O nas

Jesteśmy placówką oferującą usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych z zakresu chirurgii dziecięcej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii plastycznej, laryngologii oraz dermatologii. Wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej.
Dbamy o kompleksową obsługę pacjenta – nasz zespół to specjaliści wielu dziedzin medycyny – obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, protetyk, implantolog, logopeda, pediatra, laryngolog, gastroenterolog, alergolog, dermatolog, foniatra, audiolog, ortopeda, psycholog, dietetyk, specjaliści medycyny estetycznej.

Misją placówki jest umożliwienie każdemu pacjentowi, urodzonemu z wadą lub cierpiącemu na zaburzenia rozwojowe, prawidłowego rozwoju i pełnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Formmed to jakość leczenia.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

Skuteczności
wadę wrodzoną usuwamy w odpowiedni sposób, w najlepszym dla pacjenta czasie!

Szybkości
wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów - minimalizujemy liczbę koniecznych zabiegów i maksymalnie skrócamy proces leczenia,

Kompleksowości leczenia
opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego / neurochirurga / chirurga plastyka oraz w zależności od potrzeb: pediatry, neurologa, laryngologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, logopedy, psychologa i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Pantomograf
 • Tomograf komputerowy szczękowy
 • Aparat rtg stomatologiczny
 • Laser SmartXide2 DOT/RF
 • Nasofiberoskop
 • Tympanometr
 • Aparat do elektroterapii
 • Inhalator AMSA
 • Aparat USG
 • Gastroskop
 • Kolonoskop
 • Laser MonaLisa Touch
 • Laser Palomar Star Lux 500
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (228)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oracz Konsultacja gastroenterologiczna u dziecka

  Powiem tylko tak: gdyby takich lekarzy było więcej świat byłyby piękny, a nasze dzieci zdrowe, pełne radości i szczęścia Pan Profesor jest wspaniały, tłumaczy, wyjaśnia, próbuje znaleźć rozwiązanie a przede wszystkim niesie pomoc zatroskanym rodzicom, którzy szukają przyczyn chorób swoich pociech. Do zobaczenia Panie Profesorze. Pozdrawiamy z Franiem

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maria Agnieszka Zegadło-Mylik konsultacja dermatologiczna

  Porada Pani doktor i przepisane leki okazały się być skuteczne. Wcześniej dziadek był na wizycie u 3 innych dermatologów, którzy nie wiedzieli jaka jest przyczyna zmian. Pani doktor przeprowadziła obszerny wywiad, obejrzała zmiany i okazało się, że to inne podstawowe lekarstwa dziadka powodują zmiany na skórze.

  dr n. med. Maria Agnieszka Zegadło-Mylik

  Drogi Pacjencie,

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją historią. Cieszę się, że mogłam pomóc Państwa dziadkowi. Dokładny wywiad i analiza przypadku są kluczowe w mojej praktyce, ponieważ pozwalają mi lepiej zrozumieć i skutecznie leczyć problemy skórne moich pacjentów. Cieszę się, że udało się zidentyfikować przyczynę zmian skórnych i że przepisane leczenie przyniosło pozytywne efekty. Dla mnie jako lekarza dermatologa, największą satysfakcją jest widzieć poprawę w stanie zdrowia moich pacjentów.

  Jeśli kiedykolwiek pojawią się kolejne pytania lub obawy, proszę nie wahaj się ponownie skontaktować.

  Z wyrazami szacunku,
  Dr Maria Zegadło-Mylik

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Andrzej Jezierski USG jamy brzusznej

  Excellent doctor.
  Understanding, considerate, and amazing ability to explain complex concepts.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Witold Klemarczyk konsultacja gastrologiczna dzieci

  Bardzo dobry lekarz i fantastyczny człowiek. Kiedy lekarze z WUM zmuszali nas do pozostania na sondzie i byli głusi na wszelkie inne metody niż ich, On zaproponował nam inną terapię i pomógł synowi zacząć znów odżywiać się doustnie. Bardzo pomógł nam w walce z bezduszną machiną administracyjną.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Orest Szczygielski konsultacja chirurgiczna dzieci

  Doktor konsultował i operował naszą córkę. Dziecko z rozszczepem podniebienia. Wszystko przebiegło pomyślnie. Bardzo dobry kontakt/jasny przekaz informacji z doktorem. Zainteresowanie pacjentem przed i po operacji,jako lekarza prowadzącego- bardzo duże, myślę,że wszędzie powinno tak to wyglądać. Lekarz z powołania. Czuliśmy się zaopiekowani, co powodowało spokój wewnętrzny, że wszystko będzie dobrze. Oby więcej było takich specjalistów.Polecam Doktora z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Schlegel Konsultacja urologiczna dzieci

  Po pięciokrotnym przekładaniu lub odwoływaniu zaplanowanych wizyt nasza cierpliwość się skończyła. Nie polecam, marnowanie czasu pacjentów. Zamiast czekać na wizytę do Pana doktora z ważnym problemem u dziecka, moglibyśmy już mieć za sobą wizytę u innego lekarza..

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Sitarz Inny

  Pan dr Leszek Sitarz jako jedyny bez owijania w bawełnę i przepisywania coraz to nowych leków dla syna uzasadnił konieczność zabiegu adenotomii i drenażu uszu. Zabieg odbył się w fantastycznej klinice Formmed. Dr spotkał się z nami zarówno przed zabiegiem, jak i po zabiegu. Bez problemu odpowiadał na wszelkie zadane mu pytania. Rzeczowo opisał postępowanie po zabiegu. Przyjął nas na dodatkowa kontrolę, kilka dni po zabiegu rozwiewając moje wątpliwości, sprawdził jak goja się rany 3-letniego synka. Lekarz bardzo profesjonalny, uprzejmy, wizyty są szybkie i krótkie - lekarz ile prosto do sedna i takiej współpracy oczekuje od pacjenta. Serdecznie polecam dr do powyższego zabiegu, dziecko opuściło klinikę z uśmiechem na ustach. Proces rekonwalescencji przebiegał bardzo łagodnie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Katana konsultacja chirurga onkologa

  Rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie polecam serdecznie

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Dźwiarek-Miara Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo fajna Pani doktor najlepsza z wszystkich które przerobiłam.Kompetentna bardzo pomocna . Dziękuje ze do Pani trafiłam

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Katarzyna Dźwiarek-Miara Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo miła atmosfera, duże zaangażowanie i wnikliwość wobec historii choroby pacjenta. Szczegółowe informacje dotyczące wyników badań oraz dalszego przebiegu leczenia, a także przebiegu choroby. Z całego serca polecam
  Samo miejsce oceniam bardzo dobrze, miłe Panie w rejestracji, przy budynku znajduje się parking oraz jest możliwość płatności kartą za wizytę, same plusy :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania