lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szymon Rduch

  Stefana Batorego 19/11(w podwórzu), Stare Miasto
  31-135 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 160 zł
  Kolejne wizyty indywidualne powyżej 30min do 60 min 150 zł
  Wizyty trwające dłużej od powyższych zakresów czasowych( zdecydowanie powyżej godziny) zwykle są wyceniane osobno od 200 zł
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 130 zł
  Konsultacje z udziałem rodziny powyżej 60min. od 200 zł
 • UWAGA. W najbliższym czasie(najpewniej do końca czerwca) zmiana adresu - jeszcze nie ustalony.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie Naprzeciw siedziby NFZ - obok księgarnia Pagganini.
  UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Stefana Batorego 19/11 w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne i nie tylko.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Fachowo. Bardzo zrównoważony i pełen empatii lekarz. Budzi zaufanie.
  Pierwsza wizyta przebiegła tak, jakbyśmy znali się już długi czas.
  Potrafi wyjaśnić na czym jego działanie polega.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest uprzejmy, spokojnie prowadzi wywiad, kompetentny, budzi zaufanie. Wnikliwie bada sytuację pacjenta, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Polecam

 • Sądzę, że dr Rduch to bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi ponad 2 godziny podczas pierwszej wizyty. Empatyczny, cierpliwie słucha, zadaje dużo pytań i wyczerpująco wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i swobodna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Duża kompetencja. Przede wszystkim Pan Doktor słucha pacjenta, tłumaczy chorobę - a to jest bardzo ważne. Ponadto wizyta jest bezstresowa. Pacjent nie czuje się oceniany, skrępowany, ale zostaje dokładnie wysłuchany, czuje się komfortowo, bezpiecznie, w atmosferze wzbudzającej zaufanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor przyjazny dla pacjenta,z uwagą wysłuchał problemów,rzeczowo wyjaśnił jak można sobie pomóc i ufam,że leczenie,które zostało zaproponowane będzie skuteczne

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Bardzo sympatyczny, nieoceniający, godny zaufania lekarz. Pomocny, chętnie odpowiada na pytania. Byłam sceptycznie nastawiona do leków, jednak te które przepisał, nie powodują jak narazie żadnych skutków ubocznych i działają bardzo pozytywnie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowiec zainteresowany losem człowieka i jego problemami. Dostosowuje formę wsparcia indywidualnie do każdego przypadku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta -bardzo dobre wrażenie, uzyskałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania, zostałem wysłuchany z należytą atencją, bez presji na czas wizyty, zbędnych uwag, czy szablonowej oceny mojej osoby /jak to zdarzało mi się podczas wizyty w innym gabinecie/, zdecydowanie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do Pana doktora od roku. Już po 3 miesiącach była znaczą poprawa w leczeniu. Bardzo mi pomogl

 • Bardzo kompetentny oraz przemiły człowiek. Dobry specjalista o co w dzisiejszych czasach niełatwo. Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni