Informacje o placówce

Gabinety

SALVE Struga 3

Struga 3, Śródmieście

90-420, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Luba Fiłatowa

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo sypatyczna pani doktor..przebadała doradziła, zaleciła dodatkowe badanie.Serdecznie polecam wizyte u pani doktor.


 • Ewelina Sośnierz

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Wizyta rozpoczęła się w wyznaczonym czasie. Pani doktor bardzo dokładna i kompetentna. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości, w czasie badania dokładnie opisała co się dzieje. Udzieliła porad co dalej mogę zrobić. W razie potrzeby na pewno znów skorzystam z możliwości wizyty u pani doktor.

  • K
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja endokrynologiczna, USG tarczycy

   Bardzo przyjemna i rzeczowa lekarka. Bez obijania w bawełnę postawiła diagnozę i podjęła się dalszego leczenia. Polecam.


 • Monika Głuchowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Pani doktor bardzo sympatyczna, szczegółowo przeprowadza wywiad. Badanie nie było bolesne ale mimo wszystko nieprzyjemne. Niestety 2-godzinne czekanie na wizytę za którą płacimy 200 zł jest trochę przesadą. Wiele kobiet w ciąży również musi czekać tyle czasu w poczekalni, co na pewno jest nie do wytrzymania. Wizyty odbywają się jedynie prywatnie

  • K
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży, USG, konsultacja ginekologiczna

   Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Bardzo szybko po pierwszej wizycie okazało się, że jestem w ciąży i wybór lekarza prowadzącego był oczywisty. Pani Monika to niesamowity lekarz i bardzo ciepły człowiek. Jest dokładna, delikatna i przede wszystkim jest wspaniałym specjalistą. Podchodzi do pacjentki z wielkim zaangażowaniem. Pani Monika uczestniczyła w porodzie mojej córeczki oraz wykonała na koniec cięcie cesarskie, za które jestem jej wdzięczna bo dzięki jej doświadczeniu urodziłam zdrowe dziecko. Pani doktor otacza opieką swoje pacjentki, jest kulturalna i przesympatyczna. Jestem jej stałą pacjentką i już niebawem znowu zawitam w jej pięknym gabinecie. Pozdrawiam Panią doktor i tym samym serdecznie ją polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Anna Cyniak-Magierska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Witam. Dziś pierwszy raz dowiedziałam panią doktor. Stwierdzam , że bardzo miła lekarka. Zrobiła usg . Wszystko wyjaśniła. Ogólnie polecam. Kolejna wizyta latem.

  • A
   Lokalizacja: SALVE RzgowskaUsługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo miła i kompetentna Pani Dr, wszystko wytłumaczyła i uspokoiła mnie. Lepiej nie mogłam trafić.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Aleksandra Godlewska

  Okulista, Okulista Dziecięcy, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁodziUsługa: Inny

   Serdecznie polecam panią doktor. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Pani doktor operowała uszkodzoną rogówkę oka mojego synka. Operacja wykonana bardzo dobrze. Pani doktor szczegółowo udzieliła nam wszystkich informacji dotyczących urazu oraz dalszego leczenia. Wspaniały lekarz.

  • E
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Rzeczową informacja o mojej chorobie, rokowaniu i metodach leczenia. Pani doktor jest miłą i kulturalną osobą.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Izabela Kasznicka

  Laryngolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Serdecznie polecam, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, Pani Doktor empatycznie oraz cierpliwie wysłuchała opisu dolegliwości, profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadzone badania w tym endoskopia ze szczegółowym opisem i wytłumaczeniem. Zaproponowane leczenie wzbudza zaufanie liczę na pozytywny efekt. Pozdrawiam Agnieszka

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3

   Polecam panią Izabelę,
   bardzo miła i ciepła osoba,
   dba o to by pacjent czuł sie komfortowo.
   wizyta nie trwa długo, ale wszystkie najważniejsze informacje pani przekazuje.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Elżbieta Deroń

  Gastrolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja gastrologiczna

   Wizyta konkretna i dość szybka. Aczkolwiek Pani Doktor na prośbę o kilkudniowe zwolnienie odpowiedziała, że nie zna loginu do nowego systemu i nie potrafi wydać zwolnienia.. dość słabe wytłumaczenie.

  • O
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: gastroskopia

   Bardzo dobry specjalista. Uważna i uprzejmna.Dużym plusem jest to, że lekarz mówi po rosyjsku. Nie było problemów z komunikacją. Polecam bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Klaudia Krygier Kurz

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor .Pani doktor jest bardzo przyjażnie nastawiona do pacjenta.Wszystko bardzo dokładnie opisuje .Nigdy nie wyszłam o d Pani doktor z niewiedzą. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: SALVE Struga 3Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Wcześniej prowadziłam ciążę u ginekologa w Salve, który niestety zakończył pracę w tej placówce. Miałam problemy z ciążą - bardzo niskie AFI, liczne zwapnienia na łożysku. Musiałam wybrać innego lekarza prowadzącego. Sugerując się, że do Klaudii Krygier są krótkie terminy - zapisałam się.
   Na moją prośbę o wystawienie skierowania na USG dobrostanu płodu - ginekolog zareagowała bardzo obcesowo. Dodając, że nie musiałam wybierać Jej na lekarza prowadzącego. Po wykonanym USG - trafiłam na patologię ciąży do jednego z łódzkich szpitali, gdzie spędziłam 3 tyg. Poród zakończył się cesarskim cięciem w 38tc Dodam również, że ginekolog Krygier była na wieczornym obchodzie w tym szpitalu, gdzie zupełnie nie zainteresowała się moim przypadkiem. Wręcz szybko wyszła z sali, w której przebywałam. Byłam na dwóch wizytach i nie polecam kobietom w ciąży, a wręcz przestrzegam. W takim stanie przeciwwskazany jest stres.
   Pani nieobecna... Ignorująca ważne informacje. Sama pracuję w służbie zdrowia i doskonale wiem jak powinna wyglądać opieka nad kobietą w ciąży, która jest zagrożona. Nie godzę się na taką opiekę medyczną.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Maciej Stańczyk

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Salve Medica

   Do Pana Doktora trafiłam pod koniec lutego z rozpoznaniem nowotworu inwazyjnego piersi. Byłam przerażona i załamana. Pan Doktor uspokoił mnie, przedstawił całą procedurę leczenia, zaplanował wszystkie jej etapy, w najkrótszym z możliwych terminów przeprowadził operację i pokierował dalszym procesem leczenia. Pan doktor jest świetnym chirurgiem onkologiem, a także bardzo życzliwym i empatycznym człowiekiem. Cierpliwy w stosunku do pacjentów spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. W procesie leczenia daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo dobrym, zaangażowanym w swoją pracę specjalistą.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miły i empatyczny człowiek i lekarz. Jestem pełen uznania dla profesjonalizmu i wiedzy Pana Doktora. Wizyty oraz zabieg chirurgiczny przeprowadzone idealnie, zakończone pełnym sukcesem. Bardzo dobry przykład do naśladowania. Szacunek i uznanie ! J. Janczak

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Tomasz Jarzębski

  Ginekolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: USG ciąży

   Pan Doktor chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Na bieżąco opowiada co widać w trakcie badania. W gabinecie przyjazna atmosfera.

  • A
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: USG ginekologiczne

   Pan doktor jest spokojny, skupiony, kompetentny, rzetelny.
   Oby takich lekarzy było więcej.
   Dziękuję za wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania