Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

Wileńska 37

94-029 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Wierzbowski Inny

  Lekarz, który szczegółowo wyjaśnił problem zdrowotny. Szczery, przesympatyczny, rzadko spotyka sie takie podejście do pacjenta


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jachymski Inny

  Pan doktor nie prowadził mojej ciąży ani nie przeprowadzał badań USG, ale... rok temu w sierpniu odbierał mój poród. Jestem mu ogromnie wdzięczna za godne traktowanie, opiekę i poświęcony czas. Pan doktor wykazał się anielską wręcz cierpliwością, bo niestety jestem dość marudnym osobnikiem. Dzięki niemu syn urodził się szczęśliwie drogami natury. Po porodzie zostałam bardzo fachowo zszyta i już po kilku godzinach mogłam normalnie siedzieć. Nie odczuwam żadnych negatywnych skutków nacięcia krocza. Dzięki Panu doktorowi miałam również możliwość kangurowania syna przez dwie godziny.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Skoczylas Inny

  Miałam styczność z doktorem w szpitalu na oddziale patologii ciąży. Trafiłam tam z powodu wysokiego tętna płodu. Jest to moja pierwsza ciąża, byłam przerażona. Doktor wykazał się brakiem empatiem i traktował mnie z góry. Kiedy zapytałam co powoduje wysokie tętno płodu w odpowiedzi uslyszalam" jeżeli pani myśli że takie tętno spowoduje ze wyjmę Pani dziecko z brzucha, to jest Pani w bledzie". Czym doprowadził mnie do łez. Do dziś mam traumę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesław Tyliński Inny

  Niesamowity człowiek, który z pasja i zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Miałam to częściej, ze Pan Doktor wykonywał mi CC. Zadbał o każdy szczegół, wróciłam bardzo szybko do siebie. Jego serce i dobro, zapamiętam do końca życia.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Urszula Kowalska-Koprek Poród

  Ja niestety nie mogę polecić pani profesor. Co prawda w wywiadzie skrupulatna i wydawałoby się, że grzeczna, ale te rzeczy nie mają znaczenia wobec braku empatii, apodyktyczności i podejmowania decyzji za pacjentkę, nie informując jej uprzednio o tym, co będzie się działo i jakie to może mieć konsekwencje.
  Do szpitala im. Madurowicza na oddział patologii ciąży trafiłam z powodu jednorazowego skoku ciśnienia (efekt białego fartucha) na 4 dni przed terminem porodu. W domu i szpitalu pomiary były w normie. Kolejnego dnia stwierdzono, że jest mało wód płodowych (na poziomie 6). Podjęto decyzję o rozpoczęciu wywoływania porodu (byłam w 39 tyg. ciąży) i założeniu cewnika Foleya (przynosi straszny ból narastający wraz z upływem godzin). Nie dało to oczekiwanych efektów, balonik nie wypadł, rozwarcie tylko 2 cm. Następnego dnia pani prof. najpierw stwierdziła, że cewnik nie pomógł i nie można podać mi oksytocyny, ale nagle podjęła decyzję o wykonaniu mi masażu szyjki macicy (!!!) bez uprzedzenia i pytania mnie o zgodę. Ból niemiłosierny, tak, że nie byłam nawet w stanie zaprotestować. Nie wiedziałam co się właściwie dzieje, zostałam zdjęta z fotela zalana łzami, a pani prof. zdobyła się tylko na: "proszę nie płakać, iść do siebie i się uspokoić...". Nigdy nie przeżyłam takiego upokorzenia. Najgorsze jest chyba to, że w gabinecie było 7 kobiet i wszystkie na to patrzyły z przyzwoleniem. O braku poszanowania intymności chyba nie muszę uświadamiać.
  Po masażu zrobiły się 4 cm, więc prof. stwierdziła, że nadaję się do podania oksytocyny. Podano mi 3 dawki, co zaskutkowało jedynie pęknięciem pęcherza płodowego (zero skurczów oraz rozwarcia) i koniecznością wykonania cesarskiego cięcia. Planowany poród miał być naturalny. Nie rozumiem skąd ten pośpiech i drastyczne metody indukcji na siłę w 39 tyg.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Guzowski

  Po swoich dość bogatych doświadczeniach z lekarzami, uważam, że dr Guzowski jest najlepszym jakiego do tej pory spotkałam. Zarówno jest profesjonalny i bardzo miły. Będąc pod jego opieką czułam się pewnie i bezpiecznie - gdyby nie jego obecność w szpitalu, to w każdy dzień płakałabym jak dziecko. Na porannym obchodzie zawsze był obecny, później też się zawsze pojawiał, żeby zapytać o samopoczucie. Jest bardzo cierpliwy i dokładny, trochę długo trwa to leczenie - ale pewnie tak być powinno.
  Nie wyobrażam sobie teraz leczyć się u kogoś innego. Normalnie się zakochałam .....


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Guzowski

  Pan Dr Guzowski to wspaniały, sympatyczny, kulturalny człowiek, kompetentny specjalista. Prowadził dwie moje ciąże. Pan dr jest świetnym specjalistą - przekonałam się o tym już w pierwszej ciąży (2014). Jednak teraz jestem pod ogromnym wrażeniem. Podczas ciąży wykonywał badania USG, weryfikował wszystkie wyniki badań. Wspólnie podjęliśmy decyzję o cc. Pan Dr perfekcyjnie wykonał u mnie cc (to drugie moje cc) - ten człowiek ma złote ręce. Po cc wykonanym przez Dr Guzowskiego już w szpitalu czułam się dużo lepiej niż po pierwszym cc, a po tygodniu wróciłam to ,,codziennej" sprawności (po pierwszym cc to ok. 3-4 tygodnie). W szpitalu spędziłam 5 dni i każdego dnia lekarz kontrolował mój stan zdrowia, dzięki temu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Pana Dr Guzowskiego polecam wszystkim kobietom, której szukają świetnego specjalisty z ,,ludzkim" podejściem do pacjentki. Panie doktorze serdecznie dziękuję za opiekę podczas ciąży, za perfekcyjnie wykonane cc i opiekę podczas pobytu w szpitalu. Justyna Z.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Guzowski

  Do szpitala Madurowicza trafiłam z obfitym krwawieniem.
  Mimo, że sytuacja była bardzo ciężka to będąc pod opieką takich lekarzy jak doktor Guzowski czułam się bezpieczna i pewna, że zostało zrobione naprawdę wszystko, aby mój stan został ustabilizowany .

  Ostatecznie w szpitalu spędziłam 5 tygodni i chciałam podkreślić ze nie byłam wcześniej pacjentką doktora Guzowskiego co daje mi możliwość obiektywnego spojrzenia na to co się działo.

  Dziś mija właśnie 3 tygodnie od mojego wyjścia ze szpitala, a mój stan zdrowia jest bardzo dobry. Profesjonalizm, doświadczenie i wyczucie doktora Guzowskiego zapewniło, że dziś mogę nadal pozytywnie patrzeć w przyszłość i planować bycie Mamą:)

  Pozdrawiam wszystkie Kobiety, które to czytają i zapewniam, że ten lekarz napewno wykorzysta cała swoją wiedzę medyczną żeby rozwiązać każdy problem.
  Karolina, lat 37.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesław Tyliński wysiłkowe nietrzymanie moczu

  Pan doktor Tylinski godny polecenia,umówiłam się na wizytę w Medkolu opowiedzialam o swoim problemie (wysilkowe nietrzymanie moczu).Pan doktor wypisał skierowanie do szpitala w którym pracuje i umówił mnie telefonicznie na zabieg.Przez cały pobyt w szpitalu interesował się moim samopoczuciem po wykonanym zabiegu,który wykonał. Mało jest lekarzy tak dbających o pacjentów. Polecam z całego serca...Renata.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Urszula Kowalska-Koprek Ciąża

  Dzięki Pani Profesor mam siódemke zdrowych dzieci, dorosłych już dzieci.
  Jest bardzo miłą, ciepłą osobą.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania