lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

112 opinii +dodaj

Umów wizytę 117 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzierzowej. Przyjmuje osoby pełnoletnie. UWAGA NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szymon Rduch

  Stefana Batorego 19/11(w podwórzu), Stare Miasto
  31-135 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 160 zł
  Kolejne wizyty indywidualne powyżej 30min do 60 min 150 zł
  Wizyty trwające dłużej od powyższych zakresów czasowych( zdecydowanie powyżej godziny) zwykle są wyceniane osobno 200 zł
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 130 zł
  Konsultacje z udziałem rodziny powyżej 60min. 200 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Mądry i spokojny ogląd sprawy Pana Szymona zawsze mi porządkuje myśli. Dobry człowiek z wysokimi kompetencjami. Polecam.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Pan doktor miły, konretny, tłumaczący przystępnym językiem objawy i dolegliwości. Pomagający na odzyskanie rownowagi i nabranie dystansu do samego siebie.

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: lęki, depresja

  moja druga wizyta ,jest dużo lepiej po lekach ,rzadko mam napady lękowe ,ale psychicznie nie jest dobrze ,mam zwiększoną dawkę leku więc zobaczymy ,polecam gorąco pana doktora ,duża wiedza ,empatia w stosunku do drugiego człowieka ,rzeczowość ,jeśli czegoś nie wiesz ,masz wątpliwości ,wszystko wytłumaczy ,

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to pierwsza wizyta, więc Pan Doktór przeprowadzał wywiad. Był przy tym bardzo spokojny i cierpliwy, a jednocześnie rzeczowy i szczery w opisie sytuacji. Z pewnością będę kontynuować leczenie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min.

  Pan Rduch jest zdecydowanie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jego spokój, wiedza sprawia, że od razu budzi zaufanie.

 • M
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Mąż bardzo zadowolony z przebiegu rozmowy i zaleceń Doktora ( wcześniej wizyty u 4 lekarzy - porażka). Wszystkie pozytywne opinie, które tu przeczytaliśmy, okazały się zgodne z prawdą. Psychiatra z powołaniem. Zostajemy pod jego opieką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Rduch jest wspaniałym człowiekiem i cudownym lekarzem. Jest pełen empatii. Mam szczęście, że mi Go polecony i równocześnie polecam Doktora, tym którzy są nieszczęśliwi i potrzebują pomocy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Lekarz z powołania,jakich niewielu.Rozumie pacjenta.Potrafi pomóc. Diagnoza bezbłędna.Szczerze polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u Pana doktora już pół roku.Podczas tego czasu jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Podczas wizyty zawsze czuję się komfortowo, zadaję pytania bez skrępowania i uzyskuję odpowiedzi.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min.

  Przed wizytą trcohę się stresowałem, nie wiedziałem czego się spodziewać. Okazało się że niepotrzebnie, atmosfera była bardzo przyjemna i uspakajająca. Było to spowodowane otoczeniem jak i zachowaniem samego lekarza. Dzisiaj mija 5 dzień terapii a ja już czuję różnicę.Stąd taka ocena.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzierzowej. Przyjmuje osoby pełnoletnie.
  UWAGA NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie Naprzeciw siedziby NFZ - obok księgarnia Pagganini.
  UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Stefana Batorego 19/11 w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne i nie tylko.