Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

(262 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

ul. Szernera 3, Praga-Północ

03-305, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Brzoska-Wnorowska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M

   Najlepszy internista na jakiego w życiu trafiłam. Fakt że u Pani doktor zawsze jest kolejka a czas wizyty się często przesówa ale tylko dlatego że naprawde dużo czasu poświęca pacjentowi zawsze wnikliwie bada, pyta o wszystko, przepisuje leki które nie rujnują kieszeni pacjenta i zawsze jak ma wątpliwości kieruje do specjalisty. To dzięki Pani doktor odkryłam ze mam chorą tarczycę bo wszyscy inni lekarze patrzyli na mnie jak na hipohondryka. Ona jedna zwrócila uwage na podwyzszone tsh. Nigdy nie żałuje skierowań i badań. Polecam:)

  • Bardzo dobry lekarz. Jestem zdziwiona zarzutem powierzchownego i pospiesznego przejrzenie przez doktor wyników krwi. W moim przypadku wizyta odbyła się bez pośpiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Bielski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   Pan Doktor był bardzo konkretny i szczegółowo wypytał mnie o wszystkie przyjmowane leki. Nie zbagatelizował żadnych objawów i skierował na odpowiednie badania. Polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: Inny

   Poszedłem z anginą i jedyne co dostałem to nietrafiony antybiotyk, który pomógł na chwilę, po czym angina uderzyła dwa tygodnie później ze zdwojoną mocą. W czasie wizyty lekarz nawet nie zająknął się, by zrobić badania przesiewowe.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Gudarowski

  Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: badanie chirurgiczne

   Przyszłam do doktora z tłuszczykiem na karku. Niby nic poważnego, problem był jednak w tym, ze tluszczak znajdował się dokładnie w tym samym miejscu co tatuaż na plecach. Pan doktor nie dość ze przeprowadził szybką konsultacje i szybki zabieg to jeszcze chyba coś zaczerpnął z medycyny estetycznej bo tak pięknie rozciął i zszył ze nawet nie muszę poprawiać tatuażu! Perfekcyjnie rozciął wzdłuż lini gdzie tatuaż się znajdował i pięknie pozszywał w miejscach gdzie mam łączenia na tatuażu :-)) bardzo polecam Pana doktora bo zadbał nie tylko o to żeby sprawnie pozbyć się tłuszczaka, ale dodatkowo zadbał o mój tatuaż :-D

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pan Andrzej jest bardzo dobrym specjalistą. Uważnie słucha pacjenta, ma dużo empatii oraz jego ogólna aparycja sprawia iż w jego gabinecie można poczuć się bezpiecznie, po prostu w dobrych rękach. Doktor przeprowadził u mnie drobny zabieg chirurgiczny. Niemalże bezboleśnie oraz bardzo sprawnie, następnie zostałam dokładnie poinstruowana jak dbać o ranę po zabiegu. Dzięki temu po szwach nie pozostał żaden ślad ani blizna.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jerzy Marek

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

   Wizyta u Pana doktora to czysta przyjemność. Bardzo uprzejmie i konkretnie przeprowadzona rozmowa.. Życzliwe podejście do pacjenta.
   Bardzo dziękuję!

  • M

   Byłem u Pana Doktora prywatnie. Wysłuchał mnie dokładnie i wszystko opowiedział, wszystko wyjaśnił i pokierował dalej.


 • Beata Ziętek-Saja

  Ortodonta, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Leczenie - aparat ortodontyczny

   Miałem zakładany przez panią Beatę aparat ortodontyczny - ortodontka zaproponowała droższą opcję aparat samoligaturujący, argumentując swoją propozycję m.in. rzadszymi wizytami co 8-tygodniowymi wizytami zamiast 4-tydniowymi, jednak nie zostałem poinformowany że stawki za wizyty są dwa razy wyższe, a informowałem panią Beatę podczas pierwszej wizyty, że mam określony i ograniczony budżet.
   Główny czynnik powodujący moją słabą opinię to brak przejrzystego i czytelnego planu leczenia, z jasno określonymi pełnymi kosztami leczenia.
   Kilka razy prosiłem o rozpisanie etapów i kosztów leczenia - pani Beata jednak nie przygotowała takiego zestawienia.
   Odniosłem wrażenie, że ortodontka koncentruje się przede wszystkim na rozpoczęciu leczenia ( założeniu aparatu) - potem już w zasadzie nie ma odwrotu, trzeba przez minimum 2 lata prowadzić leczenie i raczej nie uda się zmienić lekarza i tak dokładnie było.
   Leczenie było przedłużane ponad wcześniejsze założenia, a koszty przekroczyły zapowiedziany przeze mnie na początku leczenia budżet.
   Po kilku latach od zakończenia leczenia, na pewno nie zdecydował bym się na tak przeprowadzone leczenie u pani Beaty.
   Poza tym pomimo przedłużania leczenia (które na moją prośbę w którymś momencie przerwaliśmy) nie osiągnęliśmy zamierzonych efektów.
   Generalnie w trakcie leczenia i po jego zakończeniu towarzyszył temu niesmak, poczucie
   przepłacenia i pewnego rodzaju chaos.
   Minęło kilka lat, więc może pani Beata zmieniła filozofię leczenia. Powodzenia.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wyrozumiała, kompetentna i niezwykle uprzejma Pani Doktor, która faktycznie przejmuje się problemem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektu po ponad rocznym leczeniu ortodontycznym.
   Z czystym sumieniem polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dominika Dąbrowska

  Internista,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo merytoryczna i rzeczowa wizyta. Pani Doktor wykazała pełną empatię wobec mojego stanu zdrowia a postawiona diagnoza oraz skierowane badania okazały się trafne.


 • Waldemar Kostewicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan profesor z pośród wszystkich specjalistów u których byłam okazał się najbardziej profesjonalny, logiczny i empatyczny.
   Nie dość, że doradził mi możliwie najlepiej, to spowodował, że czułam się u niego, jakbym była leczona przez członka rodziny, a nie osobę, którą widziałam I raz na oczy.
   Jestem przekonana, że ze swoim schorzeniem nie będę chodzić do nikogo innego. Każdemu bardzo polecam wizytę.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: wobec faktu, że 5 lat temu miałam zakrzepicę żylną prawej nogi potrzebowałam szybkiej konsultacji czy obecnie zaobserwowane zmiany chorobowe nogi nie są wznową zakrzepicy

   Wizytę uważam za udaną.Pan Procesor poświęcił mnie ponad godzinę czasu wykluczając ponowny nawrót choroby jednocześnie wskazał konieczną profilaktykę po przebytej zakrzepicy.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Boguslaw Rataj

  Lekarz Sportowy, Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: choroba

   Byłem na wizycie u Pana doktora jest konkretny ,profesjonalny przepisuje niezbędne badania ,trafna diagnoza po której ustalił plan leczenia ,mogę polecić innym pacjentom dr Rataja

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: choroba

   W dobrym momencie trafiłem do dr.Rataja leczy profesjonalnie jest świetnym specjalistą omawia szczegółowo wyniki moim przypadku uraz kręgosłupa.Polecam wizyta prywatna Lux-Med Szernera

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Maciej Pawłowski

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: chirurgia ortopedyczna

   Świetny Lekarz! Szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze w LuxMed takiego Lekarza. Pojawiłem się na wizycie u Pana Doktora ponieważ nie wiedziałem co mam dalej robić pomimo 3 wcześniejszych wizyt u innych Lekarzy Ortopedów. Pan Doktor zainteresował się moim problemem, sprawdził wyniki i spokojnie powiedział co dalej. Jestem bardzo wdzięczny.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

   Lekarz z fantastycznym podejściem do dzieci (kontrola ortopedyczna niemowlaka). Dokładnie wytłumaczył etapy badania oraz jasno przekazał odpowiednie zalecenia. W razie problemów na pewno ponownie wybiorę tego specjalistę. Polecam gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Joanna Tryk

  Internista,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: wyniki badań

   Przemiła, pełna empatii, profesjonalna i dociekliwa. Dokłądnie wytłumaczyła mi dalszą ścieżkę leczenia i przygotowała wszelkie niezbędne dokumenty. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: Tachykardia

   Pierwszy raz w swojej długiej historii wizyt u lekarzy internistów trafiłam na osobę, która z zaangażowaniem i dociekliwością szuka prawdziwych przyczyn dających dane objawy a nie tylko je zalecza. Bardzo polecam Panią Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu