Wiktor Sobański, ginekolog Kutno

lek. Wiktor Sobański

Ginekolog

12 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bolesława Chrobrego 12, Kutno
Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

REJESTRACJA - TELEFON


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański

Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański krwawienie z dróg rodnych

Bardzo życzliwy, miły a przy tym, jeśli mogę w ogóle to oceniać, kompetentny i profesjonalny. Od razu zdiagnozował problem, wytłumaczył istotę choroby, szybko podjął odpowiednie działania. Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz. Bardzo sympatyczny, rzeczowy. Dopiero gdy wybrałam się do Pana dr dowiedziałam się o moich problemach z hormonami. Bardzo szybko od rozpoczęcia leczenia udało mi się zajść w ciążę za co jestem bardzo wdzięczna. Naprawdę godny polecenia lekarz :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański prowadzenie ciąży

Bardzo dobry lekarz którego cechuje wspaniałe podejście do pacjentki. Pan doktor prowadził moje dwie ciążę oraz przyjmował na świat oboje dzieci. Badania przeprowadza skrupulatnie. W razie problemów cierpliwie tłumaczy i wskazuje rozwiązania. Godny polecenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański

Bardzo dobry lekarz. Nie dość, że dobrze ziagnozuje dany problem i dobiera odpowiednie leki (2 dni i po problemie) to jeszcze super prowadzi ciąże. Z każdym problemem można zadzwonić i zawsze pomoże i przyjmie od razu jeśli pilna sprawa. A przy tym bardzo profesjonalny, dokładny i delikatny, odpowie na każde pytanie. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze rozładuje napięcie. Gabinet czyściutki, ładny i oddzielne miejsce gdzie można się przebrać i nawet umyć. Polecam z całego serca doktora Sobańskiego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański wizyta kontrolna po cesarskim cięciu

Śmiało polecam Pana doktora, to bardzo dobry specjalista ,a do tego uśmiechnięty i pogodny ludzik ????Dokładnie wykonuje USG ,jest przede wszystkim delikatny ,co niestety przydałoby się co nie którym starszym lekarzom. Marta


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Świetny lekarz, bardzo dokładny, uważny. Bardzo zaangażowany jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Nie ignoruje żadnych objawów, ani słów pacjentki. Bardzo skrupulatny przy wykonywaniu USG, a przy tym wszystko wyjaśnia, pokazuje. Wzbudza zaufanie. Prowadził moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona, czułam się dobrze zaopiekowana i mogłam w każdej chwili i z każdą wątpliwością zwrócić się do lekarza. Świetnie zajął się mną w trakcie pobytu w szpitalu i po CC. Poza tym, ze jest dobrym lekarzem, jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Znakomicie zajmował się mną w szpitalu. Usg przeprowadził bardzo skrupulatnie. Jest bardzo sympatyczny i mam nadzieję że będzie przy moim porodzie, bo nigdy nie spotkałam tak sympatycznego lekarza, który tak życzliwie podchodzi do pacjentów.


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, najlepszy ginekolog w Kutnie, polecam każdej kobiecie. Płód traktuje jako człowieka, co innym nie koniecznie się zdarza


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad z pacjentem, jest bardzo dokładny podczas badania USG. Wzbudza ogromne zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

REJESTRACJA - TELEFON