lek.

Zbigniew Pawęzowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

126 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 495 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
126 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: ból kręgosłupa

  Bardzo konkretny lekarz. Cierpliwie odpowiada na pytania. Nie naciaga na kolejne wizyty. Polecam. Dawno nie spotkałem się z Tak sympatycznym lekarzem☺

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMED

  Miła i fachowa opieka, rzetelnie przeprowadzony wywiad i badanie, długi opis choroby i skierowanie na dalsze leczenie do innych specjalistów ze wskazaniem odpowiedniej instytucji

 • M
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG dzieci

  Badanie bioderek dla maluszka. Na drugi dzień już mieliśmy wizytę.
  Szybko, sprawnie i do rzeczy. ???? Polecam.

 • J
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam umówiona na bardzo późną wieczorną godzinę. Ostatni termin jaki był dostępny przy umówieniu wizyty przez portal. Wizyta rozpoczęła się z bardzo dużym opóźnieniem, ponad 30 min. Nie zostałam poinformowana o opóźnieniu, przez co zamiast przyjść później musiałam tracić czas w poczekalni. Gdy już naszedła moja kolej lekarz w ogóle nie przeprosił za niedogodności, a uważam że powinien.

  W gabinecie powiedziałam z jakim problemem przychodze. Miałam wrażenie, że lekarz w ogóle nie ma ochoty mnie wysłuchać i zrozumieć co się dzieje lub zwyczajnie o 22 jest już na to zbyt zmęczony. Kilka razy tłumaczyłam co dokładnie się dzieje, a lekarz i tak odpowiadał co innego, jakby omijał go sens tego co mówie. Mówiłam, że coś się zaczeło dziać po operacji, a nigdy tego nie miałam, a lekarz cały czas mówił o tym, że "problem utrzymuje sie po operacji", mówiłam że blokuje mi sie noga tylko gdy pływam, a lekarz pytał czy słychać przy tym trzask (ciężko słyszeć trzask, gdy ciało jest wodą), mówiłam że sama nie umiem zablokować tego kolana (wymusić tego bez pływania) to lekarz kazał mi pokazać i zablokować kolano... Gdy powiedziałam, że nie umiem sama (nie pływając) a raz tylko "na lądzie" inny ortopeda zablokował mi kolano przeprostowując je, ale sama tego nie umiem, to nie powiedział nic. Nawet nie miał ochoty tego sam sprawdzić.

  Byłam z wynikami rezonansu na płycie, ponieważ jeszcze czekam na opis. Lekarz nawet nie spojrzał na obraz i kazał wrócić gdy będzie opis "bo to radiolog musi opisać".

  Lekarz powiedział, że da mi ćwiczenia które powinnam wykonywać jednak nic takiego nie dostałam. Tutaj znów mam wrażenie, że było to ze zmęczenia i chęci jak najszybszego skończenia konsultacji zwłaszcza że w poczekalni były jeszcze dwie osoby.

  Przyszłam z problemem, a po wizycie czułam się bezradna, a z uwagi na jej przebieg dodatkowo zła.

  Na koniec wizyty, lekarz nie spytał czy mam jeszcze jakieś pytanie, nie upewnił się w żaden sposób czy wszystko dla mnie jasne. Chyba że powiedzenie 150zł zawierało w sobie wg lekarza te pytania.

  Podsumowując, nie polecam tego lekarza. Idąc prywatnie liczę, że lekarz poświęci mi swój czas i będzie przymnajmniej próbował rozwiązać mój problem. Na wizycie czułam się jak kosmita przy lekarzu który nawet nie udawał zainteresowanego problemem.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: Konsultacja Ortopedyczna z USG

  Doskonały lekarz, profesjonalny i komunikatywny. Pomógł mi pozbyć się dolegliwości męczących mnie od dłuższego czasu. Jak najbardziej polecam

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne, usg

  Trafiłam do Pana Doktora na konsultację dzień po wypadku komunikacyjnym. Lekarz bardzo rzeczowy, konkretny, w trakcie wizyty wykonał usg kilku części ciała, które uległy uszkodzeniu w trakcie ww. wypadku. Przeprowadził szczegółowy wywiad i badania. Długa i wyczerpująca wizyta zakończona stosownymi zaleceniami oraz leczeniem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu skokowego

  Jestem bardzo zadowolony z podejścia P. doktora. Od razu zdiagnozował mój przypadek i trafnie zalecił leczenie i rehabilitację. Polecam innym.

 • Lokalizacja: ARTMEDUsługa: skręcenie kolana

  Witam netykiety wizyta opóźniła się pól godziny ja tam mogłem czekać ale niektórzy robili się nerwowi. Jeśli chodzi o samego lekarza to konkretny rzetelny bardzo jestem zadowolony. Zbadał powiedział i napisał czytelnie na komputerze a nie jakieś wypociny od niechcenia jak co u niektórych

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  pełen profesjonalizm, celna diagnoza, na miejscu można także wykonać usg, polecam (godziny przyjęć bardzo dogodne)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Doskonały lekarz, rozwiał moje wszelkie wątpliwości dotyczące kolana i pojawiających się bóli oraz zaproponował skuteczne metody leczenia. Zna się na sporcie i towarzyszących im kontuzjach :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl