lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

106 opinii +dodaj

Umów wizytę 138 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Szymon Rduch

  Stefana Batorego 19/11(w podwórzu), Stare Miasto
  31-135 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 160 zł
  Kolejne wizyty indywidualne powyżej 30min do 60 min 150 zł
  Wizyty trwające dłużej od powyższych zakresów czasowych( zdecydowanie powyżej godziny) zwykle są wyceniane osobno 200 zł
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 130 zł
  Konsultacje z udziałem rodziny powyżej 60min. 200 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie Naprzeciw siedziby NFZ - obok księgarnia Pagganini.
  UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Stefana Batorego 19/11 w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne i nie tylko.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Rduch jest wspaniałym człowiekiem i cudownym lekarzem. Jest pełen empatii. Mam szczęście, że mi Go polecony i równocześnie polecam Doktora, tym którzy są nieszczęśliwi i potrzebują pomocy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Lekarz z powołania,jakich niewielu.Rozumie pacjenta.Potrafi pomóc. Diagnoza bezbłędna.Szczerze polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u Pana doktora już pół roku.Podczas tego czasu jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Podczas wizyty zawsze czuję się komfortowo, zadaję pytania bez skrępowania i uzyskuję odpowiedzi.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min.

  Przed wizytą trcohę się stresowałem, nie wiedziałem czego się spodziewać. Okazało się że niepotrzebnie, atmosfera była bardzo przyjemna i uspakajająca. Było to spowodowane otoczeniem jak i zachowaniem samego lekarza. Dzisiaj mija 5 dzień terapii a ja już czuję różnicę.Stąd taka ocena.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny i rzeczowy lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Co ważne, w razie potrzeby wypisze większą ilość leków, zamiast próbować golić pacjenta częstymi wizytami.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min.

  Bardzo profesjonalny ale równocześnie empatyczny i miły słuchacz i rozmówca. Chętnie polecę każdej osobie potrzebującej wsparcia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Doktor Szymon Rduch jest lekarzem, który cierpliwie słucha, utrzymuje kontakt wzrokowy z pacjentem, wczuwa się w jego problemy i stara się pomóc choremu. Według mnie jest dobrym lekarzem ponieważ jako jedyny z wielu potrafił dobrać mi leki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Pan doktor jest bardzo konkretny, dokładnie wyjaśnia każde omawiane zagadnienie, działanie leków, skutki uboczne. Pełen spokoju i empatii, uważny, dający poczucie bezpieczeństwa. Wyszłam bardzo zadowolona z uzyskanej porady i wdrożonego leczenia.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  W moim odczuciu Pan Szymon Rduch to kompetentny lekarz. Na pierwszej wizycie, po wysłuchaniu mnie, zaproponował żebym skonsultowała się z endokrynologiem i zrobiła badanie TSH, FT3, FT4, anty TPO i USG tarczycy. Po wykonaniu tych badań i konsultacji z endokrynologiem dowiedziałam się, że mam Hashimoto - niedoczynność tarczycy (co mogło być powodem, między innymi, mojego obniżonego nastroju). Uważam, że Pan Szymon jest lekarzem godnym polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Bardzo miły i ciepły człowiek, budzi zaufanie a to ważne u lekarza. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę a przy tym jest kompetentny i rzeczowy.