Poproś o kalendarz wizyt

Proszę o kontakt bezpośredni (psychoterapia.ws) Prowadzimy grupy DBT dla osób z borderline/intensywnymi emocjami - ilość miejsc ograniczona. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Specjalizuję… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum DBT EmocjeUsługa: trening umiejętności dla borderline

  Zanim zaczęłam terapię z Vivian bardzo się męczyłam, a razem ze mną męczyło się moje otoczenie. Przeszłam terapię indywidualną i grupową, ale mimo że pomogły mi poznać siebie to moje problemy nie zniknęły. Dopiero praca z Vivian sprawiła, że zaczęłam sobie radzić z emocjami. Nawet nie umiem wyrazić jak bardzo się zmieniłam dzięki terapii DBT. Nauczyłam się wyrażać emocje na spokojnie, akceptować to kim jestem. Powoli, jeden po drugim, rozprawiamy się z moimi problemami. Mimo wzlotów i upadków wiem że zmieniam swoje życie na lepsze.

  mgr Vivian Natalia Fiszer2018-01-30

  Bardzo dziękuję za miły komentarz. Cieszę się, że zaangażowanie w ćwiczenie umiejętności DBT daje owoce, wiem, że te umiejętności rosną, nawet po zakończeniu terapii. Życzę wszystkiego dobrego, a jak coś się wydarzy (bo niestety tak w życiu bywa) życzę, byś miała cierpliwość, siłę i życzliwość dla siebie, by wszelkie trudności pokonywać.

 • M

  Pani Vivian Fiszer jest najlepszą terapeutką u jakiej byłam, a byłam u bardzo wielu, więc mam możliwość porównania. Jest nie tylko profesjonalistką, ale przede wszystkim jedną z najlepszych osób, jakie poznałam: ciepłą, troskliwą, altruistyczną, cierpliwą. Widać, że pomaganie ludziom jest dla niej pasją, nie obowiązkiem czy sposobem na zarabianie pieniędzy. Warto podkreślić, że proponowane przez metody naprawdę działają - to oczywiście długa, żmudna i ciężka praca, która wymaga cierpliwości i wytrwania, ale po kilku miesiącach pracy widzę efekty. Dużym wsparciem psychicznym jest też możliwość kontaktu poza sesją, dzięki czemu w chwili załamania nie musimy czekać kilku dni, by zasięgnąć porady. Wielu terapeutów i psychologów nie ma pojęcia jak sobie poradzić z borderline, traktują to jak nieuleczalną chorobę i omijają "nas" z daleka, dając do zrozumienia, że nie tylko nie ma dla nas żadnej nadziei na wyleczenie, ale że jesteśmy złymi, toksycznymi ludźmi, którzy w ogóle nie zasłużyli na pomoc. Pani Fiszer nie tylko pomaga zmieniać obraz samego siebie, ale sama działa przeciwko stygmatyzacji osób borderline. Więc, drodzy nieszczęśliwi, jest dla nas nadzieja ;)

  mgr Vivian Natalia Fiszer2017-01-26

  Bardzo, bardzo dziękuję, dzięki temu, że jest DBT (terapia dialektyczno-behawioralna) mogę być właśnie takim terapeutą (albo chociaż się starać). Mam nadzieję, że metody będą działać coraz bardziej, że Pani ciężka praca nad sobą przyniesie najsłodsze owoce.

 • Pani Vivian Fiszer jest fantastyczną terapeutką. Bardzo profesjonalna, pracuje wedle najwyższych standardów; jest ciepłą i mądrą osobą. Prowadzi terapię w atmosferze pełnej akceptacji i daje poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo cierpliwa i sympatyczna; można się z nią skontaktować naprawdę o każdej porze dnia i nocy. Bardzo pomogła mi z problemem borderline; po zakończeniu terapii czuję się zupełnie wyleczona, a moja jakość życia polepszyła się niesamowicie. Szczerze polecam terapię prowadzoną przez Panią Vivian, ponieważ jest skuteczna, a pani terapeutka jest wspaniałą osobą i widać, że psychoterapia jest jej prawdziwą pasją.

  mgr Vivian Natalia Fiszer2017-01-18

  bardzo dziękuję za wspaniały komentarz i tak łaskawą opinię, kontakt jest i zawsze będzie ;)

 • Opinia z dnia 07-07-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 27-03-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Czasem miałem wrażenie, że spotkało mnie już wszystko co najgorsze mogło spotkać człowieka. Mimo młodego wieku zostałem brutalnie doświadczony przez życie, nie potrafiłem zaufać nikomu. Z swoim problemem udałem się jakiś rok temu do Pani Fiszer, dzisiaj wiem co miało wpływ na takie zachowanie, wiem jak sobie z nim radzić wiem też , że nie wszyscy ludzie są tak okrutni i zdolni do sprawiania bólu innym. Dziękuję, że mogę normalnie żyć. Z wyrażeniami ogromnego uznania i szacunku pozdrawiam .

  mgr Vivian Natalia Fiszer2015-02-24

  Przepraszam, że dopiero odpowiadam na komentarz, bardzo dziękuję za miłe słowa. Zmiany dokonuje Pan sam, ja mogę tylko pokazywać różne drogi, dlatego gratuluję Panu !

 • Opinia z dnia 17-11-14 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 29-09-14 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • P

  Udało mi się dzięki tej Pani normalnie spojrzeć na świat. Żyć jak każdy człowiek, funkcjonować. Bywały momenty trudne i krytyczne kiedy to wyjście z domu było czymś ponad moje siły ale z pomocą dr Fiszer która jest naprawdę na każde zawołanie dziś nie boję się tego co spotyka mnie każdego dnia, nie martwię się na zapas jak to miałam w naturze, nie obwiniam się za błędy innych ludzi i po prostu żyję. Polecam bo samemu ciężko sobie to wszystko uświadomić

  mgr Vivian Natalia Fiszer2014-08-20

  Bardzo dziękuję za tak miły komentarz.

 • K

  No ja to chyba taki przypadek beznadziejny, nie mówię, że wszystko przesądzone, ale teraz odzyskałam nadzieję, że nie wszystko stracone, że są możliwości terapii, że można to leczyć, że z tego się wychodzi. Wyszłam podbudowana, wierzę, że będzie lepiej. Pani bardzo miła, ale też widać, że konkretna i wie o co w tym wszystkim chodzi, nie urwała się z choinki, a to jest ważne, bo najbardziej mnie wkurza, jak opowiadam o swoich przejściach, a po drugiej stronie jest albo ocena, albo jakieś, nie wiem, zdziwienie? oburzenie, moralizatorstwo. Będę przychodzić. będzie dobrze, prawda? w razie czego będę dzwonić

  mgr Vivian Natalia Fiszer2014-06-25

  Proszę dzwonić, dziękuję za komentarz.

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Proszę o kontakt bezpośredni (psychoterapia.ws) Prowadzimy grupy DBT dla osób z borderline/intensywnymi emocjami - ilość miejsc ograniczona. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Specjalizuję się w zaburzeniu osobowości z pogranicza, długotrwałych problemach emocjonalnych (depresja, dystymia, samouszkodzenia, myśli samobójcze, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, zaburzeniach odżywiania, DDA). Strona gabinetu http://psychoterapia.ws blog http://emocje.pro
  Długo szukałam odpowiedniej terapii dla pacjentów u których standardowa terapia nie działała. Taką psychoterapią jest psychoterapia dialektyczno- behawioralna (DBT). Jest to terapia z nurtu poznawczo- behawioralnych, opiera się więc na pracy pacjenta pomiędzy sesjami i określonej strukturze (diagnoza- plan leczenia- ocena efektów).
  Terapia dialektyczna, to spotkania indywidualne, spotkania w formie warsztatów i coaching telefoniczny.
  Warsztaty składają się z czterech modułów:
  Regulacja emocji: zmniejszanie wrażliwości emocjonalnej, nie działanie pod wpływem emocji, zwiększanie ilości emocji pozytywnych, działanie przeciwnie do emocji.
  Uważność: techniki relaksacyjne, oddechowe, akceptacja siebie i rzeczywistości, radość życia, bycie tu i teraz, skupienie, podejmowanie dobrych decyzji.
  Odporność na stres: umiejętne przetrwanie kryzysu, panowanie nad pobudzeniem, zwiększanie tolerancji na ból.
  Efektywność interpersonalna: asertywność, dbanie o relacje, rozwiązywanie konfliktów, proszenie o pomoc, radzenie sobie z odmową.
  Pomiędzy sesjami terapeutycznymi, zachęcam do kontaktu telefonicznego, który ma służyć trenowaniu nowych umiejętności, wsparciu w kryzysach oraz zapobieganiu nawrotom (picie, zażywanie, jedzenie, samouszkodzenia). Trudne sytuacje zazwyczaj wydarzają się poza gabinetem, dlatego kontakt telefoniczny jest jednym z elementów terapii.
  Jestem psychologiem, posiadam certyfikaty psychoterapii Dialektyczno-Behawioralnej. Stale rozwijam swoje umiejętności, aktualnie uczestniczę w podyplomowej szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo -Behawioralnej.
  Ukończyłam kursy (akredytowane przez APA) zaburzeń lękowych terapią ekspozycyjną, terapii interpersonalnej depresji.
  Jestem prezesem Polskiego Towarzystwa DBT, członkiem Association for Contextual Behavior Science, American Psychological Association Europejskiego Towarzystwa Badań Zaburzeń Osobowości (ESSPD) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej.
  Prowadzę bloga popularyzującego wiedzę psychoterapeutyczną, gdzie opisuję metody, psychoterapeutyczne i zasady, którymi kieruję się w terapii: http://emocje.pro

  Wybrałam psychoterapię dialektyczną, ponieważ bardzo szanuje się w niej pacjenta. Zakłada się, że każdy człowiek chce się zmienić i żyje tak, jak najlepiej potrafi w danym momencie. Należy mu pomóc bez osądzania go i stale szukać nowych rozwiązań, które będą odpowiadały jego celom. Psychoterapia ma doprowadzić do konkretnych zmian w Państwa życiu. Wiem, że dzięki DBT jest to możliwe.

  Aktualnie zajmuję się już wyłącznie psychoterapią DBT: zaburzeniami osobowości i intensywnymi emocjami.
  Spotkania trwają około 60 minut plus czas na przerwę, żeby zadbać o Państwa anonimowość. Nawet, jeśli sesja się przedłuży nie spotkają Państwo nikogo wychodząc z gabinetu. Ponieważ terapia DBT trwa minimum 12 miesięcy, nie prowadzę kalendarza spotkań, w sprawie terapii proszę o telefon, albo zapisanie się poprzez formularz zapisu na psychoterapia.ws

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły