Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (55)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Urszula Hanna Bernatowicz-Łojko Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Na sam widok pani doktor zastanawiam się, co tym razem skrytykuje. Podważa zdanie innych specjalistów. Gdy poprosiłam o skierowanie na podcięcie wędzidełka (po wizycie u logopedy, która powiedziała, że trzeba to zrobić jak najszybciej, bo dziecku przeszkadza to w jedzeniu i im później, tym gorzej, będą problemy z wymową) pani doktor stwierdziła, że podcięcie oraz masaże nic nie dadzą i że to przez to, że dziecko jest przez nas źle karmione. Pomimo prawidłowego przyrostu wagi uważa, że dziecko je za dużo, że zjada za szybko (je co najmniej 40 min) a gdy powiedziałam że synek się nie dojada jak robię mu mniej i sam smoczek pustej butelki mu nie wystarcza, że jest dalej głodny, powiedziała że „nie wierzy” i że musiałaby to zobaczyć :) Dodam że synek był również na dwóch wizytach z karmienia butelką u innych pań i tamte go chwaliły, że je prawidłowo, ma dobrze cały smoczek w buzi i nie łyka powietrza i z uśmiechem reagowały na to jak zjadał swoje całe porcje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Urszula Hanna Bernatowicz-Łojko Inny

  Pani doktor podważa opinie innych lekarzy i sugeruje o nieprawidłowym rozwoju dziecka choć jesteśmy pod stałą opieką fizjoterapeuty, neurologopedy oraz pediatry i żaden lekarz nie ma zastrzeżeń co do rozwoju naszej córki. Jest niedelikatna w momencie badania dziecka i lekceważąca rozebrane dziecko czekające na badanie(ciekawsza jest rozmowa prywatna przez telefon co kupić a co nie :) ). Negująca rodziców pod każdym względem i sugerująca złą opiekę nad dzieckiem. Zadaniem Pani doktor jest chyba pomoc i podpowiedź a nie negowanie i obrażanie rodzica, nie wspomnę już o oburzeniu i odpowiedzi od niechcenia lub jej braku na zadane pytania. „Przecież wszystko powinno być oczywiste”.
  Proszę się zastanowić setki razy zanim skorzystacie Państwo z wizyty u tej Pani

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Cegiel konsultacja ortopedyczna

  Różnie ludzie mówią. Jedni wierzą, inni nie. Ale ja się przekonałam, że w WSZ w Toruniu, na oddz. oropedycznym pracuje Anioł. Nosi imię Radosław. Uzdrawia ludzkie kości i stawy, a jego ręce leczą. Jestem tego dowodem, bo wyleczył mój bark i kciuk. Dziękuję Doktorze! Jest Pan Aniołem.


  Z
  Profil zweryfikowany
  Henryka Różyńska Inny

  Wspaniała Pani doktor, z podejsciem do dzieci i odpowiada szczegolowo na wszystkie pytania rodzica. Wczoraj mielismy przyjemnosc spotkac Pania doktor w szpitalu dzieciecym na izbie przyjęć. Dziekuje my za pomoc i za podejscie do syna ktory ma juz traumę po dlugim
  leczeniu w szpitalach.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Muszyński Inny

  Stanowczo odradzam. Przyjechałam z bratem z powodu urazu palca prawej reki. Lekarz wydarł sie na niego że ma stac prosto, skomentował ubiór i krzyczał coś o kulturze. Następnie klikał swoje hieroglify w komputerze a ja widziałam tylko mojego brata siedzące na kozetce juz prawie rozpłakanego, wystraszonego z glowa zwieszona w dół. Doktor Muszyński nie posiada kultury osobistej, szacunku do swoich pacjentów i podejścia do pracy z dziećmi (a pracuje w szpitalu dziecięcym). To jak mój brat został przez niego ,,obsmarowany” okrutnymi słowami jest nie do pojęcia!!! Skarga w tej sprawie zostanie przeze mnie wniesiona.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Radosław Cegiel Inny

  Majstersztyk jednym słowem. Ze szczerym sercem polecam Pana Doktora Cegiela.


  A
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Zmudziński Inny

  Na Pana doktora trafiłam na patologii ciąży. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Badanie przy przyjęciu do szpitala (ginekologiczne jak I USG) bardzo delikatnie przeprowadzone I dokładnie wytłumaczone. Dodatkowo zapytał czy nie mam nic przeciwko obecności stażysty podczas badań. Doktor bardzo szczegółowo sprawdził dzidzie I wytłumaczył wszelkie wątpliwości. Zgadzam się że odpowiada na pytania zanim zdąży się je zadać I dokładnie wytłumaczył moje wątpliwości. Atmosfera jest bardzo miła. Pan doktor z dużym szacunkiem i komfortem dla kobiety przeprowadza badania. Jest bardzo kontaktowy I z poczuciem humoru (dla mnie to mega plus bo mniej się stresuje zwłaszcza gdy jestem w szpitalu któryś dzień). Nie podejmuje decyzji pochopnie, prosi o konsultacje gdy nie jest czegoś pewien. Lekarz godny zaufania I polecenia.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Cegiel Inny

  Jestem dwa tygodnie po operacji. Dr Cegiel podjął się jej, choć nikt wcześniej nie chciał się jej podjąć...Przede mną jeszcze rehabilitacja, ale myślę, że dr odmienił moje życie na lepsze.

  lek. Radosław Cegiel

  Dziękuję. Zwlekałem z odpowiedzią, bo wynik był niepewny, ale dziś już wiem że plan zrealizowany w 100%. Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.


  M
  Profil zweryfikowany
  Urszula Hanna Bernatowicz-Łojko Inny

  Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani Doktor jest świetnym specjalistą, szczegółowo zbadała córkę i wszystko dokładnie nam wyjaśniła. Poza tym jest bardzo empatyczna, ma podejście do dzieci jak i do zestresowanych rodziców. Pomogła rozwiązać nasz problem z karmieniem, za co jestem ogromnie wdzięczna. Gorąco polecam!


  Z
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Planutis Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Brak chęci leczenia ze strony pana doktora pacjentów w starszym wieku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Św. Józefa 53/59, 87-100 Toruń Pokaż w Google Maps
NFZ
ul.Kon. 3 Maja 42, 87-100 Toruń Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania