lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

75 opinii +dodaj

Umów wizytę 113 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT. ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szymon Rduch

  ul. Dietla 99/1A na domofonie 11, Stare Miasto
  31-031 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 150 zł
  Zwykła wizyta
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Agnieszka Jestem osobą z problemami i cieszę się, że trafiłam do Dr Rducha. Dr Szymon Rduch jest człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest miły, życzliwy, empatyczny, potrafi słuchać, zainteresowany problemami pacjenta, a pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Podzielam opinię większości osób, jest godnym polecenia lekarzem.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowe podejście do pacjenta. Sympatyczny kontakt. I co najważniejsze to gołym okiem widać rezultaty leczenia.

 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką. Bardzo zadowoloną z opieki i leczenia. Dzięki trafionym lekom mogę normalnie funkcjonować. Lekarz jest godny polecenia, wizyty nie są stresujące, pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Cena za wizytę nie jest wygórowana, a lekarz w moim przekonaniu jest doskonałym specjalistom.

 • bardzo dobry

  Jest bardzo dobry w swoim fachu , dzięki niemu odstawiłem psychotropy które brałem od 10-ciu lat. Duża wiedza plus kultura osobista . Polecam tego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Pan Szymon Rduch jest przenikliwym lekarzem, potrafi w punkt trafić ze zdiagnozowaniem problemu. Ostatnio radziliśmy się w sprawie członka naszej rodziny, wizyta była bardzo pomocna i w bardzo przyjaznej atmosferze. Śmiało polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pan Szymon bardzo uważnie wysłuchuje wszystkich problemów pacjenta, a następnie proponuje odpowiednią dla przypadku strategię leczenia. Wszystkie kwestie są do omówienia - uwagi, obawy i pytania pacjenta brane pod uwagę.

 • bardzo dobry

  Rewelacjny kontakt z pacjentem Miły bardzo zainteresowany problemem z którym przychodzisz. Bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. To mój pierwszy psychiatra i niezmiernie się cieszę, że trafiłam pod jego opiekę. Dziś wierzę, że wyjdę z choroby. Pan Doktor to wnikliwy obserwator i świetny specjalista, zawsze przygotowany do spotkania z pacjentem. Wyjaśnia dokładnie każdy etap leczenia, nie szarżuje z lekami, wprowadza je stopniowo. Poza zdrowiem psychicznym dba również o ogólną kondycję organizmu zlecając badania kontrolne. Zdobył moje zaufanie już na pierwszym spotkaniu. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny, specjalista w swojej dziedzinie. Umie słuchać i wyczerpująco dopowiada na pytania. Trafnie dobiera leczenie.

 • bardzo dobry

  Najlepszy psychiatra, z jakim pracowałem. Zna się nie tylko na precyzyjnym operowaniu dawkami leków i dodawaniu wspomagających środków w kryzysowych momentach. Przede wszystkim jest inteligentnym i wnikliwym terapeutą, który potrafi jednocześnie zachowywać się jak lekarz i jak autentycznie przejęty moimi problemami człowiek. Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni