Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Zapraszamy na stronę internetową centum medycznego Sonomed http://www.sonomedszczecin.pl

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (96)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska Inny

  Witam
  Co można napisać po wizycie u Pani Doktor? Pełen profesjonalizm, pełne wytłumaczenie mojego przypadku. Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Empatia godna polecenia innym lekarzom . Z wizyty jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany.
  Polecam z czystym sumieniem
  Pozdrawiam Tomasz

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Bednarski Inny

  Bardzo sympatyczny i przyjemny człowiek, szczegółowo omawia to co widzi na ekranie USG, oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans chirurgia rekonstrukcyjna

  Lekarz, który jako jedyny podjął się leczenia i uchronił przed amputacją palca u stopy. Lekarz z powołania. Polecam z całego serca!

  T
  Profil zweryfikowany
  Sonomed Inny

  Już kilka dobych lat temu byliśmy z mężem pacjentami p.dr Polanskiej.Jest wciąż tą samą osobą :przemiła sympatyczna i profesjonalistką w swoim zawodzie. Super lekarz,spokojna,cierpliwwa,z uwagą wysłucha i poradzi.I co bardzo ważne czas poświęcony pacjentowi jest "nielimitowany bo zdrowie pacjenta jest dla niej priorytetem. Cieeszę się,że są jeszcze wśród nas tak wspaniali lekarze

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska Inny

  Straciłam 400 zł za 10 minut w gabinecie. Na wynik lipazy doktor powiedziała że jest nie znacznie podwyższona i ze mam nie brać kreonu, bo trzustka i zołądek jest zdrowy. Nie wiem, po czym to stwierdziła pani doktor bo choruje na refluks dwunastniczo żołądkowy przepuklina rozworu przełykowego. Usg tylko zrobiła w okolicy wątroby… i powiedziala ze wszystko w normie. Rozpoznanie napisala nerwoból,
  Zalecenia fizjoterapia i skierowanie na rezonans kregoslupa piersiowego. Wszystko zgoniła na kregosłup. W opise usg napisala ze wszystkie narządy w normie nawet napisany jest pecherzyk żółciowy jak go nie mam. I reszta narzadow, których nie sprawdziła że są w normie. Śledziona napewno nie jest w normie bo od dziecka mam powiekszoną i na kazdym usg co robiłam był wymiar jej podany.
  Żadnych innych badan nie zaleciła, nawet wywiadu nie zrobiła.
  Nie polecam Anna Wiechowska-Kozłowska

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kosma Kozłowski Inny

  Jestem po zabiegu usunięcia żylaka. Dr Kozłowski i Jego personel to absolutna fachowość, empatia, cierpliwość i najlepsza opieka. Dziękuje Doktorze… Aga z Drawna.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Łobacz Inny

  Gorąco polecam Panią Doktor. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania, w gabinecie czułam się bezpiecznie. Badanie odbyło się w miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie wykonała badania, mówiąc co widzi na monitorze. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista!!!! Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska Inny

  Od pierwszych minut w gabinecie wiesz ze trafiles idealnie. Wspaniały lekarz i zapewne wspaniały człowiek. Polecam Panią doktor.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans Zwykła wizyta

  Na konsultację do Prof. Prowansa zostałam skierowana przez lekarza z Koszalina, skąd pochodzę. Podczas wizyty pan Profesor rzeczowo, w empatyczny i bezpośredni sposób zmotywował mnie do niezwłocznego podjęcia leczenia, za co jestem ogromnie wdzięczna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kosma Kozłowski Inny

  Niedawno miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków laserem diodowym (1470nmEVLA) . Pan Doktor wykonał zabieg bezbolesnie i bezstresowo. Przed zabiegiem i po zabiegu otrzymałam wszystkie ważne wskazówki i informacje i fachowa opiekę w centrum Medycznym Sonomed. Najnowszy sprzęt i idealne warunki w Centrum Med. Sonomed dla pacjentów. Bardzo polecam p. Kozłowskiego - jako lekarza z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bandurskiego 98, Szczecin Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania