lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Umów wizytę 128 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szymon Rduch

  Stefana Batorego 19/11(w podwórzu), Stare Miasto
  31-135 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 160 zł
  Kolejne wizyty indywidualne powyżej 30min do 60 min 150 zł
  Wizyty trwające dłużej od powyższych zakresów czasowych( zdecydowanie powyżej godziny) zwykle są wyceniane osobno 200 zł
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 130 zł
  Konsultacje z udziałem rodziny powyżej 60min. 200 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA NR 1 NOWY ADRES. KRAKÓW ul. BATOREGO 19/11 (wejść w bramę i przejść korytarzem do podwórza - jedyna klatka schodowa w podwórzu - domofon nr 11 i symbol kluczyka). Kamienica prawie Naprzeciw siedziby NFZ - obok księgarnia Pagganini.
  UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
  ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
  Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Stefana Batorego 19/11 w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne i nie tylko.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam tego lekarza każdemu. Warto wiedzieć,że Pan Doktor jest również bardzo dobrym psychoterapeutą.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Agnieszka
  Jestem osobą z problemami i cieszę się, że trafiłam do Dr Rducha. Dr Szymon Rduch jest człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest miły, życzliwy, empatyczny, potrafi słuchać, zainteresowany problemami pacjenta, a pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje. Podzielam opinię większości osób, jest godnym polecenia lekarzem.

 • Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: OCD

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.Bardzo mily czlowiek,pomocny,rzetelny i kompetentny lekarz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon Rduch

  Bardzo przyjazny, kompetentny godny polecenia lekarz. Super podejscie do pacjenta. Mozna poczuć się komfortowo na wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  rozmowa odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo rzeczowo i konkretnie. Ale nie zabrakło również swobody i lekkości. Uzyskałam informacje, które pomogą mi podejmować następne decyzje. Dziękuję Panie Doktorze.

 • Lokalizacja: Szymon Rduch

  Doktor z dużym poziomem empatii i kultury, umie dodać otuchy i optymizmu. Pozytywny człowiek i do tego profesjonalista.

 • Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: wizyta kontrolna

  Wizyty u pana doktora zawsze sa czysta przyjemnoscia - lecze sie u niego od lat i powrot po dluzszej przerwie (przeprowadzka na studia i z powrotem) byl sluszna decyzja. Mimo kontaktow z wieloma psychiatrami, dr Rduch wciaz jest najlepszym specjalista jakiego znam - i przy okazji przeuroczym czlowiekiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Doktor uważnie słucha pacjenta i wyciąga trafne wnioski,liczy się ze zdaniem pacjenta, wszystko tłumaczy i co najważniejsze dobrze dobiera leki,tak że czuje się dobrze i nie jestem w ogole otumaniona. Zawsze można liczyć na Pana Doktora, bez problemu wystawia potrzebne dokumenty i jest otwarty na pacjenta.Polecam Pana Doktora ☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i chyba mogę powiedzieć, że miałem szczęście trafić do doktora Szymona Rducha. Spokojna, rzeczowa rozmowa. Bez oceniania i zbędnych komentarzy. Idąc do lekarza nie liczyłem na znalezienie cudownych sposobów na rozwiązanie moich problemów i rzeczywiście tak się stało. Ale nie zawiodłem się, sama rozmowa, poukładanie, zrozumienie i nazwanie rzeczy które siedzą w głowie też coś daje.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szymon RduchUsługa: Kolejna wizyta - korekta dawkowania lekarstwo.

  Rzetelny, zaangażowany, życzliwy - nawet wtedy gdy ktoś pomylił dzień wizyty... Leczenie pomaga.(Przyszedłem, bo poprzednie nie pomagało). I jeszcze jedno: dr Ruch wystawił mi zaświadczenie o leczeniu, co umożliwia wpisywanie recept przez lekarza rodzinnego.

Najbliższe terminy:

kolejne dni