Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie

  94-029, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Strużycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof Strużycki

   Z wielu lekarzy, jakich poznałam w mojej drodze do macierzyństwa, mogę każdemu rekomendować pana dr.
   Spostrzegawczy, solidny, profesjonalny, zawsze w kontakcie z pacjentką.Swoją pracę wykonuje ponad powszechnie przyjęte standardy.

  • M

   Pan doktor robiąc usg piersi, nie zobaczył na obrazie guzka wielkości 2cm. Twierdził, że nic tam nie ma. Naprowadzony palcem na miejsce zmiany stwierdził, że to normalna struktura w piersi, ewentualnie jakiś maleńki włókniak i mam sobie tym nie zawracać głowy. Do kontroli za rok. Zero wydruku z opisem badania, żadnego zalecenia biopsji lub chociaż konsultacji z onkologiem, nic.
   "Maleńki włókniak" okazał się rakiem.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Wojciech Kazimierak

  Ginekolog, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Dr Kazimierak jest świetnym lekarzem. To była moja pierwsza wizyta i wrażenia mam takie: rzeczowo , pełen profesjonalizm, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ARTMEDISUsługa: prowadzenie ciąży

   Na wstępie bardzo chciałam Panu podziękować.
   Trafiłam do doktora z polecenia mojej dotychczasowej Pani ginekolog, która prowadziła moją ciążę. Doktor Kazimierak jest specjslistą na najwyższym poziomie. Poświęca bardzo dużo czasu swojej pacjentce, a jak coś się dzieje to tego nie bagatelizuje. Rzeczowy lekarz, odpowie na każde pytanie pacjentki. Będę Pana polecać każdej przyszłej mamie.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Tomasz Ochędalski

  Ginekolog, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w ŁodziUsługa: ciąża

   Polecam Pana Profesora. Kompetentny, konkretny lekarz. Gdyby nie jego opieka i profesjonalne podejście nie było by na świecie mojego Maluszka. Dziękujemy.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

   Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi za prowadzenie mojej ciąży i rozwiązanie jej przez cesarskie cięcie w dniu 17.07.2018 r. Wdzięczna pacjentka Monika D. z córką Wiktorią. Polecam opiekę Pana Profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Bartosz Leśniowski

  Gastrolog, Proktolog, Internista, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacje proktologiczne

   Lekarz sympatyczny, kompetentny wszystko spokojnie tłumaczy, wyjaśnia, radzi, jestem zadowolona polecam wizytę u tego lekarza

  • M
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: ból w klatce piersiowej, objawy refluxu

   Lekarz kompletnie zbagatelizowal moją sprawę. Trafiłam do niego bardzo osłabiona, po pierwszym ataku refluksu, bardzo silnym, gaz z kwasu żołądkowego dostał się do przepony i bół w klatce piersiowej niemal mnie rozrywał. Nie miałam żadnej zleconej gastroskopii, lekarz beż absolutnie żadnych badań stwierdzil, że mamy na pewno GERD i dał max dawki silnych leków, które łykałam przez mc. Potem szczęsliwie trafiłam do innego lekarza, gastroskopie GERDU nie wykazała, a skutki uboczne przepisanych leków odczuwam do dziś. Do dziś nie rozumiem, jak lekarz bez zobaczenia od wewnątrz przy pomocy gastroskopii mógł stwierdzić gerd na 100%. Ano nie mógł. Tylko wtedy mu zaufalam. Mój błąd. Lekarza zdecydowanie nie polecam.!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wiesław Tyliński

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedinUsługa: badanie ginekologiczne

   Empatia, wysoka kultura osobista, uprzejmość i troska o pacjentkę to na pewno atuty Pana doktora. Dr Tyliński prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze udzielał odpowiedzi na stawiane pytania, rzetelnie i klarownie tłumaczył wszystkie zalecenia i przeciwskazania, nie bagatelizował wątpliwości jakie nachodzą przyszłą mamę. Badania wykonywane były z należytą uwagą i zgodnie ze wszystkimi potrzebami.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedinUsługa: problemy poporodowe

   Ciepły, sympatyczny i bardzo pomocny lekarz. Dokładnie objaśnia istotę problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić!

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Michał Krysicki

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • J

   Uważam, że to świetny lekarz. Robi bardzo szczegółowy wywiad z pacjentem, co rzadko się zdarza. Cierpliwie tłumaczy, co i jak. Polecam


 • Jolanta Sadurska

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Wspaniały lekarz z bardzo dużym doświadczeniem,i dużą wiedzą ,do pacjenta podchodzi z całym sercem.Jestem pacjentem Pani Doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolony,dzięki opiece Pani Doktor czuję się bardzo dobrze mam 77 lat.


 • Monika Agnieszka Górska

  Pediatra,

  • A

   Pani Doktor opiekowała się moim przedwcześnie urodzonym synkiem. W każdej rozmowie mogłam liczyć na pełną informację o stanie zdrowia synka, o wszelkich zmianach i planach. Pani doktor tłumaczy każde zagadnienie fachowo ale przystępnym językiem.
   jest to osoba która bierze pod uwagę uczucia i emocje bez uszczerbku dla swojego profesjonalizmu. Korzysta zarówno ze swojej ogromnej wiedzy jak i doświadczenia. Działa szybko i sprawnie, nie lekceważąc przy tym niczego. Pani Doktor była dla nas ogromnym wsparciem. Życzę każdemu kontaktu tylko z takimi fachowcami, a Panią Doktor Monikę Górską gorąco polecam. Aneta z Maksiem

  • M

   Mam bardzo dobre zdanie o dr Górskiej, moja córeczka urodziła się w 26 tygodniu ciąży ze skrajnie niską masą urodzeniową. Pani Dr wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale i zrozumieniem każdą informację tłumaczyła z medycznego na polski przy okazji przedstawiając ewentualne konsekwencje. Jednak, co bardzo ważne w tak trudnej dla rodziców sytuacji, Pani Dr jest serdeczna i bardzo pomocna. Nie jesteśmy w stanie z mężem opisać swojej wdzięczności.


 • Edyta Wlaźlak

  Ginekolog, dr n. med.

  • M

   Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani doktor, gorąco polecam zarówno jako lekarza jak i osobę, która wykazała się dużą cierpliwością w kontakcie ze mną. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności.
   Jestem zachwycona. Jestem po operacji plastycznej przedniej i tylnej ściany pochwy i krocza.

  • I

   Wczoraj byłam u p. Doktor z problemem wypadania macicy u mojej 83 mamy. Pani Doktor jest b. dobra w problemach uroginekologicznych i nie tylko. Założony pessar może uchroni mamę przed operacją. Pani Edyta poświęciła nam prawię 1 godzinę, była bardzo dokładna, spokojna i ciepła. Moja moma wyszła zachwycona.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Hanna Kubacka-Kowalska

  Pediatra,

  • A

   Pani Doktor rewelacyjna z super podejściem do noworodków. Dzieci w jej ramionach się uspokajały. Bardzo pomocna i opiekuńcza.

  • A

   Z pania doktor mialam do czynienia podczas pobytu w madurowiczu. Byla dla mnie bardzo nie przyjemna. Moje dziecko bolał brzuszek i czesto plakalo. Jedyne co doktor zalecila i sama wykonala to udraznianie przewodu pokarmowego wkladajac cewnik doodbytniczo ktore w niczym nie pomoglo. Jak zapytalam czy go to nie boli i po co to robic byla strasznie oburzona, ze jej przeszkadzam. Nie jestem z niej zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • M

  Dopiero co wróciłam po operacji do domu (leżałam na Oddziale Ginekologii Operacyjnej). Bałam się iść, bo słyszałam różne opinie, ale teraz mogę szczerze napisać, że polecam ten szpital. Szybkie przyjęcie, od razu badania, na drugi dzień operacja, opieka przed i po operacji non stop świetna, pielęgniarki uczynne. Naprawdę złego słowa nie dam powiedzieć. Zresztą na Oddział przyjeżdżały kobiety z całej Polski - bo dobrzy lekarze tu operują. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona i polecam!

 • D

  Szpital rewelacyjny! Swojego wyboru nie żałuję pod żadnym względem, fachowa opieka całego personelu.. W razie problemu zawsze można wybrać się do kogoś i zapytać, oddział perinatologii świetny, blok porodowy to samo, położne studentki niezwykle pomocne, będąc na oddziale z maluszkiem (3 piętro) każdy sympatyczny, położne przychodzą bez problemu gdy się zadzwoni.. Jeśli jeszcze się zdecyduję na kolejne dziecko to na pewno wybiorę Madurowicza!

 • L

  Szpital jak dla mnie rewelacja. Bardzo troskliwa i fachowa opieka, oczywiście są wyjątki (niektórzy lekarze na 1 piętrze), ale z całego serca mogę polecić oddział perinatologii (3 i 4 piętro) z profesorem Kalinką na czele. Jak rodzić to tylko w Madurowiczu. Tam przyszło na świat moje największe szczęście i następnym razem na pewno zdecyduję się rodzić na oddziale prof. Kalinki w tym szpitalu.