Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

(44 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

Konarskiego 13

05-400 , Otwock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Obrębski Inny

  Bardzo dobry ortopeda miałem we wrześniu w tym roku bardzo skomplikowaną operację biodra i operacja pod kierunkiem Pana doktora udała się w 100%. Dzisiaj chodzę bez kuli. Bardzo dobry i kompetentny lekarz, polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Obrębski Inny

  Ufam tylko Panu doktorowi. Jest bardzo kompetentny. Na pacjenta patrzy "całościowo". Dostrzega u pacjenta inne schorzenia. W moim przypadku poprawiał błędy innych specjalistów. Dwa miesiące temu byłam operowana przez Pana doktora i wszystko jest ok. Fakt - jestem grzeczną pacjentką.
  Szczegółowo odpowiada na pytania, wszystko wyjaśnia. Nie lubi tylko papierologii. Można zaufać w 200 procentach. Polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kucharczyk Inny

  Swietny,empatyczny specialista ,a odpowiednio kwalifikacjami oraz podejscia do pacjentow.Panie doktorze,dziekuje za pomoc w mojej dolegliwosci !

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Urban Inny

  Rzeczowy, pełen empatii i zaangażowania lekarz. Trafiłam na Ostry Dyżur do Szpitala w Otwocku pod opiekę Pana doktora. Bardzo wyczerpująco udzielił wszystkich informacji, a poczucie humoru dr Urbana sprawiło, ze pobyt w szpitalu stał się zdecydowanie milszy. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam :-)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jarosław Czubak Inny

  Wspaniały lekarz! Bardzo mi pomógł i wspierał po operacji biodra. Mam 75 lat i było mi ciężko, ale pan doktor dbał o mnie i czuwał.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Michalik konsultacja ortopedyczna

  W lutym trafiłam do Otwocka po złamaniu kostki bocznej. Dr Michalik zespolił moją nogę i mimo braku rehabilitacji z powodu Covid - 19 doszłam do sprawności, a dziś sprawił, że zmieniłam zdanie jeśli chodzi o usunięcie zespolenia mimo, że nie miałam takiego zamiaru. Miły, empatyczny i budzący zaufanie lekarz, a w dodatku świetny specjalista.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Tyrakowski Inny

  10lat temu wykryto u mnie skolioze, wszyscy lekarze kierowali mnie na stół nie widząc innego rozwiazania, na co moja rodzina (za co jestem im wdzięczna) nie chciała się zgodzić, ponieważ taka operacja niesie za sobą olbrzymie ryzyko oraz konsekwencję na przyszłość. Na szczęście pewnego razu trafilam na dr Tyrakowskiego i jako jedyny stwierdził, że operacja jest zbędna i jest możliwość inne formy leczenia. Miałam stałe wizyty kontrolne u Pana doktora. Na bieżąco monitorował mój stan, pomimo że w trakcie leczenia był przez kilka miesięcy zagranicą poszerzać swoją wiedzę. Aktualnie mam 24lata i może mój kręgosłup nie jest idealnie prosty, ale za to nie mam żadnych ograniczeń, które wystąpiły by po operacji, która też nie gwarantowała 100% wyprostowania. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna doktorowi i gdy tylko ktoś pyta o ortopede od razu polecam tylko i wyłącznie dr Tyrakowskiego. Ostatnią wizytę kontrolną miałam u niego ok 4l temu i zapamietałam go jako bardzo profesjonalnego i zaangażowanego lekarza z ogromną wiedzą.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Sionek Inny

  Pan Ordynator wykonał u mnie bardzo skomplikowaną operację biodra - osteotomię okołopanewkową metodą Ganza. Niewielu specjalistów na świecie podejmuje się tego zabiegu. Jestem 9 dni po operacji, czuję się świetnie, nic mnie nie boli, nie przyjmuje żadnych leków przeciwbólowych, co ewidentnie świadczy o poprawnym wykonaniu zabiegu. W czasie pobytu w szpitalu, Ordynator kilkukrotnie ze mną rozmawiał. Generalnie uważam Pana Doktora za specjalistę najwyższej klasy. Dziękuję!

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Michalik konsultacja ortopedyczna

  Wyjątkowy dobry specjalista ortopeda dr.Michalik dobrze że do niego trafiłam miałam po upadku złamaną kość promieniową u ręki bez ustawienia założyli mi gips lekarze w Rzeszowie. Dr.Michalik naprawił to co inni zepsuli.Serdecznie go pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Sionek Inny

  Dziecko urodziło się ze stopą szpotawą. Pan Doktor założył gips jeszcze przed wypisaniem ze szpitala, zalecając cotygodniowe wizyty w poradni w Otwocku. Pierwszy gips spadł, więc kolejne były zakładane z zaciśnięciem stopy i specjalnie tworzonymi wgłębieniami. Przy każdym gipsowaniu nasz noworodek bardzo płakał co lekarz komentował: "nie udajemy, to nie boli". Jeden z gipsów trzeba było zdejmować po kilku godzinach. Zdążyliśmy zanim rozwinęła się martwica. Stopa była sina ponieważ nad ścięgnem Achillesa gips został wciśnięty tworząc "krawędź". Pomimo wielokrotnych próśb o niedeformowanie nogi, wizyt razem z rehabilitantem, który tłumaczył, że gips jest źle zakładany, lekarz nie zmienił swojego postępowanie. Na ostatniej naszej wizycie wyjaśnił, że musi jeszcze wytworzyć haluks. Jaki jest efekt terapii? - skrzywiona piszczel, stopa złożona, (czyli zamiast jednej wady mamy teraz klika) i konieczność wyprowadzania z powikłań przez kolejne 3 tygodnie gipsowania. Nowy ortopeda wyjaśnił nam jakie błędy zostały popełnione i dlaczego stan stopy jest dużo gorszy niż po urodzeniu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania