Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem jako lekarz naczelny Chirurgii w Klinice Uniwersyteckiej w Bochum oraz ordynator Chirurgii Szpitali „Di...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Warszawska 34/36, Gdynia

Przychodnia Lekarska Działki LeśneWarszawska 34/36, Gdynia

Przychodnia Lekarska Działki Leśne

Opinie

5

Ogólna ocena
5 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany

Słyszałem o tym lekarzu wiele dobrego więc i ja spróbowałem leczenia u tego doktora. Tym bardziej że jestem już po trzech operacjach na żylaki lewej nogi i mam skierowanie na następną. Pierwszy raz byłem dokładnie rok temu na zabieg skleroterapii. Zabieg został wykonany profesjonalnie, na wszystkie pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi i jestem bardzo zadowolony, że nie muszę iść znowu na operację. Ze względu na mój charakter pracy , często przebywam poza krajem mijamy się z doktorem, ale w tym roku udało mi się i idę na konsultację i ewentualne poprawki. Gorąco polecam tego lekarza profesjonalizm za rozsądną cenę, czego do końca nie można powiedzieć o naszych rodzimych gdyńskich lekarzach co za podobną usługę kasują dwa, jeśli nie trzy razy więcej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz i chirurg. Już pierwsza wizyta u Dr. Franczaka potwierdza, ze dokonało się jak najlepszego wyboru. Od razu wzbudza zaufanie. Potrafi (pacjentowi) w przystępny sposób wyjaśnić przebieg operacji, uspokoić i rozwiać wątpliwości. Bardzo polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Dziękuję opatrzności, że trafiliśmy z dziadkiem na Doktora Franczaka - niezwykle zaangażowany, wrażliwy na problemy pacjenta, a jednocześnie miły i konkretny. Wystarczyła jedna wizyta by wykryć u dziadka aż 2 tętniaki – a do tej pory żyliśmy w całkowitej nieświadomości. Cieszymy się, że doktor nigdy się nie śpieszy i na pacjenta poświęca prawie godzinę Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania dziadka i uspokoił lęki przed operacją. Miło jest mieć poczucie, że jest się dla lekarza nie tylko kolejnym przypadkiem. Szczególnie ważne jest przekonanie, że trafiliśmy w dobre ręce, serdecznie polecam. Szczęśliwa wnuczka ;-)


H
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista.Leczenie operacyjne metodą endowaskularną dało u mnie bardzo dobre efekty,zwłaszcza że żylaki były bardzo rozległe.Jest to nowoczesna metoda usuwania żylaków,ale mało popularna w Polsce ze względu na brak odpowiedniej aparatury oraz kwalifikacji lekarzy.Wieloletnie doświadczenie lekarza w pracy za granicą daje świetne rezultaty które są efektem takiego zabiegu.Serdecznie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Wysokiej klasy specjalista i lekarz z powołania. Wysłuchał jakie dolegliwości mi dolegają, wnikliwie przebadał a do tego cierpliwie i w prosty sposób wytłumaczył jakie istnieją metody leczenia mojej choroby. Jestem bardzo zadowolona bo teraz jestem pewna, że zabieg na który się zdecydowałam jest dobrany do mojego wieku i stanu zdrowia. Serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem jako lekarz naczelny Chirurgii w Klinice Uniwersyteckiej w Bochum oraz ordynator Chirurgii Szpitali „Di...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania