Prof. dr hab. n. med.

Stanisław Pomianowski

Chirurg, Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: SPSK im. prof. Adama GrucyUsługa: badania pourazowe

  Jedyny w kraju, specjalista w leczeniu urazów stawów lokciowych. Przy tym uprzejmy i życzliwy. Wyleczyl uraz, o którym 10 lekarzy mówiło że nie będę mieć sprawnej ręki. Dzięki profesorowi mogę podciągać się na drążku.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: SPSK im. prof. Adama GrucyUsługa: badania pourazowe

   Jedyny w kraju, specjalista w leczeniu urazów stawów lokciowych. Przy tym uprzejmy i życzliwy. Wyleczyl uraz, o którym 10 lekarzy mówiło że nie będę mieć sprawnej ręki. Dzięki profesorowi mogę podciągać się na drążku.

  • K

   Bardzo polecam Pana Doktora. Pomógł mi odzyskać po wypadku i skomplikowanym złamaniu ręki w łokciu. Dwukrotnie mnie operował, wcześniej postawił trafną diagnozę. Dodatkowo zawsze służył pełną informacją na temat urazu i leczenia.

  • M

   Od 29 lat choruję na RZS. Choroba "zjadła" moje kości w stawie łokciowym. Szukałam pomocy u kilku chirurgów w Łodzi i w Warszawie. Każdy z badających mnie lekarzy rozkładał ręce, nikt nie dawał mi nadziei na operację. Dopiero Pan Profesor powiedział, że operacja jest możliwa, że będę miała sprawną rękę. Dzisiaj jestem już po wszczepieniu endoprotezy łokcia. Po miesięcznej rehabilitacji w domu ręka jest całkiem sprawna. Niemożliwe stało się możliwe.Z całego serca raz jeszcze pragnę Panu podziękować za wszystko co Pan dla mnie zrobił, za Pana fachowość, kompetencje, bezbłędność i wspaniałą opiekę. Wszystkim, którzy mają problemy ze stawami, kości etc. polecam Szpital Ortopedyczny w Otwocku. Rewelacyjna opieka i najlepsi specjaliści w całej Polsce. Pozdrawiam Grażyna ze Zgierza.

  • M

   Profesor dotrzymuje słowa, pod każdym względem ( jakie to ważne dla pacjenta !!!!) Polecam Iwona Myszak

  • K

   Bardzo doświadczony w sprawach łokcia. kulturalny, miły, profesjonalny. dotrzymuje słowa i ma czas dla pacjenta a to w państwowych szpitalach rzadkość. na jego oddziale operacje miałam już drugiego dnia- b.szybko (wcześniej czekałam 5 tyg na innym oddziale).
   Jest szefem kliniki ortopedii w Otwocku, szpital Grucy.

  • P

   Trafiłem do profesora za pośrednictwem innego lekarza który prowadzi moje leczenie łokcia od prawie czterech lat , wcześniejsi otropedzi poprostu nie chcieli podjąć sie operacji (wreszcie uslyszalem ze tylko w Otwocku moge znalezc ratunek) . Profesor po kilku minutowej rozmowie oraz przejrzeniu szeregu wypisow dokumentacji stwierdził ze podejmie sie operacji . Po operacji zakres ruchu poprawil sie mimo iz jestem swiezo po zabiegu z kazdym dniem cwiczen widze delikatna poprawe . Wpanialy cieply , rzetelny czlowiek ktory wykonuje swoja prace jak najlepiej i daje z siebie co najlepsze . Przychodzil codziennie pytal sie jak sie czuje jak lokiec naprawde mimo iz z punktu widzenia to nie duzo dla pacjenta znaczy wiele bo czuje ze ktos ma go na uwadze i bacznie obserwuje efekty swojej pracy . Najbardziej pocieszajaca mnie wiadomoscia bylo ze za jakis czas znow moge sie pokazac z moim urazem poniewaz jest nadzieja na kolejna operacje (a bylo juz ich sporo). Pozdrawiam cały IV oddzial szpitala im. Adama Grucy a w szczegolnosci prof. Pomianowskiego . Dziekuje Patryk K.

  • Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Ogromna kultura,spokój,empatia.Zabieg błyskawicznie wykonany,bez czekania.W polskiej rzeczywistosci,to wyjątek,a powinno być normą.Pozdrawiam i życzę długiej aktywnosci zawodowej z kożyścią dla nas,pacjentów.