Tomasz Szczerbiński, pediatra Kraków

dr n. med. Tomasz Szczerbiński

Pediatra, Alergolog

15 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Ruczaj 15d, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Leczenie nawracających infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych u dzieci Kompleksowe leczenie chorób alergicznych u dzieci Swoista immunoterapia ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Atopowe zapalenie skóry
  • Zapalenie płuc
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Alergologia
  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Doktor Szczerbiński ma wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców. Okazuje wielki szacunek i zainteresowanie małym pacjentom. Wywiad jest bardzo szczegółowy. Lekarz uspokoił mnie i nie przypisywał niepotrzebnych leków. Odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pan Doktor leczy moich obu bardzo chorowitych synów astmatyków przez ostatnie 20 lat. Jest absolutnie niezwykłym Lekarzem i Człowiekiem. Starszego dorosłego już syna wyprowadził z astmy dziecięcej, którą cały czas świetnie kontrolował. Zawsze służy też skuteczną poradą telefoniczną. Tylko dzięki wsparciu, empatii i zaangażowaniu Pana Doktora w leczenie synów jestem wstanie funkcjonować. Wszystkich innych specjalistów jacy leczyli nasze dzieci i nas ( laryngolog, endokrynolog) od czasu do czasu zmienialiśmy na kolejnych, gdy nie było widać efektów leczenia. Z Panem Doktorem jesteśmy od poczatku - wspomniane 20 lat -i my z jego pomocy nie zamierzamy rezygnować. Brak mi słów by wyrazić moją wdzięczność Panie Doktorze.
Ponieważ kolejne pola nie dają możliwości ich wypełnienia dodam, że korzystałam zarówno z wizyt w gabinecie jak i domowych, zarówno podczas ostrych zachorown anginy, zapalenia krtani z dusznościami, wirusówki, jak i z systematycznych rutynowych wizyt w gabinecie na Ruczaju.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z dwuletnim synem odwiedziliśmy 3 arelgologów, 3 pediatrów i 1 laryngologa, żaden z nich nie trafił z diagnozą. Syn był leczony objawowo co pomagało w niewielkim stopniu lub wcale. Przez rok miał cały czas katar plus raz lub dwa razy w miesiącu kaszel szczególnie uciążliwy w nocy trwający po dwa, trzy dni. Pan doktor na pierwszej wizycie trwającej znacznie dłużej jak 15min, dokładnym wywiadzie i zbadaniu syna zapisał nam antybiotyk na 4 dni. Obecnie jesteśmy po 2 tygodniach od leczenia, a ja już skaczę z radości. Nie ma żadnego pokasływania, katar znikł całkowicie co wcześniej było nie do wyleczenia, nawet jak nie było suchego kaszlu to katar był prawie zawsze. Polecam tego lekarza, solidny i bardzo sympatyczny. Wie jak postępować z dziećmi, na wizycie wiedział jak zająć synka żeby ten mu nie rozniósł gabinetu.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Bardzo dobry specjalista. Uczęszczamy do dr w razie potrzeby z synem od kiedy zaczęły nam się problemy z górnymi drogami oddechowymi. Doktor dobiera właściwe leczenie, w razie pytań odbierze telefon lub sam oddzwoni. Dokładnie bada dziecko i poświęca wystarczająco czasu na pacjenta.


C
Użytkownik zweryfikowany

Swietny specjalista, znam pana doktora 6 lat , to On w końcu wyleczył moje dziecko z nawracających, a właściwie wiecznie trwających infekcji, to dzięki temu że go znam zdecydowałam się na drugie dziecko, nigdy nie odmówił nam wizyty bez względu na dzien tygodnia i porę dnia


E
Użytkownik zweryfikowany

Prawie 18 lat temu przez przypadek trafiłam do Pana doktora z moim 7 miesięcznym synkiem. Dziecko miało atopowe zapalenie skóry, alergię pokarmową na mleko i jak się później okazało a w co żaden inny lekarz nie chciał uwierzyć, każdy inny myślał że jakaś wariatka bajki im opowiada - astmę nocną napadową. Dziecko w nocy kaszlało dotąd aż zwymiotowało i tak przez 2-3 godziny każdej nocy, aż prawie siniało. W dzień wyglądało normalnie jakby nic w nocy się nie wydarzyło.
Żaden lekarz, a było ich wielu nie uwierzył w moje słowa. Tego typu reakcje u dzieci w tamtych czasach były rzadkością, a przynajmniej bardzo mało się o nich mówiło. O internecie mało kto słyszał nie wspominając o komputerze. Jedynie Pan doktor Szczerbiński okazał się ludzkim człowiekiem. Sprawdził to co mówię. I prawdopodobnie dzięki niemu mam dzisiaj normalne zdrowe dziecko. Leczenie było bardzo długie, ale dziś z czystym sumieniem i z całego serca dziękuję Panu doktorze za okazane zainteresowanie, serce i dobre słowo. Serdecznie polecam każdemu Pana doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko leczy się u p. doktora już 4 lata. Alergię mamy w 100% pod kontrolą. Moje dziecko ma uczulenie na pyłki traw i drzew ale leczenie jest tak przeprowadzone, że nawet w okresie najsilniejszego pylenia nie ma żadnych objawów. Pan doktor jest człowiekiem miłym i życzliwym.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wedlug mnie genialny lekarz! Bardzo rzeczowy, kompetentny, bardzo pozytywnie nastawiony do dziecka. Stara sie z nim nawiazac kontakt, pogadac jak z kumplem. Skrupulanie dopytuje o szczgoly i stara sie dociec przyczyny, a nie tylko objawowo... Mowi na co nalezy zwracać uwage i jak sobie radzic. Mnie wyleczyl dziecko z wiecznych zapalen pluc, byl to koszmar, ktory dzieki niemu sie zakonczyl! Z calego serca polecam!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor wyprowadzil syna z wielu ciezkich objawow alergii. Konsekwentny, szczery, daje wszyskie potrzebne informacje i dziecku i rodzicom. Nigdy nie zaniedbal badania calego dziecka ! Za nami 9 lat dobrej wspolpracy, czego efektem jest minimalne zmiany na skorze, sporadyczne objawy astmy i bardzo malo lekow. Ufam Doktorowi w 100%. Przyjmowal nas tylko \'\'panstwowo\'\' a opieka jak w najlepszymprywatnym gabinecie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Opinia z dnia 30.05.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Leczenie nawracających infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych u dzieci Kompleksowe leczenie chorób alergicznych u dzieci Swoista immunoterapia ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Atopowe zapalenie skóry
  • Zapalenie płuc
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Alergologia
  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania