Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie

  94-029, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sofija Mandryka-Stankewycz

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: SALVEUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani dr uratowała mi życie stwierdzając ciążę pozamaciczną i wysyłając natychmiast do szpitala. Dokładnie wyjaśniła co będzie działo się dalej i co czeka mnie w szpitalu. Dzięki jej fachowości i szybkiej reakcji udało się usunąć nieprawidłową ciążę i powstałego krwiaka 5 cm zagrażającego mojemu życiu. Świetny lekarz, który nie boi się przekazać pacjentce złych informacji oraz zmobilizować ją do szybkiego działania. Bardzo polecam.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Inny

   Do Pani doktor chodziłam na usg ciąży. przede wszystkim jest bardzo dokładnym i rzetelnym lekarzem. Badania nie były wykonywane w pośpiechu. odpowiadała na każde moje pytanie i sama wszystko bardzo dokładnie tłumaczyła. z czystym sumieniem polecam Panią doktor

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Strużycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof Strużycki

   Z wielu lekarzy, jakich poznałam w mojej drodze do macierzyństwa, mogę każdemu rekomendować pana dr.
   Spostrzegawczy, solidny, profesjonalny, zawsze w kontakcie z pacjentką.Swoją pracę wykonuje ponad powszechnie przyjęte standardy.

  • M

   Pan doktor robiąc usg piersi, nie zobaczył na obrazie guzka wielkości 2cm. Twierdził, że nic tam nie ma. Naprowadzony palcem na miejsce zmiany stwierdził, że to normalna struktura w piersi, ewentualnie jakiś maleńki włókniak i mam sobie tym nie zawracać głowy. Do kontroli za rok. Zero wydruku z opisem badania, żadnego zalecenia biopsji lub chociaż konsultacji z onkologiem, nic.
   "Maleńki włókniak" okazał się rakiem.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Bartosz Leśniowski

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: ból w klatce piersiowej, objawy refluxu

   Lekarz kompletnie zbagatelizowal moją sprawę. Trafiłam do niego bardzo osłabiona, po pierwszym ataku refluksu, bardzo silnym, gaz z kwasu żołądkowego dostał się do przepony i bół w klatce piersiowej niemal mnie rozrywał. Nie miałam żadnej zleconej gastroskopii, lekarz beż absolutnie żadnych badań stwierdzil, że mamy na pewno GERD i dał max dawki silnych leków, które łykałam przez mc. Potem szczęsliwie trafiłam do innego lekarza, gastroskopie GERDU nie wykazała, a skutki uboczne przepisanych leków odczuwam do dziś. Do dziś nie rozumiem, jak lekarz bez zobaczenia od wewnątrz przy pomocy gastroskopii mógł stwierdzić gerd na 100%. Ano nie mógł. Tylko wtedy mu zaufalam. Mój błąd. Lekarza zdecydowanie nie polecam.!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem z jakim miałam kontakt - od którego faktycznie odczułam chęć pomocy. Poświęca czasu tyle, ile potrzeba pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Kazimierak

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo fajny lekarz. Poświęcił mi dużo czasu, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Pomocny i serdeczny.

  • P

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty,tak jak oczekiwałam dostałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania,na pewno polecę lekarza moim znajomym,,,

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Wiesław Tyliński

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłam na pierwszej wizycie u dr sugerując sie jedynie opiniami z tego portalu... Dr jest Pan moim ulubieńcem! Bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość ☺ w skrócie- subtelne, wnikliwe podejście do pacjentki, dbałość o komfort w trakcie przebiegu badania, jasne i rzetelne przekazanie wiedzy medycznej. Najlepszy ginekolog-człowiek z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Gorąco polecam !!!!!????????????????

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacja z USG

   Lekarz bardzo kompetentny, niezwykle życzliwy , pomógł rozwiązać ważny problem mojej mamy. Bardzo pomocny i konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Martyna Sikora

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • O
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Intima Art&Este

   Wizytę oceniam bardzo wysoko, przeprowadzona w miłej atmosferze, nie czuć dyskomfortu związanego z badaniem. Pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnione i omówione. Oby więcej takich lekarzy!

  • O
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani doktor bardzo mila, wytlumaczyla na czym polega badanie jak i problem z ktorym sie zmagam. profesjonalne i ludzkie podejscie do pacjenta. bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Michał Krysicki

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • J

   Uważam, że to świetny lekarz. Robi bardzo szczegółowy wywiad z pacjentem, co rzadko się zdarza. Cierpliwie tłumaczy, co i jak. Polecam


 • Jolanta Sadurska

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Wspaniały lekarz z bardzo dużym doświadczeniem,i dużą wiedzą ,do pacjenta podchodzi z całym sercem.Jestem pacjentem Pani Doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolony,dzięki opiece Pani Doktor czuję się bardzo dobrze mam 77 lat.


 • Monika Agnieszka Górska

  Pediatra,

  • A

   Pani Doktor opiekowała się moim przedwcześnie urodzonym synkiem. W każdej rozmowie mogłam liczyć na pełną informację o stanie zdrowia synka, o wszelkich zmianach i planach. Pani doktor tłumaczy każde zagadnienie fachowo ale przystępnym językiem.
   jest to osoba która bierze pod uwagę uczucia i emocje bez uszczerbku dla swojego profesjonalizmu. Korzysta zarówno ze swojej ogromnej wiedzy jak i doświadczenia. Działa szybko i sprawnie, nie lekceważąc przy tym niczego. Pani Doktor była dla nas ogromnym wsparciem. Życzę każdemu kontaktu tylko z takimi fachowcami, a Panią Doktor Monikę Górską gorąco polecam. Aneta z Maksiem

  • M

   Mam bardzo dobre zdanie o dr Górskiej, moja córeczka urodziła się w 26 tygodniu ciąży ze skrajnie niską masą urodzeniową. Pani Dr wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale i zrozumieniem każdą informację tłumaczyła z medycznego na polski przy okazji przedstawiając ewentualne konsekwencje. Jednak, co bardzo ważne w tak trudnej dla rodziców sytuacji, Pani Dr jest serdeczna i bardzo pomocna. Nie jesteśmy w stanie z mężem opisać swojej wdzięczności.


 • Andrzej Jerzy Kowalski

  Ginekolog, lek.

  • E

   Podpisuję się pod negatywnymi komentarzami.Nigdy więcej takich wizyt.Widzę,że nie mnie jedyną ten pan doprowadził do łez.Od początku czułam niechęć i negatywne nastawienie do mojej osoby,potwierdziły to dodatkowo ironiczne komentarze pod moim adresem. Dodatkowo zwracano się do mnie jakbym nie do końca była sprawna umysłowo, no ale widocznie takie wrażenie zrobiłam na tym panu.Wyszłam z gabinetu najzwyczajniej upokorzona,ale takie było widocznie zamierzenie tego pana.Takie są moje odczucia,dlatego jak najdalej od tego lekarza.

  • A

   Odradzam tego lekarza,badając mnie nawet nie zapytał czemu występuje u mnie krwawienie,czy to końcówka okresu,czy plamienie po hormonach.Recepty nie wypisał,gdyż jak stwierdził,może wypisać to każdy lekarz,mający uprawnienia.Czytając pozytywne opinie o tym Panu,mam wrażenie ,że piszą to Panie,które leczą sie prywatnie,bo nie jest zbyt miły.Nie dziwi mnie teraz czemu do innego ginekologa była kolejka,a do Pana K ,byłam tylko ja.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu