Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Eskulap

Ks. J. Popiełuszki 2

98-200 , Sieradz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pan Doktor jest bardzo doświadczonym i zaangażowanym specjalista. Na kazdej wizycie przeprowadza wywiad i zleca badania. Odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia obawy pacjenta.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

   Pan doktor jest rzeczowy i uprzejmy. Jest spostrzegawczy i wnikliwy. Jest sympatyczny i miły a jeżeli tylko chce się czegoś od niego dowiedzieć to powie co i jak. Osobiście bardzo go polecam. Ogromny plus za charyzmę oraz podejście do życia i pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Katarzyna Wińczyk

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • S

   Trudno jest dostać sie do endokrynologa i głównie dlatego chodzę na wizyty prywatne. Nie mieszkam w Łodzi, a pani doktor przyjeżdzą raz w miesiącu. Trudno jest mi oceniać, bo moje wizyty własciwie ograniczaja się do konsultacji za które jestem zmuszona płacić.
   Pani doktor przyjeżdża zawsze bardzo spóźniona. Bywa, że godzinę czy półtora. Zawsze w poczekalni oczekuje kilkanaście osób. Zwykła ludzka przyzwoitoś nakazuje by za opóżnienie przynajmniej przeprosić, ale chyba tylko jeden raz zdarzyło się to. Z tego co zauważyłem arogancja pani doktor własnie na tym polega, że nie szanuje czasu swoich pacjentów. Zgadzam sie natomiast z opinią, że jest to typ lekarza niezbyt komunikatywnego i z trudem dzielacego się informacjami z pacjentami.

  • G

   Nie polecam osobom o wrażliwej psychice. Protekcjonalny ton, fatalna komunikacja z pacjentem. Skupia się wyłącznie na ograniczeniach płynących z choroby. Broń Boże ucieszyć się, że jest lepiej, bo zaraz wyjaśni Ci, że to może być tylko chwilowe. Niestety na wizytę prywatną do dobrego specjalisty czeka się sześć miesięcy, więc kontynuuję leczenie u niej, ale kiedy wychodzę z jej gabinetu mam poczucie inwalidztwa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • BOGUMIŁ URBANIAK

  Chirurg, lek.

  • P

   świetny lekarz miły kulturalny przemiła osoba bardzo delikatny dzieki panu doktorowi nie mam dużej blizny po urazie na czym bardzo mi zależało bo jest w widocznym miejscu wspaniały fachowiec dziękuje


 • Marek Frymus

  Internista, Diabetolog,

  • E

   U doktora Frymusa byłam po wyjściu ze szpitala, w którym znalazłam się z powodu bardzo silnych bóli żołądka i całego brzucha.Leczyłam się na stan zapalny jelit. Pan doktor obejrzał wypis ze szpitala, nie przeprowadził ze mną wywiadu, nie zbadał mnie, nic nie napisał w karcie.Postawił szybką diagnozę, wysyłając mnie do psychiatry, bo problem mam w głowie,żadnych leków, ŻADNEJ POMOCY, mimo, że cierpiałam.Pojechałam na konsultację do prof. Dzikiego, który stwierdził, że nasilił się stan zapalny jelit i ból żołądka był normalnym objawem.Zmienił leki i po dwóch dniach czułam się o niebo lepiej.Kultura osobista i wiedza obu, to jak ziemia i niebo.Różne chamstwo spotykało mnie ze strony lekarzy z Sieradzkiego szpitala, ale to już było przegięcie!!!! Zdecydowanie odradzam, na pewno nie pomoże a zaszkodzić zdecydowanie może.


 • Jerzy Stańczyk

  Kardiolog, Pediatra,

  • M

   super lekarz przez duże S, dobry specjalista ma bardzo dobre podejście do dzieci i konkretnie rozmawia z rodzicami dziecka


 • Aneta Mirosława Oleksy

  Internista,

  • D

   szybka i trafna diagnoza .nie odmawia pacjentowi pomocy jeśli pacjent nie jest zarejestrowany i przede wszystkim uprzejmie się odnosi pani Dr.do osoby która jest w gabinecie .


 • Urszula Skorupka

  Neurolog,

  • S

   Byłem pacjentem oddziału neurologi w Sieradzu. Chciałem podziękować wspaniałej Pani ordynator Urszuli Skorupka oraz całemu personelowi tegoż oddziału za okazaną pomoc, wspaniałą opiekę, szybką diagnozę i skierowanie do dalszego leczenia. Dr. Urszula Skorupka to wspaniały ordynator oddziału neurologi, zajmujący się fachowo i z sercem swoimi pacjentami. Polecam wszystkim pacjentom Panią Dr Urszula Skorupka wraz z personelem oddziału neurologicznego w Sieradzu

  • M

   Leczę się neurologicznie od dzieciństwa.Niestety niedawno musiałam zmienic lekarza i trawiłam na panią doktor..Zanegowała wszystkie wcześniejsze sposoby leczenia mnie i dawki leków.Zmian dokonywała przez telefon nie robiąc żadnych badań.Kiedy o nie poprosiłam -odmówiła.Na końcu stwierdziła ze moze nie jestem chora tylko znarwicowana.A do bólu powinnam sie przyzwyczaić i z nim żyć.W trakcie wizyty nie słuchała mnie tylko negowała decyzje poprzednich lekarzy i diagnozę.Zmieniłam lekarza.kiedy powtórzyłam słowa pani Skorupki był zdziwiony.Zlecił badania.Niestety wiedza pani doktor S.wystarcza na wypisanie recepty.Wiedza medyczna-jak sprzed kilku lat.Nie polecam


 • Katarzyna Nogala-Kowalska

  Pediatra,

  • M

   Super zaangażowany młody lekarz!! Miła i sympatyczna dla dzieci. Dobra diagnoza, nie ma problemu z wypisywaniem skierowań na zewnątrz.


 • Mirosław Kroczak

  Gastrolog,

  • E

   Zadufany w sobie do tego stopnia, że podważa sposób leczenia przez znanego profesora. Fakt, że zaufałam doktorowi Kroczakowi był dla mnie opłakany. Zlecone leczenie nie przyniosło poprawy, wręcz przeciwnie negatywne objawy się nasilały. Mimo moich cierpień i częstych kontroli, nie zrobił mi żadnego badania, nie zmienił leczenia. Gdy moja wytrzymałość na ból sięgnęła zenitu, zmieniłam lekarza, tym razem z sukcesem, ale w Łodzi, nie w Sieradzu. Nowy lekarz zlecił mi badania, zmienił leczenie i po tygodniu czułam się jak nowo narodzona. Dziękuję Panie doktorze za cierpienia jakie mi Pan zafundował. Pańskie leczenie spowodowało rozszerzenie się stanu zapalnego na pozostałe narządy. Polecam dużo pokory i wiedzy jeszcze raz wiedzy. Współpraca z pacjentem oraz uważne go słuchanie jest wielce wskazane. Upieranie się przy swoim błędzie w zawodzie lekarza jest dalece nieetyczne!!!


 • Krzysztof Pietrych

  Pediatra, lek.

  • J

   Doktor Krzysztof Pietrych był przez kilkanaście lat moim lekarzem rodzinnym w Amicusie. Jestem zadowolona z każdej wizyty. Lekarz uprzejmy, sumienny. Zawsze starał się pomóc. Wsłuchiwał się w problem i dopiero potem dobierał odpowiednie leki.


Powiązane wyszukiwania