Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

Myśliborska 95, Białołęka

03-185, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Molesztak

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: Kontrola ortopedyczna dziecka

   Miły, konkretny i kompetentny lekarz z fantastycznym podejściem do dzieci. Szczerze polecam, na pewno do niego wrócę za rok na kontrolę z moją trzyletnią córeczką.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: uraz

   Zdecydowanie polecam tego lekarza.Przeprowadza dokładny wywiad i sprawdza wyniki badań na komputerze.Życzliwy i poświęca dużo czasu.Oby więcej było takich specjalistów.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marta Skonieczna

  Nefrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: badania bakteriologiczne

   Bardzo polecam Panią doktor! Trafiłam do dr Skoniecznej ze względu na przewlekłe bakterie w moczu. Po regularnym chodzeniu po różnych specjalistach i wzięciu chyba wszystkich rodzajów antybiotyków na bakterie trafiłam do Pani doktor. Wyniki nie były dobre ponieważ bakteria uodporniła się już na większość leków. Pani doktor nie tylko ostrożnie i rzeczowo wyjaśniła, że jak teraz tego nie wyleczymy to zaraz nie będzie czym leczyć, ale też krok po kroku powiedziała jak mam zmienić swoje dotychczasowe czynności codzienne żeby bakteria nie powracała. Dzięki Pani doktor wyleczyłam swoje wszystkie problemy w 2 miesiące, gdzie poprzedni lekarze robili to bezskutecznie przez 8 miesięcy. Jeden antybiotyk i szczepionka od Pani doktor była więcej warta niż poprzednie 5 antybiotyków. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo rzeczowa, przyjazna porada i zalecenia. Skierowania na dalsze diagnozowanie i stałe konsultacje z czego jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kucharczyk

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna

   Cudowna Pani Doktor, osoba która rzeczywiście słucha pacjenta. Pani Doktor pytała mnie o najmniejsze szczegóły które mogły mieć wpływ na moją alergię. Polecam z całego serca.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Pani dr Kucharczyk bardzo dokładnie wszystko omówiła I odpowiedziała na nasze wątpliwości w kwestii alergii na roztocza I pyłki. Spokojna I miła. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Izabela Koleśnik

  Neurolog, Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Pani doktor jest rzetelnym lekarzem. Wyjaśniła dokładnie wyniki usg, przedstawiła jasno ścieżkę postępowania na najbliższe miesiące, zachęciła do rehabilitacji dziecka. Nie snuła czarnych wizji na przyszłość dziecka i uspokoiła nas. Nasza córka nie lubi dotyku, a przy Pani doktor była nad wyraz spokojna. Być może dlatego, że Pani doktor nie jest ani zbyt oziębła, ani nadmiernie hałaśliwa w stosunku do dziecka (niektórzy mówią bardzo wysokim, piskliwym głosem :-)) Na pewno pozostaniemy pod opieką Pani doktor.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: badanie niemowląt i dzieci

   Pani Doktor po zbadaniu naszego Synka kompleksowo poinformowala nas o tym na jakim etapie jest synek, odpowiedziala na wszystkie pytania, powiedziala jak stymulowac jego rozwoj i w nim nie przeszkadzac.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Michał Dziewulski

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Bardzo dobry lekarz. Sympatyczny ma podejście do dzieci.Szczegolowo przebadał moja córeczkę. Polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: Bole głowy

   Lekarz okazał zerowe zainteresowanie stwierdzając od razu że bóle głowy nie są od bólów odcinka szyjnego i nie byl zainteresowany dalszą diagnostyką. Nie dal mi nawet powiedzieć ze fizjoterapia przynosi dobre efekty i szybko się pożegnał. Stracony czas. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Michał Frybes

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

   Od dwóch lat lecze u dr. Frybesa chorobę Hashimoto. Nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty. Jako pierwszy nie zbagatelizował podawanych przeze mnie objawów, zlecił szczegółowe badania i postawił diagnozę. Po rozpoczęciu zleconego leczenia jakość życia zmieniła się diametralnie. W kryzysowych sytuacjach nigdy nie odmawia pomocy, nawet jeśli jego grafik pęka w szwach - zawsze uda się gdzieś odbyć konsultację. Gorąco polecam!

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

   Pan Doktor jest niezwykle życzliwym i empatycznym i kultularnym człowiekiem, przeprowadza szczegółowy wywiad, zleca wszystkie niezbędne badania, odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo analizuje przypadek. Pacjent czuje się zaopiekowany od samego wejścia do gabinetu. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zabierzowska

  Diagnostyk,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: kapilaroskopia

   Wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Szczegółowo przeprowadzony wywiad a potem pytania dodatkowe w trakcie badania. Na koniecrównie dokładny opis badania. Mam nadzieję że zbliży mnie to do ostatecznej diagnozy.


 • Anna Bagińska

  Dermatolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Myślałam że w Warszawie niema takich lekarzy ale znalaznam Panią doktor , która była bardzo zaangażowana w leczenie i naprawdę pomogła. Bardzo polecam Iż nawet samo podejście jakie ma Pani doktor sprawia ze już czułam się lepiej :) leczenie było skuteczne i Pani doktor kontrolowała przebieg leczenia i postępy co pare dni.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4

   Bardzo dobry lekarz, dobrze dobrane leczenie, odpowiada na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie :)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Jacek Ziółkowski

  Internista,

  • L

   Przyszedłem do gabinetu z uszkodzonym nadgarstkiem.
   Pan Ziółkowski nie raczył przeprowadzić nawet analizy (zobaczyć miejsca uszkodzenia ... nic) tylko od razu powiedział, że trzeba do ortopedy.
   Poprosiłem w takim razie o zlecenie badań (np USG, które i tak zleci ortopeda) aby iść do specjalisty od razu z kompletem wyników, na co oczywiście otrzymałem odmowną odpowiedź.
   Nie polecam.

   Wizyta moja trwała 5 min podczas, której Pan Ziołkowski wypisywał skierowanie do innego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Dosyć dużym plusem jest zlecenie badań, których nie chcieli zlecić inni lekarze luxmed.

   Niestety, z jakiegoś powodu nieprawidłowy wynik krzywej insulinowej i krzywej glukozowej zostały przez lekarza zignorowane. Lekarz potwierdził wręcz, że wyniki są prawidłowe. Zaznaczam, że dwóch innych niezależnych lekarzy na podstawie tych samych wyników stwierdziło bez wahania insulinooporność i hiperinsulinemię i wytłumaczyło mi, skąd problemy z wagą, która rośnie z każdą godziną na siłowni i nie maleje mimo ograniczenia kalorii.

   Na minus też odbieram niezbyt dokładny wywiad lekarski, lekarz zamiast zapytać o stosowaną dietę założył z góry, że "trzeba mniej jeść" - a to naprawdę nie jest czasem takie proste i wystarczające.


 • Marcin Koć

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Super lekarz. Uważnie mnie słuchał, gdy rozmawiałem o swoich dolegliwościach że szczegółami. Dopytywal, aby móc mnie dalej pokierować na kolejne badanie. W zasadzie pierwszy lekarz, a odwiedzam lekarzy różnych specjalizacji od kilku tygodni, który zlecił dodatkowe badania i nie poszedł łatwiejszą droga zrzucajac wszystko na objawy psychiczne. Czułem się bardzo komfortowo podczas wizyty. Lekarz, który naprawdę próbuje zająć się problemem i chce wyleczyć pacjenta. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję Panie doktorze. Jeszcze do Pana zawitam z omówieniem wszystkich badań!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95

   Niestety błędna diagnoza. Przyszedłem z bólem gardła i gorączka. Wspomniałem także, ze synek przechodzi wirusa: Bostonke.

   Pan Dr wykluczył Bostonke i przepisał mi antybiotyk bo gardło wyglądało na zainfekowane jak przy anginie.

   Wstrzymałem się jeden dzien i zrobiłem na własną rękę szybkie badanie crp, które nie wskazało na infekcje bakteryjną.

   Na drugi dzień na stopach i dłoniach pojawiła się wysypka. Charakterystyczna dla Bostonki.

   P.S.
   Wystarczyło wysłać mnie na szybkie badanie crp ????

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu