Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

Anestezjologia, Chirurgia, Laryngologia, Ortopedia, Radiologia, Fizjoterapia więcej

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

  Konarskiego 13

  05-400, Otwock, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Czubak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4a

   Niestety - nie polecam. wizyta 5 min, wywiadu brak. po jednym zdjęciu - stwierdził, że nie nadaje się do operacji. I dobrze - bo nie chce operacji. ale miałam nadzieje, że doktor leczy również inaczej niż tylko operacją. na pytanie co zrobić z bólem - odpoczywać. I jeździć na rowerze. Jakbym nie została sprytnie wypchnięta z gabinetu - to może zdążyłabym powiedzieć, że i jeżdżę na rowerze i odpoczywam a boli cały czas. Nie pomógł w ogóle, nie postawił konkretnej diagnozy za to za 5 min wziął 300 zł. Nie wątpię, ze jest świetnym specjalistą. Szkoda, że pomaga tylko w trudnych przypadkach. Przykre - miałam nadzieje na pomoc, a wróciłam do domu i znów przez ból bioder przespałam tylko pół nocy.

  • M

   Nie ukrywam, że miałem obawy co do 10 minutowej konsultacji, ale jak sie okazało zupełnie bezpodstawnie. Wszystko przebiegło sprawnie i z troską o pacjenta. Ustalono dalszy plan postępowania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Marcin Obrębski

  Ortopeda, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Rzeczowy, cierpliwy, empatyczny, kompetentny, profesjonalny. Dokładnie tłumaczy objawy i diagnozuje chorobę. Szczerze polecam! !!!

  • A
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Znakomity fachowiec. Niezwykle skrupulatny. Świetny diagnostyk. Miły w odejściu. Bardzo mi dopomógł.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wojciech Kucharczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Doktor Wojciech Kucharczyk to jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie jakich poznałam. Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze praktyk. Nie stawia pochopnej diagnozy ! Miałam okazję przebywać pod jego opieką w szpitalu i czułam się bezpiecznie. Osobiście nadzorował przebieg leczenia. Po prostu dba o swoich pacjentów. Całkowicie mogę polegać na jego opinii. Polecam

  • A
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Byłam na wizycie u lekarza Wojciech Kucharczyk przemiły i podszedł do mojego schorzenia bardzo poważnie wystawił mi skierowanie na pilne do szpitala na operację teraz tylko czekam na telefon ze szpitala dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Michał Lenkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor wykazał się nie tylko fachowością, ale kulturą osobistą i świetną komunikacją nie tylko z rodzicami, ale przede wszystkim z dzieckiem.

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Już dawno nie spotkałam tak kompetentnego lekarza.
   Od 6 miesięcy nie mogłam uzyskać od lekarzy decyzji co dalej z przypadłością córki. Tu decyzja była jednoznaczna i klarowne przekazana.
   Duży plus za pytanie zadane mojej 12 letniej córce czy decyduje się na takie leczenie.
   Nareszcie uzyskałam informację co jej dolega, przekazane w sposób jasny i zrozumiały. A także jak postępować nadal.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Andrzej Boszczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

   Super lekarz i miły człowiek. Operował mi staw skokowo- goleniowy. Inni lekarze nie chcieli się podjąć zabiegu a dzięki doktorowi chodzę i funkcjonuję bez bólu,a to dla mnie najważniejsze. Dziękuję doktorze.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoUsługa: rekonstrukcja stawu Skokowego oraz androdeza stawu skokowego

   Jak dla mnie to jest to Wspaniały ortopeda! Już dawno na swojej drodze nie spotkałam takie lekarza który Dokładnie tłumaczy, na czym polega dany uraz i jak będzie przebiegało leczenie. Jestem po drugiej operacji u Pana Doktora i powiem szczerze że gdybym miała być operowana przez jakiegoś innego lekarza to bym się w życiu nie zgodziła. Bardzo dokładny i skrupulatny specjalista, a jednocześnie bardzo życzliwy człowiek. Uważnie słucha, dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Bardzo gorąco polecam!

   Dziękuje Panie Doktorze

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu


 • Oleg Tchoriwski

  Ortopeda, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje specjalistyczne

   Zewnętrzna konsultacja w celu ustalenia stanu mojego kręgosłupa i omówienie możliwości dalszego leczenia. Wszystko sprawnie, dokładnie i rzeczowo. Szczegółowy wywiad i ocena zakresu ruchu. Dokładne omówienie dalszego leczenia. Polecam.

  • G
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Bardzo dobry lekarz, super podejscie do pacjenta. Nie ma co oczekiwac takiego traktowania w NFZ. zdecydowanie polecam fachowiec na najwyzszym poziomie!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jacek Kowalczewski

  Ortopeda,

  • W

   W sierpniu 2012 Pan prof. Jacek Kowalczewski operował mi staw biodrowy. Przed operacją już właściwie nie chodziłem (z trudem przemieszczałem się na dwóch kulach załokciowych), a przy każdej zmianie pozycji nogi wyłem z bólu mimo przyjmowania środkow przeciwbólowych. Natychmiast po operacji już nie odczuwałem żadnego bólu - wszelkie dolegliwości ustąpiły. Po 30 dniach od operacji, pod nadzorem Pana Profesora, zupełnie odstawiłem kule. Po trzech miesiącach po operacji odzyskałem pełną sprawność taką jaką miałem przed chorobą. Pan prof. Jacek Kowalczewski to rewelacyjny fachowiec, cierpliwy i wnikliwy lekarz, osoba o ogromnym uroku osobistym i umiejętnym podejściu do pacjentów, stosuje leczenie w oparciu o najnowsze i sprawdzone rozwiązania odpowiednie dla pacjenta. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, a do tego zebrał w swoim oddziale w szpitalu w Otwocku zespół wspaniałych lekarzy co ułatwia mu skutecznie i szybko przeprowadzanie procesu leczenia na najwyższym światowym poziomie. Zespół pielęgniarski i pomocniczy też wzorowo zajmuje się pacjentami. Za tak szybkie i bezproblemowe przywrócenie mnie do pełnej sprawności stałem się wiecznym dłużnikiem Pana Profesora.


 • Krzysztof Zygmunt Fedorowicz

  Chirurg,

  • D

   Konkretny, fachowiec z poczuciem humoru, udziela wszelkich informacji o chorobie i leczeniu. Uwielbiam tego człowieka. Pozdrawiam Panie doktorze. Dorota W z Minska Mazowieckiego


 • Ryszard Kierasiński

  Ortopeda, lek.

  • Konkretny mily uczynny lekarz , dba o pacjenta. Jest slowny. Wyslucha uwaznie pacjenta. Plecam tego lekarza bo jest bardzo dobry.


 • Bohdan Sokólski

  Ortopeda,

  • Leczę się już u Dr Sokólskiego od ponad 2 lat. Jest świetnym specjalistą, który dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Posiada w sobie wiele ciepła, bije od niego chęć pomocy pacjentowi. Jeżeli miałabym komukolwiek polecać ortopedę na terenie Otwocka to poleciłabym tylko i wyłącznie Dr Sokólskiego.

  • K

   Bardzo ciepłe a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Byłam mile zaskoczona cierpliwością i żywym zainteresowaniem moim stanem zdrowia :) Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • M

  Mój pobyt w Oddziale IB trwał 4 tygodnie. Polecam pod każdym względem - profesjonalizmu Lekarzy, troskliwości Pielęgniarek, rehabilitacji, ogólnej atmosfery. Co najważniejsze - tutaj naprawdę pracują najlepsi Lekarze.
  Nawiązując do pierwszego komentarza - Oddziały IA i IB kierowane są przez tę samą osobę - Profesora Czubaka.