Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Działki Leśne

Warszawska 34/36, Działki Leśne

81-317, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Hadrian

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani doktor bardzo życzliwa i rzeczowa. Uważnie wysłuchała oraz udzieliła dokładnych wyjaśnień i zaleceń.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja internistyczna

   Wspaniały lekarz. Pani Doktor zawsze skutecznie diagnozuje. Z ogromnym zaangażowaniem kontroluje proces leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Joanna Ożdzińska

  Lekarz Rodzinny,

  • N

   Pani doktor zawsze miła, uśmiechnięta.Zawsze szczegółowo przeprowadza ze mną wywiad w sprawie moich dolegliwości.A i nigdy nie spotkałam się z odmową przyjęcia mimo że był komplet pacjentów.Mieszkam na Oksywiu i mam tu blisko przychodnie skorzystałam tu z kilku wizyt i nie spełniły mych oczekiwań.Wolę dojeżdżać do lekarza rodzinnego który pomaga mi w zwalczaniu choroby.A pani doktor Joanna Ożdzińska jest przesympatyczna Pozdrawiam (y)

  • R

   Pani Doktor zdiagnozowała u naszego Dziadka - leczonego od lat na serce i inne dolegliwości - chorą tarczycę, której niedoczynność leży u podłoża tych pozostałych niedomagań. Żaden z wcześniejszych lekarzy Dziadka nie zlecił nawet podstawowego badania poziomu hormonów tarczycy. Na efekty właściwego leczenia nie musieliśmy długo czekać, w przeciwieństwie do pogarszającego się stanu Dziadka we wcześniejszych latach.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Foerster

  Internista, Geriatra,

  • I

   Jest to nieoceniony geriarta, ma świetne podejście do starszych osób, jestem mu bardzo wdzięczna, za to że przywrócił moją babcię do grona osób świadomych!!( po śmierci dziadka babcia się bardzo wycofała, nie chciała jeść, pić nic robić, nie wiedziała jak się nazywa jaki jest dzień i pora godziny- zdarzało się że wstawała o 2giej w nocy i była zdziwiona czemu wszyscy śpią- babcia ma zmiany miażdzycowe- wiek 87 lat- dziś rok po pierwszej wizycie wie jaki jest dzień, gdzie mieszka, jak się nazywa, kiedy i na którym kanale lecą jej seriale...zupełnie ta sama babcia!! dziękuję dr bardzo!


 • Andrzej Franczak

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • G

   Słyszałem o tym lekarzu wiele dobrego więc i ja spróbowałem leczenia u tego doktora. Tym bardziej że jestem już po trzech operacjach na żylaki lewej nogi i mam skierowanie na następną. Pierwszy raz byłem dokładnie rok temu na zabieg skleroterapii. Zabieg został wykonany profesjonalnie, na wszystkie pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi i jestem bardzo zadowolony, że nie muszę iść znowu na operację. Ze względu na mój charakter pracy , często przebywam poza krajem mijamy się z doktorem, ale w tym roku udało mi się i idę na konsultację i ewentualne poprawki. Gorąco polecam tego lekarza profesjonalizm za rozsądną cenę, czego do końca nie można powiedzieć o naszych rodzimych gdyńskich lekarzach co za podobną usługę kasują dwa, jeśli nie trzy razy więcej.

  • P

   Doskonały lekarz i chirurg. Już pierwsza wizyta u Dr. Franczaka potwierdza, ze dokonało się jak najlepszego wyboru. Od razu wzbudza zaufanie. Potrafi (pacjentowi) w przystępny sposób wyjaśnić przebieg operacji, uspokoić i rozwiać wątpliwości. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta Hill-Obszyńska

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: kontrola wizyta

   Pani doktor bardzo dobra. Sama chodziłam do pani i mój syn. Szczegółowe badania najpierw zleca a później diagnozę mówi. Gorąco polecam. :)

  • W

   Lekarka zapomniała po co jest i po co chodzi do pracy. Podczas prośby o poradę, usłyszeliśmy że nie ma ochoty zobaczyć chorego dziecka. Musieliśmy prosić innego lekarza o poradę. Zdecydowanie odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Hołoweńko

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Ból kończyny górnej

   Pan doktor nie rozpoznał u mnie uwięzienia nerwu łokciowego, mimo tego iż posiadałem wszelkie symptomy wskazujące na to schorzenie; ból promieniował od łokcia do małego i serdecznego palca i nie ustępował przez wiele miesięcy. Dzięki nietrafnej diagnozie doszło u mnie na przestrzeni 8 miesięcy do zaniku mięśni. Lekarz nie zlecił USG, diagnozując na oko: przesilenie ręki na siłowni. Dopiero zmiana lekarza pozwoliła mi wrócić do funkcjonalności poprzez wykonanie koniecznej operacji odbarczenia nerwu.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna górna

   Bardzo dobre i dokładne podejście do pacjenta. Duża wiedza medyczna i rozbudowane możliwości pomocy przy chorobie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maciej Turzyński

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: klinowe wycięcie wrastającego paznokcia

   Witam ! Wczoraj byłam na plastyce wałów okolopaznokciowych . Mogłam się drzeć przy znieczuleniu ( nie bolało tak jak myślałam ) Pan doktor zrobił to szybko . Pani pielęgniarka troskliwie odciągają moja uwagę od zabiegu . Pan doktor rozśmieszał kawałami ;) było bardzo sympatycznie . Jeśli chodzi o sam zabieg to nic kompletnie nie czułam . Nim się obejrzałam to było już po wszystkim . Fach w ręku jest . Podejście profesjonalne i z uśmiechem ???? polecam serdecznie i pozdrawiam. Super duet ????

  • B

   Zdecydowanie przestrzegam przed korzystaniem z usług / kwalifikacji tego lekarza.

   Dostałem skierowanie od lekarza z tej samej kliniki na prosty zabieg - usunięcie kaszaków, zabieg miał być przeprowadzony ambulatoryjnie w kilkanaście minut i nie stanowić problemu, szczególnie dla osoby o specjalizacji chirurgicznej. Czekałem na wizytę, zwolniłem się z pracy, niestety - dla tego lekarza - zabieg okazał się zbyt skomplikowany. Stwierdził, że nie podejmuje się działania i mam szukać pomocy gdzie indziej, ewentualnie zostawić temat.
   Dodam, że wizyta miała miejsce w prywatnym gabinecie.
   Co do wrażeń - negatywne - cała wizyta to strata pieniędzy i czasu.

   Zdecydowanie odradzam!


 • Andrzej Skabara

  Neurolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED

   Musiałem zmienić neurologa i w zasadzie przypadkowo trafiłem do Dr. Skabary. Jestem zachwycony. Zapoznał się szczegółowo z dokumentacją. Bez pośpiechu, wszystko dokładnie tłumaczył. Skierował gdzie trzeba. Uprzejmy, spokojny. Chciałbym więcej takich lekarzy.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medicorum Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Bardzo fajny lekarz, kompetentny, rozmawia z pacjentem i wszystko tłumaczy, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, jestem bardzo zadowolona z wizyty, oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Dziękuje Mariola

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ryszard Wesołowski

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: badania profilaktyczne

   Wspanialy człowiek. Dla dzieci lekarz na 6. Przesympatyczny. Bardzo dobrzr wykonal maly zabieg. Dziękuję


Powiązane wyszukiwania