Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do prz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne T&T Medical

Przyjaźni 6/U1

53-030 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów diagnostycznych i operacji w trybie jednodniowym. Zapewniamy swoim pacjentom doskonałą opiekę zdrowotną w komfortowych warunkach.

Jesteśmy placówką rodzinną oferującą szeroki zakres usług medycznych przeprowadzanych według najwyższych światowych standardów medycznych. W skład naszego Centrum wchodzi zespół lekarzy specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej i szpitalnej, a także dietetyk i psycholog kliniczny.

W ofercie Centrum znajdują się konsultacje i zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wykonujemy ambulatoryjnie biopsje cienkoigłowe (BAC) i biopsje chirurgiczne węzłów chłonnych – z badaniem histopatologicznym. Wycinamy znamiona barwnikowe, łagodne guzki w piersi oraz inne zmiany skórne. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w zakresie przepuklin pachwinowych z wszczepieniem siatki, operujemy ginekomastię. W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się m.in. diagnostyką naczyń szyjnych i kończyn dolnych (USG Doppler) oraz leczeniem żylaków metodą skleroterapii piankowej lub poprzez chirurgiczne usuwanie zmian sposobem Babcoka (stripping). Zespół chirurgów CM oferuje również wizyty domowe w zakresie konsultacji lekarskich, a także drobnych zabiegów chirurgicznych, leczenia odleżyn i przewlekłych ran oraz wszczepiania Esperalu (implantacja disulfiramu).

CM T&T Medical zaprasza na konsultacje i porady urologiczne. Oferujemy precyzyjną diagnostykę, w skład której wchodzi pełen zakres badań USG układu moczowego, biopsja stercza oraz cystoskopia i ureteroskopia (wziernikowanie pęcherza i moczowodu). W trybie jednodniowym leczymy operacyjnie m.in. stulejkę, wodniaka jądra, a także nietrzymanie moczu metodą TVT oraz TOT. Przezcewkowo usuwamy kamienie z pęcherza i moczowodu (również laserowo) oraz guzy pęcherza moczowego. Wykonujemy także elektroresekcję prostaty. Operujemy żylaki powrózka nasiennego.

W naszej poradni ortopedyczno-traumatologicznej specjaliści diagnozują i leczą pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Przeprowadzają kontrole poszpitalne, kwalifikują do zabiegów operacyjnych i wykonują iniekcje dostawowe. W zakresie chirurgii jednego dnia leczą m.in. zespół cieśni nadgarstka i palce strzelające. Usuwają również gangliony.

W naszym ośrodku oferujemy fachową opiekę na każdym etapie terapii, w tym konsultacje dla pacjentów przed i w trakcie leczenia onkologicznego. Kładziemy nacisk na profilaktykę i badania przesiewowe – zwłaszcza u osób genetycznie obciążonych.

Centrum Medyczne zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie chorób internistycznych, gastroenterologicznych i endokrynologicznych. Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, w tym funkcji wątroby, hormonów tarczycy oraz toksykologię. Wykonujemy USG jamy brzusznej, tarczycy i szyi, echo serca oraz zabiegi diagnostyczne pod kontrolą USG – biopsje cienkoigłowe tarczycy. Nasz nefrolog specjalizuje się w leczeniu chorób układu moczowego i nerek, w szczególności nefropatii cukrzycowej. Przeprowadzamy operacje wytworzenia nefrostomii. Diagnostyką i leczeniem chorób zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, schorzeń tkanki łącznej oraz mięśni zajmuje się reumatolog. Kwalifikuje do rehabilitacji i leczenia sanatoryjnego, a także leczy obrzęki i bóle stawowe.

W Centrum Medycznym T&T Medical prowadzimy konsultacje i leczenie psychiatryczne, obejmujące m.in. depresję, zaburzenia nastroju oraz uzależnienia. Oferujemy pacjentom terapię indywidualną. Współpracujemy także z psychologiem oraz dietetykiem.

Świadczymy całodobowe wizyty domowe w nagłych zachorowaniach, terapię schorzeń przewlekłych oraz konsultacje specjalistyczne i opiekę poszpitalną. Zapewniamy pacjentom również usługi pielęgniarskie i transport karetką w razie potrzeby. Prowadzimy całodobowe stacjonarne i wyjazdowe odtrucia alkoholowe.

Oferujemy naszym pacjentom krótkie terminy wizyt.

Nasza oferta

Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu powstało w 2010 roku. Do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy gabinety lekarskie, w których można skorzystać z porad specjalistów różnych dziedzin medycyny, a także kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych do wykonywania zabiegów i operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, w trybie procedury jednego dnia.


Od początku naszej działalności głównym założeniem centrum jest świadczenie najwyższej jakości usług, zgodnie ze standardami aktualnej wiedzy medycznej, w komfortowych dla pacjenta warunkach.


Pracujemy w myśl zasady mówiącej, że pacjent jest partnerem lekarza.


Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami – praktykami, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym renomowanych producentów. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Mając na względzie wygodę naszych pacjentów, jako jedni z pierwszych we Wrocławiu stworzyliśmy możliwość prowadzenia konultacji internetowych, a także internetową rejestrację wizyt, pozwalającą optymalnie i dogodnie dla pacjenta ustalić termin wizyty lekarskiej.


Oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, także w ramach wizyt domowych, jak również zabiegów w trybie procedury jednego dnia.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz sprzęt

 • Giętki Cytoskop
 • laser holmowy

Zabiegi

 • Implementacja Esperalu
 • Wazektomia

Badania

 • badanie USG Doppler żył
 • badanie USG jamy brzuszne
 • badanie USG układu moczowego
 • badanie USG serca
 • badanie USG piersi
 • badanie USG sutka
 • badanie USG tarczycy
 • badanie USG transrektalne stercza /TRUS/
 • badanie USG jąder
 • badanie USG Doppler tętnic
więcej

Choroby

 • Choroby urologiczne
 • Stulejka
 • Rak prostaty
 • Kłykciny kończyste
 • Żylaki powrózka nasiennego
 • Rak pęcherza moczowego
 • Profilaktyka urologiczna
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
1120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bernardeta Fryśna konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor jest przemiłą empatyczną osobą, która przeprowadza dokładny wywiad
  z pacjentem. Przystępnie wyjaśnia na czym polega dane schorzenie i jakie są metody jego leczenia. Czułam się naprawdę zaopiekowana
  i zadałam pytania dotyczące diety na które dostałam wyczerpującą odpowiedź.
  .

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Gorąco polecam, profesjonalny i rzeczowy lekarz. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienie wyników badań laboratoryjnych i USG

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Zostalem punktualnie przyjęty. Otrzymałem konkretne informacje i
  jasne wskazówki odnośnie dalszego postępowania.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Lekarz w porządku. Konkretny w temacie. Szybko zdobywa zaufanie pacjenta. Jak najbardziej osoba godna polecenia.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Lekarz przyjazny dla pacjenta, udziela dokładnych wyjaśnień, wywiad oraz badanie przeprowadzone w sposób szczegółowy. Osoba bardzo sympatyczna.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler wazektomia

  To już druga wizyta, w której powierzyłem swój „interes” w ręce Pana Tomasza. Bardzo uprzejmy, empatyczny, w szczegółach wyjaśnił zagrożenia i następstwa przeprowadzanych zabiegów. Zabieg od razu po konsultacjach lekarskich, czułem się bardzo komfortowo. Polecam każdemu.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Bernardeta Fryśna konsultacja gastrologiczna

  Jestem zadowolona. Pani doktor dużo tłumaczy, zadaje dużo pytań, widać, że interesuje się pacjentem.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor to kompetentna osoba, przeprowadziła szczegółowy wywiad, odpowiedziała na wszystkie pytania i rozwiała wątpliwości. Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Godna polecenia! Długo czekałam na wizytę, ale w żadnym aspekcie nie żałuje. Doktor jest osobą opanowaną, skupioną na problemie pacjenta, widać że słucha i chce działać. Jeszcze raz napisze polecem, warto poczekać.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler implantacja esperalu

  Bardzo pozytywnie oceniam wizyte .Polecam pełny profesjonalizm. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania