Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę

W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

.
3. Zasady dodatkowe

W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Copyright © ****-**** www.docplanner.com.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


a) Pobierz komunikator wideo Skype
b) Upewnij się, że pamiętasz swoje dane logowania
c) Dodaj mnie do swoich kontaktów: Agnieszka Papierkowska (zamiast zdjęcia biała litera T na czarnym tle). Nazwa użytkownika Skype: agakomar. W razie trudności ze znalezieniem lub innych trudności technicznych proszę o kontakt telefoniczny/ sms pod numerem *********
d) sprawdź połączenie internetowe i bądź gotowy na 10 min przed rozpoczęciem spotkania
e) po spotkaniu będzie wysłana wiadomość dotycząca danych do przelewu* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
667 48..... Pokaż numer

Konsultacje psychologiczne/pierwsza wizyta • 120 zł

Poradnictwo psychologiczne (pierwsze 3 wizyty) • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 140 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam Kurs Psychoterapii Systemowej ( Wielkop...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, kierunek psychologia (Wrocław, 2008)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


140 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet PsychoterapiiKościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet PsychoterapiiKościuszki 94/7, Wrocław

140 zł

Gabinet Psychoterapii

Opinie

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Moja ścieżka z psychoterapią dopiero się rozpoczęła, lecz dzięki pani Agnieszce jestem pełna nadziei i zaufania.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

We wcześniejszych komentarzach czytamy o wsparciuy i kompetencji Pani Agnieszki - podpisuje sie pod tym w 100% dodatkowo dziekuje za poprawe komfortu mojego zycia, po kazdej wizycie czuje energie do dzialania :)

mgr Agnieszka Papierkowska

Bardzo się cieszę, że spotkania dają Pani siłę do działania i zmian. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Na początek - chciałam podziękować Pani Agnieszce za to, że pomaga mi poukładać moje życie i wytycza kierunek w terapii, która uratowała mnie przed załamaniem nerwowym. Panią Agnieszkę charakteryzuje pełen profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista. Jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc. Z Panią Agnieszką udalo mi się wyjść z sytuacji, jakie mogły się wydawać jeszcze kilka miesięcy temu dla mnie nie do przejścia. Z czystym sercem polecam terapię u Pani Agnieszki osobom, które borykają się z wypaleniem zawodowym i które mają wrażenie, że w ich życiu wszystko się pokomplikowało.

mgr Agnieszka Papierkowska

Dziękuję pięknie za opinię i życzę wszystkiego dobrego :)


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Świetna komunikacja i zaangażowanie jak i podejście oraz transparentność w przekazie informacji również technicznych.

mgr Agnieszka Papierkowska

Pięknie dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Do Pani Agnieszki chodzę już od prawie półtora roku, gdzie przyszłam z chęcią zmiany. Chęć ta polegała na polepszeniu kontaktu z innymi ludźmi, nauki asertywności, poprawy relacji w pracy i w rodzinie. Pani Agnieszka pokazuje mi drogę od tego czasu i korzystam z jej porad do dzisiaj. Nie wiem ile jeszcze potrwa terapia, ale wiem, że działa. Mimo, że był okres w moim życiu zawieszenia się na niektórych myślach to on minął. Pani Agnieszka wyjaśniła mi na czym polega proces i pomogła zidentyfikować moje potrzeby w zmianie. Bardzo polecam wszystkim osobom, które mają problemy z niską samooceną, brakiem poczucia własnej wartości oraz skuteczności, ze stresem, z relacjami, asertywnością. To naprawdę właściwy specjalista !

mgr Agnieszka Papierkowska

Pięknie dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wizyty przebiegają punktualnie, w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Zawsze otrzymuję cenne uwagi i praktyczne wskazówki jak poradzić sobie z problem. Spotkania nie mają nic wspólnego z klasyczną terapią z jaką można się spotkać w innych miejscach, a więc jeśli masz złe doświadczenia w kontakcie z terapeutą, to Pani Agnieszka Papierkowska jest właśnie dla Ciebie! Serdecznie polecam

mgr Agnieszka Papierkowska

Dziękuję pięknie za opinię i zaufanie :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Papierkowska jest bardzo empatyczna i jest świetną słuchaczką. Ze spokojem i zrozumieniem pomogła mi przyjrzeć się swoim emocjom i zrozumieć emocje ludzi wokół mnie. Jestem bardzo wdzięczna za konsultację w gabinecie i online i będę wracać.

mgr Agnieszka Papierkowska

Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszę, że zarówno nasze spotkania w gabinecie, jak i on-line są dla Pani pomocne i satysfakcjonujące. Do zobaczenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chciałam Pani podziękować za uratowanie mojego życia. Przychodziłam do Pani w Świdnicy do przychodni Medyk. Długo zajęła mi zmiana siebie, sposobu w jaki na wszystko patrzyłam, poradzenie z problemami i to w jaki sposób sobie z nimi radziłam. Ale to dzięki Pani jestem tu gdzie teraz. Chciałam Tez przeprosić ze tak nagle zrezygnowałam ze spotkań. Szukałam adresu e-mail do Pani ale niestety nigdzie nie ma podanego.
U mnie wszystko się ułożyło, skończyłam technikum, studia i pracuję w takim zawodzie o którym nigdy nie myślałam :))
Dziękuje jeszcze raz za pomoc, bo to wszystko dzięki Pani. Mam nadzieje ze u Pani jest również wszystko dobrze. Jeśli dalej Pani pracuje w Medyku, może zapisze się i odwiedzę :) Pozdrawiam serdecznie.

mgr Agnieszka Papierkowska

Bardzo mi miło słyszeć, że jest Pani zadowolona ze swoich decyzji i zmian, które Pani wprowadziła. Rośnie mi w takich sytuacjach serce :). To Pani to osiągnęła - ja byłam tylko drogowskazem, z którego mogła Pani, ale nie musiał skorzystać. Nie pracuję już w Medyku, ale jeżeli kiedyś potrzebowałaby Pani porozmawiać to istnieje możliwość zapisania się on-line. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Pani Agnieszka to bardzo serdeczna osoba. W gabinecie można poczuć się komfortowo i swobodnie. Rady pani Agnieszki są na wagę złota, tak samo sposób prowadzenia przez Nią rozmów. Podczas sesji jest dla pacjenta i to się czuje. Polecam

mgr Agnieszka Papierkowska

Dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Pania Agnieszka. Na jednej wizycie uzyskalam mase cennych dla mnie porad ktore teraz staram sie wprowadzac w swoje zycie i co wazne juz zaczynam widziec ich efekty. Pani Agnieszka jest osoba niezwykle konkretna i kompetentna. Rozmawialam o swoich problemach wielokrotnie ze swoimi przyjaciolmi jednakze dopiero Pani Agnieszce udalo sie wprowadzic we mnie motywacje do konkretnych dzialan i zmiany sposobu myslenia. Pani Agnieszka podchodzi do spraw takze z medycznego punktu widzenia . Ciesze sie ze zdecydowalam sie na spotkanie i juz polecam takie spotkania swoim znajomym.

mgr Agnieszka Papierkowska

Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że nasze spotkanie było owocne :). Pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam Kurs Psychoterapii Systemowej ( Wielkop...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, kierunek psychologia (Wrocław, 2008)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział II Dziennym Psychiatrycznym w SZPOZ (Wrocław, 2008)
 • Oddział stacjonarny i dzienny zaburzeń funkcjonowania i uzależnień oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego Centrum Psychoprofilaktyki (Wrocław, 2009-2012)
 • Poradnia Psychologiczna oraz Zdrowia Psychicznego Zespół Usług Medycznych „MEDYK” Świdnica (2012-2017)


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania