Adresy (3)

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


56 692..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
56 692..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Chirurgia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja chirurgiczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne


Konsultacja online


Stefana Batorego 18-22,

Dowiedz się więcej

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne


Konsultacja ortopedyczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu Inny

Pełen profesjonalizm, noga po złamaniu w udzie u mojego 9-cio letniego dziecka wymagała operacji, która przeprowadził Pan doktor. Proces leczenia przebiegał błyskawicznie, bez gipsu, noga wróciła do pełnej sprawności bez potrzeby dodatkowej rehabilitacji. Po 4 miesiącach, dzięki Panu doktorowi i zastosowanej przez niego metodzie, mój synek grał już w piłkę i jeździł na rowerze. Wielkie podziękowania dla Pana doktora.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłem po wypadku kompletnie połamany lekasz Wojciech Muszyński poskładał mnie całego , i żyje chodzę i dobże się czuje i to dzieki niemu pozdrawiam i dzkekuje.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu

Pana doktora będe pamiętała przez całe swoje życie. I moi bliscy również. Wyciągnął mnie z "tamtego świata" po wypadku. Zrobił wszystko możliwe i niemożliwe bym wyszła z tego i walczyła dalej. Traktował mnie jak własną córkę i wspierał moją mamę. Życzę mu długich lat w zdrowiu. Ale nikomu nie życzę trafić na dyżur dr Muszyńskiego w tych samych okolicznościach, co ja.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu Operacja i wizyty po operacji

Z całego serca odradzam wizyt u doktora, niemiły, niesympatyczny, nie przekazuje żadnych zaleceń - wypisał L4, umówił na kontrolę i odesłał. Człowiek zostaje po zdjęciu gipsu bez żadnych zaleceń, ani skierowań na rehabilitacje - nie wiadomo, czy nogę obciążać, czy nie, czy o 2 kulach, jednej, czy bezm zero porady lekarskiej.
Po namowach, żeby domówił więcej na temat zaleceń i ćwiczeń, które raczył pokazać, w cwaniakowaty sposób odpowiadał wcale nie przejmując się tematem. Po reakcji współpracowników i pielęgniarek widać, że doktora lepiej omijać szerokim łukiem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne badania pourazowe

bardzo sympatyczny człowiek. Miałam wypadek i doktor składał mi bark. Niektórzy mogą uznać, że jest niesympatyczny bo jest po prosty wymagającym lekarzem. U Dr. Muszyńskiego byłam na nfz po wypadku i rok po tym prywatnie. Mogę uznać, ze doktor pamięta pacjentów co dodatkowo jest na plus.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr. Muszyński bez watpienia specjalista. Po 2 operacjach czuje sie wspaniale dzien po. Bardzo dobre poczucie humoru jak i kontakt. Czlowiek do pogadania i do leczenia :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretny lekarz, mysle ze swietny specjalista, operował mi palce młotkowate stopy, po 3 dniach nie czułam juz bólu, i zazcynam chodzic w bucie z obciązeniem, wszystko pięknie sie goi. Polecam i zycze Panu doktorowi milszych pacjentów. :)


R
Użytkownik zweryfikowany

Po miesiącu wizyt w poradni chirurgicznej dopiero on zajął się właściwe moim ścięgnem Achillesa i właściwie je uratował . Testowałem je ostatnio w Tatrach . Zdało egzamin wyśmienicie . Za co dziękuje Panu doktorowi serdecznie .
Fachowiec nie lubiący sentymentów!
Niestety Pan doktor jest humorzasty na czym tracą pacjenci a najbardziej chyba on sam. Panie doktorze domyślam się że praca chirurga do nie pisanie komentarzy na forum ale trzymaj Pan humor na wodzy bo szkoda takich umiejętności.
Jak się umie z takimi ludźmi postępować to nie jest źle:)
W moim przypadku kompletnie bezinteresowny a współpacjenci podejrzewali że nie:)
Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za to że zajął się moim przypadkiem tak sumiennie .
Myślę że uratował mi ścięgno i oto chodziło reszta to pikuś .
Pozdrawiam serdecznie.
Achilles:)
K
Użytkownik zweryfikowany

w wieku 16 lat miałam uraz kolana, po dwóch miesiącach po zabiegu u pana doktora chodziłam już beż kul, a teraz 3 miesiące po zabiegu chodzę już w obcasach. Przez cały pobyt w szpitalu pan doktor bardzo się mną opiekował i wszystko mi wyjaśniał. Bardzo serdecznie mu za to dziękuje.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mi pomógł. Dzięki temu lekarzowi jestem w takiej formie, iż każdy się dziwi, że do niej doszłam po takim urazie. Myślę, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia i dziwię się poniższym negatywnym opiniom - chyba były nie do końca przemyślane. Ja tego lekarza szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Chirurgia ogólna

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania