lek.

Agnieszka Gutowska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

53 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Długoletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW, gdzie uzyskała I i II stopień specjalizacji z Otolaryngologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Bardzo konkretna i spokojna lekarka. Wykonała dziecku sprawnie osuszanie ucha oraz badanie. Wzbudza zaufanie, odpowiada rzeczowo na pytania. Wszystkie zalecenia spisała czytelnie na karcie informacyjnej. Wyznaczyła wizytę kontrolną bez konieczności opłaty! Serdecznie polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: Ostry ból ucha

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Wyjaśniła wszystko jak pięcioletniemu dziecku, przeprowadziła badanie i przepisała odpowiednie leki. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: płukanie uszu u dziecka, trzeci migdał

  Trafiłam do Pani doktor z powodu długo utrzymującego się zielonego kataru u mojego dziecka. Przy okazji wizyty liczyłam też na opinie na temat trzeciego migdała, który córka ma powiększony. Muszę powiedzieć, ze dawno nie byłam u tak rzeczowego i jednocześnie miłego lekarza. Pani doktor wszystko mi dokładnie wyjaśniła, odpowiadała na każde pytanie wyczerpująco, bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Przeprowadziła dokładny wywiad i zaproponowała leczenie, które o dziwo już po jednym dniu zmniejszyło dolegliwości. Co prawda, Pani doktor nie zbadała migdałka z powodu zielonego kataru, ale zaproponowała wizytę za miesiąc już nieodpłatną, żeby to badanie wykonać. W dzisiejszych czasach trudno o takiego lekarza i z czystym sumieniem mogę Panią doktor polecić każdemu. Podejście do 2,5 letniego dziecka też bardzo na plus. To była na pewno nie jedyna nasza wizyta u Pani doktor.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Bardzo polecam. Jestem w ciąży wiec nie chciałam brać antybiotyków a stan był bardzo poważny. Pani doktor ogarnęła moje zatoki i duzo lepiej sie czuje

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Rewelacyjna lekarka. Jako pierwsza i już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i wiele wyjaśniła. Po 8 miesiącach leczenia laryngologicznego u innych "specjalistów", którzy nie pomogli, trafienie do Pani Doktor to ogromny krok naprzód. Polecam.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: ból ucha

  Przed wizyta u pani doktor bylam u 2 innych lekarzy. Nie moglam spac z bólu, wymiotowalam, mialam zaburzenia blednika. Czulam sie okropnie. Kilka godzin po wizycie wszysyko sie zmieniło. Zostalam odpowiednio zdjagnozowana i dostalam odpowiednie leki. Bardzo dziekuje za pomoc!!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią doktor. Byłam z trzymiesięcznym synkiem, wprawdzie nie działo się nic poważnego ale chciałam skonsultować swoje obawy. Pani Doktor była bardzo ciepła wobec synka, spokojnie, rzeczowo wytłumaczyła o co chodzi, na co zwracać uwagę.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią doktor, dokładnie zbadała córkę i wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła dodatkowe badanie słuchu ale sama zaprowadziła nas do innego gabinetu i badanie odbyło się od razu. Córeczka była trochę zmęczona i nie do końca była "aniołkiem" podczas wizyty ale Pani Doktor cały czas była miła i uśmiechnięta. Pełny profesjonalizm i uprzejmość - niewielu jest takich lekarzy.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Byliśmy u Pani Doktor kolejny raz, ponieważ pediatrzy nie dawali rady sobie z wysiękiem w uchu u syna, który nie leczony spowodował zapalenie ucha. Pani doktor przepisała antybiotyk, na który syn bardzo dobrze zareagował, a dzięki sterydowi do nosa minął mu katar. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, syn bez problemu dał sobie zbadać uszy oraz gardło. Będziemy cały czas pod opieką Pani Doktor.

 • K
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Bardzo profesjonalna i rzetelna Pani Doktor. Zleciła leczenie zatok innymi metodami niż antybiotyk, który przepisał inny lekarz. Znam Panią Doktor od dawna, Jej leczenie zawsze było skuteczne. Jest przy tym miła osoba o wysokiej kulturze osobistej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Długoletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW, gdzie uzyskała I i II stopień specjalizacji z Otolaryngologii. Od kilku lat współpracuje z prywatnymi Centrami Medycznymi oraz OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje