O nas

Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów diagnostycznych i operacji w trybie jednodniowym. Zapewniamy swoim pacjentom doskonałą opiekę zdrowotną w komfortowych warunkach.

Jesteśmy placówką rodzinną oferującą szeroki zakres usług medycznych przeprowadzanych według najwyższych światowych standardów medycznych. W skład naszego Centrum wchodzi zespół lekarzy specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej i szpitalnej, a także dietetyk i psycholog kliniczny.

W ofercie Centrum znajdują się konsultacje i zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wykonujemy ambulatoryjnie biopsje cienkoigłowe (BAC) i biopsje chirurgiczne węzłów chłonnych – z badaniem histopatologicznym. Wycinamy znamiona barwnikowe, łagodne guzki w piersi oraz inne zmiany skórne. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w zakresie przepuklin pachwinowych z wszczepieniem siatki, operujemy ginekomastię. W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się m.in. diagnostyką naczyń szyjnych i kończyn dolnych (USG Doppler) oraz leczeniem żylaków metodą skleroterapii piankowej lub poprzez chirurgiczne usuwanie zmian sposobem Babcoka (stripping). Zespół chirurgów CM oferuje również wizyty domowe w zakresie konsultacji lekarskich, a także drobnych zabiegów chirurgicznych, leczenia odleżyn i przewlekłych ran oraz wszczepiania Esperalu (implantacja disulfiramu).

CM T&T Medical zaprasza na konsultacje i porady urologiczne. Oferujemy precyzyjną diagnostykę, w skład której wchodzi pełen zakres badań USG układu moczowego, biopsja stercza oraz cystoskopia i ureteroskopia (wziernikowanie pęcherza i moczowodu). W trybie jednodniowym leczymy operacyjnie m.in. stulejkę, wodniaka jądra, a także nietrzymanie moczu metodą TVT oraz TOT. Przezcewkowo usuwamy kamienie z pęcherza i moczowodu (również laserowo) oraz guzy pęcherza moczowego. Wykonujemy także elektroresekcję prostaty. Operujemy żylaki powrózka nasiennego.

W naszej poradni ortopedyczno-traumatologicznej specjaliści diagnozują i leczą pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Przeprowadzają kontrole poszpitalne, kwalifikują do zabiegów operacyjnych i wykonują iniekcje dostawowe. W zakresie chirurgii jednego dnia leczą m.in. zespół cieśni nadgarstka i palce strzelające. Usuwają również gangliony.

W naszym ośrodku oferujemy fachową opiekę na każdym etapie terapii, w tym konsultacje dla pacjentów przed i w trakcie leczenia onkologicznego. Kładziemy nacisk na profilaktykę i badania przesiewowe – zwłaszcza u osób genetycznie obciążonych.

Centrum Medyczne zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie chorób internistycznych, gastroenterologicznych i endokrynologicznych. Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, w tym funkcji wątroby, hormonów tarczycy oraz toksykologię. Wykonujemy USG jamy brzusznej, tarczycy i szyi, echo serca oraz zabiegi diagnostyczne pod kontrolą USG – biopsje cienkoigłowe tarczycy. Nasz nefrolog specjalizuje się w leczeniu chorób układu moczowego i nerek, w szczególności nefropatii cukrzycowej. Przeprowadzamy operacje wytworzenia nefrostomii. Diagnostyką i leczeniem chorób zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, schorzeń tkanki łącznej oraz mięśni zajmuje się reumatolog. Kwalifikuje do rehabilitacji i leczenia sanatoryjnego, a także leczy obrzęki i bóle stawowe.

W Centrum Medycznym T&T Medical prowadzimy konsultacje i leczenie psychiatryczne, obejmujące m.in. depresję, zaburzenia nastroju oraz uzależnienia. Oferujemy pacjentom terapię indywidualną. Współpracujemy także z psychologiem oraz dietetykiem.

Świadczymy całodobowe wizyty domowe w nagłych zachorowaniach, terapię schorzeń przewlekłych oraz konsultacje specjalistyczne i opiekę poszpitalną. Zapewniamy pacjentom również usługi pielęgniarskie i transport karetką w razie potrzeby. Prowadzimy całodobowe stacjonarne i wyjazdowe odtrucia alkoholowe.

Oferujemy naszym pacjentom krótkie terminy wizyt.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Giętki Cytoskop
 • Laser holmowy
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2389)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler wazektomia bez skalpela

  Przeżyłem :D polecam, naprawdę bardzo fajne podejście do pacjenta mimo dość krępującej wizyty i strachu - wyszedłem z uśmiecham :)

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler Wazektomia

  Wszystko w porządku, zabieg przebiegł szybko, bezboleśnie, otrzymałem wszystkie informacje na temat tego jak będzie wyglądał, jak postępować po itd. Na ocenę skuteczności potrzeba czasu, ale mam nadzieję, że ostatecznie będę zadowolony z wyniku podobnie jak z samej wizyty.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Fachowa ,rzetelna obsługa,szczegółowe informacje dotyczące problemu. Serdecznie polecam !!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Lekarz bardzo sympatyczny i widać że z dużą wiedzą sama klinika obsługa na wysokim poziomie na wizycie bada szczegółowo i wszystko wyjaśnia do badania cystoskopii zbierałem się ponad rok Doktor na wizycie wziął mnie na badanie z zaskoczenia i jakoś poszło poza tym Doktor z dużym poczuciem humoru ps.pozdrawiam Panią pielęgniarkę która asystowała przy badaniu gdyby nie jej profesjonalizm bardzo życzliwe podejście do pacjenta i przede wszystkim miła rozmowa chociaż ja byłem w mało komfortowej sytuacji badanie przebiegło ok.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Arkadiusz Gryglak USG doppler

  Bardzo kompetentny lekarz szczegółowo wszystko wyjaśnia polecam


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Tuchendler konsultacja proktologiczna

  Dzisiaj miałam pierwszą wizytę u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Leczenie wdrożone, za 2 tyg wizyta kontrolna. Lekarz konkretny, nie czułam zbyt dużego skrępowania, wszystko dobrze wytłumaczył i przepisał leki. Polecam osobom, które nie idą na pogawędkę do gabinetu a po realne działania


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Wszystko w jak najlepszym porządku.
  Szybkie i konkretne badanie.

  dr n. med. Tomasz Tuchendler

  dziękuję.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Tuchendler konsultacja proktologiczna

  Polecam. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnił i wdrożył leczenie.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Polecam panią doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Jest bardzo miła i życzliwa.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Jestem po pierwszej wizycie w klinice i jestem bardzo zadowolony. Doktor Tomasz bardzo rzeczowo wyjaśnił mój przypadek i dalsze leczenie. Czekam na kolejną wizytę.

  dr n. med. Tomasz Tuchendler

  dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania