Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie

  94-029, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Strużycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof Strużycki

   Z wielu lekarzy, jakich poznałam w mojej drodze do macierzyństwa, mogę każdemu rekomendować pana dr.
   Spostrzegawczy, solidny, profesjonalny, zawsze w kontakcie z pacjentką.Swoją pracę wykonuje ponad powszechnie przyjęte standardy.

  • M

   Pan doktor robiąc usg piersi, nie zobaczył na obrazie guzka wielkości 2cm. Twierdził, że nic tam nie ma. Naprowadzony palcem na miejsce zmiany stwierdził, że to normalna struktura w piersi, ewentualnie jakiś maleńki włókniak i mam sobie tym nie zawracać głowy. Do kontroli za rok. Zero wydruku z opisem badania, żadnego zalecenia biopsji lub chociaż konsultacji z onkologiem, nic.
   "Maleńki włókniak" okazał się rakiem.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Bartosz Leśniowski

  Gastrolog, Proktolog, Internista, dr n. med.

  • U
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

   Z dr. n. med. Bartoszem Leśniowskim zetknęłam się w izbie przyjęć Szpitala im. Madurowicza w pewną niedzielę w późnych godzinach wieczornych. Przywiozłam tam prywatnym pogotowiem (państwowe odmówiło pomocy) moją 87-letnią mamę, cierpiącą na straszliwe i coraz bardziej uporczywe bóle, ponieważ domowe możliwości zwalczania bólu zostały wyczerpane – leki przeciwbólowe działały coraz krócej i coraz mniej skutecznie. Dr Leśniowski pełniący dyżur był poirytowany naszym pojawieniem się, był zdania, że do stosowanego leku należało dodać kolejny i w poniedziałek zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Obnażył pacjentkę i zlecił pielęgniarce pomiar temperatury i ciśnienia. Przed wyjazdem z domu mama zażyła leki przeciwbólowe, które jeszcze w izbie przyjęć działały. Lekarz cynicznie stwierdzał raz po raz, że jakoś chora nie skarży się na bóle i pytał, co on ma zrobić. Powiedziałam, że nie wiem i liczę na to, że jako lekarz powinien wiedzieć i że w szpitalu zapewne są lepsze możliwości zwalczania bólu niż w domu. Słowna przepychanka między nami trwała około 20 min, po czym dr Leśniowski kazał zamówić pielęgniarce transport powrotny. Myślałam, że śnię. Poprosiłam o pieczątkę z nazwiskiem lekarza, żeby wiedzieć z kim mam do czynienia. Nie otrzymałam, bo dr Leśniowski stwierdził, że będzie na wypisie. Po jakimś czasie spędzonym przy komputerze powiedział do pielęgniarki „ a niech tam, zrobimy badanie krwi” i polecił odwołać transport. Badanie CRP (białko C-reaktywne) wykazało wartość 340! Mama została przyjęta na oddział. Potem z internetu dowiedziałam się, że miałam do czynienia z doktorem nauk medycznych. Wstrząsające doświadczenie. Nic nie tłumaczy takiego zachowania lekarza.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacje proktologiczne

   Lekarz sympatyczny, kompetentny wszystko spokojnie tłumaczy, wyjaśnia, radzi, jestem zadowolona polecam wizytę u tego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Wojciech Kazimierak

  Ginekolog, dr n. med.

  • Ż
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Po pierwszej wizycie odnoszę bardzo dobre wrażenie. Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, zbadał mnie i przedstawił plan działania na czas do kolejnej wizyty. To wszystko z dużą życzliwością i uśmiechem na twarzy.

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi

   Wielki specjalista. Poznałam doktora Kazimieraka na sali operacyjnej gdy wpadł szybko by ratować
   mnie i moją macicę. Codziennie przychodził kontrolować
   mój stan. Jestem mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia!
   Sylwia Kokoszka-Owczarek

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Tomasz Ochędalski

  Ginekolog, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: ciąża

   Pragnę serdecznie podziękować za prowadzenie ciąży, opiekę i zainteresowanie w czasie ciąży, jak i po porodzie w szpitalu :) Pan profesor jest badzo milym i kompetentnym lekarzem. Zgłosiłam się do pana profesora po operacji wyłuszczenia mięśniaka, z problemem z zajściem w ciążę, a dzisiaj tulę w rękach moją kochaną 10-dniową córeczkę Julkę :) pozdrawiam, Ania Pawlik

  • Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w ŁodziUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan profesor prowadził moją ciążę od początku do końca. Dzięki niemu szybko trafiłam do szpitala i dziś panie profesorze jest Jakub 57 cm i 3100 kg przyszedł na świat drogą cięcia cesarskiego ale to może będzie okazja wytłumaczyć dlaczego. Jest pan konkretny, szczery i delikatny przy badaniu. Mògłby pan tylko częściej słać te swoje uśmiechy bo do twarzy panu z uśmiechem. Dziękuję za opiekę i na pewno pojawię się na kontrolę. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych zadowolonych pacjentek . Ewa Michalak

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Wiesław Tyliński

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacja z USG

   Kompetentne, autorytatywne podejście do pacjenta. Dokładne wytłumaczenie problemu. Spokojna tonacja głosu powoduje wysłuchanie zaleceń ze skupieniem i podjęcie dalszych kroków.

  • E
   Lokalizacja: Medin

   Najlepszy lekarz ever. Fachowy, kompetentny, rzetelny. Polecam z czystym sumieniem. Rodzilam u niego 2 lata temu, ciążę prowadził bez zarzutów, drugą ciążę tez chce aby prowadził on. Jestem pod ciagłą kontrolą.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Jolanta Sadurska

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Wspaniały lekarz z bardzo dużym doświadczeniem,i dużą wiedzą ,do pacjenta podchodzi z całym sercem.Jestem pacjentem Pani Doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolony,dzięki opiece Pani Doktor czuję się bardzo dobrze mam 77 lat.


 • Monika Agnieszka Górska

  Pediatra,

  • A

   Pani Doktor opiekowała się moim przedwcześnie urodzonym synkiem. W każdej rozmowie mogłam liczyć na pełną informację o stanie zdrowia synka, o wszelkich zmianach i planach. Pani doktor tłumaczy każde zagadnienie fachowo ale przystępnym językiem.
   jest to osoba która bierze pod uwagę uczucia i emocje bez uszczerbku dla swojego profesjonalizmu. Korzysta zarówno ze swojej ogromnej wiedzy jak i doświadczenia. Działa szybko i sprawnie, nie lekceważąc przy tym niczego. Pani Doktor była dla nas ogromnym wsparciem. Życzę każdemu kontaktu tylko z takimi fachowcami, a Panią Doktor Monikę Górską gorąco polecam. Aneta z Maksiem

  • M

   Mam bardzo dobre zdanie o dr Górskiej, moja córeczka urodziła się w 26 tygodniu ciąży ze skrajnie niską masą urodzeniową. Pani Dr wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale i zrozumieniem każdą informację tłumaczyła z medycznego na polski przy okazji przedstawiając ewentualne konsekwencje. Jednak, co bardzo ważne w tak trudnej dla rodziców sytuacji, Pani Dr jest serdeczna i bardzo pomocna. Nie jesteśmy w stanie z mężem opisać swojej wdzięczności.


 • Edyta Wlaźlak

  Ginekolog, dr n. med.

  • M

   Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani doktor, gorąco polecam zarówno jako lekarza jak i osobę, która wykazała się dużą cierpliwością w kontakcie ze mną. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności.
   Jestem zachwycona. Jestem po operacji plastycznej przedniej i tylnej ściany pochwy i krocza.

  • I

   Wczoraj byłam u p. Doktor z problemem wypadania macicy u mojej 83 mamy. Pani Doktor jest b. dobra w problemach uroginekologicznych i nie tylko. Założony pessar może uchroni mamę przed operacją. Pani Edyta poświęciła nam prawię 1 godzinę, była bardzo dokładna, spokojna i ciepła. Moja moma wyszła zachwycona.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Hanna Kubacka-Kowalska

  Pediatra,

  • A

   Pani Doktor rewelacyjna z super podejściem do noworodków. Dzieci w jej ramionach się uspokajały. Bardzo pomocna i opiekuńcza.

  • A

   Z pania doktor mialam do czynienia podczas pobytu w madurowiczu. Byla dla mnie bardzo nie przyjemna. Moje dziecko bolał brzuszek i czesto plakalo. Jedyne co doktor zalecila i sama wykonala to udraznianie przewodu pokarmowego wkladajac cewnik doodbytniczo ktore w niczym nie pomoglo. Jak zapytalam czy go to nie boli i po co to robic byla strasznie oburzona, ze jej przeszkadzam. Nie jestem z niej zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Inga Wójcik

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: objawy nadciśnienia tętniczego

   Bardzo empatyczna, miła i kompetentna Pani doktor. Spokojna i rzeczowa opieka. Udziela zarówno porady jak i nagany, co w moim przypadku było konieczne :-)

  • Bardzo dobry kardiolog, kompetentna, zna się na rzeczy. Wykryła wadę serca podczas badania echo. Godna polecenia


Opinie o placówce

 • M

  Dopiero co wróciłam po operacji do domu (leżałam na Oddziale Ginekologii Operacyjnej). Bałam się iść, bo słyszałam różne opinie, ale teraz mogę szczerze napisać, że polecam ten szpital. Szybkie przyjęcie, od razu badania, na drugi dzień operacja, opieka przed i po operacji non stop świetna, pielęgniarki uczynne. Naprawdę złego słowa nie dam powiedzieć. Zresztą na Oddział przyjeżdżały kobiety z całej Polski - bo dobrzy lekarze tu operują. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona i polecam!

 • D

  Szpital rewelacyjny! Swojego wyboru nie żałuję pod żadnym względem, fachowa opieka całego personelu.. W razie problemu zawsze można wybrać się do kogoś i zapytać, oddział perinatologii świetny, blok porodowy to samo, położne studentki niezwykle pomocne, będąc na oddziale z maluszkiem (3 piętro) każdy sympatyczny, położne przychodzą bez problemu gdy się zadzwoni.. Jeśli jeszcze się zdecyduję na kolejne dziecko to na pewno wybiorę Madurowicza!

 • L

  Szpital jak dla mnie rewelacja. Bardzo troskliwa i fachowa opieka, oczywiście są wyjątki (niektórzy lekarze na 1 piętrze), ale z całego serca mogę polecić oddział perinatologii (3 i 4 piętro) z profesorem Kalinką na czele. Jak rodzić to tylko w Madurowiczu. Tam przyszło na świat moje największe szczęście i następnym razem na pewno zdecyduję się rodzić na oddziale prof. Kalinki w tym szpitalu.