Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128a

ul. Mickiewicza 128a

71-140, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Królewska

  Okulista, dr n. med.

  • K

   Bardzo miła i rzeczowa pani doktor z dobrym podejściem do dzieci. Badanie przebiegło szybko i bezstresowo dla dziecka a tym samym i dla mnie :).


 • Wiesław Kupiński

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • K

   Polecam, żeby wszyscy lekarze byli tak jak ON. Mądrość, empatia, życzliwość, uśmiechnięty, przecudowny, profesjonalista, grzeczny.

  • J

   Moja Mama leczy się u pana Dr.i jest bardzo zadowolona.Lekarz jest bardzo uprzejmy wysłucha pacjentkę i jak potrzeba bez problemu wypisze skierowanie do specjalisty.Polecamy

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Tomasz Urasiński

  Pediatra, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128aUsługa: niedokrwistosc u synka 7.5 miesiaca

   Bardzo kompetentny Doktor ktory posiada ogromna wiedze. Szczegolowo podchodzi do pacjenta. Bada pacjenta. Zbiera szczegolowy wywiad od momentu narodzin. Bardzo mily i serdeczny. Polecam serdecznie!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo ciepły i serdeczny lekarz pełen zainteresowania o zdrowie pacjenta. Pan Profesor jest bardzo zaangażowany w pomoc młodemu pacjentowi, ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicami. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wdzięczna za uzyskaną pomoc lekarską. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marcin Florczak

  Internista, dr n. med.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128AUsługa: USG / doppler tętnic kończyn dolnych

   polecem pana doktora, mily, kometentny i rzetelny przed i po badaniu zrobil wywiad wszystkich dotychczasowych chorob, pomogl w doborze kierunku leczenia


 • Teresa Butkiewicz

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Poszłam na wizytę do przychodni na ul. Staromłyńskiej z niewiadomego pochodzenia wykwitem na twarzy. Ta lekarka była uprzejma jedynie podczas pierwszej wizyty, gdy o nic nie dopytywałam, nic nie mówiłam, tylko zdałam się całkowicie na wypisaną receptę 100 zł maść - leki zaczynała wypisywać z najdroższej półki, zamiast zacząć od najtańszych... Finalnie kosztowało mnie to kilkaset wydanych złotych. Zwłaszcza, że nie umiała zdiagnozować problemu i wypisywała receptę za receptą w myśl, że któryś lek w końcu będzie trafiony. Czułam się jakby dokonywano na mnie doświadczeń, więc na kolejnych wizytach zaczęłam się niepokoić, bo nie było rezultatów leczenia tylko kolejne recepty, co jedna to droższa, a poprawy brak. Gdy o cokolwiek zapytałam czułam zdenerwowanie i to, że moja dociekliwość staje się niewygodna. P. Budkiewicz zrobiła się arogancka, nieprzyjemna, w sposób bardzo niekulturalny powiedziała mi, że robi mi łaskę przyjmując mnie z taką częstotliwością ( musiałam wracać, bo leki przepisywane przez nią zaostrzały problem i wywoływały ból na mojej twarzy ! ) a na moje pytanie, jaki to jest konkretnie problem z cerą - w końcu poszłam do specjalisty - odpowiedziała: "a skąd ja mam to wiedzieć"! Finalnie ta lekarka powiedziała mi, że jak mi się nie podoba to mogę nie przychodzić i zmienić lekarza.Toteż zmieniłam. Poszłam do innej przychodni, trafiłam na przesympatyczną Panią doktor i dziś problem mam zażegnany. Znowu mam ładna cerę. Dodam, że niewielkim nakładem finansowym. Można? Można! Także odradzam i nie polecam absolutnie!

  • P

   Masz krostki to dostaniesz słabą maść, masz pryszcze to dostaniesz mocną maść... to chyba motto Pani doktor. Czasem maścią wszystkiego się nie załatwi.
   Przyszedłem do Pani doktor na zabieg usunięcia pieprzyka, po czym spytałem się przy okazji czy mogłaby obejrzeć moją wysypkę na plecach, na co usłyszałem: `jedna wizyta jedna sprawa`. Coś tu chyba nie gra ;)
   Niepolecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mateusz Kacperski

  Ortopeda, dr

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Otrzymałam konkretną poradę oraz stosowne leki. Czekam na wizytę u ortopedy na NFZ ale nie radziłam sobie z bólem kręgosłupa szyjnego w którym są poważne zmiany dlatego udałam się na wizytę do tego lekarza . Jestem zadowolona z jej efektu.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Pan Doktor przyjmuje pacjentów w miłej atmosferze. Szanuj też czas pacjentów ponieważ zostałem przyjęty dokładnie o wyznaczonej porze. Doktor dokładnie z historią mojej choroby oraz wyjaśnił możliwe dalsze kierunki leczenia. Chociaż diagnoza ostateczna nie została postawiona to wiem dokładnie co dalej mam robić i jakie jeszcze badania wykonać.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Świtała

  Ortopeda, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: problem z kolanem

   Przemiły Pan doktor, wszystko wytłumaczył bez zbędnych dyskusji, jasna sytuacja i wiadomo co dalej robic. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12A

   Punktualnie. Bardzo fajny lekarz, wizyta w miłej atmosferze. Konkretna, szybka i trafna diagnoza. Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Witold Zieliński

  Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128AUsługa: konsultacja internistyczna

   Pełen profesjonalizm. Lekarz potrafił wysłuchać pacjenta, ale przede wszystkim pomóc. Polecam. Bez czekania i denerwowania się w poczekalni.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128AUsługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo sympatyczny i skrupulatny lekarz. Wprowadza bardzo miłą i swobodną atmosferę, dokładnie bada.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Magdalena Kacperska

  Pediatra, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44

   Do Pani doktor trafiliśmy w trakcie podróży, kiedy syn (4 miesiące) zaczął chorować, w momencie kiedy byliśmy przejazdem w Szczecinie. Pani doktor wnikliwie zbadała syna i odpowiedziała na wszystkie nasze wątpliwości. Na szczęście nie było to nic poważnego i rzeczywiście objawy niebawem ustąpiły, zgodnie z diagnozą.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128AUsługa: konsultacja pediatryczna

   rzeczowy lekarz. z dużą wiedzą . Zwróciła uwagę na wszystkie nurtujące nas pytania. Pani potrafiła poskładać informację o naszym maluchu w trafną diagnoze.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Przemysław Wróblewski

  Fizjoterapeuta, mgr

  • R

   Do pana Przemysława trafiłam z uciskiem i bólem odcinka lędźwiowego.Już od pierwszej wizyty potrafił wyczuć miejsce bólu.Niesamowicie sympatyczny,zajmuje się każdym obolałym odcinkiem ciała z należytą starannością.Bardzo polecam.