lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 108 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

INFORMACJA: OD. 01. LIPCA NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (oficyna prawie Naprzeciw siedziby NFZ) UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • INFORMACJA: OD. 01. LIPCA NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (oficyna prawie Naprzeciw siedziby NFZ)
  UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Duża kompetencja. Przede wszystkim Pan Doktor słucha pacjenta, tłumaczy chorobę - a to jest bardzo ważne. Ponadto wizyta jest bezstresowa. Pacjent nie czuje się oceniany, skrępowany, ale zostaje dokładnie wysłuchany, czuje się komfortowo, bezpiecznie, w atmosferze wzbudzającej zaufanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor przyjazny dla pacjenta,z uwagą wysłuchał problemów,rzeczowo wyjaśnił jak można sobie pomóc i ufam,że leczenie,które zostało zaproponowane będzie skuteczne

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Bardzo sympatyczny, nieoceniający, godny zaufania lekarz. Pomocny, chętnie odpowiada na pytania. Byłam sceptycznie nastawiona do leków, jednak te które przepisał, nie powodują jak narazie żadnych skutków ubocznych i działają bardzo pozytywnie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowiec zainteresowany losem człowieka i jego problemami. Dostosowuje formę wsparcia indywidualnie do każdego przypadku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta -bardzo dobre wrażenie, uzyskałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania, zostałem wysłuchany z należytą atencją, bez presji na czas wizyty, zbędnych uwag, czy szablonowej oceny mojej osoby /jak to zdarzało mi się podczas wizyty w innym gabinecie/, zdecydowanie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do Pana doktora od roku. Już po 3 miesiącach była znaczą poprawa w leczeniu. Bardzo mi pomogl

 • Bardzo kompetentny oraz przemiły człowiek. Dobry specjalista o co w dzisiejszych czasach niełatwo. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pana doktora byłem pierwszy raz więc za wiele powiedzieć nie mogę ale pierwsze odczucia są bardzo pozytywne. Rozmowa przebiegła w miłej nie stresującej atmosferze. Dostałem leki zobaczymy co będzie dalej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem stałym pacjentem. Bardzo zadowolonym z opieki i leczenia. Dzięki trafionym lekom mogę normalnie funkcjonować. Lekarz jest godny polecenia, wizyty nie są stresujące, pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Cena za wizytę nie jest wygórowana, a lekarz w moim przekonaniu jest doskonałym specjalistom.

Najbliższe terminy:

kolejne dni