lek.

Tomasz Owczarski

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.tomaszowczarski.rehasport.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuję się… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.tomaszowczarski.rehasport.pl

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
  Specjalizuję się w leczeniu urazów sportowych i chorób zwyrodnieniowych stawów.
  Od 1999 roku jestem lekarzem kadry narodowej hokeja na trawie, współpracuję z Polskim Komitetem Olimpijskim, a od 2002 roku głównym lekarzem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • złamania
 • choroby stawów
 • urazy
 • uszkodzenia więzadeł
 • choroby stawu biodrowego
 • konsultacje ortopedyczne
 • Przeszczepy chrzęstno - kostne
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Rehasport ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  W grudniu 2016 r. poddałem się u Pana Doktora zabiegowi liposukcji i podania preparatu Lipogems do obu kolan . Zdiagnozowano u mnie zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych do tego stopnia że prawe kolano zakwalifikowano do endoprotezy . Pan Doktor zaproponował w cenie jednego zabieg na oba kolana gdyż prawe kolano uznał za zbyt zniszczone . W chwili obecnej to jest po 3 m-cach odczuwam znaczną poprawę stanu zdrowia . Oczywiście zabieg ten połączyłem z rehabilitacją na pływalni co w sumie przyniosło tak pozytywne rezultaty potwierdzone wykonanymi zdjęciami RTG stawów kolanowych . Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za wykonaną pracę i polecam tą metodę komórek macierzystych która być może uchroni mnie od operacji endoprotezy - czas pokaże jak będzie dalej -na razie jest super .

 • J

  Pan Doktor przeprowadził u mnie rekonstrukcję ACL, przed udzielił pełnej informacji o zabiegu, po codziennie przychodził i interesował się stanem zdrowia. Odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Lekarz z pasją. Pomimo bólu, potrafił rozśmieszyć i podnieść na duchu. Polecam z całego serca i serdecznie dziękuję.

 • We wrześniu 2014 r.byłam pacjentką na oddziale ortopedycznym w szpitalu im.W.Degi,miałam operację endoprotezoplastyki.Jestem b.zadowolona z przeprowadzonej operacji,z opieki lekarskiej.Dr.Owczarski jak i inni ortopedzi z tego oddziału jest b.dobrym specjalistą i człowiekiem z poczuciem chumoru,oprócz tego że naprawili mi staw biodrowy,zrelaksowałam sie psychicznie.

 • Osobiście nie chce współpracować z takim człowiekiem dla którego najważniejszym celem jest zebranie pieniędzy, a nie dobro pacjenta. Odwiedzając raz doktora, kazał przyjechać mi po 2 dniach po recepty. Oczywiście nie mógł wypisać ich od razu, wykręcając się ich brakiem. Prawdziwym celem było oczywiście zgarnięcie dwukrotnej sumy za wizytę.Zdecydowanie odradzam.

 • Popieram wszystkie pozytywne opinie i sama się do nich dołączam a także POLECAM Pana Doktora, który operował mnie 5 miesiecy temu. Z operacji jestem Mega zadowolona, Pan Doktor sprawił że wiem jak to jest żyć bez bólu i normalnie funkcjonować i cieszyć sie z życia. Za co Panu Doktorowi bardzo bardzo Dziękuję. A osobą które poszukuja NAJLEPSZEGO, PEŁNEGO PROFESJONALIZMU Ortopedy to jeszcze raz POLECAM I ZACHĘCAM do wybrania sie do Doktora Owczarskiego:), Pacjentka Marcelina

 • Bardzo dobry ortopeda, konkretny, o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Pan doktor robił mi artroskopię stawu kolanowego. Rewelacja, na drugi dzień chodziłem o kulach, po ośmiu dniach już bez. Bardzo wysoko oceniam również REHASPORT clinic. Pełen profesjonalizm !!!

 • Nareszcie ktos zdiagnozowal poprawnie co sie dzieje z biodrami mlodej kobiety...Poprawnie bo jego zalecenia pomogly. Poza tym super podejscie do pacjenta. W ogole niesamowity czlowiek.

 • Wreszcie ktos dobrze zdiagnozowal co sie dzieje z biodrami mlodej kobiety...dobrze, bo jest poprawa po jego zaleceniach. Super podejscie do pacjenta. Polecam!

 • Popieram w 100% wszystkie pozytywne opinie , mój mąż przeszedł już 2 operacje ( endoproteplastyka )i dzięki dr Owczarskiemu teraz żyje bez bóli i może chodzić . Dr Owczarski to nie tylko wspaniały lekarz, a także i człowiek: cierpliwy , zawsze pogodnie nastawiony , na wizycie nie czuliśmy się jak u lekarza ale jak u przyjaznego nam człowieka , który ze stoickim spokojem nie wypuścił nas z gabinetu , dopuki nie poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Dodam, że 1,5 roku przed trafieniem do dr mąż miał nierozpoznaną chorobą , gdy nastąpiło już rozpoznanie to przez kolejny długi czas jeździliśmy od lekarzy do lekarzy , którzy zamiast pomagać, błądzili lub szkodzili , na szczęście znaleźlimy dr Owczarskiego i nasz koszmar się skończył. My zawdzięczamy mu bardzo wiele , więc polecam i będę polecać zawsze ( a byliśmy już u niejednych lekarzy, więc mamy porównanie). Pozdrawiamy z Darłowa.

 • Oddając się w ręce lekarzy w obliczu komplikacji zdrowotnych, każdy z nas marzy, aby trafić w tzw. dobre ręce, czyli ręce profesjonalisty rozumiejącego pacjenta, który zrobi wszystko, aby uczynić jego życie lepszym (a w tym przypadku sprawniejszym). Poddając się w maju 2012 roku operacji kolana w klinice Rehasport w Poznaniu (prawie całkowity "remont" łącznie z re konstrukcją ACL - allograft) i kierując się bardzo pochlebnymi opiniami wśród aktywnych sportowo mieszkańców południowej Polski, trafiłam do Pana Doktora Tomasza Owczarskiego. Tę decyzję uważam za jedną z najbardziej trafnych w swym życiu, chociaż na pewno trochę spóźnioną.
  Profesjonalizm, dokładność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista i ujmująca osobowość Pana Doktora sprawiły, że dzisiaj, po paru miesiącach doskonałej rehabilitacji pod opieką wysoce wykwalifikowanej kadry rehabilitantów Rehasport, snuję plany o dalszych wyjazdach na narty, tańcu, tenisie i innych aktywnościach, o które miałam poważne obawy, a z których trudno byłoby mi zrezygnować.
  Istotnym atutem Pana Doktora Owczarskiego jest jego zainteresowanie pacjentem również po operacji (czego nie można powiedzieć o wielu chirurgach) i cierpliwość z jaką odpowiada na najbardziej dziwne pytania a do tego jeszcze zawsze z ujmującym uśmiechem. Pasja z jaką Pan Doktor podchodzi do leczenia i operacji nie dotyczy tylko ludzi młodych i sportowców, ale również z dużym zaangażowaniem pomaga w cierpieniach ruchowych ludziom starszym (również leczy moją mamę, dla której także jest dużym autorytetem), a to stanowi czasem duże wyzwanie.
  Panie Doktorze Owczarski! Również tą drogą pragnę Panu bardzo, bardzo podziękować za udaną operację oraz długotrwałe leczenie.
  Do tego sukcesu przyczynili się również bardzo fachowi rehabilitanci Rehasport - dziękuję Panu Barnabie, Maciejowi oraz Bartoszowi.