lek.

Zbigniew Pawęzowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

97 opinii +dodaj

Umów wizytę
175 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, warto słuchać co lekarz ma do powiedzenia, mówi dużo ważnych informacji nt. dolegliwości z jakimi się zgłosiłem. Jest to bardzo pomocne w znalezieniu źródła problemu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zbigniew Pawęzowski - wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie. Lekarz odpowiadał wyczerpująco na moje pytania, zalecił konkretne ćwiczenia. Przy badaniu USG tłumaczył bardzo szczegółowo dlaczego boli mnie ręka. Jeżeli będę miała taką potrzebę, to na pewno udam się do tego Pana ponownie :-)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz konkretnie, szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jasno i i zrozumiale wyjaśnił mi moje wyniki badań . Wskazał dalsza drogę leczenia. Polecam

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Młody i znający się na swojej robocie lekarz.Konkretny,kontaktowy i wnikliwy, z poczuciem humoru :).Dokładnie i szczegółowo wytłumaczył mi co mam dalej robić,jakie badania i profilaktykę. Polecam!!!

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: torbiei kolana

  Lekarz bardzo miły, sympatyczny, profesjonalny, zaangażowany. Troszczy się o pacjenta, uważnie słucha, doradza, szeroko analizuje problem. Godny polecenia. . Pozdrawiam serdecznie

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Brak konkretnego stwierdzenia schorzenia, poza wykonanym usg nie dowiedziałem się nic więcej na temat mojego skręconego stawu kolanowego, niż to co wiedziałem wcześniej. Według mnie wynika to z małego doświadczenia lekarza.

  Zbigniew Pawęzowski2017-09-25

  Witam
  Badanie usg nie jest badaniem weryfikacyjnym i nie jest technicznie możliwe obejrzenie głębokich struktur stawu kolanowego stąd wynik nie wpeln8 roztrzygajacy. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: uszkodzone kolano

  Lekarz rzeczowy, konkretny, b.szczegółowy, odpowiada na każde pytanie, fachowo i zrozumiale opowiada o wykonanym badaniu usg. Szczerze polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: Konsultacja Ortopedyczna z USG

  rzeczowo ,fachowo.mogę polecić wizytę u P.doktora ,Pan Doktor o wszystko wypytał , nie śpieszył się, był zainteresowany pacjentem.

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Bardzo sympatyczny i profesonalny lekarz. Uważnie słucha, zadaje mnóstwo pytań i szczegółowo wszystko wyjaśnia :) Po badaniu usg odrazu postawił poprawną diagnozę i zaproponował kilka sposobów leczenia (wcześniejsze diagnozy u innych lekarzy okazały się błędne). Szczerze polecam :)

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobre podejście do pacjentów, pełny wywiad i konkretne badanie z opisem. Nie przesadza, nie naciąga na wizyty, tylko kieruje konkretnie tam, gdzie należy w dalszej kolejności się udać. Ja i mój syn polecamy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl