Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Klinika Rehasport jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Zorientowani jesteśmy na kompleksową pomoc pacjentowi od momentu urazu przez zabieg operacyjny po rehabilitację i powrót do pełnej sprawności funkcjonalnej.

Zaufały nam dziesiątki tysięcy pacjentów, a wśród nich także wielu wybitnych polskich i zagranicznych sportowców – Olimpijczyków, Mistrzów Świata i Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niespotykany dotąd w Polsce standard leczenia oraz obsługi pacjenta.

Zespół medyczny Rehasport Clinic tworzą ludzie, którzy z pasją oddają się temu co robią, bez względu na dziedzinę swojej specjalizacji. Skuteczna pomoc pacjentowi to nasz cel nadrzędny, którego osiągnięcie za każdym razem daje nam ogromną i tak cenną satysfakcję.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (58)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Tomasz Piontek konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Od września czekam z bólem pleców za telefonem aż ktoś do mnie zadzwoni w sprawie zabiegu ( słowa Pana doktora ) minęły ponad 3 miesiące nikt nie dzwoni.Ogólnie na diagnostykę wydałam ok.2500 tyś w Rehasport BRAWO super podejście do pacjenta.Czas szukać innego lekarza.Pozdrawiam

  dr hab. n. med. Tomasz Piontek

  Droga Pani
  Zawsze istnieje możliwość pomyłki, zdarzenia losowego.Z tego co rozumiem mieliśmy umówić się na zabieg operacyjny i panie z Ruchu Chorych nie skontaktowały się. Pewnie to mój błąd. Zawsze można napisać do mnie maila z prośba o wyjaśnienie gdyż jestem człowiekiem jak każdy. Może Pani napisać maila , pod adres dostępny na stronie Rehasport Clinic tomasz.piontek@rehasport.pl gdyż nie mogę skojarzyć Pani po imieniu Monika by napisać do Pani , wyjaśnić problem. Z poważaniem
  Tomasz Piontek

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Owczarski konsultacja ortopedyczna

  Poszłam do Pana doktora z rekomendacji z znajomych. W Poznaniu mówi się , że to najlepszy ortopeda. Duża wiedza fachowa, szczegółowość wyjaśnień a do tego przesympatyczny jako człowiek. Polecam z całego serca! Jestem bardzo zadowolona z leczenia i opieki, którą sprawował nade mną Pan doktor. Zawsze uśmiechnięty, zaangażowany, empatyczny, z poczuciem humoru, skupiony na pacjencie.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Tomasz Piontek konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  6! Ekspert w każdym calu z filozofią kontaktu i empatią włącznie - na bazie rzeczowej i obiektywnej kalkulacji faktów. Świetny lekarz, za którego logiką i wnioskowaniem będąc laikiem można fajnie podążać -przerywając pytaniami.
  Co więcej wygląda na to też że równy Gość, nie odrzuca ortopedycznych żartów


  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Tomasz Piontek konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Tragedia. Nie polecam nikomu. Do lekarza Piontka zostałam skierowana przez innego ortopedę, który wyjaśnił mi, że on przeprowadza zabiegi rozwiązujące problemy z biodrem. Wizyta, która kosztowała 352zl trwała 10min, z czego Tomasz Piontek był obecny 2 min- cały wywiad przeprowadzał ktoś inny (chyba student, który puszczał do mnie oczko). Lekarz nawet mnie nie zbadał a na mój problem z biodrem zalecił rehabilitacje. Więcej dowiedziałam się z internetu niż od lekarza Piontka. Wizyta to była ogromna strata czasu i pieniędzy. Odradzam.

  dr hab. n. med. Tomasz Piontek

  Witam
  Trudno odnieść mi sie do takiej opinii . Chętnie odpowiem Pani na watpliwości jeżeli Pani do mnie się zwróci gdyż zawsze pacjent jest dla mnie najważniejszy. Jestem przekonany , ze czas jaki poświęciłem Pani nie jest prawdziwy, a jeżeli uważam , ze najlepszym dla Pani rozwiązaniem jest rehabilitacja to jest prawda. Jeżeli sobie przypominam ( inicjały nie dają mi takiej pewności) umówiliśmy sie na kolejna wizytę jeżeli rehabilitacja nie przyniesie spodziewanego efektu. W takich schorzeniach jaki Pani ma zaczynamy najpierw od rehabilitacji ( może dać wyleczenia) a operacja artroskopia stawu biodrowego jest następnym etapem.
  Z wyrazami szacunku
  Tomasz Piontek
  mom mail w razie pytań to tomasz.piontek@rehasport.pl


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wolff konsultacja ortopedyczna
  Aktualizacja: Jestem już po 4 wizycie u Dr Mari Wolff - Pani Doktor zawsze jest uśmiechnięta zawsze chętna do pomocy i oferuje mi pomoc badania w mojej chorobie która jest nieuleczalna. Pani Doktor Wolff to wspaniały człowiek Anioł. Bardzo dziękuje Pani Doktor.

  Byłem na pierwszej wizycie u Dr Marii w Rehasport - jestem bardzo zadowolony Pani Doktor to uśmiechnięta empatyczna mądra kobieta - wykazała bardzo duża chęć pomocy i zaoferowała pomoc w dalszym leczeniu bardzo dziękuje . Adrian


  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Kotwicki konsultacja ortopedyczna

  Pan Profesor uratował naszą małą wtedy córeczkę od wielu komplikacji i operacji kręgosłupa. Dziecko w wieku 6,5 roku miało skrzywienie 28%, które bardzo źle rokowało. Przez 10 lat przyjeżdżaliśmy 500 km na wizyty ze strachem, ale podejście pana profesora do nas, empatia i niezwykła fachowość dodawała nam otuchy. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach i tak było! Dziękujemy panie Profesorze, nigdy nie zapomnimy ciepła i serdeczności, jakiej zawsze zaznawaliśmy w pańskim gabinecie! Leczenie już zakończone, dziewczyna wysoka i prosta. Dziękujemy też panu Tomkowi, za wspaniale wykonane według wskazówek pana profesora gorsety i tyle żartów i śmiechu! Może to dziwnie zabrzmi, ale kochamy Was!


  D
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Tomasz Piontek konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

  Leczyłem u Pana Docenta złamanie kości piętowej. Wszystkie terminy jakie Pan Doktor podawał w kwestii powrotu do normalnego chodzenia okazały się bardzo trafne. Od samego początku czuć spory profesjonalizm i fachowość, a to bardzo pomaga w zaufaniu do zaleceń Pana Doktora.
  Pojawię się jeszcze na kontroli w październiku bądź listopadzie:)
  BARDZO polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Osowski konsultacja ortopedyczna

  Bardzo profesjonalne podejście Pana doktora. Szczegółowe i jasne omówienie problemu.
  Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan doktor bardzo zaangażowany, poświęca dużo uwagi pacjentowi.
  Polecam w 100%


  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Zemlak konsultacja ortopedyczna

  Znakomity specjalista oraz wspaniały człowiek! Profesjonalne podejście, zainteresowanie pacjentem oraz trafna diagnoza. Mój staw skokowy w coraz lepszym stanie. Polecam serdecznie!


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wolff konsultacja ortopedyczna

  Byłem na kilku wizytach związanych ze złamaniem kości przedramienia po wypadku na rowerze. Po pierwszej miałem wykonany komplet badań i postawioną diagnozę. Super doradztwo w zakresie możliwych unieruchomień ręki (zamiast zwykłego gipsu) i z własnej inicjatywy skonsultowanie się z moim fizjoterapeutą. Po dwóch miesiącach ręka była jak nowa, a ubezpieczyciel bez najmniejszej dyskusji wypłacił odszkodowanie. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Plac Dwóch Miast 1, 80-334 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Górecka 30, 60-201 Poznań Pokaż w Google Maps
Szpitalna 43, 62-504 Konin Pokaż w Google Maps
Jasielska 14, 60-476 Poznań Pokaż w Google Maps
aleja Rzeczypospolitej 5, 02-972 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania