Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Struga 3, Śródmieście, Łódź
SALVE

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
ul. KS. J. POPIEŁUSZKI 2, Sieradz
Przychodnia Lekarska Eskulap

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
74 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SALVE prowadzenie ciąży

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią profesor! Człowiek o ogromnej wiedzy, posiada dużą empatię i wie co robi. Każde badanie dokładnie wytłumaczone, wcześniej wyjaśnione co ma na celu i co dzięki temu się dowiemy. Od 30tc ciąży do końca byłam kontrolowana na OCP, zawsze mogłam z Panią Profesor porozmawiać, miła, serdeczna i ciepła osoba. Nawet w dniu porodu przyszła do mnie na porodówkę zapytać jak się czuje, na telefony od męża Pani Profesor odbierała i odpowiadała gdy zaszły komplikacje podpowiedziała co robić, dzwoniła również na oddział. Następnego dnia odwiedziła mnie i córkę na sali zapytać się jak się czujemy. Nie mogę absolutnie nic Pani Profesor zarzucić, jedynie mogę być wdzięczna i z całego serca podziękować. Bo dzisiaj mam przy sobie 6miesięczną córeczkę przy sobie, która jest całym moim życiem. Polecam!!!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi Poród

Ja niestety nie mogę polecić pani profesor. Co prawda w wywiadzie skrupulatna i wydawałoby się, że grzeczna, ale te rzeczy nie mają znaczenia wobec braku empatii, apodyktyczności i podejmowania decyzji za pacjentkę, nie informując jej uprzednio o tym, co będzie się działo i jakie to może mieć konsekwencje.
Do szpitala im. Madurowicza na oddział patologii ciąży trafiłam z powodu jednorazowego skoku ciśnienia (efekt białego fartucha) na 4 dni przed terminem porodu. W domu i szpitalu pomiary były w normie. Kolejnego dnia stwierdzono, że jest mało wód płodowych (na poziomie 6). Podjęto decyzję o rozpoczęciu wywoływania porodu (byłam w 39 tyg. ciąży) i założeniu cewnika Foleya (przynosi straszny ból narastający wraz z upływem godzin). Nie dało to oczekiwanych efektów, balonik nie wypadł, rozwarcie tylko 2 cm. Następnego dnia pani prof. najpierw stwierdziła, że cewnik nie pomógł i nie można podać mi oksytocyny, ale nagle podjęła decyzję o wykonaniu mi masażu szyjki macicy (!!!) bez uprzedzenia i pytania mnie o zgodę. Ból niemiłosierny, tak, że nie byłam nawet w stanie zaprotestować. Nie wiedziałam co się właściwie dzieje, zostałam zdjęta z fotela zalana łzami, a pani prof. zdobyła się tylko na: "proszę nie płakać, iść do siebie i się uspokoić...". Nigdy nie przeżyłam takiego upokorzenia. Najgorsze jest chyba to, że w gabinecie było 7 kobiet i wszystkie na to patrzyły z przyzwoleniem. O braku poszanowania intymności chyba nie muszę uświadamiać.
Po masażu zrobiły się 4 cm, więc prof. stwierdziła, że nadaję się do podania oksytocyny. Podano mi 3 dawki, co zaskutkowało jedynie pęknięciem pęcherza płodowego (zero skurczów oraz rozwarcia) i koniecznością wykonania cesarskiego cięcia. Planowany poród miał być naturalny. Nie rozumiem skąd ten pośpiech i drastyczne metody indukcji na siłę w 39 tyg.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi Ciąża

Dzięki Pani Profesor mam siódemke zdrowych dzieci, dorosłych już dzieci.
Jest bardzo miłą, ciepłą osobą.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

Leżałam na oddziale Pani Profesor tuż przed porodem, Pani Profesor uczestniczyła też w moim cesarskim cięciu. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie oschłej, ale potraktowała mnie niezwykle życzliwie, odwiedziła na sali pooperacyjnej i sprawdzała jak się czuję ja i dziecko. Cesarskie cięcie też bez żadnych powikłań, mój synek urodził się zdrowy a ja szybko doszłam do siebie.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi prowadzenie ciąży

Po dwukrotnym pobycie na Oddziale OCP mam o Pani doktor jak najlepsze zdanie. Jest fachowa, konkretna, i mimo że sprawia wrażenie oschłej i zdystansowanej ma poczucie humoru i jak pacjent o coś spyta, szczegółowo odpowiada. Bada delikatnie, dobrze tłumaczy, pyta czy wszystko jest zrozumiałe. Dwa razy bardzo mi pomogła. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Chodziłam do innego lekarza który spanikowal gdy dowiedział się o mojej sytuacji a Pani prof uspokoiła mnie i wszystko wyjasnila. Zajęła się mną profesjonalnie zrobiła wszystkie badania kładąc na swoim oddziale w szpitalu Madurowicza w Łodzi. Powiedziała ze mam się nie martwić dzięki niej mam pozytywną nadzieję że wszystko będzie dobrze....z ręką na sercu polecam Panią prof. Kowalska- Koprek


N
Użytkownik zweryfikowany

Czytam wasze opinie, lecz nie do końca się zgadzam. Ja miałam ciążę bardzo zagrożoną. Pani dr. Powiedział że zrobi wszystko abym urodziła zdrowe dziecko, i tak się stało. Mam teraz 8 letnią córkę, owszem ma swoje humory, i czasem niegrzeczne się odzywa, ale naprawdę jest dobrym specjalistą, naprawdę drogie mamy zastanówcie się czy chcecie miłego lekarza czy konkretnego. Planujemy kolejne dziecko za rok i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że będzie ja też prowadzić pani profesor..


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo niesympatyczna, nieżyczliwa lekarka. Nie ma podejścia do pacjentek,traktuje je jakby nic nie zrozumiały więc i tak po co im cokolwiek tłumaczyć. Pani doktor pozwala sobie na komentowanie życia osobistego pacjentek i wyrażanie sądów kategorycznych. Nie uśmiecha się, jakby robiła łaskę, że jest na obchodzie czy że wykonuje badanie. Bada delikatnie, jedyne co mogę pozytywnego o niej powiedzieć. Pobyt u niej na oddziale wspominam bardzo źle, położne niestety przejęły jej styl i też są niemiłe, traktują swoją pracę jak jakiś taśmociąg w fabryce. Najgorsze że także studenci uczą się od niej tego braku wrażliwości.Najpiękniejszy czas w życiu kobiety miałam zniszczony przez tą panią. NIE POLECAM!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Ostrzegam wszystkie przyszłe matki przed kontaktem z panią doktor, ordynatorem OCP szpitala im. Madurowicza w Łodzi. Trafiłam do ww. szpitala ze wskazaniem wykonania natychmiastowego CC, zalecenie kardiologiczne i lekarza prowadzącego. Pani doktor nie podjęła żadnych czynności. Moje dziecko i mnie uratowało, że po przebywaniu doby w szpitalu podjęłam decyzję wypisania się na własną prośbę i udania się do innego szpitala. Tam natychmiast podjęto akcję ratowania mojego dziecka i mnie. Dzięki temu dziś mogę was ostrzec.


T
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam,może i Pani doktor ma się za osobę kompetentną, ale... Leżąc na oddziale widziałam, jak traktuje Panie, które nie są jej pacjentkami. Mało tego, ja mimo,że byłam takową pacjentka , płacącą za prywatne wizyty- zostałam potraktowana bardzo źle, mało brakowało, aby moje dziecko urodziło się niepełnosprawne, mimo decyzji o cesarce, na którą miałam już wypisane papiery , Pani Doktor jej zaniechała, tylko dzięki decyzji kolejnego lekarza, moje dziecko jest zdrowe. Nie polecam, Pani ma się za autorytet w sferze położnictwa, nie pomaga, wręcz szkodzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania