Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

(60 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3

ul. Szernera 3

03-305 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Gudarowski konsultacja chirurgiczna

  Lekarz podczas wizyty w dniu 11.05.2021 w placówce przy ul. Szernera odmówił obejrzenia mojej źle gojącej się rany. Rana ropieje i bardzo mnie boli. Pan Gudarowski zamiast obejrzeć ranę i udzielić mi jakiejś porady medycznej dotyczącej dalszego jej leczenia wyprowadził mnie ze swojego gabinetu po czym okazało się, że w gabinecie zabiegowym jest pacjent. W tym gabinecie było kilka pielęgniarek i jeden pacjent. Pielęgniarki wchodziły i wychodziły - a ja czekam i czekałam. W tym czasie Pan Gudarowski sam siedział w swoim gabinecie i przez ten czas nie było u niego żadnego pacjenta. W gabinecie zabiegowym było kilka pielęgniarek i tylko jeden pacjent. Nie mogę nosić maseczki (duszę się w niej -mam zaświadczenie na to zaświadczenie od lekarza Luxmed) - niestety musiałam na korytarzu czekać w maseczce przez długi czas. Mój czas jest cenny. Kiedy po 30 minutach weszłam ponownie do tego chirurga i ponownie poprosiłam go o obejrzenie rany - znów odmówił i odesłał mnie do dyrektora placówki. W rezultacie nie udzielił mi żadnej pomocy, choć mam wykupiony pakiet VIP w Luxmedzie. Tego lekarza już zawsze będę omijać szerokim łukiem i wystawiam mu niniejszym bardzo złą opinię. Nie szanuje pacjentów, jest niegrzeczny i nie wykazuje odrobiny empatii.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Skwarzec Telemedycyna - Porada - Pediatryczna

  Skorzystałam z tele-porady w nocy. Pani doktor udzieliła szczegółowych informacji na podstawie wywiadu. Rozwiała moje wątpliwości odnośnie podania leku. Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Szewczyk-Markowska prowadzenie ciąży

  Polecam z czystym sumieniem. Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Jest to moja pierwsza ciąża wyjaśniła mi wszystko co chcialam wiedzieć, pomijając fakt ze poszłam skonsultować wyniki badań, Pani doktor mnie zbadała zrobila cytologie, wystawiła skierowania na resztę badań. Pani doktor delikatna . Plecam napewno wrócę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Serwatka konsultacja alergologiczna dzieci

  Konsultuje się z Panią doktor średnio raz w miesiącu - jako jedyna do tej pory nie zbagatelizowała problemów u mojego małego alergika. Bardzo szczegółowy wywiad, wyjaśnienie i propozycja planu dalszego działania.
  Polecam!

  lek. Aneta Serwatka

  Bardzo dziękuję za zaufanie w moje kompetencje:-)
  Systematyczne konsultacje alergologiczne to podstawa osiągnięcia sukcesu terapeutycznego.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Nowosad Inny

  Niesamowicie empatyczny człowiek. Byłam potwornie zestresowana, ale Pan doktor mnie uspokoił, dawał poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Badanie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie i właściwie bezboleśnie, dodatkowo objaśnił ponownie jak wygląda postępowanie w moim przypadku.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Tryk konsultacja internistyczna

  Bardzo zaangażowana i empatyczna Pani Doktor. Zarówno konsultacje telefoniczne, jak i wizyta stacjonarna, przebiegały w miłej atmosferze. Po przebytej chorobie dostałam skierowania na kontrolne badania. Cieszę się, że wybrałam Panią Doktor na lekarza rodzinnego. Dziękuję i polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Skwarzec konsultacja pediatryczna

  Doskonały pediatra! Niezwykle empatyczna. Nigdy nie lekceważy problemu. Dokładnie zbiera wywiad, widać, że przejmuje się małymi pacjentami. Pani Jolanta to specjalista :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Siwonia konsultacja pediatryczna

  Pani doktor jest bardzo empatycznym lekarzem. Zawsze dokładnie wysłuchuje rodzica i odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Dokładnie tłumaczy co się dzieje z dzieckiem. Nigdy się nie zawiedliśmy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Siwonia konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Super podejście do małego pacjenta. Ogromna wiedza.Bardzo duże zaangażowanie .Jeszcze na pewno wrócimy jeśli będzie taka potrzeba

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Nowosad Inny

  Pan Doktor jest bardzo miły i profesjonalny. Byłam u niego na biopsji. Odpowiedział mi szczegółowo na wszystkie pytania i doradził dalszy sposób leczenia.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania