Adresy (4)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Żywnego 21a 120, Mokotów, Warszawa
Wizyty Lekarskie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Myśliborska 95, Białołęka, Warszawa
Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Półpasiec
 • Borelioza
 • Anemia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Pozaniu

Specjalizacje

 • Pediatria

Usługi i ceny

Konsultacja pediatryczna


ul. Chmielna 85/87, Warszawa

od 164 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Opinie od pacjentów

1.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zbyt dlugo utrzymujacy sie kaszel u dziecka

Pani doktor bardzo nam pomogła po ponad 2 tygodniowym kaszlu u córki i 2 wizytach u innych lekarzy. Po umówieniu się na wizytę w ostatniej chwili (45 min przed wizytą) dopiero pod gabinetem miałam chwilę żeby sprawdzić opinie. Szczerze mówiąc po przeczytaniu opinii byłam negatywnie nastawiona ale nie miałam innego wyjścia gdyz następne 3 dni byly wolne od pracy (niedziela + swieta) chciałam pomóc córce po kolejnym leku ktory nie dawał efektu. Pani była miła, przeprowadziła wywiad, wszystko wytlumaczyla i przepisała w końcu odpowiednie leki, które pomogły. Jestem zadowolona z wizyty, która odbyłam wraz z córką.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Warszawa Głęboki kaszel, chrypa u dwulatka

Byliśmy u lekarki i żałuje ze nie sprawdziłam opinii na tym portalu ponieważ się sprawdziła się w 100%. Lekarka stwierdziła ze to nic takiego i sama się wyleczy, kazała nie robić inhalacji ani nawet nie podać wit C!!! Po tygodniu nieliczenia temperatura 39 u dziecka!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87

Bardzo nie polecam Pani doktor. Skarzylysmy sie nie zmeczenie i sennosc , podejrzewajac cukrzyce lub problemy z insulina i proszac o skierowanie na krzywa cukrowo-insulinowa.Pani doktor z wielkim niezadowoeniem z powodu naszsj prosby, byla bardzo niemila i oschla, mimo wielu prosb , nie wystawila skierowan.Odpadla , ze obecna pogoda powoduje ogromne zmeczenie i sennosc oraz zaburzenia tarczycy ktore sprawdzalysmy tydzien temu i byly w normie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Byliśmy z dwulatką na dyżurze w Luxmedzie. Dziecko ledwo co stało na nogach po nieprzespanej nocy spowodowanej strasznym kaszlem oraz wymiotami. Pani Doktor nie przepisała żadnych lekarstw twierdząc, że " nie jest to klinicznie potwierdzone, żeby dawać dziecku syropy" i kazała dać się rozwinąć chorobie. Nie polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Utrzymujący się katar

Odbyłam wizytę w Medicover z dzieckiem, u którego od dłuższego czasu utrzymywał się katar. Pani doktor bardzo pobieżnie zbadała syna (8-miesięcy), bo stwierdziła, ze dziecko jest niespokojne i nie ma się co „siłować”. Na końcu diagnoza, ze to infekcja, z która mały poradzi sobie sam. Nie przepisała żadnych leków ani specjalnych zaleceń. Niestety 2 dni później dziecko dostało temperatury i skończyło się na antybiotyku. Osobiście nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przeziębienie

Przyszłam na wizytę kontrolną z 10mc dzieckiem po tygodniowej kuracji na przeziębienie (katar i kaszel, kuracja solą fizj). Dziecko kaszlało ale poza tym zachowywało się normalnie i nie miało temperatury. Pani doktor po osluchaniu rozpoznała zapalenie oskrzeli, zmiany na płucach i zapalenie ucha. Nakazała natychmiast zacząć podawać ogólny antybiotyk a na moje pytania, że jak to możliwe że zdrowo wyglądające dziecko bez temperatury jest w tak poważnym stanie odpowiadała, że dzieci mają słaby odruch kaszlowy, antybiotyk trzeba wypisać bo tam w płucach "aż się gotuje", " wypisuję antybiotyk bo potem rodzice mają do mnie pretencję, że dzieci nie zdrowieją". Na pytania o konrolę - skoro stan dziecka jest taki poważny mówiła, że kontroli nie trzeba, po prostu podam leki i więcej mam już nie wracać z dzieckiem. Nie zaufałam tej lekarce i tego samego dnia udałam się do innego lekarza na potwierdzenie diagnozy. kOazało się, że dziecko ma zwyczajny katar. Dzisiaj jestem tydzień po diagnozie pani doktor- dziecko inhalowałam tylko solą fizjologiczną zgodnie z zaleceniami drugiego lekarza i wszystkie objawy minęły. Przestrzegam przed wizytą u tej Pani - nie potrafiła postawić diagnozy, nie potrafiłała osłuchać dziecka i bez zastanowienia wypisała antybiotyk. Tylko dlatego, że nie posłuchałam zaleceń tej lekarki udało mi się uchronić dziecko przed niepotrzebnym braniem ciężkiego leku jakim jest antybiotyk.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu gorączka

Byłam dziś na dyżurze pediatrycznym w szpitalu na Banacha.
Bardzo pobieżnie badanie. Pani dr wprawdzie osłuchała dziecko ale do uszu zerknęła tylko dlatego , że poprosiłam. Nie bardzo była zainteresowana jak do tej pory przebiegała choroba dziecka i jakie leki brało dziecko. Stwierdziła że gorączka może trwać 7 dni. Leków nie przepisała żadnych. Coś tam mogę psiknął do nosa. I tyle. Stracony czas.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu męczący kaszel

Przestrzegam przed tym lekarzem. Przyjechaliśmy z córką na ostry dyżur Luxmed ze względu na jej ciągły, męczący kaszel. Pani doktor po osluchaniu stwierdziła że nic jej nie jest i przepisała lizaki na gardło. Całą noc córkę męczył kaszel- naprawdę bardzo intensywny. Następnego dnia znowu pojawilismy się na dyżurze zaniepokojeni stanem córki- naszczęście trafiliśmy na innego lekarza który zdiagnozował zapalenie płuc.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Goraczka, kaszel, ropiejace oko, bol ucha.

Bardzo pobieżnie badanie. Pani dr ledwo co osluchala dziecko, do uszu tez ledwo zerknela, o gardle nie wspomnę. Nie bardzo była zainteresowana jak do tej pory przebiegała choroba dziecka. Kaszel i gorączkę u dziecka zignorowala mimo że dziecko nie może spać w nocy z tego powodu. Jedyne co to dala receptę na krople do oczu. Stracony czas.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Luxmed Chmielna

Generalnie 5 tygodniowa córeczka i diagnoza naprawdę super.
Pani doktór wytłukaczyła że nie ma czym się martwić że wszystko to normalne objawy u takiego berbecia i że trzeba poprostu uzbroić się z kolkami w cierpliwość.
Na plus dla Pani doktór fakt że umyła ręce przed dotykaniem naszej córeczki ... co dla lekarzy Luxmedu jest rzadkością...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Półpasiec
 • Borelioza
 • Anemia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Pozaniu

Specjalizacje

 • Pediatria

Powiązane wyszukiwania