dr n. med.

Tomasz Tuchendler

Urolog, Biegły sądowy

92 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 122 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n. med. Tomasz Tuchendler ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w roku 2004. W roku 2008 z wyróżnienie obronił pracę doktorską z zakresu urologii onkologicznej na Uniwersytecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna, Przelew na konto więcej
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wizyta domowa od 170 zł
  Operacja stulejki od 1 200 zł
  Elektroresekcja guza pęcherza moczowego /turbt/ od 3 600 zł
  Wszczepienie protezy jądra od 2 700 zł
  Wytworzenie przetoki nerkowej od 1 100 zł
  Amputacja jądra od 2 700 zł
  Operacja żylakòw powròzka nasiennego od 1 700 zł
  Elektroresekcja prostaty /turp/ od 3 600 zł
  Usunięcie kamienia z moczowodu /ursl/ zabieg laserem od 4 000 zł
  Usg transrektalne stercza od 100 zł
  Wazektomia 2 000 zł
  Elektrokoagulacja kłykcin kończystych 350 zł
  Operacja ginekomastii 2 500 zł
  Cystoskopia od 500 zł
  Biopsja prostaty od 800 zł
  Operacja przepukliny od 3 300 zł
  Obrzezanie od 1 200 zł
  Punkcja torbieli od 400 zł
  Operacja krótkiego wędzidełka od 450 zł
  Uroflowmetria od 50 zł
  Wymiana drenu nefrostomijnego od 350 zł
  Zabieg nietrzymania moczu /sposobem tvt lub tot od 3 300 zł
  Elektroresekcja przezcewkowa guza pècherza moczowego /turb/ od 3 600 zł
  Cystolitotrypsja laserowa od 2 200 zł
  Iniekcje dopęcherzowe toksyny botulinowej od 1 900 zł
  Zwykła wizyta 150 zł
  Cystoskopia z biopsją pęcherza moczowego 700 zł
  Założenie/wymiana cewnika dj 800 zł

  więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem ogromnie zniesmaczony tą wizytą. Minimalne zainteresowanie pacjentem. Leki przepisywane z pamięci i na czuja. Brak wyczerpującego wywiadu i dogłębnej informacji. Wizyta w stylu osiedlowej przychodni.

  Lekarz poświęcił mi dwa razy po 3 minuty, najdłużej przepisywał dane z dowodu. Przyjęty byłem w biegu, pierwszy raz miał już pacjentkę która czekała na zabieg, za drugim razem przyjęty zostałem w trakcie wizyty pacjenta który na chwilę wyszedł z gabinetu.

  . Leki przepisano mi przy pierwszej wizycie na chybił trafił.
  Po otrzymaniu wyników przyjęto mnie drugi raz, Kazał odstawić pierwsze lekki, bo nie były jednak potrzebne ( ich koszt to 150 zł) i przepisano inne.

  Lekarz Tak się spieszył że w gabinecie nie poinformował mnie o wizycie kontrolnej. Abym się zjawił za 3 tygodnie, powiadomił mnie krzycząc do mnie w holu, kiedy byłem już w drzwiach wyjściowych z przychodni.

  Lekarz nie podał mi żadnych informacji jak teraz dbać o siebie. Diagnoza "zapalenie prostaty", nie mam pojęcia czy mam unikać wychłodzeń czy nie przegrzewać. Czy wolno mi chodzić na suanę, czy mogę uprawiać kolarstwo, czy góry to dobry pomysł... Jestem Alpinistą przemysłowym nie wiem czy wiszenie w uprzęży jest neutralne czy pogorszy mój stan zdrowia. Wszystkich informacji na temat profilaktyki szukam w sieci. Podczas wizyty byłem przejęty diagnozą, nie pomyślałem aby zapytać. Lekarz nie potrudził się nawet o standardowe "czy ma Pan jakieś Pytania".

  Czułem się jak u lekarza na NFZ, tyle tylko że wizyta była na drugi dzień i jej koszt wyniósł 250 zł z badaniami.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Umiejętności dr Tomasza oceniam bardzo wysoko. Rzeczowy i konkretny. Zabieg przeprowadzony szybko, sprawnie i stosunkowo bezboleśnie. Dwa dni po zabiegu jak na razie bez bólu i komplikacji. Jedyna rzecz do poprawy to brak ławeczki w przebieralni przy zabiegowym ale myślę że przy kolejnej wizycie już będzie :) zdecydowanie polecam dr Tomasza panom z problemem koniecznej korekty wędzidełka

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem po pierwszej wizycie. Wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie . Uważam, że Pan Doktor podszedł do moich problemów z zaangażowaniem i troskliwością , dokładnie wytłumaczył mi moje wyniki i podjął odpowiednie leczenie. Duży plus dla Pana Doktora za podejście do pacjenta, a przede wszystkim wysłuchanie co ma pacjent do powiedzenia i z jakimi dolegliwościami się zmaga. Posiada dużą wiedzę, przez co trafnie mnie zdiagnozował. Godny polecenia. Taki lekarz to skarb!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

  Polecam bardzo gorąco. Lekarz ten posiada bardzo dużą wiedzę, wie o czym mówi, odpowiada na każde pytania bardzo wyczerpująco oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była bardzo krótka ale rzeczowa. Pan Tomasz jest bardzo konkretnym lekarzem. Nie ma zbędnego gadania. Robi to co powinien. Wykonuje badania, stawia diagnozę, daje zalecenia. Ogólnie polecam dla szanujących czas.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Generalnie wizyta była sprawna i merytoryczna, szkoda trochę że wszystko jest na szybko i czuć że wizyta odbywa się z zegarkiem w ręku. Co do podejścia lekarza to nie mam uwag.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor bardzo konkretny i profesjonalny, zbadał i rozwiał moje wątpliwości a także odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam!

 • C

  Pan Tomasz jest konkretnym specjalistą. Od razu rozpoznał co mi dolega. Umówił się także na drugą, bezpłatną wizytę, aby dokończyć zabieg.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: badanie układu moczowego

  Profesjonalista, miły i rzeczowy. Dobry kontakt z pacjentem. Wzbudza zaufanie.
  Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry lekarz, konkretny a przy tym sympatyczny. Po ustaleniu diagnozy tlumaczy pacjentowi na czym bedzie polegalo leczenie. Trafna diagnoza- skuteczne leczenie. Polecam!

Pytania pacjentów (160)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Mój tata odebrał wynik PSA i ma 125. ma 80 lat. Niepokojące objawy, to częste oddawanie moczu w nocy również.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wskazana jest pilna konsultacja urologiczna i prawdopodobnie biopsja prostaty
  Pzdr TT

 • witam,

  chciałbym wykonać badania w celu weryfikacji chorób wenerycznych? najbardziej interesuje mnie rzeżączka, ponieważ większość objawów się zgadza, tj. upławy ropnopodobne z penisa, ból przy oddawaniu moczu, ból i pieczenie w stanie wzwodu!
  jakie badania powinienem wykonać i czy są one bardzo kosztowne?
  czy leczenie rzeżączki jest długim procesem?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zapraszam na konsultację
  Pzdr TT

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Tomasz Tuchendler ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w roku 2004. W roku 2008 z wyróżnienie obronił pracę doktorską z zakresu urologii onkologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2013 roku zdał Europejski Egzamin Specjalizacyjny z urologii /z najlepszą lokatą w Polsce/, uzyskując zaszczytny tytuł specjalisty urologa, FEBU / Fellow of the European Board of Urology/.
  Od 2005 roku dr Tuchendler prowadzi praktykę lekarską, a w 2009 roku utworzył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne T&T Medical.
  W swoim dorobku naukowym dr Tuchendler posiada liczne publikacje w liczących się czasopismach medycznych /Urologia Polska, Przegląd Urologiczny, Przegląd Seksuologiczny/, jest także autorem kilkunastu doniesień zjazdowych /min. nagroda dla najlepszej prezentacji sesji na dorocznym XXVII Zjeździe Sekcji Urologów Wojskowych Polskiego Towarzystwa Urologicznego W Ożarowie Mazowieckim.
  Dr Tuchendler specjalizuje się w operacjach z zakresu urologii onkologicznej i urologii małoinwazyjnej /zabiegi endoskopowe, operacje laparoskopowe, zabiegi urologii jednego dnia/.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • W swoim dorobku naukowym dr Tuchendler posiada liczne publikacje w liczących się czasopismach medycznych /Urologia Polska, Przegląd Urologiczny, Przegląd Seksuologiczny/