Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu powstało w 2010 roku. Do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy gabinety lekarskie, w których można skorzystać z porad specjalistów różnych dziedzin medycyny,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne T&T Medical

Przyjaźni 6/U1, Krzyki

53-030, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...

O nas

Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu powstało w 2010 roku. Do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy gabinety lekarskie, w których można skorzystać z porad specjalistów różnych dziedzin medycyny, a także kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych do wykonywania zabiegów i operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, w trybie procedury jednego dnia.

Od początku naszej działalności głównym założeniem centrum jest świadczenie najwyższej jakości usług, zgodnie ze standardami aktualnej wiedzy medycznej, w komfortowych dla pacjenta warunkach.

Pracujemy w myśl zasady mówiącej, że pacjent jest partnerem lekarza.

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami – praktykami, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym renomowanych producentów. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Mając na względzie wygodę naszych pacjentów, jako jedni z pierwszych we Wrocławiu stworzyliśmy możliwość prowadzenia konsultacji internetowych, a także internetową rejestrację wizyt, pozwalającą optymalnie i dogodnie dla pacjenta ustalić termin wizyty lekarskiej.

Oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, także w ramach wizyt domowych, jak również zabiegów w trybie procedury jednego dnia.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Bar-Rojek

  Internista, Reumatolog, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: przewlekły męczący kaszel

   Pani doktor stwarza u pacjenta
   przeświadczenie, że on, jego choroba i leczenie są dla Pani doktor sprawą o najwyższym priorytecie. Jest lekarzem o ogromnej empatii, z szacunkiem dla pacjenta. Uważnie słucha chorego, zadaje trafne pytania, udziela wyczerpującej informacji po badaniu. Jest lekarzem kompetentnym i doświadczonym, wzbudza zaufanie. Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i wyszłam z wizyty w przekonaniu, że mi pomoże.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Lekarz specjalista godny polecenia. Wywiad i badanie jakie Pani doktor przeprowadziła ze mną był bardzo rzetelny i praktycznie wyczerpał temat moich dolegliwości bez żadnego pośpiechu. Pani doktor podczas wizyty na bieżąco wszystko tłumaczyła w przystępnym języku. Mogę tylko życzyć wszystkim pacjentom wizyt u takich lekarzy(A najlepiej braku potrzeb na takie wizyty :) )

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Latacz

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo przyjemny lekarz,wszystko wytłumaczył,wyjaśnił oraz zalecił co do dalszego leczenia. Super indywidualne podejście do pacjęta . Polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Łatwo umówić wizytę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz rozwiązał problem pacjenta. Gdy będę potrzebować pomocy ortopedy, skorzystam z usług tego właśnie lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Mirosław Waplak

  Chirurg, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia na TęczowejUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan doktor bardzo miły i komunikatywny. Uspokoił mnie co do obrzmienia, które utworzyło się w miejscu uderzenia i długo nie chciało zniknąć. Po wizycie miałam pewne wątpliwości, bo opuchlizna utrzymawała się nadal, jednak po pewnym czasie ustąpiła - zgodnie z przewidywaniami lekarza. Pan doktor poinstruował mnie rónież co do dalszego postępowania w razie ponowienia problemu.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia na TęczowejUsługa: usuwanie ropni

   Zachęcony pozytywnymi opiniami na tym portalu wybrałem się do Pana Doktora na usunięcie dwóch ropni na głowie i muszę przyznać, że ani troche się nie zawiodłem, wręcz przeciwnie. Pan Doktor to znakomity specjalista, ponieważ uporczywe zmiany już nie nawróciły ale i też bardzo dobry człowiek. Widać, że jest oddany temu co robi, zawsze dokładnie odpowiadał na nurtujące mnie pytania i doszczętnie, krok po kroku, wyjaśniał co będzie robił i dlaczego. Wszystkie wcześniej przeczytane pozytywne opinie mogę o Doktorze z czystym sumieniem potwierdzić, a Panu Doktorowi życzyć dalszej i jak najdłuższej, owocnej pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewelina Tuchendler

  Lekarz Chorób Zakaźnych, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

   Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Ze spokojem wyjaśniła wszystkie moje obawy. Lekarz godny polecenia.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: badania diagnostyczne

   Miła i profesjonalna obsługa medyczna. Polecam i wrazie potrzeby skorzystam kolejny raz. Sprawna i szybko postawiona diagnoza.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Lidia Kostecka

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: szybkie przybieranie na wadze

   Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u pani doktor. Otrzymaliśmy konkretne informacje i wskazówki co dalej robić. Bardzo się chwali dokładne zbadanie pacjenta, szczegółowy wywiad z czego jestem również zadowolona. Czeka nas mnóstwo badań,ale liczy się zdrowie i dobro córki. Bardzo konkretna pani doktor.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: badania tarczycy

   Nasza pierwsza wizyta. Podejście pani doktor do córki wspaniałe. Wszystko dobrze wytłumaczone, zalecenia i badania. Całus i przytulenie córki przez Panią doktor na koniec wizyty fenomenalne. Jak najbardziej polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Dariusz Jagielski

  Kardiolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: problemy z sercem

   Pan doktor podczas wizyty byl przede wszystkim bardzo sympatyczny. Kompetentnie, jasno i rzeczowo wyjaśnił na czym polega mój problem z sercem. Czekam już jakiś czas na zabieg ablacji, którego bardzo się boję. Pan doktor sprawił, że zniknęły moje obawy i mój niepokój związany z zabiegiem.
   Wierzę, że będąc pod opieką pana doktora zacznę dużo lepiej funkcjonować.
   Pan doktor to świetny specjalista, którego wszystkim polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan Doktor reprezentuje wysoką kulturę osobistą, jest bardzo konkretny, umie wysłuchać, wytłumaczyć i zlecić niezbędną diagnostykę. Do Pana Dr Jagielskiego mam ogromne zaufanie, stąd jest moim kardiologiem z wyboru a nie z przypadku.
   Polecam gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Renata Tuchendler

  Endokrynolog, Internista, Biegły Sądowy, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   To moja kolejna wizyta u Pani Doktor. Jak zawsze konkretnie i rzeczowo. Wizyta odbyła się o czasie. Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo rzeczowa i profesjonalna Pani Doktor, tłumaczy wszystko w prosty sposób, bez zbędnych dywagacji. Wzbudza zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (145) o tym lekarzu


 • Arnold Karbowski

  Urolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja urologiczna

   Doktor sympatyczny, życzliwy, jednocześnie rzeczowy i konkretny. Profesjonalnie wykonał USG, tłumacząc, odpowiadając na pytania, rozwiewając moje wątpliwości. Określił kierunki dalszego działania i leczenia. Polecam wizyty u pana doktora.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja urologiczna

   Profesjonalne podejście Pana Doktora Andrzeja Karbowskiego. Konkretnie i szybko rozwiązał mój problem, z którym borykałam się 5 mieięcy. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Gryglak

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan doktor, podczas wizyty domowej nie zauważył u mojego Ojca odwodnienia, dysfunkcji nerek i zatrucia mocznikiem, odmówił wystawienia skierowania do szpitala nie widząc potrzeby hospitalizacji. W związku z bólami wymienił tramal na tramadol, oraz włączył antybiotyk ("profilaktycznie"). trzy dni później Ojciec zmarł na OIOM USK

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: USG doppler

   Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, lekarz sprawdził moje dolegliwości, wykonał USG, dal zalecenia. Oceniam pozytywnie

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Przemysław Otlewski

  Urolog, Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny. Usługa: Inny

   Wspanialy człowiek,lekarz z wieloletnim doświadczeniem i ogromną empatia.Zaangażowany i bardzo oddany swojej pracy.Z powodu moich przewleklych dolegliwości wielokrotnie w ciągu ostatnich lat bylam pacjentką Pana Doktora,dziękuję za pomoc,niesienie ulgi w cierpieniu oraz cierpliwośc kiedy bol odbiera chęć do zycia.Zapewne jeszcze wielokrotnie będę korzystała z porad dr.Przemyslawa jednak nie wątpie,ze zawsze otrzymam wszystko co najlepsze.Wdzięczna pacjentka

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PRZYJAŹNIUsługa: Inny

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadza badania w sposób rzetelny i przyjazny, adoptuje się do indywidualnych potrzeb chorego. Szybkie a przede wszystkim bardzo trafne decyzje, które są tu kluczowe. Ogromna komunikatywność i rzeczowość to kolejne plusy. Gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania