dr n. med.

Włodzimierz Piwowar

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg dziecięcy

21 opinii +dodaj

Zajmuję się schorzeniami chirurgicznymi i wadami wrodzonymi twarzoczaszki. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja rozszczepu podniebienia

  Cudowny lekarz i człowiek. Pan doktor ma rewelacyjne podejście do małego pacjenta. Do tego jest rzeczowy i miły. Mimo napiętego grafiku znalazł chwile na to by mnie pocieszyć i dodać mi otuchy po operacji dziecka. Zawsze będę mu wdzięczna. Szczerze polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Arka

  Cudowny lekarz. Pan doktor traktuje zarówno dzieci, jak i ich rodziców z wielkim szacunkiem. Bardzo mnie i syna (nastolatka) podniósł na duchu i mam nadzieję że problemy które syn ma, szybko znikną.
  Polecam z całego serca

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Włodzimierz Piwowar wspaniały lekarz i człowiek. Podejście do małego pacjenta rewelacyjne jak również do rodziców pacjenta. Wyjaśnił wszystko prosto, zrozumiale i co najważniejsze wyczerpująco nie ujmując przy tym ważnych aspektów medycznych. Z całą odpowiedzialnością szczerze mogę polecić Dr Piwowara- znakomity specjalista.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie. Ma świetne podejście do dzieci. Potrafi zrozumiale i jasno przekazać najważniejsze informacje dotyczące choroby. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pana doktora i szczerze go polecamy.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia dziecięca

  Anioł nie człowiek.
  Lekarz z powołania, bardzo rzeczowy, dokładny i niesamowicie uprzejmy.
  Cieszę się ze sa jeszcze tacy specjaliści.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: sekwencja Pierre Robin

  Naprawdę polecam pana dra z całego serca. Oprócz złotych rąk, ma też złote serce i morze cierpliwości dla pacjentów i ich rodziców. Operował naszą córkę i uważam, że warto przejechać każdą ilość km do niego.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Arka

  Wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy i miły. Wytłumaczył mi problem syna, odpowiedział na wszystkie pytania, a było ich trochę. Zalecił właściwe działania. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, podobał mi się sposób rozmowy z synem, grzeczny i spokojny. Mój syn naprawdę czuł się na wizycie komfortowo i bezpiecznie. Widać, że Pan Doktor jest doświadczonym chirurgiem dziecięcym. Bardzo polecam Pana Doktora Piwowara. Dziękuję za wizytę.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: malformacja naczyniowa twarzy

  Wspaniały człowiek, fantastyczny doktor, zawsze ma czas dla pacjenta i rodzica, po każdej operacji cierpliwie tłumaczył co zostało wykonane, co jeszcze będzie starał się zrobić. Rozmawiał zarówno ze mną, jako rodzicem, ale też ze swoją małą pacjentką - Moniką. Jego fachowość, zainteresowanie pacjentem zasługują na ogromną pochwałę i wdzięczność.
  Anna Studzińska

 • A
  Lokalizacja: "Formmed" Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń RozwojowychUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Po przeczytaniu opinii na portalu zdecydowałam się umówić naszą córeczkę na konsultację do Pana Doktora Piwowara i jakże słuszna była moja decyzja. Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, bardzo dokładnie wszystko wytłumaczył a przede wszystkim podniósł nas na duchu. Teraz już wiem, że moja córeczka jest w bardzo dobrych rękach i wszystko bedzie dobrze.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne ArkaUsługa: Inny

  Wspaniały człowiek!!! Prawie od samego początku Pan Doktor prowadził naszą córeczkę Wiktorię. Dzięki niemu udało się wyprowadzić naszą córeczkę na prostą po rozszczepie podniebienia twardego i miękkiego. Pan Doktor oprócz profesjonalizmu medyczno-chirurgicznego okazał się człowiekiem z duszą i bardzo dobrym podejściem przede wszystkim do dzieci, ale i rodziców w trudnej sytuacji. W kilku słowach nie da się określić kim jest Pan Włodzimierz. Jest wspaniałym i dobrym człowiekiem z pasją. jeżeli kiedykolwiek musiałbym powierzyć zdrowie swojej córeczki to zrobił bym to zawsze w ręce Pana Doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się schorzeniami chirurgicznymi i wadami wrodzonymi twarzoczaszki.

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Choroby

 • Schorzenia chirurgiczne i wady wrodzone twarzoczaszki