lek.

Włodzimierz Zemowski

Stomatolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończył studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kilkanaście lat pracował jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Włodzimierz ZemowskiUsługa: leczenie zębów

  Świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista. Polecam również w celu uzyskania porad stomatologicznych.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Z usług Pana doktora Zemowskiego korzystam prawie od roku. Panu Włodzimierzowi uda się wyprowadzić moje uzębienie z powiedzmy eufemistycznie nie najlepsze stanu. Przez cały proces leczenia miałem wrażenie, że mam do czynienia z człowiekiem o wysokiej etyce zawodowej, któremu zależy na tym by swoją pracę wykonywać z jak najlepszym efektem dla pacjenta. Wynagrodzenie może nie jest najniższe, ale ogólnie dostępne i myślę, że usługa jest warta swojej ceny.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Pan Doktor jest osobą bardzo rzeczową i kompetentną. To bardzo dobry specjalista, a efekty jego pracy są więcej niż zadowalające. W dodatku wizyta przebiegła praktycznie bezboleśnie, co do tej pory nie zdarzało mi się w przypadku wizyt u innych stomatologów. Polecam!

 • T
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Pan Doktor jest osobą precyzyjną w słowach jak i czynach, co stanowi dla mnie dużą zaletę. Jest też osobą o dużej kulturze osobistej i wiedzy zawodowej. Trudne tematy Doktor wyjaśnia w prostych słowach.
  Potrafi diagnozować przyczyny, dalsze leczenie jak i ew. skutki powziętych działań. U mnie po 10 latach udało się wyleczyć przetokę, czego żaden lekarz przed Doktorem nie zrobił. Dodatkowo, po 2 latach noszenia aparatu, mogę się cieszyć pełnym uśmiechem. Poprawiła się higiena jamy ustnej plus komfort codzinnego życia. Jestem bardzo zadowolony.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Jestem niezmiernie zadowolona z profesjonalizmu Pana Doktora oraz rzetelnego wytłumaczenia problemu w jasny,zrozumiały dla laika. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze,oczywiście bezboleśnie. Bardzo polecam każdemu,kto chce uzyskać profesjonalną opinię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Profesjonalny, konkretny, a przy tym bardzo miły i cierpliwy. Specjalista godny polecenia! Posiada gabinet oraz obsługę na najwyższym poziomie.

 • O
  Lokalizacja: Włodzimierz ZemowskiUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Pan Doktor jest Profesjonalnym,Wykwalifikowanym Stomatologiem.Ma fachowe podejście.Jest konkretny,i kompletny w zakresie leczenia.Posługuje się najlepszymi produktami dostępnymi na rynku.Ponadto szanuje czas pacjentów,i swój.Polecam każdemu????kto chce mieć piekny i zdrowy uśmiech

 • K
  Lokalizacja: Włodzimierz ZemowskiUsługa: konsultacja

  Konkretnie i jasno omówiony schemat leczenia. Pan doktor budzi zaufanie. Jestem pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie.

 • R
  Lokalizacja: Włodzimierz ZemowskiUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  Byłem ostatnio na zabiegu usunięcia kamienia i wycięcia fragmentu dziąsła zachodzącego na 8mke. Jestem pod dużym wrażeniem efektów i profesjonalizmu zabiegów. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Włodzimierz Zemowski

  Bardzo profesjonalny stomatolog, zaangażowany w swoją pracę, widać, że zależy mu na dobru pacjenta. Leczenie odbyło się szybko i bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Kilkanaście lat pracował jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Poza pracą naukowo-dydaktyczną, prowadził kursy i szkolenia dla lekarzy w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej.
  Jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia protetyki stomatologicznej.
  W czasie pracy zawodowej odbył wiele kursów i szkoleń, w kraju i za granicą. Przebywał na wielomiesięcznych stypendiach: w Klinice Uniwersyteckiej w Muenster, Wuerzburgu oraz na Freie Universitaet Berlin, gdzie był asystentem.
  Jest autorem kilkunastu publikacji w specjalistycznych czasopismach.
  Prywatny gabinet stomatologiczny prowadzi od 1990 roku

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna