeniu.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Skorzystałam z usług Pani doktor już dwukrotnie. Podczas obu wizyt Pani doktor była bardzo miła, życzliwa i zaangażowana. Trafnie postawiła diagnozę w obu przypadkach oraz dobrała stosowne leczenie, które od razu zaczęło pomagać. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Michał Frybes

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Warszawa, Al. Jana Pawła II 78Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystko i odpowiada na wszystkie zadane pytania. To napewno będzie już mój lekarz.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Warszawa, Al. Jana Pawła II 78Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pierwsza wizyta i ... na pewno nie ostatnia! Jestem zadowolona z każdego etapu wizyty, od zapoznania przez szczegółowy wywiad aż po drobiazgowe wyjaśnienie problemu. Z takimi lekarzami jak pan Michał żaden problem nie jest straszny!

  Zobacz wszystkie opinie (87) o tym lekarzu


 • Andrzej Łuczycki

  Endokrynolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Świetny specjalista, wyjaśnił dokładnie co i jak! Jestem mega zadowolona i spokojna. Z całego serca polecam

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i empatyczny. Jest zawsze skupiony na pacjencie i uważny. Dokładnie wyjaśnia niepewności udzielając rad, zaleceń i wskazówek w sposób bardzo jasny i przystępny, dzięki czemu z wizyty wychodzi się z pełną wiedzą na temat swojego obecnego stanu leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Jacek Ziółkowski

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: infekcja

   Bardzo uprzejmy człowiek, swobodny kontakt z pacjentem, ale przede wszystkim to co zasługuje na 5 gwiazdek to fakt, że okazał się czujnym lekarzem. Przyszłam ze zwykłą infekcja, a dzięki temu ze doktor słucha i myśli o zdrowiu pacjenta całościowo zlecił mi badania w kierunku tarczycy, dzięki którym wykryto u mnie Haszimoto. Gdyby nie ten lekarz prawdopodobnie długo jeszcze szukałbym przyczyny swojego złego samopoczucia. Dzięki niemu w ciągu 3 dni mam diagnozę i rozpoczęłam leczenie. Lekarz zadzwonił następnego dnia widząc wyniki moich badań w systemie aby zapytać się czy działam dalej w sparwie. Cenne u lekarza zainteresowanie.

  • L

   Przyszedłem do gabinetu z uszkodzonym nadgarstkiem.
   Pan Ziółkowski nie raczył przeprowadzić nawet analizy (zobaczyć miejsca uszkodzenia ... nic) tylko od razu powiedział, że trzeba do ortopedy.
   Poprosiłem w takim razie o zlecenie badań (np USG, które i tak zleci ortopeda) aby iść do specjalisty od razu z kompletem wyników, na co oczywiście otrzymałem odmowną odpowiedź.
   Nie polecam.

   Wizyta moja trwała 5 min podczas, której Pan Ziołkowski wypisywał skierowanie do innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania