Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
56 692.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Brak informacji o cenie

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne


Konsultacja ortopedyczna


Stefana Batorego 18-22, Toruń

Brak informacji o cenie

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu

Pana doktora będe pamiętała przez całe swoje życie. I moi bliscy również. Wyciągnął mnie z "tamtego świata" po wypadku. Zrobił wszystko możliwe i niemożliwe bym wyszła z tego i walczyła dalej. Traktował mnie jak własną córkę i wspierał moją mamę. Życzę mu długich lat w zdrowiu. Ale nikomu nie życzę trafić na dyżur dr Muszyńskiego w tych samych okolicznościach, co ja.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu Operacja i wizyty po operacji

Z całego serca odradzam wizyt u doktora, niemiły, niesympatyczny, nie przekazuje żadnych zaleceń - wypisał L4, umówił na kontrolę i odesłał. Człowiek zostaje po zdjęciu gipsu bez żadnych zaleceń, ani skierowań na rehabilitacje - nie wiadomo, czy nogę obciążać, czy nie, czy o 2 kulach, jednej, czy bezm zero porady lekarskiej.
Po namowach, żeby domówił więcej na temat zaleceń i ćwiczeń, które raczył pokazać, w cwaniakowaty sposób odpowiadał wcale nie przejmując się tematem. Po reakcji współpracowników i pielęgniarek widać, że doktora lepiej omijać szerokim łukiem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne badania pourazowe

bardzo sympatyczny człowiek. Miałam wypadek i doktor składał mi bark. Niektórzy mogą uznać, że jest niesympatyczny bo jest po prosty wymagającym lekarzem. U Dr. Muszyńskiego byłam na nfz po wypadku i rok po tym prywatnie. Mogę uznać, ze doktor pamięta pacjentów co dodatkowo jest na plus.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr. Muszyński bez watpienia specjalista. Po 2 operacjach czuje sie wspaniale dzien po. Bardzo dobre poczucie humoru jak i kontakt. Czlowiek do pogadania i do leczenia :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretny lekarz, mysle ze swietny specjalista, operował mi palce młotkowate stopy, po 3 dniach nie czułam juz bólu, i zazcynam chodzic w bucie z obciązeniem, wszystko pięknie sie goi. Polecam i zycze Panu doktorowi milszych pacjentów. :)


R
Użytkownik zweryfikowany

Po miesiącu wizyt w poradni chirurgicznej dopiero on zajął się właściwe moim ścięgnem Achillesa i właściwie je uratował . Testowałem je ostatnio w Tatrach . Zdało egzamin wyśmienicie . Za co dziękuje Panu doktorowi serdecznie .
Fachowiec nie lubiący sentymentów!
Niestety Pan doktor jest humorzasty na czym tracą pacjenci a najbardziej chyba on sam. Panie doktorze domyślam się że praca chirurga do nie pisanie komentarzy na forum ale trzymaj Pan humor na wodzy bo szkoda takich umiejętności.
Jak się umie z takimi ludźmi postępować to nie jest źle:)
W moim przypadku kompletnie bezinteresowny a współpacjenci podejrzewali że nie:)
Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za to że zajął się moim przypadkiem tak sumiennie .
Myślę że uratował mi ścięgno i oto chodziło reszta to pikuś .
Pozdrawiam serdecznie.
Achilles:)


K
Użytkownik zweryfikowany

w wieku 16 lat miałam uraz kolana, po dwóch miesiącach po zabiegu u pana doktora chodziłam już beż kul, a teraz 3 miesiące po zabiegu chodzę już w obcasach. Przez cały pobyt w szpitalu pan doktor bardzo się mną opiekował i wszystko mi wyjaśniał. Bardzo serdecznie mu za to dziękuje.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mi pomógł. Dzięki temu lekarzowi jestem w takiej formie, iż każdy się dziwi, że do niej doszłam po takim urazie. Myślę, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia i dziwię się poniższym negatywnym opiniom - chyba były nie do końca przemyślane. Ja tego lekarza szczerze polecam.


G

Lekarz bardzo dobry - wyleczył skomplikowane złamanie, potrzebne były dwie operacje. Również nastawienie lekarza było b.pomocne w tej chorobie.


G

Ten gość bada na odległość , czekałem na wizytę 3 miesiące i wizyta trwała może 3 minuty. Jego diagnozy są niedożeczne powinien jeszcze raz podjąć naukę zawodu lekarza wtedy może wiedział by więcej jak postępować z pacjętami.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Chirurgia ogólna