O nas

CENTRUM MEDYCZNE WOŚ & PIWOWARCZYK To nowoczesna przychodnia w Krakowie. Wysoka jakość usług i profesjonalizm są dla nas priorytetem. Pomoże w tym zespół doświadczonych lekarzy z wieloletnią praktyką kliniczną oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zajmujemy się kompleksowo okulistyką, chirurgią naczyniową oraz laryngologią. Jako jeden z nielicznych ośrodków przeprowadzamy konsultacje okulistyczne u noworodków. Zajmujemy się również pediatrią, neurologią urologią oraz proktologią. W naszym Centrum wykonujemy wiele zabiegów okulistycznych, laryngologicznych z zakresu chirurgii naczyniowej oraz wielu innych. Nasza placówka otworzyła również Nowoczesne CENTRUM WAD TWARZOCZASZKI Pierwszy na terenie Małopolski ośrodek, specjalizujący się w kompleksowej terapii osób dotkniętych wadami twarzoczaszki przed i po zabiegach chirurgicznych. Terapią osób zajmuje się interdyscyplinarny zespół składający się z laryngologów, chirurgów, logopedów, ortodontów i fizjoterapeutów. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki oraz metody leczenia. Dla Pacjentów przed zabiegami operacyjnymi oferujemy konsultacje cenionych chirurgów ogólnych, szczękowo-twarzowych oraz laryngologów. Dla Pacjentów po zabiegach operacyjnych tworzymy plan terapii dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta obejmujący m.in. terapię logopedyczną, elektrostymulację, mioterapię oraz kontrolę endoskopową nosogardła. W placówce można skorzystać również z konsultacji profesorskich. W dziedzinie okulistyki przyjmuje dr hab. n. med. Jerzy Mackiewicz, w dziedzinie logopedii prof. UŚ dr hab. Danuta Pluta-Wojciechowska.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG doppler
 • Tomografia siatkówki oka - OCT
 • Gaz Rozweselający - Sedacja Wziewna
 • Leczenie chrapania, bezdechów i nieżytów nosa falami radiowymi
 • Rektoskop - badanie proktologiczne
 • Elektrostymulacja podniebienia
 • Fala uderzeniowa
 • Elektrokardiograf
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (597)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Alicja Borodako Konsultacja endokrynologiczna + USG

  Byłem pierwszy raz pacjentem Pani doktor, jestem zachwycony sposobem w jaki traktowany jest pacjent. Pani doktor bardzo dokładnie mnie zbadała, a następnie wyjaśniła mi sposób leczenia oraz zalecenia. Super specjalista na pewno wrócę do Pani doktor.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stella Jaszczewska konsultacje pediatryczne

  2 spotkania z Panią Doktor w obu przypadkach błędna diagnoza i leczenie.
  1. Wizyta 1 - nie zdiagnozowanie zapalenia płuc; podczas wizyty informacja, że dziecko jest zdrowe, kaszel jest nie groźny a gorączkę zbijać Pedicetamolem/Nurofenem. Ze względu na pogorszenie się stanu zdrowia dziecka po ~24h od wizyty u Pani Doktor wizyta u rodzinnego pediatry i trafna diagnoza zapalenia płuc i podjęcie właściwego leczenia.
  2. Wizyta 2 [wymuszona brakiem rodzinnego pediatry] - nie zdiagnozowanie grypy typu A oraz obustronnego zapalenia uszu. Podczas wizyty informacja żeby gorączkę zbijać Pedicetamolem/Nurofenem, Dicortinef wkrapiać do nosa. Ze względu na pogorszenie się stanu zdrowia dziecka po ~24h od wizyty u Pani Doktor wizyta u rodzinnego pediatry, wykonanie 2 testów na grypę. Trafna diagnoza grypa typ A oraz zapalenia obustronne uszu, które trwało już co najmniej 48h.
  Nie polecam nawet w sytuacji awaryjnej.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dariusz Sieroń konsultacja laryngologiczna

  Badanie wykonane sprawnie. Wszystko zostało mi wyjaśnione rzeczowo i profesjonalnie. Zostały mi zaproponowane wszystkie możliwości diagnostyki i leczenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Goliński Konsultacja pulmonologiczna

  Wizyta punktualnie, Pan Doktor oprócz problemu z którym trafiliśmy zainteresował się również innymi schorzeniami o których nie wiedzieliśmy, że mogą mieć związek z problemem pulmonologicznym. Szybka i trafna diagnoza i wdrożenie natychmiastowego leczenia. Lekarz godny polecenia.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Andrzej Wiśniewski konsultacja hipertensjologiczna

  warto mieć takiego lekarza, wszechstronna wiedza, z którą się dzieli przy okazji wywiadu medycznego nie stresuje pacjenta, oprócz swojej specjalizacji jest nie kwestionowanym psychoterapeutą, spokój emanuje w czasie całej wizyty, co każdy pacjent zawsze doceni

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Wiśniewski konsultacja kardiologiczna/hipertensjologiczna

  Doktor Wiśniewski jest bardzo kompetentny, dokładnie przeprowadza wywiad, stawia przemyślaną diagnozę. Już w pierwszych dniach po wizycie odczuwam poprawę dzięki wprowadzonemu leczeniu. Stworzona przez lekarza miła atmosfera sprzyja nawiązaniu dobrego kontaktu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłem na tak pomocnego lekarza.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dariusz Sieroń konsultacja laryngologiczna

  Pan doktor super mial podejście do dziecka przy badaniu a później udzielił mi konkretnej informacji odnośnie dalszego leczenia. Wybrałam się do pana doktora z polecenia znajomych i również polecam w 100%!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Sieroń badania laryngologiczne dzieci

  Super podejście do małego pacjenta
  Przesympatyczny lekarz
  Przyjazna atmosfera
  Polecam z całego serca

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Goliński Konsultacja pulmonologiczna

  Pan doktor bardzo rzeczowy i uprzejmy, dokładnie wytłumaczył co oznaczają objawy oraz zaproponował i objaśnił sposób leczenia. Zdecydowanie godny polecenia.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Skóra badania laryngologiczne dzieci

  Pan Doktor z super podejściem do dzieci. Syn był bardzo zrażony do badań laryngologicznych, na wizytę szedł ze łzami w oczach. Pan Doktor wytłumaczył mu krok po kroku co będzie robił i badanie przebiegło sprawnie, dokładnie i bez płaczu syna. Uzyskałam również dokładne odpowiedzi na moje pytania. Leczenie przyniosło efekty. Bardzo dziękujemy za pomoc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rabka-Zdrój, Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy im. Jana i Ireny Rudników, ul. Prof. Jana Rudnika 3B
Powiązane wyszukiwania