Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Lekarska Eskulap
Ks. J. Popiełuszki 2, 98-200 Sieradz
Przychodnia Lekarska Eskulap logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Slawomir Graczyk Inny

  Pana Doktor to konkretny, rzeczowy i kompetentny lekarz, a przy tym zwyczajnie sympatyczny człowiek. Jestem jego pacjentką od 25lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Artur Piotr Miłek artroskopia st.kolanowego,barkowego,łokciowego,skokowego

  Wspaniały lekarz, postawił wstępną diagnozę ale nie poprzestał na zwykłym badaniu jak to robi większość lekarzy. Następnie była już konkretna diagnoza skierowanie na zabieg i leczenie. Precyzując Lekarz wytłumaczył w jasny sposób co mi dolega, pokazał wizualnie "co jest nie tak" w moim kolanie oraz pokazał co bedzie wykonywane podczas operacji. Po zabiegu (rekonstrukcja łąkotki) lekarz również służył pomocą i dobrą radą także w kwestii wyboru fizjoterapeuty. Gdy byłam czymś zaniepokojona podczas rekonwalescencji bez problemu albo odbierał tel, bądź oddzwaniał i służył pomocą. Niedługo minie rok od operacji, wróciłam do treningów i biegania w końcu bez bólu i obrzęku. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Miłka i oby wiecej takich lekarzy.

  P
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Lekarska Eskulap Inny

  Jeden z najgorszych lekarzy u jakiego byłam. Dostałam skierowanie i żałuję, że zapisałam się do tego lekarza, bo po prostu je zmarnowałam. Lekarz bardzo nieuprzejmy, on nic nie widzi, że dla niego jest wszystko w porządku, a ucho jak bolało tak boli.
  W pewnym momencie zaczął odgrywać rolę lekarza ogólnego, dermatologa i chirurga. Bo według doktora, specjaliści u których byłam nie mają racji i dał mi do zrozumienia, że są niekompetentni.
  Okazał brak szacunku do mnie, jak do innych lekarzy.
  Szkoda, że nie zajął się tym problemem, z którym przyszłam.
  Nie rozumiem dlaczego w przychodni Eskulap, jak i w szpitalu akceptują takie zachowania lekarza, który dosłownie siedzi tam jak za karę i jest zupełnie niezaangażowany w pomoc pacjentowi.
  Byłam u niego pierwszy i ostatni raz.

  L
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Lekarska Eskulap Inny

  Strasznie nie miły człowiek, opryskliwy, nie delikatny, trudny w komunikacji. Nigdy więcej…

  P
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Lekarska Eskulap Inny

  Wizyta zaczęła się od NAZWISKO?WEJŚĆ opowiedziałam o swoich dolegliwościach i usłyszałam SIADAC TU
  po zerknięcie do nosa i gardła powiedział że nic nie ma
  Więc próbowałam jakkolwiek dowiedzieć się od czego takie mam dolegliwości to usłyszałam TU NIC NIE MA
  Lekarz kompletnie niesympatyczny mówiąc kolokwialnie olal mój przypadek wyszam bez wiedzy vo dalej?Jak leczyć moją przypadłość nic..
  NIE POLECAM
  NIE NIE!
  Dobrze, że załatwiłam sobie skierowanie bo jak bym zapłaciła za tą 4 minutową wizytę bez rozwiązania problemu 180zl to bym oszalala.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Emil Florkiewicz Inny

  A ja doktora polecam :) byliśmy dziś z synem, doktor wytłumaczył wszystko bardzo dobrze, osłuchał synka, słuchał co mam do powiedzenia. Wywarł na mnie dobre wrażenie z resztą na synu również :) polecamy !

  R
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Barbara Włodarczyk-Szturma Inny

  Z Czystym sumieniem nie polecam pani doktor byłam z 6 letnią córką z podejrzeniem że coś włożyła sobie do ucha gdyż gorączkowała i widziałam też w uchu coś dziwnego udając się na wizytę pani doktor w pierwszym spotkaniu niechętnie nas przyjęła i powiedziała że ona nic nie widzi że to czop woskowinowy dostałyśmy krople przepisane i za 4 dni wizytę . Po 4 dniach zobaczyła do ucha i mówi zrobimy płukankę ucha przy płukaniu wyleciał rysik od ołówka byłam w szoku gdyż drugi raz z rzędu powtarzałam pani że coś widzę . Makabryczne podejście zero skruchy i słowa przepraszam w stronę zestresowanego dziecka które męczyło się z tym rysikiem tydzień. A co gdyby wpadło to głębiej lub by tą płukanka popchla dalej uszkadzając słuch dziecku .

  P
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Lekarska Eskulap Inny

  Omijać szerokim łukiem. Bardzo nie miły lekarz od samego wejścia pretensje do pacjenta. Po oględzinach wyszło że jestem zdrowy i że mi się wszystko wydaje. Szkoda zmarnowanego czasu i pieniędzy. Nic dziwnego że kolejki do niego są krótkie Jeśli chcesz oszczędzić pieniądze nerwy i czas szukaj gdzie indziej pomocy.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Lekarska Eskulap Inny

  Tak chamskiego zachowania lekarza to nie widziałam. Lekarz bardzo nieuprzejmy, gburowaty, nie można było zadać pytania, bo uważał, że wszystko powiedział, a nie powiedział prawie nic. A jak dopytywałam, to z pretensjami, że pytam i przecież się spieszy, bo musi wyjść z gabinetu. Porażka. Porażka. Porażka.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mirosław Kroczak Inny

  Leczyłam się u Pana doktora kilka lat temu. Bardzo miły, konkretny lekarz. Wszystko objaśnia szczegółowo. Nie czuć w gabinecie presji czasu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania