Dr n. med.

Tomasz Sroczyński

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Do Doktora Sroczyńskiego trafiłam z polecenia, prowadził moją ciążę i uważam, że był to bardzo dobry wybór lekarza prowadzącego. Bardzo kulturalny, miły, dokładny. Podczas każdej z wizyt miałam wykonywane dokładne usg, wywiad medyczny i zlecane niezbędne badania. Zawsze odbierał telefon bądź oddzwaniał więc trochę jestem zaskoczona opiniami o utrudnionym kontakcie. Spóźnienia to fakt, zdarzały się ale uważam, że to tylko mała niedogodność. Doktor powitał moja córkę na świecie jako pierwszy, więc doprowadził ciążę do końca ;-) polecam doktora. Ja się nie zawiodłam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Do Doktora Sroczyńskiego trafiłam z polecenia, prowadził moją ciążę i uważam, że był to bardzo dobry wybór lekarza prowadzącego. Bardzo kulturalny, miły, dokładny. Podczas każdej z wizyt miałam wykonywane dokładne usg, wywiad medyczny i zlecane niezbędne badania. Zawsze odbierał telefon bądź oddzwaniał więc trochę jestem zaskoczona opiniami o utrudnionym kontakcie. Spóźnienia to fakt, zdarzały się ale uważam, że to tylko mała niedogodność. Doktor powitał moja córkę na świecie jako pierwszy, więc doprowadził ciążę do końca ;-) polecam doktora. Ja się nie zawiodłam.

  • M

   Lekarz bardzo kulturalny i uprzejmy, co sprawia, że wizyty zazwyczaj przebiegały w bardzo spokojnej atmosferze. Prowadził moją ciążę. Jednakże zawsze przychodził spóźniony. Niestety nie było to jedynie spowodowane zobowiązaniami wobec szpitala, bo i na wizyty o 8 rano przyjeżdżał przynajmniej pół godziny spóźniony. Kontakt telefoniczny też był utrudniony, jako że często nie odbierał telefonu i nigdy nie oddzwaniał czy też odpisywał na wiadomości sms. Nie polecam wizyt w gabinecie na Bolesława Śmiałego 1, bo doktor korzysta tam ze słabego aparatu USG, który dodatkowo nie posiada możliwości wydrukowania zdjęć płodu. Dodatkowo fotel ginekologiczny jest tam okropnie niewygodny. Przez to że lekarz ten ma wiele pacjentek i zawsze przyjeżdza spóźniony, podczas wizyt o późniejszych godzinach (18-20) niestety bardzo się spieszy i usiłuje nadgonić brakujący czas. Przez to podczas mojej ostatniej wizyty u doktora w 38 tygodniu bagatelizował moje pytania i nie chciał rozmawiać o porodzie. Twierdził że jeszcze jest za wcześnie i kazał mi się zgłosić za tydzień znowu na wieczorną wizytę. Córeczkę urodziłam parę dni później, więc do tej wizyty nie doczekałam. A niestety te pare ostatnich dni ciąży przeżyłam w wielkim stresie, ponieważ była ułożona miednicowo, a pan doktor mnie wystraszył, iż lekarze mogą ode mnie wymagać porodu siłami naturami, jako że jest to kolejna ciąza. Oczywiście miałam cesarskie cięcie i lekarze w szpitalu wyśmiali takie pomysły, ale ja te ostatnie pare dni przed porodem wspominam koszmarnie, ponieważ tak się bałam porodu naturalnego w tej sytuacji.

  • M

   Doktor Sroczyński to najlepszy z ginekologów z jakimi kiedykolwiek miałam doczynienia! Prowadził moja pierwsza ciąże. Na wizycie poświęcał mi 100% czasu, tłumaczył dokładnie wszystko co pokazuje sie na monitorze usg. Dostępny pod telefonem o każdej porze, zawsze udzieli rady i pokieruje w stresującej sytuacji. Gdy byłam hospitalizowana, doktor kontaktował sie z lekarzami ze szpitala by mieć kontrole nad przebiegiem leczenia. Jest to lekarz pełen profesjonalizmu przy którym czuje sie komfortowo i bezpiecznie! Bardzo polecam!

  • P

   Bardzo dobry lekarz. Konkretny i profesjonalny. Prowadzi kolejną moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, fakt nie pozwala zbytnio tyć w ciąży co jest bardzo zdrowe i dobre (później nie trzeba tyle zrzucać kilogramów).

  • Z

   Bardzo nie miły lekarz ... !!!! Zgłosiłam się na badania żeby sprawdzić czy wszystko ok z moim maleństwem. Pan doktor zamiast zająć się tylko badaniem zaczął czepiać się mojej wagi i tym że mam troszeczkę więcej kilogramów.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Do dr. Sroczyńskiego uczęszczam od dobrych kilku lat, obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Zawsze miły i uśmiechnięty, cierpliwy, rzeczowy, kompetentny. Zleca wiele badań, podczas wizyt prowadzi dokładny wywiad, nie zbywa pacjentek, stąd pewnie spore opóźnienia, na które trzeba się po prostu nastawić. W razie jakichkolwiek obaw czy wątpliwości mogę do niego zadzwonić, zawsze odpowiada, bez względu na porę, a to w przypadku ciąży bardzo ważne. Szczerze polecam.

  • J

   Niestety dr Sroczyński badał mnie dwukrotnie i dwukrotnie wykazał się jedynie niewiedzą i dodatkowo brakiem wychowania. Za pierwszym razem nie potrafił pomierzyć przepływów u moich dzieci za pomocą USG i przez niego o mało nie miałam za wcześnie wykonanej cesarki . Przy drugim razie na szczęście już nie byłam w ciąży więc niewiele mógł już złego wyrządzić moim maluchom, ale był tak chamski i nieprzyjemny, że doprowadził mnie do łez. Potraktował mnie jak gówniarę. Byłam zmuszona do korzystania z jego opieki lekarskiej bo miał dyżur w szpitalu gdzie leżałam w ciąży, ale z własnej woli nigdy bym do niego na wizytę się nie wybrała. ODRADZAM TEGO LEKARZA

  • S

   Witam doktor SROCZYŃSKI jest wspaniałym lekarzem polecam każdej kobiecie i przyszłej mamie miałam możliwość bycie doktora pacjentkom i mimo że już nie mieszkam w SZCZECINIE tylko w TORUNIU jak tylko coś się dzieje jade do doktora na wizyte szczeże polecam

  • M

   Trafiłam do doktora Sroczyńskiego kilka tygodni temu. Nie będę opisywała z jakimi dolegliwościami, bo nie o to tu chodzi przecież. Dziś jestem po zleconych przez doktora badaniach ogólnego stanu zdrowia, łacznie z markerem nowotworowym i skierowniem do szpitala na operację. Dzięki Niemu oparacja odbędzie się w szpitalu, gdzie będzie dyżurował i nie ukrywam, że czuję się z tym komfortowo, bowiem dotychczasowe moje doświadczenia z ginekologami były średnio zadowalające, a pobyty w szpitalu mało konkretne. Z chęcią opiszę swoje odczucia po zabiegu, ale dziś chciałabym powiedzieć, że jest to, jak dobrze pamiętam, jakiś 15 ginekolog, który mnie badał i odpowiadał na moje pytania - nie mam mu nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie - zawdzięczam mu poszerzenie moich horyzontów w kwestii tego, co się ze mną dzieje, niczego nie narzuca, raczej podpowiada mozliwe rozwiązania, daje czas do namysłu, poświęca się bez reszty pacjentce podczas wizyty, nie ponagla, nie spieszy się - z tego pewnie wynikają te tzw. "opóźnienia", ale coś za coś... póki co jestem zadowolona i z lekkim niepokojem czytam niepochlebne opinie...

  • K

   Wspaniały lekarz!!!
   Prowadził moje 3 ciąże z czego 2 bardzo ciężkie. Mogłam liczyć na pomoc o każdej porze dnia. Obecnie mieszkam w Poznaniu i bardzo żałuje że ze względu na czas podroży nie mogę się nadal leczyć u dr.Sroczyńskiego.
   A odnosząc się do poprzedniego wpisu to sorki ale miał racje. Bo kobieta zaczynająca współżycie w wieku 18 lat powinna już dawno być po wizycie u ginekologa i pomyśleć o zabezpieczeniu, dzieci nie biorą się z powietrza.