Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Igańska 34/131, Praga-Południe , Warszawa
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


al. Stanów Zjednoczonych 72, Warszawa

od 164 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


al. Stanów Zjednoczonych 72, Warszawa

od 160 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72 Kaszel i katar u dziecka

Cała wizyta trwała może 3 minuty. Zero wywiadu lekarskiego. Niestety Pani doktor nie ma podejścia do dzieci. Gdy niemowlę zaczęło płakać, mimo wszystko kontynuowała odsłuchiwanie dziecka i badanie uszu oraz gardła. Badanie było przez to bardzo powierzchowne. Zostaliśmy „odesłani z kwitkiem”, bo podobno dziecku nic nie było. Po dwóch dniach trafiliśmy do innej lekarki i jednak okazało się, że konieczne jest włączenie leków, ale badanie było przeprowadzane w zupełnie inny sposób.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72 szmery w oskrzelach

Trafiłam do pani doktor z 4miesiecznym synkiem na "osłuchanie" go po wcześniej zdiagnozowanych szmerach w oskrzelach u innej pani doktor. podczas badania nie było żadnej próby nawiązania kontaktu z Maluchem co zakończyło się płaczem. Panią doktor bardzo to zirytowało i dalsze badanie uszu i zaglądanie do gardła było bardzo nerwowe, na siłę i co gorsza byliśmy szarpani przy pokazywaniu w jaki sposób mam przytrzymać Synka (a dodam,że nie było to nasze pierwsze badanie). Nie chciała również zaczekać aż uspokoję Malucha co by ułatwiło bardzo sprawę, a nie byliśmy spóźnieni. żałuję bardzo, że nie wróciłam pani doktor uwagi od razu na miejscu.
obym tej pani nigdy więcej nie spotkała.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

Jak na pediatrę to Pani dr ma słabe podejście do dzieci. Nie próbowała w żaden sposób nawiązać kontaktu z dzieckiem, uspokoić/zagadać jak to zwykle u pediatrów bywa. Pani dr jest oschła i wydaje się znudzona swoją pracą. Czułam się jakby robiła nam łaskę, że coś powie na temat tego co dolega dziecku, trzeba było ją ciągnąć za język co dziecku jest, dlaczego tak uważa/co na to wskazuje, co chce przepisać itp. Ponadto Pani dr nie była pewna diagnozy "bo nie jest laryngologiem" jednocześnie na pytanie czy mamy iść do laryngologa odpowiedziała, że nie ma takiej potrzeby. Ciężko zaufać takiej diagnozie. Nie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Żałuje ze nie przyczytalam opini na temat Pani doktor zanim trafiłam do niej z dzieckiem . Oczywiście dostaliśmy antybiotyk chociaż dziecko ma wirusa którego Pani doktor nie rozpoznała i bierze antybiotyk . Oschła , niemiła o nic nie można zapytać . Masakra


Użytkownik zweryfikowany

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.."
Ta kobieta to jakieś kompletne nieporozumienie. Za każdym razem przepisuje antybiotyk, za każdym razem moje dziecko go nie przyjmuje i zdrowieje...
Dodatkowo jest niesamowicie nieprzyjemna.


O
Użytkownik zweryfikowany

każdy z nas słabsze dni ludzie lekarz nie jest od tego żeby się do nas uśmiechał tylko leczył!!!!! Mój syn w tym roku kończy 18 lat,córka 13,po kilku nieudanych diagnozach u innych pediatrów trafiłam z synem {wtedy półrocznym bobasem} do p.doktor i leczę u niej dzieci do dzisiejszego dnia.Nigdy nie odmówiła mi wizyty,nie ważne czy zabrakło numerków,czy było już po godzinach jej pracy,Polecam p.doktor wszystkim małuszkom i ich rodzicom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


F
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra pani doktor, Mój syn jest pod jej opieką od 1,5 roku i jak do tej pory zawsze stawiała trafne diagnozy. Ze wszystkich pediatrów, których odwiedził mój syn, do niej mam największe zaufanie. Antybiotyk zapisuje tylko jeśli faktycznie jest konieczny. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor zajmuje się moją córeczką od roku i jestem bardzo zadowolona. Sumienna, bardzo dobrze zorientowana w nowych lekach i suplementach. Antybiotyk to zawsze ostateczność. Może sprawia wrażenie niesympatycznej przy pierwszej wizycie, ale gdy jest się stałym pacjentem, relacje stają się ciepłe i sympatyczne. Nigdy nie odmawia przyjęcia dziecka - jest w przychodni codziennie, co bardzo ułatwia kontakt. Polecam Panią Doktor! Zasługuje na naklejkę: doskonały Doktor :)


M

Pani pediatra Dr Ostatek - Sobotka najgorszy pediatra ze wszystkich których znam. Bardzo nieprzyjemna,opryskliwa, nie ma kompletnie podejścia do dzieci. Robi łaskę, że musi wykonywać swoją pracę. Ponadto uważam, że taka osoba nie powinna leczyć dzieci. Odradzam każdej mamie i radzę poszukać dobrego lekarza, który naprawdę będzie w stanie pomóc dziecku a nie zaszkodzić.


~
Użytkownik zweryfikowany

Fatalna lekarka. Na ostatniej wizycie szok: nie miała ani rękawiczek, ani fartucha. Stwierdziła u dziecka zapalenie gardła. Dopiero pani w aptece (!!!) zauważyła, że to szkarlatyna, i że przecież nie dość, że widać, to jeszcze podobno panuje epidemia. Absolutny skandal, żeby lekarz nie potrafił trafnie zdiagnozować choroby u małego dziecka. Całe szczęście, że antybiotyk podaje się ten sam. Nigdy więcej się do niej nie wybiorę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria

Znajomość języków

Polski