mgr Agnieszka Burek-Blacha

Psycholog więcej

Rabka-Zdrój 2 adresy

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Zespół Szkół Specjalnych im. A. Szebesty w Rabce- Zdroju

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w wieku od 7 lat

Badania diagnostyczne


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Dietla 5,

Zespół Szkół Specjalnych im. A. Szebesty w Rabce- Zdroju

Moje doświadczenie


Znajomość języków

  • Angielski

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D

Dragonishtec

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Agnieszka jest osobą bardzo miłą i wyrozumiałą. Nie miałem problemu z otwarciem się i przedstawieniem moich problemów. Przeanalizowaliśmy sytuację wspólnie i udało się dojść do ciekawych wniosków. Mogę spokojnie polecić p. Agnieszkę jeśli ktoś potrzebuje rady osoby obiektywnej i kompetentnej

mgr Agnieszka Burek-Blacha

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam i w razie trudności zapraszam :)

Ada Rusiecka

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: "SZPLOTKA" Gabinet Wspierania Rozwoju Dzieci, Młodzieży oraz Osób Dorosłych konsultacje terapeutyczne

Przyszłam na wizytę z pełnoletnia córką.Profesjonalne podejście do spotkania córki z osobą towarzyszącą.Po pierwszej wizycie, ale pozytywne wrażenie. Rzeczowe wnioski i wyczerpujacy opis metod działania na przyszłość.Córka powiedziała,że będzie uczęszczać na spotkania ,a to już pierwszy sukces na który długo czekaliśmy.Polecam

mgr Agnieszka Burek-Blacha

Serdecznie dziękuję za pozytywny komentarz. Mam nadzieję, że z czasem podjętej współpracy, nie zawiodę oczekiwań obydwu Pań. Pozdrawiam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

61 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 21 lat, studiuję, od 6 lat mam partnera, jednak moje życie nie wygląda tak, jak chciałabym aby wyglądało. Jestem bardzo nieszczęśliwa, wręcz nienawidzę swojego życia, siebie, swojego ciała. Nie mam żadnej pasji, żadnego hobby, nie potrafię znaleźć niczego, co sprawiałoby mi przyjemność, nawet jeśli, coś takiego się znajdzie, szybko zaczyna mnie to psychicznie męczyć. Nie potrafię znaleźć pracy, strach i stres tak mnie blokuje, że każda próba znalezienia czegokolwiek, kończy się płaczem. Nie potrafię nawiązać żadnej nowej, przyjacielskiej relacji, boję się ludzi, stresuję się gdy mam kogoś poznać. Wiele sytuacji, w których mój partner próbował zapoznać mnie z jego nowymi znajomymi kończyła się płaczem i paniką z mojej strony, co w konsekwencji kończyło się zostaniem w łóżku. Stresują mnie codzienne sytuacje, takie jak pójście do sklepu czy do sąsiada. Zresztą, bardzo dużo rzeczy mnie stresuje. I najgorsze jest to, że czuję, że w moim życiu nie spotka mnie już nic dobrego, że już nic się nie zmieni, że zawsze już będę nieszczęśliwa. Często miewam napady złości, szału i smutku jednocześnie, a wywołują je błahostki, jak coś mi nie wyjdzie, czy coś pójdzie nie po mojej myśli. W takich momentach mam ochotę zrobić sobie krzywdę, w przeszłości nawet do tego dochodziło. Bardzo często myślę o samobójstwie jak o moim wybawieniu, wiem, że nigdy tego nie zrobię, wiem, że bardzo skrzywdziłoby to mojego chłopaka, jednak te myśli miewam naprawdę bardzo często. Jednak mimo to żyję normalnie, kiedy już gdzieś wychodzę zakładam maskę, i mogę się założyć, że większość moich znajomych ma mnie za silną, pewną siebie osobę. Śmieję się,, chodzę na zajęcia, odwiedzam moją rodzinę, niby wszystko jest dobrze, jednak tak często życie mnie przerasta. Wiem, że inni ludzie mają gorsze problemy niż ja i nie wiem czy to , co dzieje się ze mną to coś poważnego, czy powinnam iść z tym do specjalisty, bo w końcu miewam złe momenty, ale też funkcjonuje normalnie. Bardzo proszę o radę, już nie wiem co powinnam robić.

Dzień dobry, przede wszystkim Pani problemy są najważniejsze i powinna się Pani skupić na ich rozwiązywaniu. Myślę, że w tej sytuacji mogłaby Pani skorzystać z wizyty u psychologa, z którym omówiłaby Pani swoje trudności. Jest Pani osobą bardzo młodą i dopiero będzie Pani odkrywać swoje zainteresowania i zalety. Proszę nie bać się sięgnąć po pomoc. Pozdrawiam! Agnieszka B.B.

mgr Agnieszka Burek-Blacha

Jestem sentymentalną osobą, bardzo sentymentalną. Kiedyś taka nie byłam. teraz przywiązuję się do wszystkiego. Do miejsc, ludzi... Mam 24 lata. Uczyłam się w Szkole Policealnej. Miło wspominam te lata i niektórych nauczycieli... czasami chciałabym wrócić do tych lat i zacząć jeszcze raz naukę na tym kierunku by mieć kontakt z tymi nauczycielami. Byli bardzo fajni i pełni optymizmu. Czasami jak wracam myślami do tych lat to wzruszam się bardzo i załuję że ten okres skończył się

Dzień dobry, myślę, że wspomnienia są jedną z najpiękniejszych rzeczy jakich możemy w życiu doświadczyć. Jednak kiedy zaczyna się nimi żyć, może nam być coraz ciężej godzić się z codziennością. Warto wspominać, lecz proszę pamiętać również o tym, żeby być tu i teraz. Jeszcze wiele przed Panią! Pozdrawiam, Agnieszka B.B.

mgr Agnieszka Burek-Blacha

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.