Teresa Buldecka-Woźniak

Endokrynolog, Ginekolog

166 opinii +dodaj

Umów wizytę
91 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Prowadzę leczenie chorób endokrynologicznych, Pacjentki przyjmuję w dwóch prywatnych gabinetach które znajdują się w Łodzi i Pabianicach. Zakres mojej pracy obejmuje diagnostykę i leczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
166 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-GinekologicznyUsługa: zaburzenia miesiączkowania

  Oceniam na 2. Pani doktor niestety nie znalazła przyczyny zaburzeń miesiączkowania, choć wydawało się na początku, że zna się na rzeczy.
  Przepisała leki, które nie były rozwiązaniem problemu.
  Była miła, jednak nie przyczyniła się do poprawy mojego stanu zdrowia.
  Nie polecam, nie odradzam, w zależności od problemu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny

  Długo się zastanawiałam czy wystawić opinię, ale po czasie myślę, że warto uprzedzić inne kobiety. Pani doktor gdy tylko padło słowo antykoncepcja zmieniła się z miłej na zimną i powtarzała, że leki antykoncepcyjne nie idą w parze z leczeniem niedoczynności tarczycy. Trochę mnie to zaskoczyło, ale skoro tak według niej jest to chciałam się dowiedzieć dlaczego. W odpowiedzi usłyszałam, że pani doktor nie wie na jakim poziomie jest moja wiedza z tego zakresu i zamiast cokolwiek wytłumaczyć uznała, że po co mam tracić czas. Nie zaproponowała żadnej alternatywy, na wyniki badań jakie ze sobą przyniosłam nie spojrzała tylko stwierdziła, że kończymy wizytę, bo przyszłam przecież tylko po tabletki i doprowadziła mnie do drzwi. Przynajmniej nie zainkasowała za to pieniędzy. Z gabinetu wyszłam przygnębiona, z uczuciem jakbym zrobiła coś złego, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa bez mamy u boku.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno - Ginekologiczny

  Pani Doktor holistycznie podeszla do mojej osoby. Nie tylko zlecila wykonanie badan pod katem zglaszanych problemow ale tez i dodatkowe konieczne badania. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny

  Polecam z całego serducha. Pani doktor jest ciepłą osobą, zaangażowaną w swoją pracę. Przeprowadza bardzo długi, wnikliwy wywiad. Z ogromną troską i zainteresowaniem zajmuje się pacjentkami.

 • A

  Przesympatyczna, dokładna, delikatna Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu i wyjaśniła wszystko bardzo logicznie, rozpisała stosowanie leków i zleciła badania.Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny

  Leczyłam się u Pani doktor przez wiele lat, ponieważ miałam guzki w tarczycy. Zawsze pamiętała o kontrolnych badaniach i dzięki temu zostałam zoperowana na czas. Obecnie korzystam z wizyt ginekologicznych. Jestem zadowolona, ponieważ otrzymałam skierowania na badania i rzeczową diagnozę, która okazała się trafna. W kontaktach z pacjentem Pani doktor jest miła i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam korzystanie z usług Pani doktor.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny

  Bardzo polecam Panią Doktor. Nie spotkałam się jeszcze z tak serdecznie nastawionym do pacjenta lekarzem. Pani doktor spokojnie i dokładnie odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wątpliwości. Cieszę się, że w końcu znalazłam dokładnie takiego lekarza, jakiego potrzebowałam i że wychodząc z gabinetu miałam uśmiech na twarzy.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, z duza wiedza , bardzo dobrym podejsciem do pacjenta, cierpliwa i wyrozumiala. Polecam z calego serca.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie i sympatycznie. Trzy wizyty za mną, na każdej został przeprowadzony dokładny wywiad, dostałam jasne i dokładne wytyczne odnośnie stosowania leków. Pani doktor chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy w prosty i przystępny sposób.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno - Ginekologiczny

  Dawno nie byłam u takiego lekarza,wspaniała Pani doktor z prawdziwego powołania . Odpowiada na każde pytanie i przeznacza dużo czasu dla pacjentki. Polecam wizytę .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę leczenie chorób endokrynologicznych, Pacjentki przyjmuję w dwóch prywatnych gabinetach które znajdują się w Łodzi i Pabianicach. Zakres mojej pracy obejmuje diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych u kobiet.

Specjalizacje

 • Endokrynologia