Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do prz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne T&T Medical

Przyjaźni 6/U1

53-030 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów diagnostycznych i operacji w trybie jednodniowym. Zapewniamy swoim pacjentom doskonałą opiekę zdrowotną w komfortowych warunkach.

Jesteśmy placówką rodzinną oferującą szeroki zakres usług medycznych przeprowadzanych według najwyższych światowych standardów medycznych. W skład naszego Centrum wchodzi zespół lekarzy specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej i szpitalnej, a także dietetyk i psycholog kliniczny.

W ofercie Centrum znajdują się konsultacje i zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wykonujemy ambulatoryjnie biopsje cienkoigłowe (BAC) i biopsje chirurgiczne węzłów chłonnych – z badaniem histopatologicznym. Wycinamy znamiona barwnikowe, łagodne guzki w piersi oraz inne zmiany skórne. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w zakresie przepuklin pachwinowych z wszczepieniem siatki, operujemy ginekomastię. W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się m.in. diagnostyką naczyń szyjnych i kończyn dolnych (USG Doppler) oraz leczeniem żylaków metodą skleroterapii piankowej lub poprzez chirurgiczne usuwanie zmian sposobem Babcoka (stripping). Zespół chirurgów CM oferuje również wizyty domowe w zakresie konsultacji lekarskich, a także drobnych zabiegów chirurgicznych, leczenia odleżyn i przewlekłych ran oraz wszczepiania Esperalu (implantacja disulfiramu).

CM T&T Medical zaprasza na konsultacje i porady urologiczne. Oferujemy precyzyjną diagnostykę, w skład której wchodzi pełen zakres badań USG układu moczowego, biopsja stercza oraz cystoskopia i ureteroskopia (wziernikowanie pęcherza i moczowodu). W trybie jednodniowym leczymy operacyjnie m.in. stulejkę, wodniaka jądra, a także nietrzymanie moczu metodą TVT oraz TOT. Przezcewkowo usuwamy kamienie z pęcherza i moczowodu (również laserowo) oraz guzy pęcherza moczowego. Wykonujemy także elektroresekcję prostaty. Operujemy żylaki powrózka nasiennego.

W naszej poradni ortopedyczno-traumatologicznej specjaliści diagnozują i leczą pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Przeprowadzają kontrole poszpitalne, kwalifikują do zabiegów operacyjnych i wykonują iniekcje dostawowe. W zakresie chirurgii jednego dnia leczą m.in. zespół cieśni nadgarstka i palce strzelające. Usuwają również gangliony.

W naszym ośrodku oferujemy fachową opiekę na każdym etapie terapii, w tym konsultacje dla pacjentów przed i w trakcie leczenia onkologicznego. Kładziemy nacisk na profilaktykę i badania przesiewowe – zwłaszcza u osób genetycznie obciążonych.

Centrum Medyczne zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie chorób internistycznych, gastroenterologicznych i endokrynologicznych. Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, w tym funkcji wątroby, hormonów tarczycy oraz toksykologię. Wykonujemy USG jamy brzusznej, tarczycy i szyi, echo serca oraz zabiegi diagnostyczne pod kontrolą USG – biopsje cienkoigłowe tarczycy. Nasz nefrolog specjalizuje się w leczeniu chorób układu moczowego i nerek, w szczególności nefropatii cukrzycowej. Przeprowadzamy operacje wytworzenia nefrostomii. Diagnostyką i leczeniem chorób zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, schorzeń tkanki łącznej oraz mięśni zajmuje się reumatolog. Kwalifikuje do rehabilitacji i leczenia sanatoryjnego, a także leczy obrzęki i bóle stawowe.

W Centrum Medycznym T&T Medical prowadzimy konsultacje i leczenie psychiatryczne, obejmujące m.in. depresję, zaburzenia nastroju oraz uzależnienia. Oferujemy pacjentom terapię indywidualną. Współpracujemy także z psychologiem oraz dietetykiem.

Świadczymy całodobowe wizyty domowe w nagłych zachorowaniach, terapię schorzeń przewlekłych oraz konsultacje specjalistyczne i opiekę poszpitalną. Zapewniamy pacjentom również usługi pielęgniarskie i transport karetką w razie potrzeby. Prowadzimy całodobowe stacjonarne i wyjazdowe odtrucia alkoholowe.

Oferujemy naszym pacjentom krótkie terminy wizyt.

Nasza oferta

Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu powstało w 2010 roku. Do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy gabinety lekarskie, w których można skorzystać z porad specjalistów różnych dziedzin medycyny, a także kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych do wykonywania zabiegów i operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, w trybie procedury jednego dnia.


Od początku naszej działalności głównym założeniem centrum jest świadczenie najwyższej jakości usług, zgodnie ze standardami aktualnej wiedzy medycznej, w komfortowych dla pacjenta warunkach.


Pracujemy w myśl zasady mówiącej, że pacjent jest partnerem lekarza.


Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami – praktykami, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym renomowanych producentów. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Mając na względzie wygodę naszych pacjentów, jako jedni z pierwszych we Wrocławiu stworzyliśmy możliwość prowadzenia konultacji internetowych, a także internetową rejestrację wizyt, pozwalającą optymalnie i dogodnie dla pacjenta ustalić termin wizyty lekarskiej.


Oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, także w ramach wizyt domowych, jak również zabiegów w trybie procedury jednego dnia.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz sprzęt

 • Giętki Cytoskop
 • laser holmowy

Zabiegi

 • Implementacja Esperalu
 • Wazektomia

Badania

 • badanie USG Doppler żył
 • badanie USG jamy brzuszne
 • badanie USG układu moczowego
 • badanie USG serca
 • badanie USG piersi
 • badanie USG sutka
 • badanie USG tarczycy
 • badanie USG transrektalne stercza /TRUS/
 • badanie USG jąder
 • badanie USG Doppler tętnic
więcej

Choroby

 • Choroby urologiczne
 • Stulejka
 • Rak prostaty
 • Kłykciny kończyste
 • Żylaki powrózka nasiennego
 • Rak pęcherza moczowego
 • Profilaktyka urologiczna
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Konsultacja i zabieg wykonany w czasie jednej wizyty szybko i bezproblemowo, jedyny minus to opóźnienie spowodowane duża ilością pacjentów.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Szybkie i dokładnie wytłumaczenie sytuacji. Podoba mi się że jest możliwość zrobienia usg na miejscu.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paweł Tuchendler konsultacja chirurgiczna

  Wizyta bardzo konkretna, profesjonalne podejście, wszystko wytłumaczone i pokierowanie co robić dalej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler konsultacja urologiczna

  Lekarz miły, sympatyczny, emanujący zaufaniem, daje jasne i klarowne odpowiedzi dotyczące leczenia, wskazuje dalszą drogę postępowania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta o pani doktor Dominiki jak zawsze punktualna. Odpowiedzi rzeczowe, a sama Pani Dominika pełna zrozumienia, empatii i życzliwości.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Renata Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Polecam, Pani Dr wdrożyła skuteczne leczenie, które szybko przyniosło rezultaty. W ramach wizyty było zrobione również USG tarczycy.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Przemiła Pani Doktor, wszystko rzeczowo wyjaśnione, odpowiadała na zadane pytania bez zadnego problemu polecam,


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Tuchendler konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo miła doktor o przyjemnym usposobieniu. To była moja pierwsza wizyta wiec trudno mówić o skuteczności leczenia ale oceniam wizytę pozytywnie


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Wasilewska konsultacja angiologiczna + USG

  Pani Doktor w sposób rzetelny podeszła do mojego problemu. Udzieliła wyczerpujących informacji, upewniała się, czy nie mam dodatkowych pytań. Wizyta trwała ponad pół godziny.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paweł Tuchendler Konsultacja

  Wszystko przebiegło super, Pan Paweł ma podejście odpowiadające moim potrzebom. Dodatkowo wytłumaczy to co powinien i więcej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania