Zbigniew Wasilewski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciaża

  Bardzo rzeczowy lekarz, wszytko tłumaczy. Trochę cicho mówi albo serce z nerwów tak łopocze....USG trochę trwało, sprawdził wszystkie parametry dziecka, dopytał się o samopoczucie, dodatkowo nagrał płytę + wydruk i opis. Koszt 150zł

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  213 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciaża

   Bardzo rzeczowy lekarz, wszytko tłumaczy. Trochę cicho mówi albo serce z nerwów tak łopocze....USG trochę trwało, sprawdził wszystkie parametry dziecka, dopytał się o samopoczucie, dodatkowo nagrał płytę + wydruk i opis. Koszt 150zł

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Pan doktor Wasilewski nie wykrył poważnej wady u mojego dziecka, pomimo że byłam u niego na usg genetycznym i 3d. Nie widział wady serca, wręcz pokazywał "serduszko silne i bijące jak dzwon". Nie wykrył braku jednego płuca. Nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Cudowny lekarz! Robiłam u Pana doktora badania prenatalne ,z wielką starannością wyeliminował wszelkie choroby ,rozwiał wszelkie wątpliwości !! Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam ;) polecam !!!!

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Uważam, iż p. Wasilewski jest jednym z najlepszych ginekologów w Bydgoszczy. Jest bardzo uprzejmy, na wszelkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco. Kiedy trzeba p. Wasilewski umiejętnie posługuje się humorem dla rozładowania sytuacji. Na wizyty do Doktora chodzę od niemal 10 lat. Ostatnio Doktor prowadził moją ciążę, niestety ciąża była bardzo trudna, dzieciątko było chore i zmarło krótko po porodzie. Doktor przekazał nam informację o tym, iż nasze dzieciątko będzie żyło bardzo krótko w spokojny, delikatny, empatyczny sposób. Jego diagnoza wystawiona w połowie ciąży okazała się niestety prawidłowa - niestety dla nas jako dla rodziców, ale pokazuje ona, jak bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie ma p. Wasilewski. Szczerze polecam!

  • M

   Bardzo fajny lekarz! Przywital, porozmawial powiedzial wszystko co chcielismy wiedziec! A malo tego bylismy zapisani na usg 4D, ale niestety nasz Olek nie chcial sie pokazac na 4D, i doktor skasowal nas jako usg normalne, chociaz na chwile wlaczyl 4D i było widac tylko raczke. Wiec super sie doktor zachowal,ze nie pobrał za 4D. Pozdrawiam

  • M

   U doktora Wasilewskiego byłam w zasadzie tylko po to aby dowiedzieć się jaką płeć ma malenstwo. Dwa tyg. wczesnien byłam na badaniach prenatalnych II trymestru u prof. Dubiela i ten pułci nie widział z racji zlego ułożenia maluszka. Wchodząc do gabinetu uprzedziłam doktowa Wasilewskiego, ze zależy mi tylko na poznaniu pułci. Płeć oczywiscie odczytal praktycznie po 5 sekundach badania ale nie wypuścił mnie bez dokladnego zbadania maluszka. Pokazal kazdy narząd, zmierzyl wszystko bardzo dokładnie, opowiedział wszystko i wszystko wyjaśnił. Byl bardzo miły i uprzejmie zarówno dla nas, jak i dla naszej córeczki, którą zabralismy ze sobą. Dostaliśmy zdjęcia maluszka i płytę z calego badania. Szczerze to uważam doktora Wasilewskiego za lepszego fachowca i duzo bardziej sympatyczniejszego czlowieka niż prof. Dubiel. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i naprawdę polecam.

  • Ю

   Byłam pierwszy raz na wizycie u doktora. Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Wszystkie badania przeprowadza delikatnie i dokładnie. Zawsze polecam.

  • I

   Doktor Wasilewski prowadził moja ciązę wspaniały człowiek na każde pytanie odpowiadał ze spokojem wyjasniał wszystkie niejasnosci a uwiezcie byłam trudna pacjetką.bardzo dokładnie badał maluszka pokazujac wszystko dokładnie miły i bardzo sympatyczny doktor POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!

  • A

   Kiedy zaszłam w ciąże udałam się właśnie do Wasilewskiego. Doktor potwierdził ciąże (8 tydzień), powiedział, że jest wszystko w porządku, serducho jeszcze nie biło, ale stwierdzić, że za szybko po prostu przyszłam... jednak ja czułam, że jest coś nie tak...( w 8 tygodniu serce powinno bić) doktor nawet nie skierował mnie na żadne badania ani nic nie wspominał o kolejnej wizycie... on już dokładnie wiedział, że pęcherzyk jest pusty. Tylko dlaczego mi tego nie powiedział ?!?!?! Na drugi dzień wylądował z krwotokiem w szpitalu i badający mnie tam lekarz nie mógł uwierzyć, że byłam u Wasilewskiego i , że on powiedział, że jest wszystko w porządku. Nawet na USG, które dostałam od Wasilewskiego było widać, że pęcherzyk jest pusty i dwóch różnych lekarzy w szpitali to potwierdziło. Nie rozumiem więc postępowania Wasilewskiego. Jedynie wytłumaczenie to, że tylko kasę widzi!!!!!!!!!... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Byłam na wizycie u dr Wasilewskiego podczas pierwszej ciąży, z polecenia, która trwała góra 10 nieprzyjemnych minut i kosztowała 100 zł, Zostałam potraktowana przedmiotowo, odpowiedzi na moje pytania były zdawkowe (na pytanie o ból w pobdrzusiu "prosze zapytać lekarza prowadzącego ciąze"). Czułam się intruzem i jakbym niepotrzebnie zawracała mu głowę. Co do kompetencji nie mam zastrzeżeń.