Informacje o placówce

Gabinety

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

Waliców 20

00-851 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Członkowska Inny

  Plusy:
  + brak

  Minusy (chronologicznie):
  -przełożenie wizyty w dniu wizyty (o czym dowiedziałam się przypadkiem, dzwoniąc do recepcji) “z powodu konferencji Zoom”. Pierwszy raz słyszę o konferencji planowanej na kilka godzin przed…Z winy lekarki czekałam właśnie 50 parę minut, będąc o kulach i w dużym bólu.
  -kiedy wspomniałam, ze mój Ojciec jest Dyr.Finansowym dużej firmy farmaceutycznej na emeryturze, lekarka dokładnie wypytała mnie o jego nazwisko i możliwości sponsoringu. Zajęło jej to więcej czasu, niż lektura badan pacjenta.
  -byłam na wizycie w sprawie mojego Dziadka, lekarka orzekła: “nikt go nie przyjmie” (do szpitala) i dodała: “proszę mu zamiast tego dać kieliszek wódki”. Dziadek przyjmował lek, który 5 min przed tą jej wypowiedzią skonsultowałam z tą lekarką (zgodziła się z wyborem leku). Zgodnie z ulotką, lek ten w połączeniu z alkoholem może powodować zgon. Naturalnie, nie podałam Dziadkowi alkoholu.
  -lekarka omawiała podczas wizyty (przełożonej przez nią i opóźnionej przez nią o 50 minut) swoje sprawy prywatne przez telefon.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mirosława Pietniczka-Załęska Inny

  Pani Doktor jest profesjonalistką najwyższej klasy,cudowna Pani Doktor przywracająca zdrowie i radość minęło już 6 lat od operacji, która była bardzo trudna,bowiem guz był oplątany nerwami. Dziękuję i polecam wszystkim, Pani Doktor życzę wszystkiego, co najlepsze jest Pani najwspanialszym Lekarzem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Baczewska-Mazurkiewicz Inny

  Dwie wizyty, w odstępie 3 tygodni, po drugiej czuję się o wiele gorzej niż przed pierwszą. Doktor zleca na każdej wizycie jakieś badania, nic kompletnie nie tłumaczy - ani czego szuka, ani jak zamierza leczyć, nie podaje diagnozy, nie wyjaśnia nic na temat możliwej choroby. Zero komunikacji. Na pierwszej wizycie daje ulotkę producenta leku, który rekomenduje do łagodzenia objawów. Leczenie objawów nieskuteczne. Placówki, do których kieruje na badania ich nie wykonują. Odczytuje wyniki badań laboratoryjnych, bezpodstawnie sugerując ich nieprawidłowość i schorzenia spoza gastrologii. Terminy wizyt długie.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Baczewska-Mazurkiewicz Inny

  Dziękuję Pani Doktor Baczewskiej - Mazurkiewicz za wnikliwe badanie i diagnozę, oraz informacje jak postępować. Mam nadzieję, że diagnoza i zastosowane leki będą skuteczne..


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Teofan Domżał Inny

  3 lata temu profesor wykluczył diagnozę postawioną przez innych lekarzy i jako pierwszy wskazał właściwą. Dzięki temu nie zacząłem terapi na SM gdyż w moim przypadku skutek tego leczenia byłby odwrotny od zamierzonego. Lek prosty ale bardzo skuteczny który mi przepisał Pan profesor postawił mnie na nogi i przyjmuje do tej pory. Jestem bardzo wdzięczny za to wszystko i szczerze polecam.
  Ps. Pana profesora zna chyba każdy neurolog w Polsce


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jerzy Kotowicz Inny

  PAn profesor jest mega wybitnym lekarzem i bardzo empatycznym,bez pośpiechu bez rutyny. Jego konikiem jest stwardnienie rozsiane i bardzo żałuję,że nie może mnie leczyć ale niestety już jest na emeryturze.Nie mniej jednak przyjeżdżam do Niego się konsultować. Świetny wywiad,życzliwy dla pacjenta i kompetentny. Lekarz z powołania. Polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Polańska-Płachta Inny

  Piszę, aby podziękować wybitnemu lekarzowi, którego miałam szczęście poznać a także aby pomóc osobą chorym w znalezieniu ratunku. Uważam, że Pani
  Doktor stanowi szansę i nadzieję dla wielu chorych osób. Informuję,że Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromną wiedzą, wielkim talentem i sercem. Często zajmuje się leczeniem trudnych i skomplikowanych przypadków,
  traktowanych nawet jako przypadki nieuleczalne. Razem z Tatą podjęła się usunięcia u mnie ogromnego guza jamy brzusznej, zagrażającego życiu. Operacja się udała, a przecież był to przypadek niezwykle ciężki, odstręczający wielu lekarzy. To, że żyję potwierdza fakt, iż P.
  Doktor wraz z Tatą należą do grona najwybitniejszychy światowych chirurgów, że są wszechstronnie uzdolnieni i są lekarzami Geniuszami.
  Dodatkowo, Pani Dr. Polańska jest uroczą, miłą, wspaniałą osobą, fantastycznie opiekującą się pacjentem - czego sama doświadczyłam. Przebywanie w Jej towarzystwie i pod Jej opieką stwarza cudowną atmosferę nadziei na to, że życie może trwać nadal i być szczęśliwym życiem, bez ustawicznego bólu i strachu.
  Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność Pani Doktor- lekarzowi Geniuszowi za uratowanie mi życia.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jerzy Polański Inny

  Spotkałam wspaniałego człowieka i mądrego lekarza.
  Chciałabym serdecznie podziękować Panu Profesorowi Jerzemu Polańskiemu za pomoc w ratowaniu mi życia. Pan Profesor ze Swoją Córką podjął się przeprowadzenia niezwykle skomplikowanej operacji, polegającej na usunięciu u mnie ogromnego guza jamy brzusznej. Stopień trudności mojej operacji był tak wysoki, że nikt z lekarzy nie chciał się tego podjąć. Pan Profesor jednak się nie wahał. To, że żyję potwierdza fakt, iż P. Profesor (wraz z Córką) należą do grona najwybitniejszych światowych chirurgów, że są wszechstronnie uzdolnieni i są lekarzami geniuszami. Dodatkowo, od pierwszej wizyty Pan Profesor dał się poznać jako serdeczny, wrażliwy, pragnący pomóc pacjentowi lekarz. Podczas leczenia traktował mnie przyjaźnie tłumacząc wszystko ciepłym, spokojnym głosem, z uśmiechem odpowiadając na pytania konkretnie i rzeczowo, a także dając mi siłę i nadzieję.
  Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność Panu Profesorowi - lekarzowi- Geniuszowi, za to , że dzięki Jego odwadze i ofiarności mogę nadal żyć.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Purska padaczka

  Świetnie zna się na tej chorobie. Jestem bardzo zadowolony. Dobre diagnozy. Bardzo mądre porady. Godna polecenia


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mirosława Pietniczka-Załęska guz ślinianki przyusznej, płat glęboki

  Wizytę u Pani doctor polecili mi inni lekrze - jest to zdecydowanie najlepszy fachowiec jeśli chodzi o trudne nowotwory ślinianki. A porównałam wielu, także za granicą. Operacja jest bardzo trudna i wiąże się z dużym ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego, szczególnie w przypadku guzów głębokich. Mój przypadek był wyjątkowo trudny - duży guz, bardzo głęboko z nerwem leżącym dokładnie na nim. Jestem tydzień po operacji i puki co, wszystko jest super!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania