lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Umów wizytę 102 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT. ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szymon Rduch

  ul. Dietla 99/1A na domofonie 11, Stare Miasto
  31-031 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 150 zł
  Zwykła wizyta
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 120 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta -bardzo dobre wrażenie, uzyskałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania, zostałem wysłuchany z należytą atencją, bez presji na czas wizyty, zbędnych uwag, czy szablonowej oceny mojej osoby /jak to zdarzało mi się podczas wizyty w innym gabinecie/, zdecydowanie polecam

 • bardzo dobry

  Chodzę do Pana doktora od roku. Już po 3 miesiącach była znaczą poprawa w leczeniu. Bardzo mi pomogl

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny oraz przemiły człowiek. Dobry specjalista o co w dzisiejszych czasach niełatwo. Polecam!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Rduch jest wybitnym specjalistą, który bardzo dobrze dobiera leki i kontroluje dawki, tak żeby obyło się bez jakichkolwiek niedogodności. Jest również świetnym i wnikliwym psychoterapeutą, który trafnie analizuje wiele kwestii i stara się pomóc w zrozumieniu swojej historii oraz wyjaśnia wszelkie błędy myślowe, które pojawiały się przez lata. Podczas wizyty w gabinecie czuje się bezpieczeństwo i komfort, ale przede wszystkim profesjonalizm i empatię. Znakomity specjalista, przy którym powraca nadzieja na... lepsze jutro :)

 • bardzo dobry

  U Pana doktora byłem pierwszy raz więc za wiele powiedzieć nie mogę ale pierwsze odczucia są bardzo pozytywne. Rozmowa przebiegła w miłej nie stresującej atmosferze. Dostałem leki zobaczymy co będzie dalej.

 • bardzo dobry

  Jestem stałym pacjentem. Bardzo zadowolonym z opieki i leczenia. Dzięki trafionym lekom mogę normalnie funkcjonować. Lekarz jest godny polecenia, wizyty nie są stresujące, pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Cena za wizytę nie jest wygórowana, a lekarz w moim przekonaniu jest doskonałym specjalistom.

 • bardzo dobry

  Nie mam wprawdzie doswiadczenia z innymi lekarzami tej specjalnosci, ale pierwsza wizyta wydala mi sie bardzo udana. Pan Szymon uwaznie mnie wysluchal i zaproponowal leczenie, ktore mam nadzieje korzystnie wplynie na moje zdrowie. Mily i uprzejmy w kontakcie bezposrednim, a przede wszystkim oddany pacjentowi. Polecam innym.

 • bardzo dobry

  Na dzień dzisiejszy najlepszy psychiatra z tych do których chodziłam.Rozpoznał trafnie chorobę,Jeśli wyleczy mnie z CHAD to będzie jego sukces a moje szczęście.

 • bardzo dobry

  Pan doktor uważnie słucha pacjenta, traktuje go z szacunkiem, potrafi świetnie dobrać leki , nie traktuje pacjenta w sposób autorytarny, ponadto jest zawsze do dyspozycji w razie wątpliwości (odpisuje na sms-y, oddawania) . najlepszy psychiatra ze wszystkich ,u których się leczylam - a było ich naprawdę wielu
  Polecam wizytę u dr Rducha zwłaszcza tym, którzy po kilkuletnim leczeniu stracili wiarę w to że powrót do zdrowia naprawdę jest możliwy.
  Doktor Rduch przywrócil mi wiarę w lekarzy psychiatrów.

 • bardzo dobry

  Agnieszka
  Jestem osobą z problemami i cieszę się, że trafiłam do Dr Rducha. Dr Szymon Rduch jest człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest miły, życzliwy, empatyczny, potrafi słuchać, zainteresowany problemami pacjenta, a pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Podzielam opinię większości osób, jest godnym polecenia lekarzem.

Najbliższe terminy:

kolejne dni