Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

Anestezjologia, Chirurgia, Laryngologia, Ortopedia, Radiologia, Fizjoterapia więcej

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

  Konarskiego 13

  05-400, Otwock, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Oleg Tchoriwski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor niezwykle dokładnie odpowiada na pytania - z uśmiechem, bez zniecierpliwienia Godny polecenia na 100%

  • O
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Prosiłam o wstępną konsultację - bez szczgółowych badań - i taką otrzymałam. Rzeczowo, przystępnym językiem. mimo choroby wizyta miła,konkretna. Pójdę jeszcze raz !

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Michał Lenkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoUsługa: płaskostopie

   Bardzo dobry specjalista,z genialnym podejściem do dzieci.Od pierwszych minut lekarz tworzy bardzo przyjazną atmosferę w gabinecie-wita się przez podanie ręki zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem.Dokładnie zbadał mojego syna,wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo,odpowiedział na każde pytanie. Przywraca wiarę w empatię u lekarzy.Gorąco polecam.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Moja 4,5 letnia córka została bardzo szczegółowo zbadana, wszystko, co jej dolega zostało mi wyjaśnione, przedyskutowane. Lekarz odpowiedział mi na wszystkie moje pytania. Ma świetne podejście do dzieci.
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, to lekarz zaangażowany, konkretnym, mam wrażenie pasjonat a dodatkowo sympatyczny.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Wojciech Kucharczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Byłam na wizycie u lekarza Wojciech Kucharczyk przemiły i podszedł do mojego schorzenia bardzo poważnie wystawił mi skierowanie na pilne do szpitala na operację teraz tylko czekam na telefon ze szpitala dziękuję

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Pierwsza wizyta i bardzo dobre wrazenie. Pan dr jest mily ale nie wylewny za to bardzo rzeczowy i kompetentny.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jarosław Czubak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4a

   Niestety - nie polecam. wizyta 5 min, wywiadu brak. po jednym zdjęciu - stwierdził, że nie nadaje się do operacji. I dobrze - bo nie chce operacji. ale miałam nadzieje, że doktor leczy również inaczej niż tylko operacją. na pytanie co zrobić z bólem - odpoczywać. I jeździć na rowerze. Jakbym nie została sprytnie wypchnięta z gabinetu - to może zdążyłabym powiedzieć, że i jeżdżę na rowerze i odpoczywam a boli cały czas. Nie pomógł w ogóle, nie postawił konkretnej diagnozy za to za 5 min wziął 300 zł. Nie wątpię, ze jest świetnym specjalistą. Szkoda, że pomaga tylko w trudnych przypadkach. Przykre - miałam nadzieje na pomoc, a wróciłam do domu i znów przez ból bioder przespałam tylko pół nocy.

  • M

   Nie ukrywam, że miałem obawy co do 10 minutowej konsultacji, ale jak sie okazało zupełnie bezpodstawnie. Wszystko przebiegło sprawnie i z troską o pacjenta. Ustalono dalszy plan postępowania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Marcin Obrębski

  Ortopeda, dr n. med.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Rzeczowy, cierpliwy, empatyczny, kompetentny, profesjonalny. Dokładnie tłumaczy objawy i diagnozuje chorobę. Szczerze polecam! !!!

  • A
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Znakomity fachowiec. Niezwykle skrupulatny. Świetny diagnostyk. Miły w odejściu. Bardzo mi dopomógł.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Boszczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Idea OrtopediaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo przyjemny i miły człowiek. Do twgo fachowy, kompetentny ortopeda-chirurg z dużym doświadczeniem. Budzi zaufanie. Trafiłam do doktora Boszczyka z nawykowym, przewlekłym skręceniem stawu skokowego. Rzeczowo i zrozumiale wyjaśnił mi przegieg leczenia ( w moim przypadku operacja rekonstrukcji stawu skokowego, później rehabilitacja) Bardzo polecam !

  • J

   Wspaniały lekarz o bardzo dużej kulturze osobistej i zawodowej . Znakomity fachowiec w swej profesji. Uratował przed amputacją moją stopę ( wbrew opinii 8-u innych specjalistów,z którymi się konsultowałem)
   Dziękuję i pozdrawiam.
   J.K

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Jacek Kowalczewski

  Ortopeda,

  • W

   W sierpniu 2012 Pan prof. Jacek Kowalczewski operował mi staw biodrowy. Przed operacją już właściwie nie chodziłem (z trudem przemieszczałem się na dwóch kulach załokciowych), a przy każdej zmianie pozycji nogi wyłem z bólu mimo przyjmowania środkow przeciwbólowych. Natychmiast po operacji już nie odczuwałem żadnego bólu - wszelkie dolegliwości ustąpiły. Po 30 dniach od operacji, pod nadzorem Pana Profesora, zupełnie odstawiłem kule. Po trzech miesiącach po operacji odzyskałem pełną sprawność taką jaką miałem przed chorobą. Pan prof. Jacek Kowalczewski to rewelacyjny fachowiec, cierpliwy i wnikliwy lekarz, osoba o ogromnym uroku osobistym i umiejętnym podejściu do pacjentów, stosuje leczenie w oparciu o najnowsze i sprawdzone rozwiązania odpowiednie dla pacjenta. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, a do tego zebrał w swoim oddziale w szpitalu w Otwocku zespół wspaniałych lekarzy co ułatwia mu skutecznie i szybko przeprowadzanie procesu leczenia na najwyższym światowym poziomie. Zespół pielęgniarski i pomocniczy też wzorowo zajmuje się pacjentami. Za tak szybkie i bezproblemowe przywrócenie mnie do pełnej sprawności stałem się wiecznym dłużnikiem Pana Profesora.


 • Krzysztof Zygmunt Fedorowicz

  Chirurg,

  • D

   Konkretny, fachowiec z poczuciem humoru, udziela wszelkich informacji o chorobie i leczeniu. Uwielbiam tego człowieka. Pozdrawiam Panie doktorze. Dorota W z Minska Mazowieckiego


 • Ryszard Kierasiński

  Ortopeda, lek.

  • Konkretny mily uczynny lekarz , dba o pacjenta. Jest slowny. Wyslucha uwaznie pacjenta. Plecam tego lekarza bo jest bardzo dobry.


 • Bohdan Sokólski

  Ortopeda,

  • Leczę się już u Dr Sokólskiego od ponad 2 lat. Jest świetnym specjalistą, który dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Posiada w sobie wiele ciepła, bije od niego chęć pomocy pacjentowi. Jeżeli miałabym komukolwiek polecać ortopedę na terenie Otwocka to poleciłabym tylko i wyłącznie Dr Sokólskiego.

  • K

   Bardzo ciepłe a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Byłam mile zaskoczona cierpliwością i żywym zainteresowaniem moim stanem zdrowia :) Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu