Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

(622 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

Konarskiego 13

05-400 , Otwock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Michalik Inny

  Doktor Dariusz Michalik jest wspaniałym lekarzem ortopedą. Super profesjonalny, kontaktowy, pełen zaangażowania i empatii. W szpitalu im.prof. Grucy operował mi już drugie biodro. Za każdym razem otrzymywałam pełne, wyczerpujące informacje, przed operacją, pokazywał mi jak zaprojektował moją endoprotezę i wyczerpująco opowiadał jak będzie przebiegał. zabieg. Po operacji często odwiedzał i dopytywał się o moje samopoczucie, udzielając cennych wskazówek. Po pierwszym wszczepieniu endoprotezy po pięciu tygodniach chodziłam już bez kul i wykonywałam wszystkie normalne czynności oczywiście z zachowaniem zalecanej ostrożności. Myśle, że teraz tez tak będzie i święta spędzę bez bólu i normalnie chodząc. Najwspanialszy, wybitnie profesjonalny lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Serdecznie polecam Pana doktora i życzę mu dalszych sukcesów w każdej dziedzinie życia. Niezmiernie wdzięczna pacjentka Teresa L.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kuliński Inny

  Pan Kulinski operował mi kolano, usunięcie masywnych zrostów. Podczas wizyty kontrolnej dokładnie zbadał i wyjaśnił dalsze metody leczenia. To świetny i sympatyczny lekarz. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kuliński Inny

  Bardzo polecam. Nie robi łaski, że przyjmuje pacjenta. Życzliwy, konkretny, komunikatywny. Rzadko w dzisiejszych czasach trafia się na takiego lekarza,


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Urban Inny

  Długo zastanawiałam się czy wystawić opinię. Zastanawiałam się, bo nie wiedziałam na ile gwiazdek zasługuje lekarz. Dr. Urban operował moj łokieć. Niestety operacja nie była najłatwiejsza, ponieważ lekarz na sorze w innym mieście nie zauważył zlamania. A czas grał tyko na moją niekorzyść. Dr Urban wspaniale złożył moja rękę, był zaangażowany przed i po operacji. Niestety okazało się że jedna ze śrub jest za dluga ( i tu mieliśmy maly problem, ponieważ musialam sama udowodnić Dr że cos jest nie tak). Bez drugiej operacji i tak by się pewnie nie obeszło, ponieważ był duży przykurcz. Gdy już doktor znał przyczynę braku wyprostu i zgięcia mimo dobrego złożenia zorganizował szybko operację. Tu też muszę pochwalić doktora ponieważ z przyczyn nie zależnych od lekarza wypadłam z kolejki i moja operacja była uzależniona od szcześcia jak zwolni się sala operacyjna w następne dni. Dr Urban waczyl o to, aby operacja została wykonana, abym nie została wypisana bez niej. Informował mnie na bieżąco. Widzialam zaangażowanie. Operacja wykonana. I tu kolejny problem- na wizycie kontrolnej powiedzialam lekarzowi ze dretwieje mi reka od łokcia do placa małego. Ze proba zgięcia reki konczy się dla mnie "paraliżem" bo mi ją, aż tak "odcina". Pan doktor powiedział "że on mnie tam nie operował". I zakończył leczenie. Wykonalam kolejne badania, które jednoznacznie pokazały, że jest przykurcz (od strony której Pan nie operował), Oraz nerw łokciowy jest uszkodzony - panie doktorze - niedługo pozniej została wykonana trzecia operacja. Dzis jest naprawdę super choc nie idealnie. Ale rehabilitacja dalej trwa.

  Do rzeczy: uważam, że doktor jest naprawdę dobry w tym co robi, wykazuje się empatią, ale mojego procesu do końca niestety nie poprowadził- a ja już nie mialam ochoty niczego udowadniać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Lenkiewicz Inny

  Wspaniały lekarz, który empatycznie podchodzi do rodzica i ma świetny kontakt z dzieckiem. Swoimi skutecznymi metodami wyleczył córkę w zaledwie 10 tygodni po uprzednim błędnym leczeniu przez innego lekarza. Bardzo dziękujemy za pomoc i do zobaczenia na kontroli kiedy córka zacznie chodzić


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Tyrakowski Inny

  Zmagałam się z ogromnym bólem kręgosłupa z promieniowaniem do prawej kończyny dolnej tzw. rwa kulszowa. Niestety rehabilitacja i osteopatia nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Byłam załamana i nie mogłam funkcjonować w życiu codziennym. Na szczęście trafiłam w ręce Pana Profesora Marcina Tyrakowskiego, który podjął się wykonania operacji przepukliny jądra miażdżystego krążka międzykręgowego L5-S1. Miałam ogromne szczęście, że moja budowa anatomiczna pozwoliła na operację z wykorzystaniem endoskopu. Jest to najnowocześniejsza i najmniej inwazyjna metoda leczenia przepukliny odcinka lędźwiowego, która bezpośrednio po zabiegu operacyjnym eliminuje całkowicie ból !!! Pozostaje jedynie nacięcie o długości ok 0,5-0,8 cm ! Po 12 godzinach od operacji wstałam z łóżka i mogłam chodzić bez bólu! Efekt bezpośrednio po operacji. Operację miałam przeprowadzoną w Samodzielny Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy z funduszu NFZ. Profesjonalna opieka, miły i serdeczny personel. Ogromne podziękowania dla Profesora! Odzyskałam komfort życia codziennego! Polecam !!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Urban Inny

  Dziś mija mi dokładnie rok od operacji stawu łokciowego z którym męczyłem się kilka lat. Ani razu przez ten rok nie było problemu z łokciem więc dr. Urban spełnił swoje zadanie znakomicie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Tyrakowski Inny

  Wspaniały lekarz, człowiek zaangażowany w to co robi w 100% od początku do końca. W zeszłym tygodniu Pan Profesor zoperował moją córkę, która miała skoliozę kręgosłupa 86 stopni. Zabieg został wykonany perfekcyjnie, dzięki czemu córka jest prosta i dostała nową szansę na życie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie Pan Profesor przeprowadził ten zabieg. Gorąco polecamy, ponieważ jest on bardzo dobrym specjalistą.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kucharczyk Inny

  Wspaniały i empatyczny lekarz i człowiek.Fachowosc i zrozumienie pacjenta. Dzięki Pana operacji chodzę bez bólu i utykania.Wiele serdeczności i zdrowia dla Pana doktorze. Bardzo dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jarosław Czubak konsultacja ortopedyczna

  Złoty człowiek. Bardzo pomógł naszej córce. Kilka lat temu wspólnie z innym lekarzem operował w Otwocku dwukrotnie biodro córki. Wykonał skomplikowaną operację i dzięki temu mała może chodzić biegać. Prawie nie różni się od zdrowych rówieśników. Jedynie wielka blizna i systematyczne kontrole przypominają nam o tym, co przeszliśmy.
  Warto jechać nawet z drugiego końca Polski chociaż na konsultacje. To jeden z największych specjalistów od dysplastycznych bioderek i nie tylko.
  Wielkie podziękowania!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania