Wielospecjalistyczna Przychodnia powstała w 2002 r. jako pierwsza filia Centrum Medycznego Damiana. Przychodnia dysponuje 20 nowoczesnymi gabinetami konsultacyjno - diagnostycznymi oferując szeroki z... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5

Foksal 3/5, Śródmieście

00-366, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5

Foksal 3/5, Śródmieście

00-366, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

O nas

Wielospecjalistyczna Przychodnia powstała w 2002 r. jako pierwsza filia Centrum Medycznego Damiana. Przychodnia dysponuje 20 nowoczesnymi gabinetami konsultacyjno - diagnostycznymi oferując szeroki zakres usług i badań specjalistycznych. Do obsługi pacjentów dedykowane jest sześć stanowisk recepcyjnych, w tym dwa niezależne ukierunkowane na obsługę Pacjenta ze skierowaniami na badania z zakresu medycyny pracy. Gabinety lekarskie i diagnostyczne znajdują na trzech poziomach.

W budynku zainstalowana jest winda ułatwiająca poruszanie się osobom starszym i niepełnosprawnym.

Na terenie Przychodni funkcjonuje Poradnia dla Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Nasza oferta

Konsultacje dla dorosłych:

Alergolog
Chirurg ogólny
Chirurg onkolog
Chirurg plastyk
Dermatolog
Diabetolog
Dietetyk
Endokrynolog
Foniatra
Gastrolog
Ginekolog
Ginekolog endokrynolog
Hematolog
Internista
Kardiolog
Laryngolog
Lekarz medycyny pracy
Nefrolog
Neurochirurg
Neurolog
Okulista
Onkolog
Onkolog kliniczny
Ortopeda
Proktolog
Psychiatra
Pulmonolog
Reumatolog
Urolog

Alergolog
Kardiolog dziecięcy
Dermatolog
Diagnostyka USG
Ginekolog
Laryngolog
Okulista

Badania diagnostyczne

W Centrum Medycznym Foksal dorośli Pacjenci mają zapewniony dostęp do pełnego zakresu badań laboratoryjnych.
Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 17.00, w soboty w godzinach 8.00 - 13.00.

Zakres wykonywanych badań diagnostycznych:

USG: jamy brzusznej, tarczycy, sutka, układu moczowego, ginekologiczne w tym ciąży, naczyń krwionośnych metodą Dopplera - dorośli
USG serca - dorośli i dzieci
EMG - dorośli
szeroki zakres badań RTG - dorośli i dzieci
holter RR - dorośli i dzieci
holter EKG - dorośli i dzieci
EKG - dorośli i dzieci, dorośli i dzieci
spirometria - dorośli
testy alergologiczne - dorośli
testy diagnostyczne (grypa typ A i B, HPV, troponina, CRP, Strep test) - dorośli
badania cytologiczne - dorośli
zabiegi chirurgiczne (szycie ran, pobrania wycinków i usunięcie zmian skórnych, zakładanie i zmiany opatrunków), badanie histopatologiczne - dorośli i dzieci
zabiegi dermatologiczne ( usunięcie drobnych zmian skórnych, pobrania wycinków skóry, badanie histopatologiczne - dorośli i dzieci
badanie pola widzenia.- dorośli
uroflowmetria - dorośli
videolaryngoskopia
pachymetria
biopsja
nebulizacja
poligrafia (badanie obturbacyjnego bezdechu sennego).

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Niemczyk

  Dermatolog, dr n. med.

  • I

   klinike w ktorej pracuje pani doktor Niemczyk polecil mi kiedys lekarz ze szpitala klinicznego dr Norbert Gorski, leczenie okazywalo sie skuteczne na 6 miesiecy, czasami musialem wracac po trzech miesiacach lub po miesiacu, gdyz leczenie skutkowalo nawrotem choroby, mimo ze zdarzalo sie w trakcie mojej wizyty ze praktyke odbywali studenci, ktorzy zadawali mi pytania dot choroby; ale po dzis dzien mimo pytan studentow pani doktor nie udalo udalo sie postawic diagnozy, prowadzacej do calkowitego wyleczenia. dziekuje mimo wszystko studentom i pani doktor za checi..


 • Beata Jagielska

  Internista, Onkolog, dr n. med.

  • V

   Lekarz bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Nie traktuje pacjenta jako petenta lecz jako człowieka.
   Odpowie na każde pytanie, jeśli nie potrafi postawić jednoznacznej diagnozy, kieruje do specjalisty.
   Polecam absolutnie.

  • E

   Dzięki takim lekarzom jak Pani Doktor człowiek odzyskuje wiarę, że istnieją jeszcze lekarze z powołania.
   Oprócz profesjonalizmu ujęło mnie szczególnie zaangażowanie wykraczające znacznie poza standardowe obowiązki lekarza oraz traktowanie pacjęta jak czującego i myślącego człowieka.


 • Maciej Kisiel

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • A

   jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który przeprowadził doktor Kisiel. Usunął mi 4 znamiona szybko, sprawnie, bezboleśnie, ranki bardzo szybko się goją, wygląda na to, że nie będzie widać blizn :) polecam!

  • P

   Polecam doktora Kisiela. Pomógł mi pozbyć się kłopotliwego guzka na plecach. Co prawda podczas pierwszej wizyty doktor nie od razu zauważył, że w ogóle mam to "coś" na plecach, sugerował nawet mechaniczny uraz lędźwi i inne drobiazgi, które mogły doprowadzić do tego, że odczuwam ból, na szczęście nie ustąpiłam i wspólnymi siłami udało się jednak stwierdzić, że guzek to nie tylko mój wymysł, a faktyczny problem.
   Po konsultacji umówiłam się na szybki termin zabiegu, który doktor wykonał sprawnie, szybko i do tego z uśmiechem i wesołym podejściem. Znieczulenie było tylko miejscowe, dlatego doceniam to, że ktoś starał się mnie trochę uspokoić i rozśmieszyć:) Bez problemu zostałam przyjęta także na kolejną wizytę, bezpłatną (mimo że w prywatnej przychodni), na sprawdzenie rany i zdjęcie opatrunku.
   Bardzo miły, ale przede wszystkim kompetentny lekarz, który wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia.


 • Alicja Cezak

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M

   Mam doświadczenia prowadzenia wspólnie pacjentów. Pani doktor jest osobą bardzo rzetelną, doświadczoną i w pełni profesjonalną. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta. Jednocześnie jest miła, podchodzi do pacjentów bardzo serdecznie i z pełnym szacunkiem. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi co się z nim dzieje w przystępny sposób.
   Szczerze polecam


 • Tomasz Leszczyk

  Ginekolog, dr n. med.

  • M

   Osobiście miałam pecha. Pan doktor był miły, ale podjął błędną decyzję. Przyszłam z początkiem zapalenia gruczołu Bartholina, a więc podrażnieniem i obrzękiem okolic intymnych. Przepisał mi maść na grzybicę i płukanki. Tydzień później torbiel była duża. Inny lekarz dał mi skierowanie do szpitala, gdzie zostałam poddana zabiegowi chirurgicznemu i już czuję się dobrze.

  • J

   Prowadzę u tego Pana ciążę. Bardzo konkretny, delikatny. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maria Siwicka

  Dermatolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: utrzymujące się duże zmiany na skórze

   19 września 2017 byłam u pani dr Marii Siwickiej, żeby oznajmić, że jest cudotwórcą! Leczenie, zastosowane 2 miesiące temu przez panią doktor, dało świetne rezultaty. A na zmiany na mojej skórze (najpierw dłonie, potem plecy, następnie twarz, pośladki i przedramiona!) nie poradził skutecznie żaden z sześciu warszawskich dermatologów w ciągu półtora roku. Byłam załamana, a tu cud - pani dr M. Siwicka trafiła z leczeniem w dziesiątkę. Bardzo dziękuję, Nina Wojciechowska

  • J

   Cudowna! Od ponad 5 lat chodzę po różnych dermatologach i póki co jedyne co słyszałam to jakieś dyrdymały o tym, że powinnam się obserwować, bo to pewnie alergia na coś, co mnie otacza i w ogóle że powinnam zmienić swoje życie, a sterydy to jedyne lekarstwo. Pani Doktor podeszła do tego niezwykle profesjonalnie, jako pierwsza przeprowadziła bardzo wnikliwy wywiad i jako pierwsza postawiła na diagnostykę, kierując mnie na badania krwi. Skórne badania nic nie wykazały, ale z krwi wyszło, że jest jakiś problem. Jestem Jej ogromnie wdzięczna i na pewno będę kontynuować leczenie tylko u Niej! Żałuję, że tak późno na Nią trafiłam. Polecam każdemu, kto naprawdę liczy na pomoc i nie ma już siły wysłuchiwać bredni o obserwowaniu siebie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sikora-Frąc

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • D

   Trafiłam do Pani doktor w ciąży z arytmią serca. Pani doktor zdiagnozowała u mnie wadę zastawkowa, która wymagała leczenia kardiochirurgicznego. Przeprowadziła mnie bezpiecznie przez tę i następną ciążę. Opiekowała się mną również po operacji. Zawsze bardzo życzliwa, rzeczowa i cierpliwa. Żadne moje pytanie nigdy nie pozostało bez odpowiedzi. Dobrane leczenie było skuteczne. Byłam bardzo zadowolona z opieki.

  • L

   Leczyla mojego brata na nadcisnienie. A tak jak inni lekarze nie zauwazyla ze mial zaawansowana cukrzyce. Moj brat zmarl majac 40 lat na spiaczke cukrzycowa.


 • Bogumił Skarżyński

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5

   Byłam u doktora kilka dni temu, trafiłam do niego przypadkiem - z nagłej konieczności (wg diagnozy lekarza - zapalenie bakteryjne). Zostały mi przepisane 2 antybiotyki - drugi - na wszelki wypadek, gdyby pierwszy nie zadziałał. Temat wymazu nie zaistniał. W trakcie wypisywania recepty - uprzedziłam lekarza o tym, że jestem uczulona na amoksycylinę. Lekarz odpowiedział "Spokojnie, ten lek będzie dobry". Zaufałam, nie sprawdziłam składu. Dopiero po 3ciej tabletce zauważyłam na opakowaniu skład: Amoksycylina. Kolejne wizyty u lekarzy, żeby zapobiec i zminimalizowac reakcje. Do pacjentek: proszę, uważajcie, sprawdzajcie dwa razy, jeżeli macie watpliwosci skonsultujce z innym lekarzem.

  • E

   Pan doktor jest bardzo sympatyczny. Na początku wizyty zrobił szczegółowy wywiad, badanie wykonał dokładnie ale delikatnie, udzielił wielu informacji na temat postawionej diagnozy i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. To doświadczony, starszy lekarz, i w przypadku takich lekarzy często spotykałam się z mrukliwym zachowaniem - w przypadku tego lekarza byłam bardzo miło zaskoczona.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Aneta Świetlik

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Medi Partner

   Mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Lekarz konkretny, skrupulatny, dokładny. Z własnej inicjatywy zaproponowała badanie USG, żeby rozwiać wszystkie moje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Badanie dokładne, sprawne, zero bólu i dyskomfortu. Nie tylko odpowiada na wszystkie pytania, ale i wychodzi z inicjatywą. Energiczna, fachowa i konkretna. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z pewnością jeszcze wrócę i to nie raz.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zachęcona ostatnimi dobrymi opiniami udałam się do tej lekarki na konsultację nietypowych objawów ciąży. Muszę się zgodzić z paniami, które zwróciły uwagę na niezwykle nieprzyjemne zachowanie. Wywiad był przeprowadzony w niegrzeczny sposób, pani doktor pozwalała sobie na pełne pretensji uwagi. Byłam w szoku, że można się w ten sposób zachowywać. Z łaski ostatecznie zostałam poproszona do badania. Na koniec zaproponowała mi skierowanie do innego specjalisty, które sądziłam, że wystawiła. Na następny dzień okazało się, że nie. Wizyta była stratą mojego czasu, bo w zasadzie nie uzyskałam pomocy, a zostałam bardzo niemiło potraktowana. Być może z powodu opóźnienia, które powstało, była nerwowa, natomiast w mojej opinii nie powinna wyładowywać zdenerwowania na pacjentach.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Beata Stasiak-Chojnacka

  Okulista, lek.

  • Po przeczytaniu samych pozytywnych opinii szłam do Pani Doktor z jak najlepszym nastawieniem. Spodziewałam się osoby miłej, kompetentnej i cierpliwej. Tymczasem wizyta była nieprzyjemna już od początku. Pani Doktor nie chciała wysłuchać problemu, z którym do niej przyszłam. Wydawała się być bezpodstawnie zniecierpliwiona. Na pytania odpowiadała niechętnie i skąpo, wskutek czego nie dowiedziałam się niczego na temat przyczyn suchości oczu. Co więcej lekarka nie zaproponowała mi nawet żadnej nazwy kropli mogących przynieść ulgę przy tej dolegliwości. Sposób traktowania pacjenta oceniam jako oschły, niechętny i zupełnie przeciwny do tego, co przeczytałam wcześniej w naprawdę świetnych opiniach - to duże zaskoczenie. Dlatego odradzam Panią doktor.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: Inny

   Rzadko zdarza mi się aż taki zachwyt nad lekarzem ale inaczej tego nazwać nie mogę. Pani doktor kompetentna, profesjonalna i jednocześnie empatyczna, przemiła. Potrafi wysłuchać, wytłumaczy wszystko cierpliwie i odpowie na każde pytanie bez westchnień i przewracania oczami, jak to często bywa gdy pacjent chce za dużo wiedzieć a lekarz marzy o przerwie na kawę. Poszłam na wizytę z sercem na ramieniu, wyszłam uspokojona i zaopiekowana. Po 3 wizytach mogę z pełną odpowiedzialnością polecić lekarza. Ja już okulisty nie zmienię:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu