Adres

Bolesława Chrobrego 12, Kutno
Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

REJESTRACJA - TELEFON


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański

Bardzo dobry lekarz. Nie dość, że dobrze ziagnozuje dany problem i dobiera odpowiednie leki (2 dni i po problemie) to jeszcze super prowadzi ciąże. Z każdym problemem można zadzwonić i zawsze pomoże i przyjmie od razu jeśli pilna sprawa. A przy tym bardzo profesjonalny, dokładny i delikatny, odpowie na każde pytanie. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze rozładuje napięcie. Gabinet czyściutki, ładny i oddzielne miejsce gdzie można się przebrać i nawet umyć. Polecam z całego serca doktora Sobańskiego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Wiktor Sobański wizyta kontrolna po cesarskim cięciu

Śmiało polecam Pana doktora, to bardzo dobry specjalista ,a do tego uśmiechnięty i pogodny ludzik ????Dokładnie wykonuje USG ,jest przede wszystkim delikatny ,co niestety przydałoby się co nie którym starszym lekarzom. Marta


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Świetny lekarz, bardzo dokładny, uważny. Bardzo zaangażowany jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Nie ignoruje żadnych objawów, ani słów pacjentki. Bardzo skrupulatny przy wykonywaniu USG, a przy tym wszystko wyjaśnia, pokazuje. Wzbudza zaufanie. Prowadził moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona, czułam się dobrze zaopiekowana i mogłam w każdej chwili i z każdą wątpliwością zwrócić się do lekarza. Świetnie zajął się mną w trakcie pobytu w szpitalu i po CC. Poza tym, ze jest dobrym lekarzem, jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Znakomicie zajmował się mną w szpitalu. Usg przeprowadził bardzo skrupulatnie. Jest bardzo sympatyczny i mam nadzieję że będzie przy moim porodzie, bo nigdy nie spotkałam tak sympatycznego lekarza, który tak życzliwie podchodzi do pacjentów.


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, najlepszy ginekolog w Kutnie, polecam każdej kobiecie. Płód traktuje jako człowieka, co innym nie koniecznie się zdarza


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad z pacjentem, jest bardzo dokładny podczas badania USG. Wzbudza ogromne zaufanie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz! Dokładny i kompetentny, podczas wizyty ma się pewność, że jest się w dobrych rękach.Lekarz bardzo uprzejmy i godny polecenia!


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, ma dobry kontakt z pacjentem, usmiechnięty i komunikatywny.
Bardzo dobry specjalista od usg.Spodobało mi się ze uprzedził mnie na początku badania, ze on sobie najpierw dzidziusia obejrzy, a dopiero potem wszystko ze mną omówi i tak się stało, ale już po jego minie widziałam że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Badanie bardzo rzetelne, długie, wykonuje wszystkie pomiary a ja mam poczucie ze można mu zaufać więc gorąco polecam.
Mam nadzieje że będzie z nami przy porodzie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

REJESTRACJA - TELEFON