Informacje o placówce

Gabinety

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

Waliców 20, Wola

00-851, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Bużański

  Urolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Uśmiechnięty, fachowy i bardzo pomocny. Wnikliwie przeprowadził badanie i o wszystkim ze szczegółami opowiedział. Polecam.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy dla pacjenta. Przeprowadził wywiad o stanie mojego zdrowia, czego inni dotychczas lekarze (urolodzy) tego nie zrobili. Wytłumaczył na czym polega mój problem zdrowotny i udzielił wskazówek do dalszego postępowania oraz zlecił dodatkowe badania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Kotowicz

  Neurolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: badanie neurologiczne

   Jest to świetny specjalista.Bardzo dokładnie przeanalizował wszystkie badania ,które ze sobą przyniosłam na wizytę.Wyjaśnił mi szczegółowo wszystkie wątpliwości dotyczące mojej choroby.Lekarz godny polecenia,bo ma bardzo dużą wiedzę i chętnie służy pomocą

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały lekarz potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć pacjentowi i udzielić odpowiedniej porady jak i diagnozy. Dokładnie mówiąc fachowiec jakich mało. Serdecznie polecam. Poprosi lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Agnieszka Serwacka

  Nefrolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: MD Clinic

   Pani doktor to przesympatyczna osoba. Kompetentna, słuchająca pacjenta i chcąca pomóc. Pomogła mi rozwiać wątpliwości związane z wynikami badań.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: kamienie nerkowe

   Pani doktor bardzo sympatyczna i wszystko dokładnie wytłumaczyła po czym zapisała zalecenia i to nawet w dwóch wersjach - dla mnie i lekarza rodzinnego. Bardzo polecam wizytę u Pani dr Serwackiej

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Marek Kochmański

  Kardiolog, Hipertensjolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Pan doktor wnikliwie i z zaangażowaniem przeprowadził badanie.Postawił trafną diagnozę dotyczącą stanu mojego zdrowia.Szczerze polecam jego usługi.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Miły, kontaktowy lekarz. Odpowiedział wyczerpująco i w prosty sposób na wszystkie pytania. Zasugerował, z pełnym wyjaśnieniem dalsze postępowanie. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Zbigniew Szlenk

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • J

   Naprawdę dobry laryngolog. Stara szkoła. Bardzo solidne podejście do pacjenta. Na szczeście nie szafuje antybiotykami. Polecam


 • Katarzyna Więch

  Ginekolog,

  • G

   Polecam z całego serca. Prowadziła moją ciążę i to dzięki niej mam wspaniałą córeczkę. Pierwsze miesiące musiałam leżeć ale czułam się zupełnie bezpieczna dzięki pomocy lekarki. Okazała się bardzo dobrym lekarzem a docelowo również przyjacielem. Nestety wyjechała poza granice kraju....

  • M

   Pani Doktor Więch-Maksym to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Dzięki niej mam swojego starszego synka. Ja również spotkałam ją przypadkiem na IP szpitala przy Karowej, kiedy zostałam tam skierowana z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Już po samym USG Pani Doktor wiedziała, że z ciążą jest wszystko ok. Potem niestety zaczęły się problemy: odklejanie kosmówki, potem przodowanie kosmówki i ciągłe krwawienia, potem łożysko przodujące, cukrzyca, hhipotrofia płodu spowodowana najprawdopodobniej macicą dwurożną...w sumie cały czas krawienia i leżenie plackiem w szpitalu. Przez cały ten czas Pani Doktor wspierała mnie nie tylko "medycznie" ale tekże psychicznie. Wierzyła w szczęśliwe zakończenie tej ciąży mimo tego, że inni lekarze skazali tę ciążę na niepowodzenie. No i mam zdrowego, wspaniałego, niesamowicie zdolnego 5-latka.
   Polecam Dr. Więch-Maksym gorąco. Jest bardzo profesjonalnym lekarzem, z niesłychaną intuicją, wyczuciem, klasą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Miałam wrażenie, że pani Doktor zna dobrze wszystkie swoje pacjentki - nigdy nie czułam się na wizycie "bezosobowo". To szczerze mówiąc bardzo nietypowa sytuacja, kiedy lekarz stara się aż tak pamiętać swoich pacjentów - ich historię medyczną, leczenie, a także ich rodziny/dzieci. Podchodzi do pacjentki bardzo kompleksowo. Nigdy też nie postawiła złej diagnozy, wszystkie jej przypuszczenia się sprawdzały.
   Pani Doktor jest teraz w UK ale mam nadzieję, że kiedyś wróci na Łucką :).
   Mam już teraz drugie dziecko i choć muszę przyznać, że w szpitalu przy Żelaznej rodzi się o niebo lepiej i "w harmonii z naturą" w porównaniu do Karowej, to jednak bardzo mi brakowało Pani Doktor przez całą ciażę, które także była problematyczna i wiedziałam, że do żadnego inneog lekarza nie będę mieć takiego zaufania i żaden nie da mi takiego poczucia bezpieczeństwa, jak ona.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Janina Krocin

  Ginekolog,

  • M

   Pani doktor Krocin prowadziła moją ciążę, nie mam większych zastrzeżeń. Ciąża była bezproblemowa, więc nie miałam też okazji 'sprawdzić' na ile pani doktor (nie pracująca wówczas w żadnym szpitalu) byłaby w stanie zareagować na sytuację nietypową. Nie miałam z nią kontaktu telefonicznego. USG robiłam u innej lekarki.

   Pani doktor Krocin jest miłą, starszą Panią, wizyty u niej są całkowicie bezstresowe.

  • G

   polecam panią dr. doświadczony specjalista, konkretna, zna sie na rzeczy, wyleczy, doradzi. moze nie jest zbyt gadatliwa, raczej powsciągliwa, ale to chyba nie jest u lekarza najwazniejsze.


 • Beata Żołnowska

  Internista, Pulmonolog,

  • K

   Zdecydowana,konkretna robi wrażenie dobrego fachowca..może troszkę oschła,mało mówi ale to takie pierwsze wrażenie po chwili człowiek się przełamuje i czuje do niej zaufanie a i ona po chwili koncentracji zdobywa się na uśmiech i potrafi pacjenta pocieszyć tak szczerze choć niczego nie ukrywa..wyszłam z gabinetu z wiarą i nadzieją że moja choroba mimo wszystko że jest nieuleczalna to nie jest wyrokiem tak jak to stwierdzono w szpitalu wolskim :)


 • Edyta Mikszyńska

  Ginekolog,

  • M

   Pani doktor odpowiednio rzetelna, czasami miałam wrażenie, że mnie nie słucha i jest myślami bardzo daleko. Żadnych konkretów, cięte odpowiedzi, ale jednak specjalista. Pozdrawiam.

  • R

   byłam u pani doktor kilka lat temu i zbagatelizowała mój problem z bolesnymi miesiączkami później jak poszłam do niej bo do tego jajniki zaczęły mnie boleć to bez żadnych badań leczyła mnie antybiotykami na zapalenie przydatków przez rok bez żadnej poprawy. Zmarnowany rok i radykalny spadek odporności sprawił że nie mogę się wyleczyć i często łapie infekcje. Być może pani doktor jest dobrym lekarzem jeśli chodzi o ciąże ale przy chorobach już jest gorzej

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Anna Członkowska

  Neurolog,

  • A

   Pani prof.Anna Członkowska to kompetentny,charyzmatyczny, a zarazem bardzo skromny lekarz. Oddana swojej pracy, życzliwa dla pacjentów, wyrozumiała i zawsze chętna do pomocy.
   Zasługuje na najwyższe uznanie. Zajęła się osobiście przypadkiem moich dzieci (Choroba Wilsona) .Przejęła ich leczenie z CZD. Byłam mile zaskoczona, że lekarz "z urzędu",tak troskliwie i profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów.Niestety rzadko trafiamy pod opiekę takich lekarzy.Zawsze pamiętająca i wdzięczna mama z Poznania.

  • Z

   Pani prof.Anna Członkowska jest specjalistą z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, ale też wspaniałym pedagogiem i wzorem dla młodych lekarzy.Podziwiam Panią profesor za jej skromność,ciepło jakim darzy pacjentów i pracujących pod jej czujnym okiem lekarzy, a jednocześnie charyzmę z jaką wykonuje swoją pracę.Pozdrawiam i gratuluję tak wspaniałej osobowości,kondycji i zaangażowania.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu